IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.08.05, 16:43
dzień dobry mam pytanie ,czy ktoś z państwa wymieniał okna w firmie "STRYJEKS" mieszczacej się na ul.Niedziałkowskiego49? Proszę o informacje na temat okien,fachowców którzy wymieniaja okna itp.kazda rada mile widziana z góry dziękuje! Pozdrawiam
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka