Dodaj do ulubionych

Męski problem ze wstawaniem

26.10.20, 11:33
Cześć dziewczyny! Mam trochę nietypowe zapytanie... Ostatnio mamy trochę problem tam na dole, a raczej mój chłopak. Widzę, że mocno go to stresuje, a ja kompletnie nie mam pojęcia gdzie go zabrać. Szukamy lekarza (urologa) we Wrocławiu, który w ludzki sposób podejdzie do naszego "opadłego" problemu. Dużo ze sobą rozmawiamy i wydaje mi się, że po prostu potrzebuje odpowiedniej tabletki. Nie przydarzyło mu się nic takiego ostatnio co faktycznie mogłoby go zestresować, więc może chodzi o porę roku czy coś. Któraś z Was miała podobnie?
Obserwuj wątek
    • tobititto Re: Męski problem ze wstawaniem 29.10.20, 11:24
      Polecam Ci przejść się do Przemysława Otlewskiego. Przyjmuje w Sports Medic na Dokerskiej (okolice stadionu), ale też w kilku innych miejscach. Lekarz z dużym doświadczeniem, powinien Wam pomóc. Trzymam kciuki.
    • Gość: minda Re: Męski problem ze wstawaniem IP: *.sprintdatacenter.net 11.11.20, 09:09
      U mojego TŻ pierwsze problemy zaczęły się kilka lat temu. Było to sporadyczne i tłumaczył sie zmęczeniem, stresem w pracy itd. Było coraz gorzej. Zastanawiam się co może być tego przyczyną? Ja go nie podniecam, czy to sprawa wieku i fizjologii? Wiek to 44 lata? Erekcja jest słaba lub wcale jej nie ma. Przyznam, że jestem temperamentną osoba i lubię seks i trochę mi go brakuje.
      • Gość: betma Re: Męski problem ze wstawaniem IP: 185.97.16.* 11.11.20, 09:26
        Mój miał jak miał stresujący okres w pracy. Wszystko się nawarstwiało oraz przenosił zdenerwowanie do domu. Miało to wpływ na nasze życie intymne. Miał problemy z erekcją a jak już się udało to miał przedwczesny wytrysk. Starałąm się go wspierać. Wypracował sobie techniki relaksacyjne oraz zaczął suplementację witaminami ( żeń szeń daje dobre efekty, niezłe są jeszcze środki, które mają go w składzie jak na przykład penis complete czy man power). Przeszło, obecnie cieszymy się życiem intymnym jak wcześniej. Obyło się bez wizyty u seksuologa.
    • zesar2020 Re: Męski problem ze wstawaniem 14.11.20, 13:28
      Cześć dziewczyny! Mam trochę nietypowe zapytanie... Ostatnio mamy trochę problem tam na dole, a raczej mój chłopak. Widzę, że mocno go to stresuje, a ja kompletnie nie mam pojęcia gdzie go zabrać. Szukamy lekarza (urologa) we Wrocławiu, który w ludzki sposób podejdzie do naszego "opadłego" problemu. Dużo ze sobą rozmawiamy i wydaje mi się, że po prostu potrzebuje odpowiedniej tabletki. Nie przydarzyło mu się nic takiego ostatnio co faktycznie mogłoby go zestresować, więc może chodzi o porę roku czy coś. Któraś z Was miała podobnie?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka