te1109 02.09.07, 00:33 czy lubicie ich nastrój,jak się palą,jak drga płomien,jak jest ciepło? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
skiela1 Re: Świece... 02.09.07, 00:35 Bardzo. Ale jak dla mnie jeszcze za wczesnie na swiece na razie tylko takie na tarasie odstraszajace komary. Odpowiedz Link
europa63 Re: Świece... 02.09.07, 00:38 te1109 napisał: > czy lubicie ich nastrój,jak się palą,jak drga płomien,jak jest ciepło? Bardzoooo....nawet nie musza byc jakies nadzwyczajne, wystarcza takie zwykłe... Cos w płomieniu jest takiego,że hipnotyzuje... Odpowiedz Link
europa63 Re: Świece... 02.09.07, 00:44 te1109 napisał: > Lubie zapachowe,a najbardziej różane. Mam teraz dokładnie takie zapalone...podglądasz? Och,Te)) Odpowiedz Link
slimaczek14 Re: Świece... 02.09.07, 00:41 bardzo lubię a najbardziej zapachowe i o zapachu czekolady Odpowiedz Link
slimaczek14 Re: Świece... 02.09.07, 00:46 ja nawet w pracy palę sobie świece, kadzidełka itp. szefowa kiedyś stwierdziła, że kiedy wchodzi do mojego pokoju czuje się jakby była w kościele.. Odpowiedz Link
sottobosco Re: Świece... 02.09.07, 00:49 świece=towarzystwo drugiego człowieka takie małe skrzywienie sama w swoim towarzystwie świec nie palę Odpowiedz Link
sottobosco Re: Świece... 02.09.07, 00:59 pewnie też zacznę, ostatnio jakoś mało okazji miałam do palenia świec, a jednak lubię Odpowiedz Link
sottobosco Re: Świece... 02.09.07, 01:22 to musiałabym 1 wyjąć słuchawki z uszu 2 rozwinąć się z trzech warstw koca 3 podreptać na boso w poszukiwaniu ostatnich świec w domu brrrr... zapalę jutro Odpowiedz Link
sottobosco Re: Świece... 02.09.07, 01:58 myślę że na dziś wystarczy... może ma ktoś wygaszacz ekranu w takiej płonącej postaci?? Odpowiedz Link
abigejl25 Re: Świece... 02.09.07, 02:03 Mnie świece kojarzą się przede wszystkiem ze śmiercią. Ze światełkiem w tunelu.. Jeszcze też z osobami palącymi. Zawsze w knajpce zapalają świeczki coby dymu nie było czuć. Odpowiedz Link
europa63 Re: Świece... 02.09.07, 02:13 te1109 napisał: > o ciekawe to co mówisz. A ja sie tylko pożegnać chciałam.Dobranoc. Odpowiedz Link
abigejl25 Re: Świece... 02.09.07, 02:13 Nie wiem czy ciekawe czy nie, ale takie mam skojarzenia. Odpowiedz Link
te1109 Re: Świece... 02.09.07, 02:21 abigejl25 napisała: > Nie wiem czy ciekawe czy nie, ale takie mam skojarzenia. A bardzo trafne. Odpowiedz Link