IP: *.dynamic.chello.pl 25.07.13, 13:57
We wtorek około 7.30 pod blok na osiedlu Barbary podjechała zwykła śmieciara i najpierw opróżniła szare pojemniki (odpady zmieszane) po czym opróżniła jeszcze pojemnik zółty na surowce wtórne. Czy to są jaja?!
Obserwuj wątek
    • Gość: co_sie_dziwisz Re: ASA IP: *.zabrze.vectranet.pl 25.07.13, 14:01
      to nie są jaja - to MPGK :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka