Dodaj do ulubionych

Advance Parole - post scriptum

01.04.04, 00:08
Jakis czas temu prosilam Was o porade w sprawie travel document czyli Advance
Parole. Jako, ze nie bralam pod uwage zmiany planow, chyba ze w
ostatecznosci, zdobylam to pozwolenie, wazne na rok na wielokrotne
przekraczanie granicy. Nie chcialam tylko zapeszyc mowiac Wam, wiec
postanowilam sprawdzic najpierw jak to bedzie na granicy. Obylo sie bez
problemow, wprawdzie cos tam sprawdzali przez 15 minut ale problemow nie
robili w efekcie. A moj post wysylam po to, zebyscie nie dali sie zatraszyc,
ze lepiej nie kusic losu i juz przeczekac do tej zielonej karty z wyjazdami.
Nie rezygnujcie z odwiedzania rodziny czy zagranicznych wakacji. Nie powinno
byc zadnych problemow.
Pozdrawiam!
Obserwuj wątek
    • jo210 Re: Advance Parole - post scriptum 01.04.04, 19:47
      Moge zapytac jak dlugo czekalas na AP?
      • francesca2003 Re: Advance Parole - post scriptum 01.04.04, 21:50
        Czekalam krociutko bo to byla medical emergency. Przyslali mi papier do domu po
        7 dniach. Normalnie podobno od miesiaca do trzech.
        Pozdrawiam.
    • tradycja1 Re: Advance Parole - post scriptum 02.04.04, 05:44
      Tez kiedys korzystalam z advance parole, chyba z 10 lat temu i tez nie mialam
      najmniejszch problemow.
    • lkleina Re: Advance Parole - post scriptum 19.04.04, 22:01
      To prawda. Tez korzystalalam z Advance Parole i przy przekraczniu granicy nie mialam zadnych problemow. Troche mniej szczesliwie toczyl sie proces o starania o to pozwolenie, ale przy malej ingerencji stanowego sentora papier mialam w reku w przeciagu kilku godzin. Nie mniej jednak wyjazd i wjazd z tym dokumentem nie stanowil juz zadnego klopotu. : )
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka