Dodaj do ulubionych

Świece...

02.09.07, 00:33
czy lubicie ich nastrój,jak się palą,jak drga płomien,jak jest ciepło?
Obserwuj wątek
    • skiela1 Re: Świece... 02.09.07, 00:35
      Bardzo.
      Ale jak dla mnie jeszcze za wczesnie na swiecesmile

      na razie tylko takie na tarasie odstraszajace komary.
      • agulaszek Re: Świece... 02.09.07, 00:38
        A u nas w sam raz smile
    • europa63 Re: Świece... 02.09.07, 00:38
      te1109 napisał:

      > czy lubicie ich nastrój,jak się palą,jak drga płomien,jak jest
      ciepło?
      Bardzoooo....nawet nie musza byc jakies nadzwyczajne, wystarcza
      takie zwykłe...
      Cos w płomieniu jest takiego,że hipnotyzuje...
      • te1109 Re: Świece... 02.09.07, 00:41
        Lubie zapachowe,a najbardziej różane.
        • europa63 Re: Świece... 02.09.07, 00:44
          te1109 napisał:

          > Lubie zapachowe,a najbardziej różane.
          Mam teraz dokładnie takie zapalone...podglądasz? Och,Tewink))
    • slimaczek14 Re: Świece... 02.09.07, 00:41
      bardzo lubięsmile
      a najbardziej zapachowe i o zapachu czekolady
    • sibeliuss Re: Świece... 02.09.07, 00:44
      Muszę mieć na świece fazę.
      • slimaczek14 Re: Świece... 02.09.07, 00:46
        ja nawet w pracy palę sobie świece, kadzidełka itp.
        szefowa kiedyś stwierdziła, że kiedy wchodzi do mojego pokoju czuje się jakby
        była w kościele..
        • te1109 Re: Świece... 02.09.07, 00:48
          Lubie zapach kadzidła.
          • slimaczek14 Re: Świece... 02.09.07, 00:48
            Ja teżsmile
            dobranoc Te..
            • te1109 Re: Świece... 02.09.07, 00:52
              Pa ślimaczku,dobranoc milutkasad
    • sottobosco Re: Świece... 02.09.07, 00:49
      świece=towarzystwo drugiego człowieka
      takie małe skrzywienie smile
      sama w swoim towarzystwie świec nie palę
      • te1109 Re: Świece... 02.09.07, 00:57
        a ja lubie jak jestem samsmile
        • sottobosco Re: Świece... 02.09.07, 00:59
          pewnie też zacznę, ostatnio jakoś mało okazji miałam do palenia świec, a jednak
          lubię
          • te1109 Re: Świece... 02.09.07, 01:15
            no to już możesz zapalićsmile
            • sottobosco Re: Świece... 02.09.07, 01:22
              to musiałabym
              1 wyjąć słuchawki z uszu
              2 rozwinąć się z trzech warstw koca
              3 podreptać na boso w poszukiwaniu ostatnich świec w domu
              brrrr... zapalę jutro smile
              • te1109 Re: Świece... 02.09.07, 01:52
                a wirtualną mozesmile
                • sottobosco Re: Świece... 02.09.07, 01:58
                  myślę że na dziś wystarczy...
                  może ma ktoś wygaszacz ekranu w takiej płonącej postaci?? smile
    • abigejl25 Re: Świece... 02.09.07, 02:03
      Mnie świece kojarzą się przede wszystkiem ze śmiercią. Ze światełkiem w tunelu..
      Jeszcze też z osobami palącymi. Zawsze w knajpce zapalają świeczki coby dymu nie
      było czuć.
      • te1109 Re: Świece... 02.09.07, 02:09
        o ciekawe to co mówisz.
        • europa63 Re: Świece... 02.09.07, 02:13
          te1109 napisał:

          > o ciekawe to co mówisz.
          A ja sie tylko pożegnać chciałam.Dobranoc.
        • abigejl25 Re: Świece... 02.09.07, 02:13
          Nie wiem czy ciekawe czy nie, ale takie mam skojarzenia.
          • te1109 Re: Świece... 02.09.07, 02:21
            abigejl25 napisała:

            > Nie wiem czy ciekawe czy nie, ale takie mam skojarzenia.


            A bardzo trafne.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka