Dodaj do ulubionych

Taka prawda

30.06.10, 19:47
Czy jednak nie...???


wink

Zależy, na kogo się trafi.... big_grin

https://vader.joemonster.org/upload/zfb/512_401491f5bb76addemot1254.jpg
Obserwuj wątek
    • gyubal_wahazar Re: Taka prawda 30.06.10, 20:32
      A 'sosać' to co z grubsza wyraża ? Jeśli to co myślę, to obawiam się, że
      niestety jest w tym ziarno prawdy crying
      • tapatik Re: Taka prawda 30.06.10, 21:13
        gyubal_wahazar napisał:

        > A 'sosać' to co z grubsza wyraża ?

        Ssać.
        Uczcie się ssać i gotować.

        > Jeśli to co myślę, to obawiam się, że niestety jest w tym
        > ziarno prawdy crying

        Zależy na kogo trafi. Nie każdy umie olać babskie gadanie.
        • gyubal_wahazar Re: Taka prawda 30.06.10, 21:29
          E tam, ja w sumie lubię. Takie darmowe laborki z logiki rozmytej i teorii
          chaosu
    • robert.83 Re: Taka prawda 30.06.10, 20:44

      "Nikomu" mi wygląda na deskryptor zamkniętego zbioru pustego, co siłą rzeczy
      zmusza mnie to kontestacji całej teoriismile.

      Wy, Laski, po prostu patrzycie zawsze nie w tą stronę, haha. Tak jak i my z
      resztą chyba.
      • z_malej_litery Re: Taka prawda 30.06.10, 20:47
        nikogo nie interesuje wssz wewnętrzny świat, dziewczynki.

        że ja jeszcze coś pamiętam?
        • gyubal_wahazar Re: Taka prawda 30.06.10, 21:00
          Literka smile

          Tyle to jeszcze z 4 pazernych się pamięta, ale _'sosać'_ ? Można 'o'
          pominąć ?
          • z_malej_litery Re: Taka prawda 30.06.10, 21:14
            a może to sastat (t miękkie?) i by pasowało?

            ja rosyjskiego uczyłam się w szkole podstawowej obowiązkowo big_grin
      • aretah Re: Taka prawda 30.06.10, 20:48
        jakby co robert, to TY patrz w prawo, a ja w lewo
        byle byśmy jeszcze w dobrym miejscu stali, coby ten wzrok się gdzies
        tam spotkał smile
        • robert.83 Re: Taka prawda 30.06.10, 20:49

          Sięgajmy... gdzie wzrok nie sięga big_grin.
          • aretah Re: Taka prawda 30.06.10, 20:51
            ja Ci tu wyraźne wskazówki podrzucam, a Ty do mnie cytatem...
            echhh
            • tapatik Wskazówki? Jakie wskazówki. 30.06.10, 21:16
              Nam trzeba wprost. Goły biust pod nos, to będziemy wiedzieli o co chodzi. A
              wskazówki to możecie sobie podrzucać.

              Z tego niewyspania robię się zgryźliwy. sad
            • robert.83 Re: Taka prawda 30.06.10, 22:43

              Aretah, na cóż wskazują Twoje wskazówki? Minęliśmy się na tych mortisowskich
              spotkaniach, ale następnym razem poproszę Cię osobiście o mapęsmile.
              • aretah Re: Taka prawda 30.06.10, 23:37
                Następnym razem ją własnoręcznie odmaluję, zaznaczę punkt A i punkt B, wyliczę odległości, sprawdzę prędkość i nie wiem co tam jeszcze mogę zrobić smile
                Wszystko po to, aby te kierunki się gdzies skrzyżowały wink
                • czarny.onyks Re: Taka prawda 01.07.10, 21:05
                  taaa....a ja zobaczyłam punkt G

                  wzrok mi się psujetongue_out

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka