23.05.10, 14:39
Biedny skacowany człowiek na poalkoholowym głodzie chce sobie zrobić pyszną sałatkę i musi się męczyć z otwieraniem puszki. Dlaczego te puszki z ananasem nie mają takiego czegoś do otwierania, jak np. puszki z kukurydzą, czy fasolą?

Słabo mi... wink


Panowie, a czy Wy wiecie że w Waszej codziennej diecie ananas powinien być obowiązkowy...?
Obserwuj wątek
    • puch_atek Re: Ananas 23.05.10, 14:41
      wiemy wiemy.... big_grin
      • bursztynula Re: Ananas ????? 23.05.10, 14:48
        hmmmm

        Helinko jak poznam Mortisa?? poznam?? bo nie wiem czy wychodzić czy
        nieeee???
        • hellish.monster Re: Ananas ????? 23.05.10, 14:51
          Ale na Piwnej się umówiliście, w pubie?

          Jeżeli tak, to wejdziesz do środka i on tam pewnie będzie siedział naprzeciwko
          wejścia. Ubrany na czarno, z trzema kolczykami w lewym uchu i z uroczym
          uśmiechem wink Poznasz, poznasz na pewno smile
          • bursztynula Re: Ananas ????? 23.05.10, 14:54
            no to idęsmile

            a poza tym to chciałam powiedzieć, że byłam pewna, że rzeczywistość
            jest piękniejsza niż ta czerwona jejmośćsmilesmilesmile
            śliczna fotasmile
            • hellish.monster Re: Ananas ????? 23.05.10, 15:00
              weź, bo się czerwienię! tongue_out

              idź i baw się dobrze, tylko proszę pamiętać - seks w fontannie, to tylko ze mną wink
            • one.kozie.death Re: Ananas ????? 23.05.10, 16:04
              e no kurde tak się nie robi
              gdzie poranny krzyk że idzie ?
              normalnie właśnie wróciłem sad
              • one.kozie.death Re: Ananas ????? 23.05.10, 17:19
                oki moja wina
                tam nie wlazłem niestety sad
                następnym razem co?
                • bursztynula Re: Ananas ????? 23.05.10, 17:55
                  następną razą się zobaczywink może będzie mniej zamięszania...
                  i wtedy Ty będziesz z różą w zębachwink

                  krzyk rano... obudziłeś o 3.30, to potem odsypiałam...
                  wink
                  • one.kozie.death Re: Ananas ????? 23.05.10, 18:03
                    że niby ja? o 3:30 ?
                    być byłem tylko tak posiedziałem ze 3h i tyle
                    no fakt mogłem pocztę sprawdzić
                    no sorki Ula kiss
                    • bursztynula Re: Ananas ????? 23.05.10, 18:06
                      trolle budziłeś o 3.30...

                      dla tego buziaka warto się było przeleciećwink

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka