Dodaj do ulubionych

Gdzie podziało się Forum z UM Zabrze?

IP: *.bater.net.pl / *.pik-net.pl 01.02.05, 16:12
Czy nasi wlodarze naprawdę chcą pokazac światu że mieszkańcy Zabrza nie mają
nic do gadania?!
Obserwuj wątek
    • Gość: rocco dokładnie IP: *.pojan.net 01.02.05, 16:22
      niestety forum zostalo zamknięte, chodzą słuchy ze taką decyzję wydał główny
      sekretarz

      Na dowód ze w Zabrzu nic nie potrafią zrobić do porządku podaje linka do forum:
      www.um.zabrze.pl/forum/index.php
      Forum działa ale link z głównej strony został usunięty, znowu do czegoś się
      zabrali ( usunięcie forum) ale nie zrobili tego tak jak trzeba, tak niesttey
      jest ze wszsytkim a to tego najprostrzy przykład

      • Gość: zabrzanka Re: dokładnie IP: *.bater.net.pl / *.pik-net.pl 02.02.05, 19:23
        Masz rację jak "wszystko"w naszym miescie!Dzieki!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka