vema 27.04.17, 18:29 Ten watek jest żenujący. Kto uwierzy, że dwudziestokilkuletni facet, rozbijający się po świecie model, nie umie pisać na komputerze? I że ledwo ogarnia maile Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ikarr Re: Borys i komputer 27.04.17, 19:18 I nie ma matury, a wczoraj w łóżku (wg Kamy) też "trzęsienia ziemi nie było"... Odpowiedz Link Zgłoś
taki-sobie-nick Re: Borys i komputer 05.05.17, 23:39 ikarr napisała: > I nie ma matury, a wczoraj w łóżku (wg Kamy) też "trzęsienia ziemi nie było".. Tego na maturze nie uczą. :-P Odpowiedz Link Zgłoś