hellish.monster 30.06.10, 19:47 Czy jednak nie...??? Zależy, na kogo się trafi.... Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
gyubal_wahazar Re: Taka prawda 30.06.10, 20:32 A 'sosać' to co z grubsza wyraża ? Jeśli to co myślę, to obawiam się, że niestety jest w tym ziarno prawdy Odpowiedz Link
tapatik Re: Taka prawda 30.06.10, 21:13 gyubal_wahazar napisał: > A 'sosać' to co z grubsza wyraża ? Ssać. Uczcie się ssać i gotować. > Jeśli to co myślę, to obawiam się, że niestety jest w tym > ziarno prawdy Zależy na kogo trafi. Nie każdy umie olać babskie gadanie. Odpowiedz Link
gyubal_wahazar Re: Taka prawda 30.06.10, 21:29 E tam, ja w sumie lubię. Takie darmowe laborki z logiki rozmytej i teorii chaosu Odpowiedz Link
robert.83 Re: Taka prawda 30.06.10, 20:44 "Nikomu" mi wygląda na deskryptor zamkniętego zbioru pustego, co siłą rzeczy zmusza mnie to kontestacji całej teorii. Wy, Laski, po prostu patrzycie zawsze nie w tą stronę, haha. Tak jak i my z resztą chyba. Odpowiedz Link
z_malej_litery Re: Taka prawda 30.06.10, 20:47 nikogo nie interesuje wssz wewnętrzny świat, dziewczynki. że ja jeszcze coś pamiętam? Odpowiedz Link
gyubal_wahazar Re: Taka prawda 30.06.10, 21:00 Literka Tyle to jeszcze z 4 pazernych się pamięta, ale _'sosać'_ ? Można 'o' pominąć ? Odpowiedz Link
z_malej_litery Re: Taka prawda 30.06.10, 21:14 a może to sastat (t miękkie?) i by pasowało? ja rosyjskiego uczyłam się w szkole podstawowej obowiązkowo Odpowiedz Link
aretah Re: Taka prawda 30.06.10, 20:48 jakby co robert, to TY patrz w prawo, a ja w lewo byle byśmy jeszcze w dobrym miejscu stali, coby ten wzrok się gdzies tam spotkał Odpowiedz Link
aretah Re: Taka prawda 30.06.10, 20:51 ja Ci tu wyraźne wskazówki podrzucam, a Ty do mnie cytatem... echhh Odpowiedz Link
tapatik Wskazówki? Jakie wskazówki. 30.06.10, 21:16 Nam trzeba wprost. Goły biust pod nos, to będziemy wiedzieli o co chodzi. A wskazówki to możecie sobie podrzucać. Z tego niewyspania robię się zgryźliwy. Odpowiedz Link
robert.83 Re: Taka prawda 30.06.10, 22:43 Aretah, na cóż wskazują Twoje wskazówki? Minęliśmy się na tych mortisowskich spotkaniach, ale następnym razem poproszę Cię osobiście o mapę. Odpowiedz Link
aretah Re: Taka prawda 30.06.10, 23:37 Następnym razem ją własnoręcznie odmaluję, zaznaczę punkt A i punkt B, wyliczę odległości, sprawdzę prędkość i nie wiem co tam jeszcze mogę zrobić Wszystko po to, aby te kierunki się gdzies skrzyżowały Odpowiedz Link
czarny.onyks Re: Taka prawda 01.07.10, 21:05 taaa....a ja zobaczyłam punkt G wzrok mi się psuje Odpowiedz Link