bozena73
19.06.03, 20:01
Czytam na Waszych postach ze wiele z Was jest tu zwiazanych z Amerykaninami.
Opiszcie prosze jak wyglada Wasz zwiazek...czy jezeli macie porownanie z
Waszymi zwiazkami z Polakami..jak bardzo to wszystko sie rozni..W czym sa
lepsi, w czym gorsi.. czy po prostu tak jak wszyscy mezczyzni podobni.. :-)))
Ja jestem zwiazana z Polakiem ale moja najlepsza przyjaciolka ma meza ktory
sie urodzil w Stanach....W jej wypadku ten zwiazek jest jednym z najlepszych
malzenstw jakie dotychczas widzialam...A jak jest u Was???