Dodaj do ulubionych

a może...7.06.12

23.05.12, 16:33
gdzieś w Wawie
hmmmm
Obserwuj wątek
    • bez.pokory Re: a może...7.06.12 23.05.12, 16:36
      a widzisz, ja własnie dzis umówiłam się na wyjazd 7, ale 8 już będę w domu
      • damage.inc Re: a może...7.06.12 23.05.12, 16:39
        pech Siorka wink
        • stefcia41 Re: a może...7.06.12 23.05.12, 16:43
          Karaoke się zachciało ? big_grin
          • bez.pokory Re: a może...7.06.12 23.05.12, 16:45
            ty sobie tak siostro nie ironizuj z mojej poczeby, bo sie zamknę w sobie i co będzie?
            • stefcia41 Re: a może...7.06.12 23.05.12, 16:46
              Ale ja nie z Twojej ino tylko z potrzeby brata Twego big_grinbig_grin
    • pzkpfw-vi-b-konigstiger Re: a może...7.06.12 23.05.12, 16:44
      a może i tak?
    • tapatik Re: a może...7.06.12 24.05.12, 07:53
      Z tego co patrzę w kalendarzu, to tego dnia będą organizowane konkurencyjne imprezy.
      To już lepiej 8 czerwca.
      • ane-tal Re: a może...7.06.12 24.05.12, 08:19
        Myślę, że to 8 właśnie będzie "sząłpał"
    • tygrysgreen Re: a może...7.06.12 24.05.12, 09:14
      świetny termin
      wypiję z Neptunem wasze zdrowie big_grin
      • bez.pokory Re: a może...7.06.12 24.05.12, 09:19
        kurde!
        nigdy w zyciu się ze sobą nie spotkamy, bo ciągle komuś, coś...

        a może by tak dać sobie spokój? odpuścić te spotkania skoro ludzie nie mają na nie ochoty?


        8 będzie szał, to prawda, ale przypuszczam, że dzień wcześniej niewiele zmieni...
        • ane-tal Re: a może...7.06.12 24.05.12, 09:27
          Kto będzie mógł i chciał to się spotka - wolałabym, żeby ludzie nie odpuszczali, już tak wiesz na amen..
          • uny Re: a może...7.06.12 24.05.12, 09:38
            święte słowa. "jak ktoś będzie chciał"
          • bez.pokory Re: a może...7.06.12 24.05.12, 10:10
            Aneta, doskonale wiesz, ze zrobię wszystko aby się z Tobą zobaczyć, znaczy się "chcę"!
            • ane-tal Re: a może...7.06.12 24.05.12, 10:19
              https://www.mydwoje.pl/_img/_pictures/590.jpg
        • robert.83 Re: a może...7.06.12 24.05.12, 09:31
          Jak sobie odpuścić? Uchwałę mamy jakąś przyjąć czy jak?
          Spotkanie były są i będą a żeby odpuścić po prostu nie przychodzisz.
          Chcesz - przychodzisz. Nie chcesz - nie przychodzisz. Chcesz - przyjdziesz innym razem.

          Ustawienie jednego wielkiego spotkania ze wszystkimi.... w weekend.... w mieście... w latosmile... jest niemożliwe. Przyjdzie ten kto będzie mógł i chciał. A jeszcze tak nie było, żeby takich nie było smile.
          • pzkpfw-vi-b-konigstiger Re: a może...7.06.12 24.05.12, 09:47
            no dobra... to ja się przyznam...
            7 czerwca to są moje urodziny, 45. na dodatek
            mam ochotę to opić starannie w miłym gronie
            czy to jest jakiś argument za tą właśnie datą?
            • ane-tal Re: a może...7.06.12 24.05.12, 10:02
              Jeszcze jakbyśmy dorwali jakąś muzykę na żywo lub karaoke - eh.. się rozmarzyłam smile
            • bez.pokory Re: a może...7.06.12 24.05.12, 10:13
              no dobra
              to jest całkiem mocny argument
              będę robić coś w tym kierunku, coby być

              myślicie, że jak metro będzie działać całą dobę to skmki też?
            • tygrysgreen Re: a może...7.06.12 24.05.12, 15:36
              > 7 czerwca to są moje urodziny, 45. na dodatek
              nie omieszkam godnie się sponiewierać z tej okazji
          • butellishka Re: a może...7.06.12 24.05.12, 10:10
            robert.83 napisał:

            >
            > Ustawienie jednego wielkiego spotkania ze wszystkimi.... w weekend.... w mieści
            > e... w latosmile... jest niemożliwe. Przyjdzie ten kto będzie mógł i chciał. A jes
            > zcze tak nie było, żeby takich nie było smile.
            >
            A w zeszlym roku udalo sie zorganizowac takie spotkanie, na ktorym bylo ok. 20 osob z calej Polski i nie tylko. Tylko odrobina checi, nic na sile i w odpowiednim momencie.
            • bez.pokory Re: a może...7.06.12 24.05.12, 10:12
              zdaje się ze chęci coraz mniej
            • ane-tal Re: a może...7.06.12 24.05.12, 10:22
              Chyba coś około 21 osób - to był czad!
        • tygrysgreen Re: a może...7.06.12 24.05.12, 10:16
          kto nie ma ochoty?
          ochota jest niezmiennie, przypominam że zapraszałam w moje strony
          trzeba robić spotkania i już a każdy przyjedzie wtedy kiedy może
          • bez.pokory Re: a może...7.06.12 24.05.12, 10:20
            no dobra, dobra... ponioslo mnie troche
            nie zawsze jestem krainą lagodnosci
            smile
            • stefcia41 Re: a może...7.06.12 24.05.12, 10:28
              Jak będzie jakiś termin ustalony i będę mogła to przyjdę.
              Nie potrafię się teraz zdeklarować .
              Różne takie mnie ograniczają.
              • bez.pokory Re: a może...7.06.12 24.05.12, 10:33
                ja tam to jedno ogrnaniczenie chętnie bym poznała
                • stefcia41 Re: a może...7.06.12 24.05.12, 10:34
                  A które?
              • ane-tal Re: a może...7.06.12 24.05.12, 10:41
                toż ustalamy ten na siódmego..
                • stefcia41 Re: a może...7.06.12 24.05.12, 10:48
                  Ok smile mam na uwadze 7 czerwca smile
                  okazja godna świętowania - doczytałam smile
                  • ane-tal Re: a może...7.06.12 24.05.12, 11:09
                    smile
    • ane-tal Re: a może...7.06.12 27.05.12, 08:25
      Dla przypomnienia- temat nie "umarł" smile
      • tapatik Re: a może...7.06.12 27.05.12, 23:20
        Mogę dobić saperką.
        • ane-tal Re: a może...7.06.12 28.05.12, 08:02
          Na Ciebie zawsze można liczyć wink
          • tapatik Re: a może...7.06.12 31.05.12, 14:09
            Mogę jeszcze posypać piachem, ale przyklepać sama musisz.
    • ane-tal Re: małe dochodzenie 30.05.12, 10:56
      Wiecie co? Podobno Leżaki są czynne- żaden telefon nie działa, który widzę na necie, ale ja pozwoliłam sobie zadzwonić do tych delikatesów na przeciw i pani twierdzi ( potwierdzała jeszcze u jakiegoś pracownika ), że czynne - że był czas, że były zamknięte ( to my wiemy) smile ale są czynne -... chciałabym jakoś to jeszcze uwiarygodnić, ale nie potrafię znaleźć numeru, który by działał.

      To taka info w ramach chcących się spotkać 7 czerwca smile
      Jest też alternatywa - Pub Zielona Gęś, Pub jest położony przy samej stacji metra "Pole Mokotowskie" ( do Arr - karaoke w czwartki - nie wiem czy w ten akurat, ale są ) - przy metrze - browar( Żywiec) 9 zeta, Heineken pobił cenowo wszystko smile drogooo ale cóż.. trochę się nie widzieliśmysmile
      • ane-tal Re: małe dochodzenie 30.05.12, 10:58
        Nie metr browaru - coś mi się tam poprzestawiało- liche 0, 5 l smile
        • tapatik Re: małe dochodzenie 30.05.12, 12:07
          ane-tal napisała:

          > coś mi się tam poprzestawiało

          Świętujesz coś?
          • ane-tal Re: małe dochodzenie 30.05.12, 12:29
            Ty jesteś okropny! https://www.obrazki-i-gify.yoyo.pl/galeria/1346605124000202ED.gif
            • tygrysgreen Re: małe dochodzenie 30.05.12, 12:45
              big_grin
      • lesher Re: małe dochodzenie 31.05.12, 23:32
        Zielona Gęś, Zielona Gęś!!!
        Leżaki już się przejadły (nomen omen big_grin)
        • ane-tal Re: małe dochodzenie 01.06.12, 08:04
          smile
        • tapatik Re: małe dochodzenie 01.06.12, 08:15
          Jestem za, tylko najpierw niech ktoś sprawdzi od czego ta gęś jest taka zielona żebyśmy się czymś nie potruli.
          • pzkpfw-vi-b-konigstiger Re: małe dochodzenie 01.06.12, 09:37
            Oj, Taptak, Taptak... Zielona Gęś jest od Gałczyńskiego, jak wiadomo. Ildefonsa, zresztą, Konstantego.
            Nawet ja, po tylu latach nieobecności w Warszawie, pamiętam, gdzie to jest...
        • green.amber Re: małe dochodzenie 01.06.12, 08:35
          zielona to to coś na rogu zaraz??
          że się przejadły to zdecydowaniewinksmile jak to się ten... wyczerpała się formuławinktongue_out
          • ane-tal Re: małe dochodzenie 01.06.12, 09:32
            Mi się nic nie przejadło...- obojętnie gdzie .....byle się spotkać.. A ta gęś to zaraz przy metrze podobno.
            • pzkpfw-vi-b-konigstiger Re: małe dochodzenie 01.06.12, 09:41
              no, zadzwoniłam, 7 czerwca mają czynne, rezerwacja raczej w ten dzień nie będzie potrzebna, pan powiedział, że powinniśmy bez problemu mieć miejsce
              • ane-tal Re: małe dochodzenie 01.06.12, 10:09
                O super za reakcje smile
    • to_ja_pisze Re: a może...7.06.12 01.06.12, 09:49
      ale świetnie wszystko mi pasuje smile
      • ane-tal Re: a może...7.06.12 01.06.12, 10:10
        smile
    • tapatik Metro 01.06.12, 13:20
      Potrzebny jest mi przystanek metra przy którym jest duży darmowy parking.
      • tapatik Re: Metro 01.06.12, 13:20
        Oczywiście w Warszawie.
      • robert.83 Re: Metro 01.06.12, 13:30

        www.ztm.waw.pl/parkujijedz.php?c=116&l=2
        • ane-tal Re: Metro 01.06.12, 13:55
          A nie ma gdzieś przy tym metrze - pola mokotowskie ?
          • stefcia41 Re: Metro 01.06.12, 13:58
            A gdzie my sie spotykamy ?
            Bo mnie się nie chce czytać wszystkiegosmile
            Tapatik- obok cmentarzy są darmowe, duże parkingi wink
            • ane-tal Re: Metro 01.06.12, 14:15
              Chyba padło na tą Zieloną Gęś przy metrze "pola mokotowskie"- dawna miejscówka się "przejadła".
              I Stefcia nie ma aż tak dużo czytania wink wyczuwam małego leniuszka smile
              • stefcia41 Re: Metro 01.06.12, 17:39
                Tapatik, napisz z której strony wjeżdżasz do Wawy, to znajdę dla Ciebie ten parking wink
                znaj me dobre serce wink
              • stefcia41 Re: Metro 01.06.12, 17:40
                No lekko sie rozleniwiłam , to prawda wink
                • bez.pokory Re: Metro 02.06.12, 07:05
                  od mojej strony Stefciu smile
                  • stefcia41 Re: Metro 02.06.12, 07:31
                    Taaak? No to Metro Młociny chyba smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka