Dodaj do ulubionych

U Miry i Janusza ciągle gorąco namiętnie . . .

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.07, 08:09
I Mira jakoś jeszcze bardziej wypiękniała u boku pana komendanta. Czyżby
związek Krakowa z Zabrzem został już zatem zawarty ?
Obserwuj wątek
    • Gość: forumowicz Re: U Miry i Janusza ciągle gorąco namiętnie . . IP: *.gl.digi.pl 06.08.07, 10:49
      Widzę, że masz bardzo poważny problem między nogami. Najlpiej dokonaj
      samogwałtu w toalecie. Albo zajmij się jakąś robotą.
      • Gość: @ Re: U Miry i Janusza ciągle gorąco namiętnie . . IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.08.07, 13:34
        i znów Straż Miejska bardzo się nudzi ....
        • Gość: Lori Re: U Miry i Janusza ciągle gorąco namiętnie . . IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.08.07, 14:47
          Do ślubu Omegą zawioze
          • Gość: ... Re: U Miry i Janusza ciągle gorąco namiętnie . . IP: *.zabrze.net.pl 12.08.07, 11:38
            juz nie vectrą?
            • Gość: Ja Re: U Miry i Janusza ciągle gorąco namiętnie . . IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.08.07, 12:40
              Stopa zyciowa wzrasta.Lepiej swoje niż ochłap po Ryżym
              • Gość: Ja Re: U Miry i Janusza ciągle gorąco namiętnie . . IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.08.07, 12:42
                Krzysiunio as.Długi.
              • Gość: mirus Re: U Miry i Janusza ciągle gorąco namiętnie . . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.07, 12:53
                Widać Arturze że kultura u Ciebie, jak zwykle, na "wysokim"
                poziomie. Ale nie martw się. Janusz nie skorzysta z Twojej
                wysłużonej Omegi. Tego jestem pewna. A co do "ochłapów" to jak
                dobrze pamietam a pamięć mam dobrą, to kto jak kto, ale to
                ty "zboczeńcu seksualny" nie mogłeś narzekać w czasach gdy
                zatrudniał cię Wiaterek.
                • Gość: Ja Re: U Miry i Janusza ciągle gorąco namiętnie . . IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.08.07, 13:16
                  Kurduplu nie naszpącisz,czas płynie i czas pokaże jakie masz ''chody''w
                  miescie.A miruchna wie doskonale co było między nami,a było dobrze.
                  • Gość: mirus Re: U Miry i Janusza ciągle gorąco namiętnie . . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.07, 13:28
                    Za tego KURDUPLA i za CHATĘ SMERFÓW masz pewne w RYJA. Zboczku,
                    specu od molestowania.
                    • Gość: Ja Re: U Miry i Janusza ciągle gorąco namiętnie . . IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.08.07, 13:34
                      To noś ze soba taboret żeby mnie sięgnąc Karakanie jeden!Pamiętaj też że
                      obowiązuje Cię fotelik w samochodzie!
                      • Gość: mirus Re: U Miry i Janusza ciągle gorąco namiętnie . . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.07, 13:54
                        Jesteś "trupem". Taryfiarzu-specu od molestowania.
                        • Gość: strażniczka Re: U Miry i Janusza ciągle gorąco namiętnie . . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.07, 11:24
                          Panie komendancie Rajda! I Pan daje się podpuszczać? Fakt za wielki
                          to Pan nie jest
                          • Gość: mirus Re: U Miry i Janusza ciągle gorąco namiętnie . . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.07, 11:50
                            Wielkość nie świadczy o człowieku. Zatem pozostawiam teksty bez
                            komentarza
                            • Gość: Papa Smurf Re: U Miry i Janusza ciągle gorąco namiętnie . . IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.08.07, 12:23
                              Karzeł mały ale ho ho! Kaj Cie Karakanie tam wywioło?
                            • Gość: wow Re: U Miry i Janusza ciągle gorąco namiętnie . . IP: *.zabrze.net.pl 31.08.07, 20:51
                              tamtego 'szefa' Miruś przetestowałas...a tego też ? Moze byc mały ale sprytny... Sory- niskiego wzrostu.
                              Fakt ze zaden z nich nie jest facetem marzeń...ale ich "walory" są tez dostrzegane,nieprawdaż?
                              • przemek2828 Re: U Miry i Janusza ciągle gorąco namiętnie . . 31.08.07, 21:35
                                Wzielibyście sia za prace przywracanie porzadku i uspokajanie
                                hałasliwych obywateli i obywatelek straznicy miejscy a nie tu na
                                forum w czasie pracy bzdury wypisywac.
                                A pan Panie Komendancie zaciągnal by swoich pracownikow do zetelnej
                                pracy, bo wypisywanie mandatow babciom ktore handluja czosnkiem czy
                                obrusami pod targiem to zadna praca gdy w miescie coraz wieksze
                                huliganstwo, bojowki i brod na ulicach taki ze szkoda slow
                                • Gość: jasio Re:Przemek masz coś nie tak pod kopułą IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.09.07, 10:04
                                  :Przemek masz coś nie tak pod kopułą , nikt żadnej babci od lat nie
                                  ukarał a sam widziałem jak brudzisz w tym mieście i co ?Tkos ma po
                                  tobie sprzątać te puszki ,pety i torebki po chipsach ,idziesz i
                                  rzucasz przed siebie . Najpierw zastanów się co robisz a potem pisz .
                                  • przemek2828 Re:Przemek masz coś nie tak pod kopułą 08.09.07, 15:51
                                    Widac ze chyba jestes jednym z tych bardziej nierozumnych i opornych
                                    a wiedze SM. Tak sie sklada ze nawet w tym tygodniu widzialem 2
                                    krotnie SM jak wypisywala mandaty babcia za handel. Poza tym
                                    niesadze bysmy sie znali i zwracali sie do siebie na ty. Ja sam
                                    jestem przedstawicielem prawa i umiem sprzatac po sobie. A pan jako
                                    SM powinienm zaczac takie porzadki od siebie a dopiero pozniej
                                    patrzec na innych
                                    • Gość: obserwator Re:Przemek masz coś nie tak pod kopułą IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.09.07, 17:37
                                      Było i minęło. Nie ma już związku Miry z Januszem. Jest za to
                                      związek z Jarkiem ?
    • Gość: joł Re: U Miry i Janusza ciągle gorąco namiętnie . . IP: *.zabrze.net.pl 07.10.07, 17:38
      chyba ok, i coraz lepiej...demonstrowali bliskość na wczorajszej imprezie strażników (???) na Lesnym...obklepywanie i szeptanie do ucha, tak-aby wszyscy widzieli. Mireczka była w niebie...
      • Gość: Ryży Re: U Miry i Janusza ciągle gorąco namiętnie . . IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.10.07, 17:54
        I ch.. ci do tego karakanie,mam klase i kase,i psa co żur je,a ty mały wzrost.Ha
        ha ha
        • Gość: mieszkanka Re: U Miry i Janusza ciągle gorąco namiętnie . . IP: *.centertel.pl 07.10.07, 18:06
          Pani Mira w objęciach Wichra ? Kto to widział ?
          • Gość: Ryży Re: U Miry i Janusza ciągle gorąco namiętnie . . IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.10.07, 18:17
            Chociazby moj pies jak żarł zur.
          • Gość: też widziałem Re: U Miry i Janusza ciągle gorąco namiętnie . . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.10.07, 09:07
            Ładna z nich para. Ponoć miłość kwitnie...
            • Gość: strażniczka Re: U Miry i Janusza ciągle gorąco namiętnie . . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.10.07, 10:31
              Dajcie im spokój, niech się kochają. Inna sprawa, czy przystoi
              urzędnikom samorządowym zdradzać żone czy męża? Stanowiska
              zobowiązują do pewnego poziomu moralności. Jak się kochają to niech
              rozwiążą swoje dotychczasowe małżeństwa i niech są razem. Zyczmy im
              tego.
              • Gość: turek Re: U Miry i Janusza ciągle gorąco namiętnie . . IP: 195.175.37.* 10.10.07, 11:15
                I Pani Mira i Pan Janusz są już po rozwodzie, a Pan Janusz podobno
                również po rozwodzie kościelnym, zatem nic nie stoi już na drodze do
                ich szczęścia. Poza tym to niejedyni urzędnicy samorządowi co ze
                sobą kręcą i nic w tym dziwnego, takie życie. Przeżywają drugą
                młodość.
                • Gość: asia Re: U Miry i Janusza ciągle gorąco namiętnie . . IP: 203.69.39.* 10.10.07, 12:18
                  Szczesciarze !!!!!!!!!!
                  • Gość: Komentatorzy Amorek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.10.07, 12:25
                    A na sekretariacie pojawiła sie nowa osóbka!Oj wiemy wiemy Panie Jarku!Ale nie
                    zdradzimy!Będziemy z boczku podpatrywac.A swoją drogą czy to rozsądna
                    decyzja?Wiemy wiemy ale nie powiemy,no chyba ze...to moze ciut,ciut
                    • Gość: Komentatorzy Re: Amorek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.10.07, 12:29
                      A swoja drogą to jak z tymi rozwodami,moze warto podpytac....?
                      • annaconda Re: Amorek 10.10.07, 12:58
                        Zajmij sie swoim przyszłym rozwodem a nie właź ludziom buciorami w
                        duszę. Każdy jest kowalem swego losu. A sprawa druga - to już Joanna
                        S-L nie jest już sekretarką komendanta SM ? A czym to zasłużyła na
                        taką niewdzięczność.
                        • Gość: Komentatorzy Re: Amorek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.10.07, 13:25
                          Annacondo strzała Amorka trafia slepo,kazdego w kazdym wieku i na kazdym
                          stanowisku,a dlaczego ta zmiana?Kiedys Ci powiem,chyba ze odpowiedz sam
                          znajdziesz w tym wpisie.Pozdrawiam
                          • Gość: Komentatorzy Re: Amorek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.10.07, 13:31
                            Jesli pan Jarek mysli ze pod latarnią najciemniej,to sie myli,podpatrzymy,i moze
                            Wam powiemy!
                            • Gość: pytek Re: "komentatorzy -n" też bierzesz leki? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.10.07, 16:19
                              Podobno jak się bierze leki to sie tak pieprzy jak ty ??? Co
                              bierzesz??? Tego sie nie da czytać.
                            • Gość: re Re: Amorek IP: *.zabrze.net.pl 10.10.07, 16:54
                              czytaj: bzykanie na hektary na miejscu. jakby popatrzeć na układ pokoi na 1 pietrze SM, to w sekretariacie na lewo i na prawo...burdello
                              • Gość: strażniczka Re: Amorek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.07, 08:40
                                Jareczek zawsze miał ciagotki do pracownic, starzystek a teraz ma w
                                zasięgu...... Oj co na to powie pani R...
                                • Gość: jacek Re: Amorek IP: *.centertel.pl 11.10.07, 12:46
                                  A co zazdrościsz ??
                                  • Gość: turek Re: Amorek IP: 195.175.37.* 11.10.07, 17:09
                                    No i co z tą nową sekretarką ?
                                    • Gość: .. Re: Amorek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.07, 18:36
                                      nic
                                      • Gość: ..........) Re: Amorek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.07, 20:15
                                        gó..!
    • Gość: fdfdffdfdfbvuk Re: U Miry i Janusza ciągle gorąco namiętnie . . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.10.07, 18:46
      co tu tak CICHO?:/
      • Gość: mirka Re: U Miry i Janusza ciągle gorąco namiętnie . . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.10.07, 19:49
        Januszku lubisz o sobie czytać, prawda?
      • Gość: re Re: U Miry i Janusza ciągle gorąco namiętnie . . IP: *.zabrze.net.pl 13.10.07, 07:51
        ten wątek jest "niemiły" Mirce...biega po straży i szpieguje - kto śmie ją obgadywać - ją taką gwiazdę!
        • Gość: re Re: U Miry i Janusza ciągle gorąco namiętnie . . IP: *.zabrze.net.pl 13.10.07, 08:54
          ale jest wesoło
          • Gość: grejfhodgfjorlgjrl Re: U Miry i Janusza ciągle gorąco namiętnie . . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.10.07, 16:18
            biedna Mireczka
            • Gość: re Re: U Miry i Janusza ciągle gorąco namiętnie . . IP: *.zabrze.net.pl 25.10.07, 21:32
              już nie taka biedna, budżet podbudowuje, kasa się w końcu należy ...
              • Gość: pawel Re: U Miry i Janusza ciągle gorąco namiętnie . . IP: *.centertel.pl 25.10.07, 23:37
                Jakby nie było, Wiatr ją utrzymuje i nie tylko .. Ale się Jej
                udało.
                • Gość: re Re: U Miry i Janusza ciągle gorąco namiętnie . . IP: *.stk.vectranet.pl 27.10.07, 17:44
                  Zazrdościsz?
                  • Gość: Fred Re: U Miry i Janusza ciągle gorąco namiętnie . . IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.10.07, 19:24
                    PEWNIE,RYZY MA SZCZCZESCIE...
                    • Gość: wow Re: U Miry i Janusza ciągle gorąco namiętnie . . IP: *.zabrze.net.pl 27.10.07, 21:44
                      chyba sobie żartujecie! jakie to ma byc niby za szczęście, zaden to cud i anioł...
                      • Gość: strażnicy Re: U Miry i Janusza ciągle gorąco namiętnie . . IP: *.centertel.pl 27.10.07, 22:31
                        Mnie sie Mira nie podoba. Moim zdaniem najseksowniejszą strażniczką
                        jest pani magister Katarzyna Saternus. Nie dosyć że miła i ładna to
                        do tego wyszkolona. Cieszymy się że została zastępcą komendana SM.
                        Nie daje sobie w kaszę dmuchać. Mirosława przy pani magister nie ma
                        szans.
                        • Gość: Tropiciel głupoty Re: U Miry i Janusza ciągle gorąco namiętnie . . IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.10.07, 21:51
                          To już jakaś schiza totalna jest! Znowu centertel!!! Pani MAGISTER może już
                          wystarczy???? Bufonada, aż boli....
                        • Gość: joł Re: U Miry i Janusza ciągle gorąco namiętnie . . IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.10.07, 12:21
                          Kasiu-przestań bredzić....to już jest niesmaczne!
                          • Gość: ??? Re: U Miry i Janusza ciągle gorąco namiętnie . . IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.11.07, 21:59
                            Czy to jest nadal aktualne?
    • Gość: ae Re: U Miry i Janusza ciągle gorąco namiętnie . . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.07, 22:08
      już niedługo hi,hi....
      • Gość: ciekawska Re: U Miry i Janusza ciągle gorąco namiętnie . . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.07, 22:37
        Uważasz, że Mirusia kocha komendanta a nie Januszka i po rozwiązaniu
        SM ogień namiętności zgaśnie ?
        • Gość: wiem Re: U Miry i Janusza ciągle gorąco namiętnie . . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.07, 10:34
          jedyne czego ona w nim panicznie nie znosi - to komendanta (wiem z
          obserwacji)
          • Gość: echo Re: U Miry i Janusza ciągle gorąco namiętnie . . IP: *.zabrze.net.pl 12.11.07, 19:42
            ale w którym ? w ryżym czy w karakanie? bo się pogubiłem...takie to skomplikowane
            • Gość: klapa Re: U Miry i Janusza ciągle gorąco namiętnie . . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.07, 10:28
              bardzo ...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka