Gość: arturo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.07, 08:09 I Mira jakoś jeszcze bardziej wypiękniała u boku pana komendanta. Czyżby związek Krakowa z Zabrzem został już zatem zawarty ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: forumowicz Re: U Miry i Janusza ciągle gorąco namiętnie . . IP: *.gl.digi.pl 06.08.07, 10:49 Widzę, że masz bardzo poważny problem między nogami. Najlpiej dokonaj samogwałtu w toalecie. Albo zajmij się jakąś robotą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: @ Re: U Miry i Janusza ciągle gorąco namiętnie . . IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.08.07, 13:34 i znów Straż Miejska bardzo się nudzi .... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lori Re: U Miry i Janusza ciągle gorąco namiętnie . . IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.08.07, 14:47 Do ślubu Omegą zawioze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ... Re: U Miry i Janusza ciągle gorąco namiętnie . . IP: *.zabrze.net.pl 12.08.07, 11:38 juz nie vectrą? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ja Re: U Miry i Janusza ciągle gorąco namiętnie . . IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.08.07, 12:40 Stopa zyciowa wzrasta.Lepiej swoje niż ochłap po Ryżym Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ja Re: U Miry i Janusza ciągle gorąco namiętnie . . IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.08.07, 12:42 Krzysiunio as.Długi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mirus Re: U Miry i Janusza ciągle gorąco namiętnie . . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.07, 12:53 Widać Arturze że kultura u Ciebie, jak zwykle, na "wysokim" poziomie. Ale nie martw się. Janusz nie skorzysta z Twojej wysłużonej Omegi. Tego jestem pewna. A co do "ochłapów" to jak dobrze pamietam a pamięć mam dobrą, to kto jak kto, ale to ty "zboczeńcu seksualny" nie mogłeś narzekać w czasach gdy zatrudniał cię Wiaterek. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ja Re: U Miry i Janusza ciągle gorąco namiętnie . . IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.08.07, 13:16 Kurduplu nie naszpącisz,czas płynie i czas pokaże jakie masz ''chody''w miescie.A miruchna wie doskonale co było między nami,a było dobrze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mirus Re: U Miry i Janusza ciągle gorąco namiętnie . . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.07, 13:28 Za tego KURDUPLA i za CHATĘ SMERFÓW masz pewne w RYJA. Zboczku, specu od molestowania. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ja Re: U Miry i Janusza ciągle gorąco namiętnie . . IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.08.07, 13:34 To noś ze soba taboret żeby mnie sięgnąc Karakanie jeden!Pamiętaj też że obowiązuje Cię fotelik w samochodzie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mirus Re: U Miry i Janusza ciągle gorąco namiętnie . . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.07, 13:54 Jesteś "trupem". Taryfiarzu-specu od molestowania. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: strażniczka Re: U Miry i Janusza ciągle gorąco namiętnie . . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.07, 11:24 Panie komendancie Rajda! I Pan daje się podpuszczać? Fakt za wielki to Pan nie jest Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mirus Re: U Miry i Janusza ciągle gorąco namiętnie . . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.07, 11:50 Wielkość nie świadczy o człowieku. Zatem pozostawiam teksty bez komentarza Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Papa Smurf Re: U Miry i Janusza ciągle gorąco namiętnie . . IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.08.07, 12:23 Karzeł mały ale ho ho! Kaj Cie Karakanie tam wywioło? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wow Re: U Miry i Janusza ciągle gorąco namiętnie . . IP: *.zabrze.net.pl 31.08.07, 20:51 tamtego 'szefa' Miruś przetestowałas...a tego też ? Moze byc mały ale sprytny... Sory- niskiego wzrostu. Fakt ze zaden z nich nie jest facetem marzeń...ale ich "walory" są tez dostrzegane,nieprawdaż? Odpowiedz Link Zgłoś
przemek2828 Re: U Miry i Janusza ciągle gorąco namiętnie . . 31.08.07, 21:35 Wzielibyście sia za prace przywracanie porzadku i uspokajanie hałasliwych obywateli i obywatelek straznicy miejscy a nie tu na forum w czasie pracy bzdury wypisywac. A pan Panie Komendancie zaciągnal by swoich pracownikow do zetelnej pracy, bo wypisywanie mandatow babciom ktore handluja czosnkiem czy obrusami pod targiem to zadna praca gdy w miescie coraz wieksze huliganstwo, bojowki i brod na ulicach taki ze szkoda slow Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jasio Re:Przemek masz coś nie tak pod kopułą IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.09.07, 10:04 :Przemek masz coś nie tak pod kopułą , nikt żadnej babci od lat nie ukarał a sam widziałem jak brudzisz w tym mieście i co ?Tkos ma po tobie sprzątać te puszki ,pety i torebki po chipsach ,idziesz i rzucasz przed siebie . Najpierw zastanów się co robisz a potem pisz . Odpowiedz Link Zgłoś
przemek2828 Re:Przemek masz coś nie tak pod kopułą 08.09.07, 15:51 Widac ze chyba jestes jednym z tych bardziej nierozumnych i opornych a wiedze SM. Tak sie sklada ze nawet w tym tygodniu widzialem 2 krotnie SM jak wypisywala mandaty babcia za handel. Poza tym niesadze bysmy sie znali i zwracali sie do siebie na ty. Ja sam jestem przedstawicielem prawa i umiem sprzatac po sobie. A pan jako SM powinienm zaczac takie porzadki od siebie a dopiero pozniej patrzec na innych Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obserwator Re:Przemek masz coś nie tak pod kopułą IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.09.07, 17:37 Było i minęło. Nie ma już związku Miry z Januszem. Jest za to związek z Jarkiem ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: joł Re: U Miry i Janusza ciągle gorąco namiętnie . . IP: *.zabrze.net.pl 07.10.07, 17:38 chyba ok, i coraz lepiej...demonstrowali bliskość na wczorajszej imprezie strażników (???) na Lesnym...obklepywanie i szeptanie do ucha, tak-aby wszyscy widzieli. Mireczka była w niebie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ryży Re: U Miry i Janusza ciągle gorąco namiętnie . . IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.10.07, 17:54 I ch.. ci do tego karakanie,mam klase i kase,i psa co żur je,a ty mały wzrost.Ha ha ha Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mieszkanka Re: U Miry i Janusza ciągle gorąco namiętnie . . IP: *.centertel.pl 07.10.07, 18:06 Pani Mira w objęciach Wichra ? Kto to widział ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ryży Re: U Miry i Janusza ciągle gorąco namiętnie . . IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.10.07, 18:17 Chociazby moj pies jak żarł zur. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: też widziałem Re: U Miry i Janusza ciągle gorąco namiętnie . . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.10.07, 09:07 Ładna z nich para. Ponoć miłość kwitnie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: strażniczka Re: U Miry i Janusza ciągle gorąco namiętnie . . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.10.07, 10:31 Dajcie im spokój, niech się kochają. Inna sprawa, czy przystoi urzędnikom samorządowym zdradzać żone czy męża? Stanowiska zobowiązują do pewnego poziomu moralności. Jak się kochają to niech rozwiążą swoje dotychczasowe małżeństwa i niech są razem. Zyczmy im tego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: turek Re: U Miry i Janusza ciągle gorąco namiętnie . . IP: 195.175.37.* 10.10.07, 11:15 I Pani Mira i Pan Janusz są już po rozwodzie, a Pan Janusz podobno również po rozwodzie kościelnym, zatem nic nie stoi już na drodze do ich szczęścia. Poza tym to niejedyni urzędnicy samorządowi co ze sobą kręcą i nic w tym dziwnego, takie życie. Przeżywają drugą młodość. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: asia Re: U Miry i Janusza ciągle gorąco namiętnie . . IP: 203.69.39.* 10.10.07, 12:18 Szczesciarze !!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Komentatorzy Amorek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.10.07, 12:25 A na sekretariacie pojawiła sie nowa osóbka!Oj wiemy wiemy Panie Jarku!Ale nie zdradzimy!Będziemy z boczku podpatrywac.A swoją drogą czy to rozsądna decyzja?Wiemy wiemy ale nie powiemy,no chyba ze...to moze ciut,ciut Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Komentatorzy Re: Amorek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.10.07, 12:29 A swoja drogą to jak z tymi rozwodami,moze warto podpytac....? Odpowiedz Link Zgłoś
annaconda Re: Amorek 10.10.07, 12:58 Zajmij sie swoim przyszłym rozwodem a nie właź ludziom buciorami w duszę. Każdy jest kowalem swego losu. A sprawa druga - to już Joanna S-L nie jest już sekretarką komendanta SM ? A czym to zasłużyła na taką niewdzięczność. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Komentatorzy Re: Amorek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.10.07, 13:25 Annacondo strzała Amorka trafia slepo,kazdego w kazdym wieku i na kazdym stanowisku,a dlaczego ta zmiana?Kiedys Ci powiem,chyba ze odpowiedz sam znajdziesz w tym wpisie.Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Komentatorzy Re: Amorek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.10.07, 13:31 Jesli pan Jarek mysli ze pod latarnią najciemniej,to sie myli,podpatrzymy,i moze Wam powiemy! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pytek Re: "komentatorzy -n" też bierzesz leki? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.10.07, 16:19 Podobno jak się bierze leki to sie tak pieprzy jak ty ??? Co bierzesz??? Tego sie nie da czytać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: re Re: Amorek IP: *.zabrze.net.pl 10.10.07, 16:54 czytaj: bzykanie na hektary na miejscu. jakby popatrzeć na układ pokoi na 1 pietrze SM, to w sekretariacie na lewo i na prawo...burdello Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: strażniczka Re: Amorek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.07, 08:40 Jareczek zawsze miał ciagotki do pracownic, starzystek a teraz ma w zasięgu...... Oj co na to powie pani R... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: turek Re: Amorek IP: 195.175.37.* 11.10.07, 17:09 No i co z tą nową sekretarką ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fdfdffdfdfbvuk Re: U Miry i Janusza ciągle gorąco namiętnie . . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.10.07, 18:46 co tu tak CICHO?:/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mirka Re: U Miry i Janusza ciągle gorąco namiętnie . . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.10.07, 19:49 Januszku lubisz o sobie czytać, prawda? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: re Re: U Miry i Janusza ciągle gorąco namiętnie . . IP: *.zabrze.net.pl 13.10.07, 07:51 ten wątek jest "niemiły" Mirce...biega po straży i szpieguje - kto śmie ją obgadywać - ją taką gwiazdę! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: re Re: U Miry i Janusza ciągle gorąco namiętnie . . IP: *.zabrze.net.pl 13.10.07, 08:54 ale jest wesoło Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: grejfhodgfjorlgjrl Re: U Miry i Janusza ciągle gorąco namiętnie . . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.10.07, 16:18 biedna Mireczka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: re Re: U Miry i Janusza ciągle gorąco namiętnie . . IP: *.zabrze.net.pl 25.10.07, 21:32 już nie taka biedna, budżet podbudowuje, kasa się w końcu należy ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pawel Re: U Miry i Janusza ciągle gorąco namiętnie . . IP: *.centertel.pl 25.10.07, 23:37 Jakby nie było, Wiatr ją utrzymuje i nie tylko .. Ale się Jej udało. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: re Re: U Miry i Janusza ciągle gorąco namiętnie . . IP: *.stk.vectranet.pl 27.10.07, 17:44 Zazrdościsz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fred Re: U Miry i Janusza ciągle gorąco namiętnie . . IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.10.07, 19:24 PEWNIE,RYZY MA SZCZCZESCIE... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wow Re: U Miry i Janusza ciągle gorąco namiętnie . . IP: *.zabrze.net.pl 27.10.07, 21:44 chyba sobie żartujecie! jakie to ma byc niby za szczęście, zaden to cud i anioł... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: strażnicy Re: U Miry i Janusza ciągle gorąco namiętnie . . IP: *.centertel.pl 27.10.07, 22:31 Mnie sie Mira nie podoba. Moim zdaniem najseksowniejszą strażniczką jest pani magister Katarzyna Saternus. Nie dosyć że miła i ładna to do tego wyszkolona. Cieszymy się że została zastępcą komendana SM. Nie daje sobie w kaszę dmuchać. Mirosława przy pani magister nie ma szans. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tropiciel głupoty Re: U Miry i Janusza ciągle gorąco namiętnie . . IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.10.07, 21:51 To już jakaś schiza totalna jest! Znowu centertel!!! Pani MAGISTER może już wystarczy???? Bufonada, aż boli.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: joł Re: U Miry i Janusza ciągle gorąco namiętnie . . IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.10.07, 12:21 Kasiu-przestań bredzić....to już jest niesmaczne! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ??? Re: U Miry i Janusza ciągle gorąco namiętnie . . IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.11.07, 21:59 Czy to jest nadal aktualne? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ae Re: U Miry i Janusza ciągle gorąco namiętnie . . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.07, 22:08 już niedługo hi,hi.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ciekawska Re: U Miry i Janusza ciągle gorąco namiętnie . . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.07, 22:37 Uważasz, że Mirusia kocha komendanta a nie Januszka i po rozwiązaniu SM ogień namiętności zgaśnie ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wiem Re: U Miry i Janusza ciągle gorąco namiętnie . . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.07, 10:34 jedyne czego ona w nim panicznie nie znosi - to komendanta (wiem z obserwacji) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: echo Re: U Miry i Janusza ciągle gorąco namiętnie . . IP: *.zabrze.net.pl 12.11.07, 19:42 ale w którym ? w ryżym czy w karakanie? bo się pogubiłem...takie to skomplikowane Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: klapa Re: U Miry i Janusza ciągle gorąco namiętnie . . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.07, 10:28 bardzo ... Odpowiedz Link Zgłoś