aniutek
07.07.06, 02:08
jezzzz ale sie ciesze :) rodzice juz siedza jak na szpilkach, brat i bratowa tez, przyjaciele juz wodke
mroza, miejscowki nad morzem szykuja hurrraaaaaa ale sie ciesze ::))))))))
jeno M markotny jakis ;) zostaje tu niestety ale spokoj w domu bedzie mial, dzieci jada ze mna
posmakowac prymitywnego zycia ;)
Wy tez tak sie cieszycie wyjezdzajac do PL ? czy tylko ja taka skrecona jestem?