Dodaj do ulubionych

PROSZE O POMOC-WPADKA??

22.09.04, 20:48
CO MIESIĄC MIESIACZKUJE JEDNAK NIE JEST TO REGULARNIE (OD 2-3 DNI RÓŻNICY)
WSÓŁŻYJE Z CHŁOPAKIEM.OD 8 DNI NIE MAM MIESIACZKI.CZY JESTEM W CIAZY? OBOJE
JESTESMY PEWNI ,ŻE NIE. ZAWSZE SPRAWDZAMY CZY PREZERWATYWA NIE PĘKŁA.
STRASZNIE SIE BOJE I NIE WIEM CO ROBIĆ, NIE CHCĘ IŚĆ DO GINEKOLOGA,CZY TEST
MI WYKAŻE??CZY JEST MOZLIWOŚĆ ŻE JESTEM W CIĄZY?PROSZE POMÓŻCIE!
Obserwuj wątek
    • kruczyca Re: PROSZE O POMOC-WPADKA?? 22.09.04, 21:11
      mozesz pojsc do jakiejs prywatnej placowki ( np lux-med ) i poprosic o
      oznaczenie poziomu HCG. Po 9 dniach od ostatniego stosunku wykaze czy jestes w
      ciazy czy nie. Kosztuje to ok 25 zl
    • justaa Re: PROSZE O POMOC-WPADKA?? 22.09.04, 21:23
      ostatnio gdy pytalam ginekologa poinformował mnie ze testy działają juz po 3 dniach wiec radze zakupic w aptece test ok.13zl Brak miesiączki moze byc spowodowany stresem itp.wiec nedenerwuj sie(wiem ze to niemozliwe sama przez to przeszlam)i bądz dobrej mysli!!jesli mówisz ze prezerwatywa niepękla to raczej niemozliwa jest ciąza..ale moglicie np. przeniesc nasienie np. na palcach:(mysle jednak ze jest ok i tylko niepotrzebnie sie stresujesz najlepiej kup ten test
      • chosia Re: PROSZE O POMOC-WPADKA?? 23.09.04, 15:12
        moze ci sie spozniac przez ten stres. ja sie tez tak kiedys stresowalam i okres
        mi sie spoznil 11 dni.. zrob test, po tylu dniach zadziala na pewno.
        • marta855 Re: PROSZE O POMOC-WPADKA?? 24.09.04, 15:23
          ok pójde po ten test jutro-ale strasznie się boję-nie wiem co zrobie jak się
          dowiem, że jestem w ciaży.Jestem jednak pozytywnej myśli i mam nadzieje że
          wszystko bedzie dobrze.
      • aaa222 Re: PROSZE O POMOC-WPADKA?? 03.11.04, 21:08
        wlasciwie rzecz biorac to testy dzialaja dopiero od ok. 5 tygodnia i nie
        wczesniej.ginekolog moze wykryc ciaze 3 tygodniowa.radze sie wybrac do lekarza.
    • uprzedzam Re: PROSZE O POMOC-WPADKA?? 24.09.04, 17:52
      ile Pani ma lat ? Może to już menopauza ?
      • marta855 Re: PROSZE O POMOC-WPADKA?? 25.09.04, 11:37
        zapewne nie mam 19
        • marta855 Re: PROSZE O POMOC-WPADKA?? 26.09.04, 07:16
          no i zrobiłam ten test-wynik wyszedł negatywny-na szczęście!okresu nadal nie
          ma,moze mam jakies zaburzenia?
          • methinks Re: PROSZE O POMOC-WPADKA?? 26.09.04, 22:05
            Uff, to dobrze. Jestem troche zbakany i wkrecilem sie w ten watek, bo sam
            kiedys bylem w takiej sytuacji. Teraz mi ulzylo. Byc moze to faktycznie jakas
            drobna anomalia - ale jesli spozni sie jeszcze kilka dni, to rezerwuj wizyte u
            ginekologa.

            Pozdrawiam,
            MeThinks
          • an_ni Re: PROSZE O POMOC-WPADKA?? 04.11.04, 13:28
            na pewno masz zaburzenia rozsadnego myslenia
            radze powtorzyc test za tydzien a potem biec do lekarza
    • kjojik Re: PROSZE O POMOC-WPADKA?? 03.10.04, 23:24
      a czy byłaś u ginekologa zanim ropoczęłas współzycie?? i radze wymienic
      prezerwatywy na pigułki, regularnie brane daja 99,7 % pewnosci, 100% nic ci nie da.
      Prezerwatywy poza tym ze moga pękąć, to mogą sie jeszcze zsunąć, poza tym psują
      troche atmosfere, bo trzeba przerywac, na to zeby ja włożyc.
      • impostor Re: PROSZE O POMOC-WPADKA?? 04.10.04, 15:49
        kjojik napisała:

        > 100% nic ci nie
        > da.

        owszem, da. szklanka wody:)
        • pobik Re: PROSZE O POMOC-WPADKA?? 04.11.04, 12:54
          zamiast ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka