Gość: lola
IP: *.dynamic.chello.pl
25.07.13, 13:57
We wtorek około 7.30 pod blok na osiedlu Barbary podjechała zwykła śmieciara i najpierw opróżniła szare pojemniki (odpady zmieszane) po czym opróżniła jeszcze pojemnik zółty na surowce wtórne. Czy to są jaja?!