Dodaj do ulubionych

Dlaczego Siergiej kłamie ?

22.04.10, 11:01

Siergiej zdobył sławę, bo wszystko "wyjaśnił".
Pomijam profil pionowy, z którego wynikało, że pilot zniżył lot,by zrywać
kwiatki w wąwozie głębokości60 m,a teraz pojawiła się bardziej realna analiza,
że nie był w parowie. Siergiej pisze "Od tego momentu prosty, wertykalny
kurs
, wyznaczony żółtą linią odchyla się znacznie w lewo" (to chyba
po samogonie pion jest w poziomie).
"Zdjęcie bez numeru na grafice. Kąt ponad 90 stopni. Samolot nadal nabiera
wysokości" - czyli oba skrzydła są w płaszczyźnie pionowej,samolot leci max. 8
m nad ziemia,zuch pilot, mało tego samolot "nabiera wysokości" - chyba z wiadra.
"Wszystko wskazuje na to, że samolot obrócił się dachem w dół tuż przed
uderzeniem w ziemię. Zdjęcie przykrywa widok miejsca, gdzie leży wrak
maszyny
."
I słusznie, że przykrywa - nie widać, że jak już się kadłub samolotu (bez
skrzydeł) zatrzymał, to nastąpił wybuch - w centrum osmalone miejsce i kolisty
ślad wyrwanych krzaków i drzew.
Obserwuj wątek
    • flying-mind Re: Dlaczego Siergiej kłamie ? 22.04.10, 11:07
      Umiesc w internecie alternatywna wizualizacje. Tylko na podstawie
      zdjec, a nie wyobrazni. Bedziemy mieli wybor.
      • ae911truthorg Re: Dlaczego Siergiej kłamie ? 22.04.10, 11:13
        A zdjęcie satelitarne nie mówi Ci nic ? Może odnieś się do moich hipotez przy
        pomocy argumentów. Chyba jesteś pilotem to wyjaśnij jak smolot w przechyle 90
        stopni zyskuje wysokość z utrąconym kawałkiem skrzydła. Umiesz tak zrobić 100
        tonowym samolotem ? To też jesteś zuch.
        • borow4 V kolumna PISu juz dziala 22.04.10, 14:28
          • ae911truthorg Re:Prawdy już nie da się ukryć 22.04.10, 14:43
            Nie pomogą już te oszczerstwa
            V kolumna,oszołomy,wróg klasowy i co jeszcze ?
            • borow4 jest prawda i i Prawda oraz Komsomolska Prawda 27.04.10, 08:34
              ty pewnie z tego komunistycznego dziennika?
              gratuluje odwagi by sie tak oficjalnie przyznawac do KGB i NKWD
              a moze GRU
        • rudyrycho Re: Dlaczego Siergiej kłamie ? 22.04.10, 14:49
          ae911truthorg napisał:
          Z wizualizacji wynika, że wysokości nabierał tylko do przechyłu 90
          st., pozostała część "półbeczki" wykonał na nie wzrastającej juz
          wysokości 15 m. Zasadnicza część wznoszenia (od 7 do 15 m) nastąpiła
          w przedziale przechyłu od 60 do 90 st. Tak przynajmneij wynika z
          rekonstrukcji Sergieja. A czy jest możliwe - tego nie wiem. :(
          • rudyrycho Re: Dlaczego Siergiej kłamie ? 22.04.10, 14:51
            Oczywiście, tekst jest mojego autorstwa, a nie "ae911truthorg". Jego
            nick wkleił mi się przypadkowo.
          • ae911truthorg Re: Dlaczego Siergiej kłamie ? 23.04.10, 11:55
            rudyrycho napisał:

            > ae911truthorg napisał:
            > Z wizualizacji wynika, że wysokości nabierał tylko do przechyłu 90
            > st., pozostała część "półbeczki" wykonał na nie wzrastającej juz
            > wysokości 15 m. Zasadnicza część wznoszenia (od 7 do 15 m) nastąpiła
            > w przedziale przechyłu od 60 do 90 st. Tak przynajmneij wynika z
            > rekonstrukcji Sergieja. A czy jest możliwe - tego nie wiem. :(
            Nie powiem, że wiem ;),ale jestem zdania , że środek ciężkości bryły samolotu
            (szczególnie przy tej prędkości, w sąsiedztwie ziemi - 2,5 m i turbulencji z
            tego wynikającej) nie jest w stanie wykonywać "skoków" jak ten przez ostatnie
            drzewo. Wynika z tego, że ścięcie drzew nastąpiło:
            - w przechyle (nie wznosi się)
            - skrzydła były nadłamane lub leciały osobno ( odłamanie jednego potwierdza
            wersja oficjalna).
            Do tego obrót wzdłuż osi podłużnej, musi wywołać jakaś siła.
            Stery,uderzenie prostopadłe do powierzchni skrzydła, "dziura w powietrzu"
            (zjawisko znane,ale nie na tej wysokości i nie w tych okolicznościach-brak
            zbiornika wodnego,komina czy innych). Gdyby nawet uderzenie drzewa w krawędź
            natarcia skrzydła miała spowodować obrót samolotu ( a jak podają - ułamało
            się,co jest logiczne) to w płaszczyźnie powierzchni skrzydeł(niekoniecznie
            poziomej), każdy to może sprawdzić na modeliku samolotu ;).
            Wniosek - pilot nie kontrolował samolotu w pełni.
            Jeszcze nikt na świecie nie próbował wykonać korkociągu poziomego TU-154 8 m nad
            ziemią. Może niech Siergiej spróbuje ;)

            • ae911truthorg Re: Dlaczego Siergiej kłamie ? 23.04.10, 12:13
              Errata ;) wokół osi podłużnej
    • stv5h ae911truthorg 22.04.10, 11:53
      Zrób coś dla mnie:

      img682.imageshack.us/i/sciana.gif/
      • ae911truthorg Re: ae911truthorg 22.04.10, 12:27
        Spróbuję, ale powiedz czy Ciebie to bolało ?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka