Gość: klio IP: *.dynamic.chello.pl 16.09.13, 15:04 Wie ktoś czemu Fiku-Miku na Zaborzu jest zamknięte? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Zabrzanka Re: Fiku-Miku IP: *.jotanet.eu 16.09.13, 21:43 Jest zamknięte, bo właściciel zamknął działalność. Teraz będzie tam co innego Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aqwrty Re: Fiku-Miku IP: *.30.23.222.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 17.09.13, 20:01 uuuu szkoda przeciez to najlepsza bawialnia dla malych dzieci :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: janek Re: Fiku-Miku IP: *.215.192.41-internet.zabrze.debacom.pl 17.09.13, 14:44 Dzięki Bogu zamkneli to badziewie :) W końcu bedzie szło normalnie zaparkować pod blokiem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ola Re: Fiku-Miku IP: *.internetia.net.pl 19.11.13, 16:16 skoro zamkneli to co tam będzie tez saka zabaw tylko inna firma otworzy ? czy cis innego ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: god85 Re: Fiku-Miku IP: *.play-internet.pl 13.01.14, 21:05 kretyn! widać, że masz dzieci... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aqwrty Re: Fiku-Miku IP: *.204.109.91.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 19.11.13, 17:08 niestety już burzą wszystko tam, mieszkam obok wiec widze codziennie co robią, to smutne że wazniejsze dla ludzi jest parking niż miejsce dla dzieci w którym mogą się pobawić a nie gnić w domu przed komupterem... jasne kupujcie sobie po trzy auta na głowe zostawiajcie auta służbowe pod blokiem a potem placzcie ze nie ma miejsca!!! brak słow, mój 4letni syn po prostu płakał jak widział z okna jak wszystko wyciagali stamtad..... ale jak by wam tam jakis market postawili to by nikt nie narzekal.... WSTYD !! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ola Re: Fiku-Miku IP: *.internetia.net.pl 20.11.13, 08:45 Jak to tak ? burzą ? nie szkoda takiego budynku ? To mogli zrobić kolejną biedronkę lub żabkę ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hanys Re: Fiku-Miku IP: *.zabrze.vectranet.pl 20.11.13, 09:36 Jest remont i będzie: BIEDRONKA !! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Leokadia Re: Fiku-Miku IP: *.zabrze.vectranet.pl 20.11.13, 10:19 HURRA... będziemy mieli BIEDRONKĘ !!! To te małe drogie budki dostaną po dup.e i te pijaczki pod nimi !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ola Re: Fiku-Miku IP: *.internetia.net.pl 20.11.13, 13:52 Wydaje mi się że jak na biedronkę to jest zbyt mały parking ? chyba że go powiększą ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ropuch.... Re: Fiku-Miku IP: *.zabrze.vectranet.pl 20.11.13, 16:58 żadna "BIEDRONKA" tylko..... "ŻABKA" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ola Re: Fiku-Miku IP: *.internetia.net.pl 20.11.13, 17:53 no to rozumiem na zabke ten parking wystarczy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 100% Re: Fiku-Miku IP: *.zabrze.vectranet.pl 26.11.13, 18:02 ........ŻABKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś