1ty Re: WYSADZIĆ ACM...w powietrze 15.05.03, 21:17 uprzątnąć gruz i zaorać..... Z ekonomicznego punktu widzenia to najlepsze rozwiązanie [ekspertyzy są długie nudne pełne cyferek ale prawdziwe,a biorąc pod uwagę zmiany w założeniach jakie należałoby już uwzględnić to NAJPRAWDZIWSZE] ZE SPOŁECZNEGO punktu widzenia to tylko garstka przywiązanych do projektu wizjonerów zapłacze [są jednakze wpływowi i b.poważani jak P. prof.Religa] norm NATO ten "dziwoląg gigantomanii komunistycznej" po żadnym liftingu nie spełni [choć eksperci budowlani mają zdania podzielone] No a politycznie ????? hmmmmm ileż to POMNIKÓW KOMUNY możnaby za tą kasę postawić,ile szpitali wyremontować lub nawet nowych małych wybudować [ oczywiście za realne środki a nie zapis budżetowy,w tym przypadku BP] Gołubowicz znowu "ściemniasz" towarzyszu! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Leon Re: WYSADZIĆ ACM....... IP: 213.17.150.* 15.05.03, 21:18 Pani Iwonoooo..... dobrze się Pani czuje? Odpowiedz Link Zgłoś
1ty Re: WYSADZIĆ ACM....... 15.05.03, 21:37 nie najgorzej,dziękuję za troskę a czy masz drogi Leonie,jakieś zdanie lub stanowisko w sprawie ACM? wszak mogę się mylić i chętnie przeczytam wszelkie opinie Temat uważam za dość interesujący i ostatnio znowu AKTUALNY Odpowiedz Link Zgłoś
1ty do forumowiczki ma-ty 16.05.03, 11:24 czy to argument czy prowokacja?[bo jeśli żart to raczej kiepski] " nie grzeszą ci którzy grzeszą z miłości" spokojnie,NIE LĘKAJ SIĘ! Odpowiedz Link Zgłoś
ma.ta Re: płonne nadzieje 16.05.03, 16:05 1ty napisała: > " nie grzeszą ci którzy grzeszą z miłości" Instytucja czynnego żalu? Nie licz na to. Razem przejdziemy męki piekielne. Odpowiedz Link Zgłoś
1ty ACM cd. 16.05.03, 17:28 nie ma nic bardziej bezużytecznego niż efektywne robienie CZEGOŚ co nie powinno być robione wcale pojmijcie to towarzysze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ty Re: płonne nadzieje IP: *.zabrze.sdi.tpnet.pl 19.05.03, 10:35 NIE nie żałuję przeciwnie b. dziekuję Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marian trzeba będzie......... IP: *.zabrze.sdi.tpnet.pl 06.08.03, 16:53 zabrakło wody na pustyni NFZ a tymczasem Śl.AM utopiona NAUKA PŁYWANIA codziennie w godz pracy rządu RP,promocja dla władz Zabrza Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wiewiork Re: trzeba będzie......... IP: *.bnet.pl / 10.10.34.* 30.08.03, 12:09 hmmm,moze to bylo by najtaniej(i skuteczne do konca) Odpowiedz Link Zgłoś