Dodaj do ulubionych

problem ze wzowodem

19.01.04, 12:38
mam mały kłopot nie wiem czy to zależy od mojej psychiki czy co?podczas
pieszczot z moją partnerka mój penis jest w stanie wzwoodu ale jak ma juz
przejść do rzeczy dalszyk tzn. stosunku to wymieka!nie wiem co z tym robić!
chciałbym uzyskać dobra porade!
Obserwuj wątek
    • andrzej.depko Re: problem ze wzowodem 01.02.04, 21:58
      Tak ma prawo się zdarzyć. Jest to typowe zaburzenie o charakterze nerwicowym.
      Charakterystyczne dla tej grupy zaburzeń jest to, że brak erekcji lub
      pojawienie się erekcji częściowej pojawiają się przy usiłowaniu podjęcia
      stosunku płciowego, natomiast w innych sytuacjach zaburzeń tych może nie być.
      Objawy nerwicowe występują często u mężczyzn zaangażowanych uczuciowo będąc
      zarazem wynikiem nadmiernego podniecenia seksualnego. Im mężczyźnie bardziej
      zależy na partnerce, tym słabsze pojawia się podniecenie seksualne ( w jego
      miejsce powstaje stan napięcia nerwowego), czego następstwem jest osłabienie
      lub brak erekcji. Lęk przed kompromitacją, chęć pokazania jak najlepszej
      sprawności seksualnej, lęk przed wymaganiami seksualnymi partnerki, lek przed
      niepożądaną ciążą to szereg czynników, które mogą wywołać u mężczyzny
      trudności w uzyskaniu wzwodu. Najprostszym rozwiązaniem, dzięki któremu
      dochodzi do zlikwidowania poczucia lęku i niepewności jest stosowanie przez
      kilka kolejnych kontaktów doustnych preparatów poprawiających jakość erekcji
      np.: levitra, viagra lub cialis. Pozwala to na przebieg reakcji seksualnych w
      sposób spontaniczny oraz ugruntowuje poczucie męskości i pewności siebie, co
      jest niezbędne dla prawidłowego przebiegu reakcji seksualnych. Receptę
      przepisać może lekarz pierwszego kontaktu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka