Gość: fistaszek
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
17.08.05, 16:43
dzień dobry mam pytanie ,czy ktoś z państwa wymieniał okna w firmie "STRYJEKS" mieszczacej się na ul.Niedziałkowskiego49? Proszę o informacje na temat okien,fachowców którzy wymieniaja okna itp.kazda rada mile widziana z góry dziękuje! Pozdrawiam