Gość: kierowca
IP: *.zabrze.net.pl
14.09.08, 21:11
Kiedy zabrzańska drogówka weźmie się za w końcu za kozaków,którzy
norotorycznie skręcają z pasa do jazdy w lewo, w prawo w de Gaullea,Ci którzy
stoją na prawym pasie czekają w nieskończoność po kilka cykli zmiany
świateł!!!!Że nie wspomnę kierowców autobusów,jeden na dziesięciu stosuje się
do znaków poziomych.....