Dodaj do ulubionych

all inclusive

27.04.15, 16:53
Może ktoś polecić nie drogi hotel z all przy plaży z rafą najchętniej na którejś z wysp. Chcemy jechać na własną rękę z 9 letnim synem niejadkiem. Czas odległy bo planujemy na zimę 2017. Zaczynamy planować podróż życia.
Obserwuj wątek
    • martushka11 Re: all inclusive 27.04.15, 17:14
      Naprawdę? All Inclusive w Tajlandii? Nawet zakładając, że Wasz syn jest niejadkiem i będzie nim przez kolejne półtora roku, to wybór jedzenia w Tajlandii jest taki, że szkoda się ograniczać hotelem, bo z pewnością i on znajdzie coś dla siebie. Nawet jeśli nie zdecyduje się na lokalne potrawy, owoce, świeże soki, szejki, naleśniki, makarony, to ze znalezieniem pizzy czy innego burgera nie będzie problemu. Nie wspominając już o tym, że ceny są takie, że nawet gdy coś nie smakuje nie żal zostawić prawie pełny talerz i pójść dalej (choć mi się to akurat nie zdarzyło). Wracając do meritum - z hoteli na wyspach wybrałabym Holiday Inn na Phi Phi. Ma bardzo dobre opinie. Ja byłam w Holiday Inn Krabi Resort w Ao Nang, jest świetny, ale niestety ani na wyspie, ani przy plaży z rafą.
      • balajanek Re: all inclusive 29.04.15, 20:11
        Pozwolę sobie wtrącić swoje 3 grosze.
        Najpierw opinia o Phi Phi.Rzeczywiście cudowna wyspa. Wapienny ostaniec wyłaniający się z morza. Zapierający dech w piersiach widok laguny otoczonej skałami. Jest tylko jedna wada. Nie jest to bezludna wyspa a wręcz przepełniona turystami z zabudowanym każdym w miarę płaskim terenem. skomercjalizowana do maksimum. Dobre na 1-2 dni. Jeśli już radzę dojechać szybką motorówką. Dodatkowa atrakcja.
        Za bungalow dla 3 osób plus dziecko zapłacić trzeba ponad 480PLN za dobę. Opinie o hotelu są różne , jest sporo z zastrzeżeniami. Radzę poczytać na tripadvisorze.
        Moim zdaniem na podróż życia, w każdym razie na cały pobyt w Tajlandii, nie polecałbym.
    • handzik.g Re: all inclusive 22.05.15, 13:46
      Polecam Khao Lak Resort
      www.planujemywakacje.pl/op,Khao-Lak-Resort,24987,Tajlandia-Wybrzeze-Andamanskie,,,,,2015-05-23,,,,2,,,,wlasny,,,,,6;8

Dobra cena, w prawdzie tylko ze śniadaniami, ale tak jak wspominali inni można bardzo tanio i smacznie zjeść poza hotelem

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka