IP: *.dynamic.chello.pl 16.09.13, 15:04
Wie ktoś czemu Fiku-Miku na Zaborzu jest zamknięte?
Obserwuj wątek
    • Gość: Zabrzanka Re: Fiku-Miku IP: *.jotanet.eu 16.09.13, 21:43
      Jest zamknięte, bo właściciel zamknął działalność. Teraz będzie tam co innego
      • Gość: aqwrty Re: Fiku-Miku IP: *.30.23.222.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 17.09.13, 20:01
        uuuu szkoda przeciez to najlepsza bawialnia dla malych dzieci :(
    • Gość: janek Re: Fiku-Miku IP: *.215.192.41-internet.zabrze.debacom.pl 17.09.13, 14:44
      Dzięki Bogu zamkneli to badziewie :) W końcu bedzie szło normalnie zaparkować pod blokiem.
      • Gość: Ola Re: Fiku-Miku IP: *.internetia.net.pl 19.11.13, 16:16
        skoro zamkneli to co tam będzie tez saka zabaw tylko inna firma otworzy ? czy cis innego ?
      • Gość: god85 Re: Fiku-Miku IP: *.play-internet.pl 13.01.14, 21:05
        kretyn! widać, że masz dzieci...
    • Gość: aqwrty Re: Fiku-Miku IP: *.204.109.91.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 19.11.13, 17:08
      niestety już burzą wszystko tam, mieszkam obok wiec widze codziennie co robią, to smutne że wazniejsze dla ludzi jest parking niż miejsce dla dzieci w którym mogą się pobawić a nie gnić w domu przed komupterem... jasne kupujcie sobie po trzy auta na głowe zostawiajcie auta służbowe pod blokiem a potem placzcie ze nie ma miejsca!!! brak słow, mój 4letni syn po prostu płakał jak widział z okna jak wszystko wyciagali stamtad.....
      ale jak by wam tam jakis market postawili to by nikt nie narzekal.... WSTYD !!
      • Gość: Ola Re: Fiku-Miku IP: *.internetia.net.pl 20.11.13, 08:45
        Jak to tak ? burzą ? nie szkoda takiego budynku ? To mogli zrobić kolejną biedronkę lub żabkę ?
    • Gość: hanys Re: Fiku-Miku IP: *.zabrze.vectranet.pl 20.11.13, 09:36
      Jest remont i będzie: BIEDRONKA !!
      • Gość: Leokadia Re: Fiku-Miku IP: *.zabrze.vectranet.pl 20.11.13, 10:19
        HURRA... będziemy mieli BIEDRONKĘ !!! To te małe drogie budki dostaną po dup.e i te pijaczki pod nimi !!!
        • Gość: Ola Re: Fiku-Miku IP: *.internetia.net.pl 20.11.13, 13:52
          Wydaje mi się że jak na biedronkę to jest zbyt mały parking ? chyba że go powiększą ?
          • Gość: xyz Re: Fiku-Miku IP: *.gl.digi.pl 28.11.13, 23:01
    • Gość: ropuch.... Re: Fiku-Miku IP: *.zabrze.vectranet.pl 20.11.13, 16:58
      żadna "BIEDRONKA" tylko..... "ŻABKA"
      • Gość: Ola Re: Fiku-Miku IP: *.internetia.net.pl 20.11.13, 17:53
        no to rozumiem na zabke ten parking wystarczy.
        • Gość: amma Re: Fiku-Miku IP: *.gl.digi.pl 26.11.13, 17:15
          kanał
          • Gość: 100% Re: Fiku-Miku IP: *.zabrze.vectranet.pl 26.11.13, 18:02
            ........ŻABKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
            • blondi_silesia Re: Fiku-Miku 27.11.13, 20:12
              A może MAŁPKA ? ?????

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka