Dodaj do ulubionych

LUMPERSKA CHOROBA !!!

01.02.06, 12:33
MAM 20 LAT NA EPI CHORUJE OD 2002 ROKU PRZEZ TĄ CHOROBĘ NIE MOGĘ PIĆ ALKOHOLU
W ZASADZIE PRZEZ LEK DEPAKINE CHRONO ZASTANAWIAM SIĘ CZY WOGULE WARTO SIĘ
LECZYĆ SKORO MI NIC NIE WOLNO MI ZDAĆ PRAWKA CHODZIĆ NA DYSKOTEKI ITP
MOJI KOLEDZY MÓWIĄ ŻE NA EPI LECZĄ SIĘ LUDZIE Z RODZIN PATOLOGICZNYCH I MÓWIĄ
ŻEBYM SIĘ PRZESTAŁ LECZYĆ BO TO DURNOTA MOJA SIOSTRA KTÓRA MA 21L I MOJI
RODZICE Z KOLEJI
MÓWIĄ ŻEBYM SIĘ NIE SŁUCHAŁ KOLEGÓW ALE MAM DOSYĆ ZAKAZÓW CHYBA POSŁUCHAM
MOJICH KOLEGÓW WG MNIE MAJĄ RACJE ŻE LECZENIE EPI TO DURNOTA. CZEKAM NA WASZE
OPINIE!!!
Obserwuj wątek
    • adelka_z_epi Re: LUMPERSKA CHOROBA !!! 01.02.06, 12:46
      Ja osobiście Depakinę źle tolerowałam,ale jeśli zrezygnujesz ze brania lekarstw
      to możesz byc pewien,ja Ci to gwarantuje że nasilą Ci się ataki,choruję już
      prwie 11 lat wiem co mówię,bo też miałam takie kretyńskie pomysły,rozumiem Cię
      nie potrafisz zaakceptować że jesteś chory,ja chodziłam nawet z tego powodu do
      psycholaga nie pomógł,niestety,ale pamietaj jedno musisz dbać o zdrowie mało
      ważne są dyskoteki czy alkohol.
      Pomyśl o swojej przyszłości a nie o kolegach.Epilepsja nie jest chorobą ludzi z
      domów patologicznych,ja pochodzę z dobrego domu tzw inteligencji,żądnej
      patologii u Nas nigdy nie było.Prawda jest jednak taka,że jestem z tym sama ale
      to już inna para kaloszy,wogólę myślę że chorzy ludzie są sami ze swoja chorobą
      bo jeżeli ktos nie przeżywa tego co ty to jak może Cię zrozumieć,poklepać po
      ramieniu i powiedzieć weź się w garsć,będzie dobrze.Wiadomo że nie będzie.
      Trzymaj się ciepło.
    • very_martini Re: LUMPERSKA CHOROBA !!! 01.02.06, 13:14
      Idąc tokiem rozumowania Twoich szanownych kolegów, lumperską chorobą mogłaby być
      cukrzyca (bo alkohol) i zapalenie płuc (bo człowiek po pijaku się zaziębi,
      będzie zbyt zajęty balangami w swoim patologicznym otoczeniu, żeby się leczyc, i
      przeziębienie przejdzie w zapalenie płuc). A skręcenia, złamania, albo choroby
      nerek to już w ogóle...

16%VOL
      22%VAT

--
      takie tam... forum homeopatia
    • o_ll_a Re: LUMPERSKA CHOROBA !!! 01.02.06, 22:48
      gg43 napisał:

> NIE WOLNO MI ZDAĆ PRAWKA
      kto Ci to powiedział???
      > MOJI KOLEDZY MÓWIĄ ŻE NA EPI LECZĄ SIĘ LUDZIE Z RODZIN PATOLOGICZNYCH
      gratuluję kolegów
      CHYBA POSŁUCHAM
      > MOJICH KOLEGÓW WG MNIE MAJĄ RACJE ŻE LECZENIE EPI TO DURNOTA
      chyba juz powziąłes dezycję...

i przede wszystkim nie krzycz
    • mirella67 Re: LUMPERSKA CHOROBA !!! 02.02.06, 09:17
      No to niezłe bzdury wygadują koledzy!!! Pełno jest niestety takich mitów i
      debilnych stereotypów, że jesteśmy psycholami, że z rodzin patologicznych, że
      nie można mieć prawa jazdy - to się jednak nie zmieni, jesli będziemy siedzieć
      cicho... Ludzi trzeba uświadamiać, mówić o swojej chorobie i sie tego nie
      wstydzić, dopiero gdy zobaczą, że żyjemy całkiem normalnie i jesteśmy naprawdę
      inteligentnymi ludżmi - wtedy zmienią zdanie i nie będą powielać nastepnych
      stereotypów.
      A tak poza tym, to cos mi tu prowokacją pachnie. Każdy chory wie, że leczyć się
      trzeba, można przeżywać chwile załamania, ale jak Ci się zwiększy liczba
      napadów, to będziesz wiedział kogo słuchać... kolegom napady nie grożą, to nie
      ich problem, potrzebuja tylko kumpla do zabawy.
    • ogrudek Re: LUMPERSKA CHOROBA !!! 02.02.06, 14:05
      Chyba cię, q..., pogięło!?
      Primo - nie krzycz (nie pisz dużymi literami), bo sie hiperwentylujesz, a to
      może być przyczyna ataku.
      Secundo - kolegów słuchać będziesz? A mało to porządnych ludzi zeszło na psy
      przez tzw. "towarzystwo"? A co oni, q..., wiedzą?! Nie pasujesz im? A ch...
      złamany z nimi!
      Tertio - nie chcesz słuchać, matki/ojca/siostry - to ludzie, którzy ci
      "defoltowo" dobrze życzą, więc - nie p...
      Quatro - napisz do mnie na firmowy adres puh.doradca@wp.pl - opiszę ci cała moja
      kariera i - jak to się mówi - udziele fachowych porad. Podam ci tez mój gg
      Nie łam się! To nie jest ruski łagier - to życie, które trzeba przeżyc po
      ludzku, a nie jak świnia idąca na rzeź!
      Jeszcze niejedno dobre (i głupstwo też) w życiu zrobisz i... kto wie, może
      jeszcze, za parę lat, siorbniesz pół kieliszka dobrego (najlepszego na świecie)
      wina czy koniaku.
      Na razie:
      a) nie łam się,
      b) słuchaj tych, co cie kochają,
      c) przyjmij "do organizmu", że od leczenia są lekarze, a nie kolesie,
      d) napisz od mnie.

3-m sie. Ogrudek
    • gg411 Re: LUMPERSKA CHOROBA !!! 02.02.06, 19:11
      Chyba cię porąbało ty chyba zgłupiałeś człowieku do reszty jeżeli zerwiesz
      leczenie tzn.sam odstawisz lek to możesz dostać stanu padaczkowego człowieku
      weś się puknij w głowę tylko lekko żebyś nie dostał ataku bo twoji TZW.KOLEDZY
      ci nie pomogą nie wezwą karetki, gdyby zaszła taka potrzeba tylko rodzice
      i siostra których nie słuchasz.
    • gg416 Re: LUMPERSKA CHOROBA !!! 16.02.06, 11:34
      Człowieku weż się zastanów zanim coś tu napiszesz bo twój list jest poprostu
      żałosny nie ty jeden się na to leczysz a ilu znanych ludzi na to chorowało
      i przestań się słuchać tych swojich pseudo KOLEGÓW bo wyjdziesz na tym jak
      zabłocki na mydle.
      • meti84 Re: LUMPERSKA CHOROBA !!! 04.03.06, 22:04
        Witam wszystkich! Na Twoim miejscu przede wdszystkim zmienilabym towarzystwo!!!
        Albo niech sobie poczytaja troche o epi tu i owdzie. Ja choruje na epi od
        siedmiu lat i nikt nigdy nie powiedzial mi z tego powodu, ze jestem lumpiara.
        Co prawda zdarzylo mi sie raz (i to calkiem niedawno), ze mialam atak w centrum
        miasta (a pochodze z malej miejscowosci), bylam sama, a potem ludzie gadali, ze
        lezalam pijana na ulicy. Ale nigdy nie przejmowalam sie ludzkim gadaniem. Mam
        gleboko w d... co ktos o mnie mysli. Nie podoba sie to, wrotki!
        A tak na marginesie to ja nie przejmuje sie tym co gadaja lekarze. Stetoskopy
        mi nie szkodza wiec od czasu do czasu na balety sobie skocze (nie za czesto, bo
        mam dziecko). Piwka na imprezie tez sobie nie zaluje. I jest dobrze. Znam swoj
        organizm i wiem na ile sobie moge pozwolic, oczywiscie bez przesady. Ludzie,
        czym wy sie przejmujecie!? Ja mam dopiero 22 lata! Kiedy bede sie bawic? Po
        szescdziesiatce? I tego nie jestem pewna, bo epi czesto jest nieuleczalna
        choroba. A co jesli mi sie nie uda? Umre ze swiadomoscia, ze tak wiele w zyciu
        mnie ominelo? I tu nie chodzi tylko o alkohol czy imprezy. Wesole miasteczka,
        sport, itp. Lubie i robie. Nie bedzie mna rzadzic jakis robal, ktory bezczelnie
        wkradl sie w moje zycie. Skoro juz jest, musialam nauczyc sie z nim zyc, ale
        nie pozwole na to, zeby mi mowil co mam robic! Owszem, sa przypadki, w ktorych
        trzeba sie ograniczac, chyba, ze sie chce zyc majac atak za atakiem (a to nie
        byloby zycie). Kazdy organizm i kazdy przypadek jest inny, ale ja walcze i wiem
        ile mi wolno. I wygram!!!
    • banitka32 Re: LUMPERSKA CHOROBA !!! 07.07.06, 23:24
      Jak, w takim razie zamierzasz zyc nie leczac sie?Wiesz,ze twoj stan tylko sie
      pogorszy?Masz kiepskich kolegow,moze to oni pochodza z patologicznych rodzin?Nie
      przerywaj brania lekow,jestes mlody ,masz duze szanse (byc moze)wyleczyc sie a
      napewno poprawic swoj stan!Kolegom latwo mowic,sami nie musza sie leczyc,przez
      swoje glupie gadanie nie pomoga ci...
    • jakubsky Re: LUMPERSKA CHOROBA !!! 08.07.06, 11:41
      czesc lobuziaku;D,

poczytaj najpierw DOKLADNIE to forum, dowiesz sie kim jest wiekszosc z nas, epi-ludkow, wpadnij na www.neuronet.pl, tam tez jest forum epi-ludkow, tam to niekturzy jazdy jak po niezlych dragach opisuja, co im wlasne cialo wyprawia.
      a z padaczka da sie zyc - i nie jest to lumpiarska choroba, bo i ktorys z cesarzy ja mial, bodajze Juliusz Cezar, ale nie pamietam dokladnie, a sam przyznasz ze lumpem to on nie byl bo i fajna laske w egipcie przylansowal (mam na mysli Kleopatre), co zreszta swietnie pokazano na filmie Asterix i Kleopatra.

Poczytaj moje posty, i nie tylko. Zapewniam Cie, alkohol mozna pic, na dyskoteki mozna chodzic (ale z umiarem - trzeba znac swoje cialo, ile jest w stanie zniesc, poczytaj posty dziewczyn bedacych lub majacych byc matkami - bedziesz mial inne spojrzenie na siebie (now iadomo, matka nie zostaniesz, ale ojcem masz szanse zawsze byc). Ja osobiscie nie prowadze samochodu, ale jestem swietnym pilotem mowiacym dokad jechac. Natomiast ile tysiecy kilometrow przejechalem SAM!!! stopem wiem tylko ja.

Co do leczenia - wyslij kolegow na leczenie - najlepiej klimatyczne. Sybir, Kamczatka. Owszem, mozna dostac padaczki alkoholowej - ale trzeba sie wyjatkowo starac, a skoro masz 20 lat nie sadze aby to byla wlasciwa przyczyna w Twoim przypadku.

pozdrawiam

PS. I wierz mi, bedac epileptykiem mozna do wielu rzeczy dojsc - ja juz za 13 dni bronie doktorat.

Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka