15.01.16, 20:09
szczessscia
pomyssslnosssci
no i duzoduzo
miłosssci

2016 Parzysty Rok- parujmy sie! wink
Obserwuj wątek
    • green.amber Re: zdrovia 15.01.16, 20:39
      na cały rok wyganiasz wszystkich do sauny?? dobrze może, że nie karzesz polewać się wrzątkiem wink
      a jeśli zsumować wszystkie cyferki to wychodzi 9, parzyste nie jest ino okrągławe wink
      dobrego nowego wink
      • maniek2000 Re: zdrovia 15.01.16, 20:41
        o ambera! senkju i tesz milego wink
        zyje sie?
        • green.amber Re: zdrovia 15.01.16, 21:01
          zgadłeś! to ja! winktongue_out
          chyba tak, chociaż nie zawsze można mieć pewność wink
          • maniek2000 Re: zdrovia 15.01.16, 21:09
            uwazaj zeby cie nie zasypalo... bo w najmiescie ponoc sypie i sypie... a na łeście juz nie sypie, choc tez mamy snieg! hura! ciekawe jak długo?... wink
            ps
            a ty jak zwykle przemondrzała... ech... wink
            • green.amber Re: zdrovia 15.01.16, 21:17
              zapóźno, zasypało, mam taką Narnię na wsi mojego najmiasta, że omatkoszsz winksmile
              tutejszy mocno się klei, więc może być różnie, w centrum pewnie zaraz będzie breja...
              heh a trzy razy skreślałam, żeby tak nie wyszło... no dobra - się żyje ze strachu, że kiedy się przestanie to się zacznie śmierdzieć winktongue_out
              • maniek2000 Re: zdrovia 15.01.16, 21:31
                było nie kreslic czy razywink lubie te tfoje moondrości - zdeka... wink
                hmm sie mozesz spalic to moze nie zdarzą czuć cie... nawet u mnie nafsi palic zaczeli palic... i jakos z tego zyją
                ile masz kotuf jusz?
                • green.amber Re: zdrovia 15.01.16, 21:40
                  taaa tera nie czaruj winktongue_out
                  taki palony człowiek to chyba jednak też nie różami...
                  nie licząc tych, co je jutro odkurzę wink to nieustannie ta sama nie-taka-mała-czarna (w komplecie do szklanej kuli), chociaż coraz starsza i znów kichająca...
                • maniek2000 Re: zdrovia 15.01.16, 21:55
                  pisałem pisałem i mi sie wyje.... w kosmos to co napisałem....
                  podsumowujac:
                  kote zaziebiłas?
                  proch tesz moze smierdzic?
                  • green.amber Re: zdrovia 15.01.16, 22:10
                    heh no bywa, w innych nieco okolicnościach Mamcia by powiedziała, żeś chciał skłamać winktongue_out
                    no właśnie - ja to mam talent?? pierwszy raz w tym roku z piąty w dwuleciu, co daje jakąś dwu-trzykrotność tego, co miała kichania w całym nastoletnim życiu... a futra jej nie zdjęłam... zaczynam podejrzewać, że może raczej przegrzałam zasugerowana przez wetę albo, że tak się jej spodobało to wakacyjne 39, że teraz 20 to za mało i kicha na taką temperaturę...
                    może w efekcie to nie, chociaż pewnie zależy jaki kto ma niuch, ale w trakcie to raczej chyba, nie??
                    • maniek2000 Re: zdrovia 15.01.16, 22:18
                      ja nie kłamiem, ja tylko czasem zaduzo mówiem :p
                      czyli zdrowie sie przyda - mialem nosa
                      w chałpie mialas 39? o kurrka szykujesz sie jusz na spalenie? to nawet ja tyle nie miałem na łeście... fkoncu co najmiasto to najmiasto!
                      • green.amber Re: zdrovia 15.01.16, 22:35
                        tak?? a może i takwinktongue_out
                        zafsze zafsze całą resztę można kupić wink a póki co chyba się pójdziemy poinhalować
                        jakoś tak, jakoś tak, ale nie tęsknię zupełnie za powtórką, ta biel za oknem podobać mię się bardzo przynajmniej póki weekend i nie trzeba ruszać na północ wink
                        • maniek2000 Re: zdrovia 15.01.16, 22:51
                          to do miłego~!
                          to do wesołego~!
                          to dobra~noc~!
                          powodzenia~na~północy~wink
                          • green.amber Re: zdrovia 15.01.16, 22:54
                            zarazzaraz do poniedziałkowego poranka na południu!! miało być inaczej, ale trudno widać tak lepiej wink
                            dowink
                            ale coś dobrego do posłuchania na dobranoc byś mógł podrzucić, zwłaszcza że jeszcze tu wrócimy wink
                            miłego wink
                            • maniek2000 Re: zdrovia 15.01.16, 23:19
                              se ponownie to kupilem jak byłem ostatnio wymiescie wojewodzkim wink
                              miłego...
    • to_ja_pisze Re: zdrovia 15.01.16, 21:55
      'rok przestępny, więc to źle wróży smile, ale oczywiście powodzenia wink
      • maniek2000 Re: zdrovia 15.01.16, 21:59
        czemu zle? toŚka no weź się!
        • to_ja_pisze Re: zdrovia 15.01.16, 22:02
          pomarudzic nie wolno tongue_out ?
          jak tam maniek na disco lecisz
          • maniek2000 Re: zdrovia 15.01.16, 22:07
            raczej nie, w domu se bede tańczył
            a co masz ochote?
            • to_ja_pisze Re: zdrovia 15.01.16, 22:14
              coś Ty!
              wypiłam grzańca zbójnickiego bo przemarzłam i teraz mnie się spać chce smile
              na nartach byłeś?
              • maniek2000 Re: zdrovia 15.01.16, 22:20
                jeszcze nie smile ale zaniesłem do serwisu... moze gdzies pojadem jak cos fkieszeni zostanie na koniec miesiaca
                a ty jak?
                • to_ja_pisze Re: zdrovia 15.01.16, 22:23
                  no ja dalej marzę o jeździe na nartach smile
                  napisałam @ do Ciebie przed chwilą
                  • tdf-888 Re: zdrovia 15.01.16, 22:25
                    nie naganiaj tak perfidnie na to swoje forum!
                    • to_ja_pisze Re: zdrovia 15.01.16, 22:31
                      może ja po prostu lubię pisac z mańkiem? tongue_out
                      • tdf-888 Re: zdrovia 15.01.16, 22:37
                        a moze jest inny powod?
                        ja sie domyslam jaki.
                        pisac z mankiem i innymi mozesz tutaj albo na priv bez potrzeby lansowania sie prowadzeniem forum ukrytego.
                        • to_ja_pisze Re: zdrovia 15.01.16, 22:39
                          Tadeusz, widzisz, mogę robić to na co mam ochotę smile)))) i nic z tym nie zrobisz.
                          Nie możesz mieć do mnie pretensji ,że piszę do ludzi którzy są dla mnie mili smile))
                          • tdf-888 Re: zdrovia 15.01.16, 22:46
                            moge miec pretensje o twoja hipokryzje. bo tu lejesz krokodyle lzy ze forum zdycha a sama zakladasz swoje i rozdrabniasz kapital.
                            • to_ja_pisze Re: zdrovia 15.01.16, 22:48
                              tak, tak ,wiem, że mnie wielbisz tongue_out
                              • tdf-888 Re: zdrovia 15.01.16, 22:51
                                twoje forum nigdy nie zblizy sie do legendy samotnych i maks po miesiacu bedzie jeszcze gorsza padlina niz poduchy.
                                no ale przez chwile mozesz poczuc sie wazna. dzielisz i rzadzisz.
                                • to_ja_pisze Re: zdrovia 15.01.16, 22:57
                                  forum to jest tylko forum, a nie sprawa życia i śmierci, szczególnie dla tych którzy maja coś w życiu do zrobienia
                                  na gazecie i na innych portalach są setki forów, każdy pisze tam gdzie ma ochotę, a jak nie ma to nie pisze
                                  tutaj przez ciebie nie mogłam pisać to zepsułeś moją najbardziej sympatyczną wymianę zdań z każdym, wystarczy popatrzeć powyżej, a admini nigdy nie reagowali, nawet jak ostro przeginałeś
                                  pojawiam się raz na pół roku, a ty znowu zajadle bronisz terytorium, a ja
                                  cała czas zaglądam i piszę na forach gdzie dotychczas zaglądałam, tutaj też
                            • mavika_88 Re: zdrovia 15.01.16, 22:57
                              a mi się już nie chce na forum pisać ^^ (na pewno nie jak pisałam)
                              nic już nie będzie jak dawniej....
                              ktoś do mnie przemówił. Strach we mnie obudził. Trochę nieuzasadniony ale jednak obudził tongue_out
                              no i..... nigdy już nie napiszę póxno postu. Nigdy z telefonu. Zabrali mi taką możliwość. Choleeeera. odechciewa sie dodatkow pisania z lapka.
                              a co do pkt 1, W KOŃCU ktoś mi pokazał że jednak nie powinnam i powiedział słowa "miedzy odwagą a głupotą jest cienka linia" smile
                              w końcu dostrzegłam że nie latam w galaktyce a.... tuż nad ziemią.
                              Mądrzeję !!! smile
                              najwyższa pora...

                              zdrovia. tak
                              co tam Maniek jeszcze pisał ? big_grin

                              rokprzestępny w tym roku? życzenia komuś złoże smile wkońcu bede wiedziała w którym dniu.
                              • tdf-888 Re: zdrovia 16.01.16, 00:38
                                strach o rozpoznanie?
                                • fripooo Re: zdrovia 16.01.16, 11:45
                                  taaaa big_grin przecież wkleiła tutaj z 10 swoich fotek, nawet jesłi dobrze pamiętam swojemu facetowi powiedziała, że tutaj pisze, haszka lubi być w centrum uwagi lubi być komplementowana, dlatego stą nigdy nie odejdzie
                                • mavika_88 Re: zdrovia 16.01.16, 22:11
                                  i tak i nie.
                                  jeśli już to chwilowy strach.

                                  główny powód to taki że z lapka nie mam zamiaru pisać tongue_out
                                  no i wiadomo nasyconam.
                              • fripooo Re: zdrovia 16.01.16, 11:10
                                "Mądrzeję !!! smile
                                najwyższa pora..."
                                nareszciesmile! ja bym się ucieszył gdybyś przestałą tutaj pisać bo to sensu nie ma, strata czasu weź zacznij żyć bo się obudzisz z ręku w nocniku w wieku 40 lat, a do 30 już masz tuż tuż zobaczysz jak ją przekroczysz jak zaczniesz sobie pewne sprawy uświadamiać, forum nie dla ciebie
                                • mavika_88 Re: zdrovia 16.01.16, 22:08
                                  Nie dla mnie smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka