Dodaj do ulubionych

WYSADZIĆ ACM.......

15.05.03, 20:58
Obserwuj wątek
    • 1ty Re: WYSADZIĆ ACM...w powietrze 15.05.03, 21:17
      uprzątnąć gruz i zaorać.....
      Z ekonomicznego punktu widzenia to najlepsze rozwiązanie [ekspertyzy są długie
      nudne pełne cyferek ale prawdziwe,a biorąc pod uwagę zmiany w założeniach jakie
      należałoby już uwzględnić to NAJPRAWDZIWSZE]
      ZE SPOŁECZNEGO punktu widzenia to tylko garstka przywiązanych do projektu
      wizjonerów zapłacze [są jednakze wpływowi i b.poważani jak P. prof.Religa]
      norm NATO ten "dziwoląg gigantomanii komunistycznej" po żadnym liftingu nie
      spełni [choć eksperci budowlani mają zdania podzielone]
      No a politycznie ????? hmmmmm ileż to POMNIKÓW KOMUNY możnaby za tą kasę
      postawić,ile szpitali wyremontować lub nawet nowych małych wybudować
      [ oczywiście za realne środki a nie zapis budżetowy,w tym przypadku BP]
      Gołubowicz znowu "ściemniasz" towarzyszu!
    • Gość: Leon Re: WYSADZIĆ ACM....... IP: 213.17.150.* 15.05.03, 21:18
      Pani Iwonoooo..... dobrze się Pani czuje?
      • 1ty Re: WYSADZIĆ ACM....... 15.05.03, 21:37
        nie najgorzej,dziękuję za troskę
        a czy masz drogi Leonie,jakieś zdanie lub stanowisko w sprawie ACM?
        wszak mogę się mylić i chętnie przeczytam wszelkie opinie
        Temat uważam za dość interesujący i ostatnio znowu AKTUALNY
        • ma.ta Re: ZGŁUPIAŁAAS?!!... 16.05.03, 02:25
          ...tamtędy szwagier dojeżdża.
          • 1ty do forumowiczki ma-ty 16.05.03, 11:24
            czy to argument czy prowokacja?[bo jeśli żart to raczej kiepski]
            " nie grzeszą ci którzy grzeszą z miłości"
            spokojnie,NIE LĘKAJ SIĘ!
            • ma.ta Re: płonne nadzieje 16.05.03, 16:05
              1ty napisała:

              > " nie grzeszą ci którzy grzeszą z miłości"

              Instytucja czynnego żalu? Nie licz na to. Razem przejdziemy męki piekielne.
              • 1ty ACM cd. 16.05.03, 17:28
                nie ma nic bardziej bezużytecznego niż efektywne robienie CZEGOŚ co nie powinno
                być robione wcale
                pojmijcie to towarzysze

              • Gość: ty Re: płonne nadzieje IP: *.zabrze.sdi.tpnet.pl 19.05.03, 10:35
                NIE
                nie żałuję przeciwnie b. dziekuję
                • Gość: marian trzeba będzie......... IP: *.zabrze.sdi.tpnet.pl 06.08.03, 16:53
                  zabrakło wody na pustyni NFZ
                  a tymczasem Śl.AM utopiona
                  NAUKA PŁYWANIA codziennie w godz pracy rządu RP,promocja dla władz Zabrza
                  • Gość: wiewiork Re: trzeba będzie......... IP: *.bnet.pl / 10.10.34.* 30.08.03, 12:09
                    hmmm,moze to bylo by najtaniej(i skuteczne do konca)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka