maniek2000 15.01.16, 20:09 szczessscia pomyssslnosssci no i duzoduzo miłosssci 2016 Parzysty Rok- parujmy sie! Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
green.amber Re: zdrovia 15.01.16, 20:39 na cały rok wyganiasz wszystkich do sauny?? dobrze może, że nie karzesz polewać się wrzątkiem a jeśli zsumować wszystkie cyferki to wychodzi 9, parzyste nie jest ino okrągławe dobrego nowego Odpowiedz Link
green.amber Re: zdrovia 15.01.16, 21:01 zgadłeś! to ja! chyba tak, chociaż nie zawsze można mieć pewność Odpowiedz Link
maniek2000 Re: zdrovia 15.01.16, 21:09 uwazaj zeby cie nie zasypalo... bo w najmiescie ponoc sypie i sypie... a na łeście juz nie sypie, choc tez mamy snieg! hura! ciekawe jak długo?... ps a ty jak zwykle przemondrzała... ech... Odpowiedz Link
green.amber Re: zdrovia 15.01.16, 21:17 zapóźno, zasypało, mam taką Narnię na wsi mojego najmiasta, że omatkoszsz tutejszy mocno się klei, więc może być różnie, w centrum pewnie zaraz będzie breja... heh a trzy razy skreślałam, żeby tak nie wyszło... no dobra - się żyje ze strachu, że kiedy się przestanie to się zacznie śmierdzieć Odpowiedz Link
maniek2000 Re: zdrovia 15.01.16, 21:31 było nie kreslic czy razy lubie te tfoje moondrości - zdeka... hmm sie mozesz spalic to moze nie zdarzą czuć cie... nawet u mnie nafsi palic zaczeli palic... i jakos z tego zyją ile masz kotuf jusz? Odpowiedz Link
green.amber Re: zdrovia 15.01.16, 21:40 taaa tera nie czaruj taki palony człowiek to chyba jednak też nie różami... nie licząc tych, co je jutro odkurzę to nieustannie ta sama nie-taka-mała-czarna (w komplecie do szklanej kuli), chociaż coraz starsza i znów kichająca... Odpowiedz Link
maniek2000 Re: zdrovia 15.01.16, 21:55 pisałem pisałem i mi sie wyje.... w kosmos to co napisałem.... podsumowujac: kote zaziebiłas? proch tesz moze smierdzic? Odpowiedz Link
green.amber Re: zdrovia 15.01.16, 22:10 heh no bywa, w innych nieco okolicnościach Mamcia by powiedziała, żeś chciał skłamać no właśnie - ja to mam talent?? pierwszy raz w tym roku z piąty w dwuleciu, co daje jakąś dwu-trzykrotność tego, co miała kichania w całym nastoletnim życiu... a futra jej nie zdjęłam... zaczynam podejrzewać, że może raczej przegrzałam zasugerowana przez wetę albo, że tak się jej spodobało to wakacyjne 39, że teraz 20 to za mało i kicha na taką temperaturę... może w efekcie to nie, chociaż pewnie zależy jaki kto ma niuch, ale w trakcie to raczej chyba, nie?? Odpowiedz Link
maniek2000 Re: zdrovia 15.01.16, 22:18 ja nie kłamiem, ja tylko czasem zaduzo mówiem :p czyli zdrowie sie przyda - mialem nosa w chałpie mialas 39? o kurrka szykujesz sie jusz na spalenie? to nawet ja tyle nie miałem na łeście... fkoncu co najmiasto to najmiasto! Odpowiedz Link
green.amber Re: zdrovia 15.01.16, 22:35 tak?? a może i tak zafsze zafsze całą resztę można kupić a póki co chyba się pójdziemy poinhalować jakoś tak, jakoś tak, ale nie tęsknię zupełnie za powtórką, ta biel za oknem podobać mię się bardzo przynajmniej póki weekend i nie trzeba ruszać na północ Odpowiedz Link
maniek2000 Re: zdrovia 15.01.16, 22:51 to do miłego~! to do wesołego~! to dobra~noc~! powodzenia~na~północy~ Odpowiedz Link
green.amber Re: zdrovia 15.01.16, 22:54 zarazzaraz do poniedziałkowego poranka na południu!! miało być inaczej, ale trudno widać tak lepiej do ale coś dobrego do posłuchania na dobranoc byś mógł podrzucić, zwłaszcza że jeszcze tu wrócimy miłego Odpowiedz Link
maniek2000 Re: zdrovia 15.01.16, 23:19 se ponownie to kupilem jak byłem ostatnio wymiescie wojewodzkim miłego... Odpowiedz Link
to_ja_pisze Re: zdrovia 15.01.16, 21:55 'rok przestępny, więc to źle wróży , ale oczywiście powodzenia Odpowiedz Link
to_ja_pisze Re: zdrovia 15.01.16, 22:02 pomarudzic nie wolno ? jak tam maniek na disco lecisz Odpowiedz Link
maniek2000 Re: zdrovia 15.01.16, 22:07 raczej nie, w domu se bede tańczył a co masz ochote? Odpowiedz Link
to_ja_pisze Re: zdrovia 15.01.16, 22:14 coś Ty! wypiłam grzańca zbójnickiego bo przemarzłam i teraz mnie się spać chce na nartach byłeś? Odpowiedz Link
maniek2000 Re: zdrovia 15.01.16, 22:20 jeszcze nie ale zaniesłem do serwisu... moze gdzies pojadem jak cos fkieszeni zostanie na koniec miesiaca a ty jak? Odpowiedz Link
to_ja_pisze Re: zdrovia 15.01.16, 22:23 no ja dalej marzę o jeździe na nartach napisałam @ do Ciebie przed chwilą Odpowiedz Link
tdf-888 Re: zdrovia 15.01.16, 22:37 a moze jest inny powod? ja sie domyslam jaki. pisac z mankiem i innymi mozesz tutaj albo na priv bez potrzeby lansowania sie prowadzeniem forum ukrytego. Odpowiedz Link
to_ja_pisze Re: zdrovia 15.01.16, 22:39 Tadeusz, widzisz, mogę robić to na co mam ochotę )))) i nic z tym nie zrobisz. Nie możesz mieć do mnie pretensji ,że piszę do ludzi którzy są dla mnie mili )) Odpowiedz Link
tdf-888 Re: zdrovia 15.01.16, 22:46 moge miec pretensje o twoja hipokryzje. bo tu lejesz krokodyle lzy ze forum zdycha a sama zakladasz swoje i rozdrabniasz kapital. Odpowiedz Link
tdf-888 Re: zdrovia 15.01.16, 22:51 twoje forum nigdy nie zblizy sie do legendy samotnych i maks po miesiacu bedzie jeszcze gorsza padlina niz poduchy. no ale przez chwile mozesz poczuc sie wazna. dzielisz i rzadzisz. Odpowiedz Link
to_ja_pisze Re: zdrovia 15.01.16, 22:57 forum to jest tylko forum, a nie sprawa życia i śmierci, szczególnie dla tych którzy maja coś w życiu do zrobienia na gazecie i na innych portalach są setki forów, każdy pisze tam gdzie ma ochotę, a jak nie ma to nie pisze tutaj przez ciebie nie mogłam pisać to zepsułeś moją najbardziej sympatyczną wymianę zdań z każdym, wystarczy popatrzeć powyżej, a admini nigdy nie reagowali, nawet jak ostro przeginałeś pojawiam się raz na pół roku, a ty znowu zajadle bronisz terytorium, a ja cała czas zaglądam i piszę na forach gdzie dotychczas zaglądałam, tutaj też Odpowiedz Link
mavika_88 Re: zdrovia 15.01.16, 22:57 a mi się już nie chce na forum pisać ^^ (na pewno nie jak pisałam) nic już nie będzie jak dawniej.... ktoś do mnie przemówił. Strach we mnie obudził. Trochę nieuzasadniony ale jednak obudził no i..... nigdy już nie napiszę póxno postu. Nigdy z telefonu. Zabrali mi taką możliwość. Choleeeera. odechciewa sie dodatkow pisania z lapka. a co do pkt 1, W KOŃCU ktoś mi pokazał że jednak nie powinnam i powiedział słowa "miedzy odwagą a głupotą jest cienka linia" w końcu dostrzegłam że nie latam w galaktyce a.... tuż nad ziemią. Mądrzeję !!! najwyższa pora... zdrovia. tak co tam Maniek jeszcze pisał ? rokprzestępny w tym roku? życzenia komuś złoże wkońcu bede wiedziała w którym dniu. Odpowiedz Link
fripooo Re: zdrovia 16.01.16, 11:45 taaaa przecież wkleiła tutaj z 10 swoich fotek, nawet jesłi dobrze pamiętam swojemu facetowi powiedziała, że tutaj pisze, haszka lubi być w centrum uwagi lubi być komplementowana, dlatego stą nigdy nie odejdzie Odpowiedz Link
mavika_88 Re: zdrovia 16.01.16, 22:11 i tak i nie. jeśli już to chwilowy strach. główny powód to taki że z lapka nie mam zamiaru pisać no i wiadomo nasyconam. Odpowiedz Link
fripooo Re: zdrovia 16.01.16, 11:10 "Mądrzeję !!! smile najwyższa pora..." nareszcie! ja bym się ucieszył gdybyś przestałą tutaj pisać bo to sensu nie ma, strata czasu weź zacznij żyć bo się obudzisz z ręku w nocniku w wieku 40 lat, a do 30 już masz tuż tuż zobaczysz jak ją przekroczysz jak zaczniesz sobie pewne sprawy uświadamiać, forum nie dla ciebie Odpowiedz Link