francesca2003
01.04.04, 00:08
Jakis czas temu prosilam Was o porade w sprawie travel document czyli Advance
Parole. Jako, ze nie bralam pod uwage zmiany planow, chyba ze w
ostatecznosci, zdobylam to pozwolenie, wazne na rok na wielokrotne
przekraczanie granicy. Nie chcialam tylko zapeszyc mowiac Wam, wiec
postanowilam sprawdzic najpierw jak to bedzie na granicy. Obylo sie bez
problemow, wprawdzie cos tam sprawdzali przez 15 minut ale problemow nie
robili w efekcie. A moj post wysylam po to, zebyscie nie dali sie zatraszyc,
ze lepiej nie kusic losu i juz przeczekac do tej zielonej karty z wyjazdami.
Nie rezygnujcie z odwiedzania rodziny czy zagranicznych wakacji. Nie powinno
byc zadnych problemow.
Pozdrawiam!