kisiulak
15.02.07, 22:13
Mam zamiar dziś robić pączki po raz pierwszy w życiu, i mam same przepisy z
prawdziwymi drożdżami, a jak wiadomo tu takowych nie ma.
Jak to przetłumaczyć na drożdże w proszku?
"1/3 kostki drożdży rozpuścić w 1/2 szklanki ciepłego mleka z odrobiną
cukru i mąki..."?
Dzięki z góry :)