bez.pokory Re: a może...7.06.12 23.05.12, 16:36 a widzisz, ja własnie dzis umówiłam się na wyjazd 7, ale 8 już będę w domu Odpowiedz Link
bez.pokory Re: a może...7.06.12 23.05.12, 16:45 ty sobie tak siostro nie ironizuj z mojej poczeby, bo sie zamknę w sobie i co będzie? Odpowiedz Link
stefcia41 Re: a może...7.06.12 23.05.12, 16:46 Ale ja nie z Twojej ino tylko z potrzeby brata Twego Odpowiedz Link
tapatik Re: a może...7.06.12 24.05.12, 07:53 Z tego co patrzę w kalendarzu, to tego dnia będą organizowane konkurencyjne imprezy. To już lepiej 8 czerwca. Odpowiedz Link
tygrysgreen Re: a może...7.06.12 24.05.12, 09:14 świetny termin wypiję z Neptunem wasze zdrowie Odpowiedz Link
bez.pokory Re: a może...7.06.12 24.05.12, 09:19 kurde! nigdy w zyciu się ze sobą nie spotkamy, bo ciągle komuś, coś... a może by tak dać sobie spokój? odpuścić te spotkania skoro ludzie nie mają na nie ochoty? 8 będzie szał, to prawda, ale przypuszczam, że dzień wcześniej niewiele zmieni... Odpowiedz Link
ane-tal Re: a może...7.06.12 24.05.12, 09:27 Kto będzie mógł i chciał to się spotka - wolałabym, żeby ludzie nie odpuszczali, już tak wiesz na amen.. Odpowiedz Link
bez.pokory Re: a może...7.06.12 24.05.12, 10:10 Aneta, doskonale wiesz, ze zrobię wszystko aby się z Tobą zobaczyć, znaczy się "chcę"! Odpowiedz Link
robert.83 Re: a może...7.06.12 24.05.12, 09:31 Jak sobie odpuścić? Uchwałę mamy jakąś przyjąć czy jak? Spotkanie były są i będą a żeby odpuścić po prostu nie przychodzisz. Chcesz - przychodzisz. Nie chcesz - nie przychodzisz. Chcesz - przyjdziesz innym razem. Ustawienie jednego wielkiego spotkania ze wszystkimi.... w weekend.... w mieście... w lato... jest niemożliwe. Przyjdzie ten kto będzie mógł i chciał. A jeszcze tak nie było, żeby takich nie było . Odpowiedz Link
pzkpfw-vi-b-konigstiger Re: a może...7.06.12 24.05.12, 09:47 no dobra... to ja się przyznam... 7 czerwca to są moje urodziny, 45. na dodatek mam ochotę to opić starannie w miłym gronie czy to jest jakiś argument za tą właśnie datą? Odpowiedz Link
ane-tal Re: a może...7.06.12 24.05.12, 10:02 Jeszcze jakbyśmy dorwali jakąś muzykę na żywo lub karaoke - eh.. się rozmarzyłam Odpowiedz Link
bez.pokory Re: a może...7.06.12 24.05.12, 10:13 no dobra to jest całkiem mocny argument będę robić coś w tym kierunku, coby być myślicie, że jak metro będzie działać całą dobę to skmki też? Odpowiedz Link
tygrysgreen Re: a może...7.06.12 24.05.12, 15:36 > 7 czerwca to są moje urodziny, 45. na dodatek nie omieszkam godnie się sponiewierać z tej okazji Odpowiedz Link
butellishka Re: a może...7.06.12 24.05.12, 10:10 robert.83 napisał: > > Ustawienie jednego wielkiego spotkania ze wszystkimi.... w weekend.... w mieści > e... w lato... jest niemożliwe. Przyjdzie ten kto będzie mógł i chciał. A jes > zcze tak nie było, żeby takich nie było . > A w zeszlym roku udalo sie zorganizowac takie spotkanie, na ktorym bylo ok. 20 osob z calej Polski i nie tylko. Tylko odrobina checi, nic na sile i w odpowiednim momencie. Odpowiedz Link
tygrysgreen Re: a może...7.06.12 24.05.12, 10:16 kto nie ma ochoty? ochota jest niezmiennie, przypominam że zapraszałam w moje strony trzeba robić spotkania i już a każdy przyjedzie wtedy kiedy może Odpowiedz Link
bez.pokory Re: a może...7.06.12 24.05.12, 10:20 no dobra, dobra... ponioslo mnie troche nie zawsze jestem krainą lagodnosci Odpowiedz Link
stefcia41 Re: a może...7.06.12 24.05.12, 10:28 Jak będzie jakiś termin ustalony i będę mogła to przyjdę. Nie potrafię się teraz zdeklarować . Różne takie mnie ograniczają. Odpowiedz Link
bez.pokory Re: a może...7.06.12 24.05.12, 10:33 ja tam to jedno ogrnaniczenie chętnie bym poznała Odpowiedz Link
stefcia41 Re: a może...7.06.12 24.05.12, 10:48 Ok mam na uwadze 7 czerwca okazja godna świętowania - doczytałam Odpowiedz Link
tapatik Re: a może...7.06.12 31.05.12, 14:09 Mogę jeszcze posypać piachem, ale przyklepać sama musisz. Odpowiedz Link
ane-tal Re: małe dochodzenie 30.05.12, 10:56 Wiecie co? Podobno Leżaki są czynne- żaden telefon nie działa, który widzę na necie, ale ja pozwoliłam sobie zadzwonić do tych delikatesów na przeciw i pani twierdzi ( potwierdzała jeszcze u jakiegoś pracownika ), że czynne - że był czas, że były zamknięte ( to my wiemy) ale są czynne -... chciałabym jakoś to jeszcze uwiarygodnić, ale nie potrafię znaleźć numeru, który by działał. To taka info w ramach chcących się spotkać 7 czerwca Jest też alternatywa - Pub Zielona Gęś, Pub jest położony przy samej stacji metra "Pole Mokotowskie" ( do Arr - karaoke w czwartki - nie wiem czy w ten akurat, ale są ) - przy metrze - browar( Żywiec) 9 zeta, Heineken pobił cenowo wszystko drogooo ale cóż.. trochę się nie widzieliśmy Odpowiedz Link
ane-tal Re: małe dochodzenie 30.05.12, 10:58 Nie metr browaru - coś mi się tam poprzestawiało- liche 0, 5 l Odpowiedz Link
tapatik Re: małe dochodzenie 30.05.12, 12:07 ane-tal napisała: > coś mi się tam poprzestawiało Świętujesz coś? Odpowiedz Link
lesher Re: małe dochodzenie 31.05.12, 23:32 Zielona Gęś, Zielona Gęś!!! Leżaki już się przejadły (nomen omen ) Odpowiedz Link
tapatik Re: małe dochodzenie 01.06.12, 08:15 Jestem za, tylko najpierw niech ktoś sprawdzi od czego ta gęś jest taka zielona żebyśmy się czymś nie potruli. Odpowiedz Link
pzkpfw-vi-b-konigstiger Re: małe dochodzenie 01.06.12, 09:37 Oj, Taptak, Taptak... Zielona Gęś jest od Gałczyńskiego, jak wiadomo. Ildefonsa, zresztą, Konstantego. Nawet ja, po tylu latach nieobecności w Warszawie, pamiętam, gdzie to jest... Odpowiedz Link
green.amber Re: małe dochodzenie 01.06.12, 08:35 zielona to to coś na rogu zaraz?? że się przejadły to zdecydowanie jak to się ten... wyczerpała się formuła Odpowiedz Link
ane-tal Re: małe dochodzenie 01.06.12, 09:32 Mi się nic nie przejadło...- obojętnie gdzie .....byle się spotkać.. A ta gęś to zaraz przy metrze podobno. Odpowiedz Link
pzkpfw-vi-b-konigstiger Re: małe dochodzenie 01.06.12, 09:41 no, zadzwoniłam, 7 czerwca mają czynne, rezerwacja raczej w ten dzień nie będzie potrzebna, pan powiedział, że powinniśmy bez problemu mieć miejsce Odpowiedz Link
tapatik Metro 01.06.12, 13:20 Potrzebny jest mi przystanek metra przy którym jest duży darmowy parking. Odpowiedz Link
ane-tal Re: Metro 01.06.12, 13:55 A nie ma gdzieś przy tym metrze - pola mokotowskie ? Odpowiedz Link
stefcia41 Re: Metro 01.06.12, 13:58 A gdzie my sie spotykamy ? Bo mnie się nie chce czytać wszystkiego Tapatik- obok cmentarzy są darmowe, duże parkingi Odpowiedz Link
ane-tal Re: Metro 01.06.12, 14:15 Chyba padło na tą Zieloną Gęś przy metrze "pola mokotowskie"- dawna miejscówka się "przejadła". I Stefcia nie ma aż tak dużo czytania wyczuwam małego leniuszka Odpowiedz Link
stefcia41 Re: Metro 01.06.12, 17:39 Tapatik, napisz z której strony wjeżdżasz do Wawy, to znajdę dla Ciebie ten parking znaj me dobre serce Odpowiedz Link