ola_n
25.09.04, 00:33
Witajcie,
dostalam wraszcie swoje upragnione Advance Parole i wybieram sie wkrotce na
miesiac do Polski. Mam pytanie do dziewczyn, ktore zmienily w Stanach
nazwisko i mialy paszport na stare nazwisko, a Advance Parole na nowe. Na
jakie nazwisko mialyscie wystawiony bilet? Czy zmienialyscie paszport w
Polsce? Czy byly jakies problemy przy wjezdzie spowrotem?
Pozdrawiam i dziekuje z gory za wszystkie odp.