Gość: DANIEL
IP: *.nowysacz.sdi.tpnet.pl
27.12.01, 18:42
MOZE ADMINISTARTOR ZAPOZNA SIE ZE WSZYSTKIMI WYPOWIEDZIAMI "UZYTKOWNIKA" O
NICKU ARTIHIP I PODEJMIE W STOSUNKU DO JEGO OSOBY STOSOWNA DECYZJE. UWAZAM IZ
DLA OSOB PISZACYCH TEKSTY W STYLU
"Ojców pedałów dymających was i matki dziwki to macie wy chorzy odmieńcy.
Camel- wysil się chociaż i wymyśl jakieś swoje teksty pustaku a nie tylko z tym
ścierwem jeździsz którym ja tobie dosrałem zboczony zoofilu.
Walisz tego swojego pieska, że aż mu z dupy iskry walą ty zboczony pałorobie !!!
Zycze zeby was swiety Mikolaj wydymal!!"
- DLA TAKICH OSOB JAK ARTI NIE MA MIEJSCA NA TYM FORUM. JEGO ZYCZENIA "ABY
WSZYSTKIE PEDALY ZARAZILY SIE AIDS" I POPIERANIE PRZEZ NIEGO IDEOLOGII
NAZISTOWSKIEJ (MORDOWANIE HOMOSEKSUALISTOW PRZEZ WOJSKA HITLERA) TO NIE TYLKO
NARUSZENIE KULTURY WYPOWIEDZI, ALE LAMANIE PRZEPISOW PRAWNYCH.
ZWRACAM SIE DO ADMINISTRATORA O USUNIECIE Z FORUM UZYTKOWNIKA ARTIHIP (PRZEZ
BLOKADE JEGO ADRESU) ORAZ JEGO KONTA: ARTIHIP@POCZTA.GAZETA.PL. POZDRAWIAM.