Gość: Zabrzanka IP: *.bater.net.pl / *.pik-net.pl 01.02.05, 16:12 Czy nasi wlodarze naprawdę chcą pokazac światu że mieszkańcy Zabrza nie mają nic do gadania?! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: rocco dokładnie IP: *.pojan.net 01.02.05, 16:22 niestety forum zostalo zamknięte, chodzą słuchy ze taką decyzję wydał główny sekretarz Na dowód ze w Zabrzu nic nie potrafią zrobić do porządku podaje linka do forum: www.um.zabrze.pl/forum/index.php Forum działa ale link z głównej strony został usunięty, znowu do czegoś się zabrali ( usunięcie forum) ale nie zrobili tego tak jak trzeba, tak niesttey jest ze wszsytkim a to tego najprostrzy przykład Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zabrzanka Re: dokładnie IP: *.bater.net.pl / *.pik-net.pl 02.02.05, 19:23 Masz rację jak "wszystko"w naszym miescie!Dzieki! Odpowiedz Link Zgłoś