Dodaj do ulubionych

SINDBAD AQUAPARK -Hurghada (5*)

18.08.04, 12:03
Witam,
czy może mi ktoś napisać coś o tym hotelu??
Dzięki
Sabina
Obserwuj wątek
      • egipt-hotele Re: SINDBAD AQUAPARK -Hurghada (5*) 20.10.04, 11:17
        byłam tam tylko na 2 noce przed wyjazdem na objazd z Alfą Star. Wrażenia bardzo
        dobre. Ładny i czysty pokój z wyjściem na taras. Fajne baseny i zjeżdżalnie na
        których mozna rozwinąć niezłą szybkość smile Na plaży wystarczająca ilość leżaków,
        można znaleźć miejsce po 11. Wąskie kąpielisko, ale miejsca do pływania
        wystarczy. Jedzenie trudno ocenić po jednodniowym pobycie, ale to co dostaliśmy
        było smaczne. Ogólnie dobre wrażenie.
        • aneta_gibek Re: SINDBAD AQUAPARK -Hurghada (5*) 23.03.05, 13:08
          czy te zjezdzalnie sa w obiekcie sindbad aqua park czy w hotelu obok?

na oficjalnej stronie (www.sindbad-group.com/) jest napisane, ze:
          Aqua Park - Park is planned to be the largest water games complex in the Middle.
          It will occupy 35518 m2 featuring wave pools, water fun house, water slides, etc.

z tego znioskuje, ze park wodny jest dopiero w budowie (choc hotel juz jest
          dostepny). czy ktos moze to potwierdzic? wybieram sie tam z mezem oraz dziecmi i
          bardzo im zalezy na tych zjezdzalniach - tylko czy sa juz czynne w hotelu aqua
          park czy tylko w sindbad resort, ktory jest na samej plaze.
      • egipt-1 egipt 09/10 23.10.09, 23:49
        Witam wszystkich zainteresowanych Egiptem
        Jestem młodą dziewczyną i szukam towarzystwa by fajnie spędzić czas.
        Jestem uśmiechnięta, energiczna dziewczyną kochająca kontakt z ludźmi
        Hotel i termin(mysle o poczatku stycznia..) do uzgodnienia, jestem w tej
        kwestii elastyczna wiec kwestia dogadania.. tylko hotel min 4 gwiazdki.
        Chce na chwile odpocząć od szarej rzeczywistości i fajnie się bawić w Egipcie
        (Hurgarda) egipt.hurgarda@gmail.com
    • cb3 Re: SINDBAD AQUAPARK -Hurghada (5*) 19.03.05, 16:31
      Też myślę o tym hotelu - czy ktoś tam ostatnio był?

Jak wygląda sprawa z All-inclusive? Czy jest on na dobrym poziomie? Czy wino też
      jest w ramach AI i nie tylko do posiłków?

Rozumiem, że hotel jest prawie nowy - czy wszystkie prace wykończeniowe są już
      skończone?
    • habibi77 Re: SINDBAD AQUAPARK -Hurghada (5*) 04.05.05, 10:25
      Nie mieszkałam w Sindbad Aqua Park, bo biuro podróży zmieniło nam hotel na Sun
      Rice Palacio, ale przez jeden tydzień jeździliśmy do Sindbada, bo tam mieszkała
      moja siosta z mężem.
      Hotel ładny, czysty. Pokoje normalne, w łazience śmierdzi z kanalizacji. Jeśli
      dostaniesz widok na basen to świetnie, gorzej jak na śmietnik.
      Jedzenie dobre, piwo w allinclusive podaja w dużych kuflach.
      Plaża nic specjalnego,na basenie przy plaży fajna muzyka i animacje.
      Zjezdzalnie 3. Jedna tylko dla dzieci.
      Czyste ręczniki plażowe.
      Hotel godny polecenia.
        • adane99 Re: SINDBAD AQUAPARK -Hurghada (5*) 07.07.05, 12:41
          Witam
          Problem w zasadzie z ulicą nie jest duży zwłaszcza, że w tym roku została już
          tylko jedna ulica do przejścia. Sindbad wybudował ogromny deptak i druga ulica
          została zlikwidowana. Akurat w porach kiedy się na plażę chodzi ruch bardzo
          mały. Natomiast osobiście uważam, że do plaży jest mimo wszystko daleko.
          Wyżywienie AI - szewdzki stół, bardzo urozmaicony; można jeść w restauracji
          głównej, kolacje również w greckiej (a'la karte); lunch i kolacja podawane są
          również przy basenie ale w uboższej formie z reguły są to frytki i grillowany
          beef, trochę sałatek, makaron, ryż i zupka. Konkretniejsze jedzenie jest w
          restauracji w środku.
          Pozdrawiam
      • adane99 Re: SINDBAD AQUAPARK -Hurghada (5*) 01.09.05, 19:23
        Witam
        Lodówka - a właściwie mini-barek jest otwarta / tak dokładnie to możesz ja sobie
        sama otwierać do woli kluczykiem/ i zaopatrzona zgodnie z kartką, którą gdzieś
        tam obok lodówki znajdziesz. Obsługa hotelowa - zawsze ten sam pan w naszym
        przypadku - pyta codziennie czy uzupełnić. Jeżeli tak to przychodzi do pokoju
        donosząc to co skonsumowałaś/wypiłaś no i rachunek do podpisu. Można zapłacić od
        razu w recepcji, albo na koniec - jak kto woli. Natomiast w mini-barkach nie
        przechowasz dobrze żywności, temperatura jest stosunkowo hmm wysoka w tej
        "lodówce". W każdym bądź razie o przechowywaniu np. lodów nie ma co marzyć.
        Pozdrawiam
    • inez4 Re: SINDBAD AQUAPARK -Hurghada (5*) 02.09.05, 09:23
      Witam .
      Interesuje mnie jaka jest plaża przy tym hotelu, zejscie do morza, czy od razu
      głebina , czy można siedzieć na plaży i puścić dziecko umiejące dobrze pływać ,
      aby posnurkowało przy brzegu ?
      Będę wdzięczna za odowiedzi smile
      • heniekj23 Re: SINDBAD AQUAPARK -Hurghada (5*) 04.09.05, 18:00
        Plazy w hotelu nie ma trzeba przejść do sąsiedniego hotelu przez deptak i
        jednokierunkową ulicę ok 250 m .plaża jest usytuowana obok portu jest
        odgrodzona od portu bojami na plazy sa leżaki osoba umiejąca pływać może
        spokojnie kąpać się w tej wodzie. Widziałem jednak dużo ładniejsze plaże w
        Hurghadzie a ta nie należy do tych ładnych.
    • majkel31 Re: SINDBAD AQUAPARK -Hurghada (5*) 12.09.05, 14:45
      bylem w tym hotelu przez 2 tyg.i moja opinia jest raczej negatywna niz
      pozytywna.najbardziej nie podobalo mi sie:"przepiekny" widok z balkonu na
      budowe(probowalem sie przeniesc na strone z basenem,dalem nawet lapowke 5$ a
      dostalem w zamian pokoj na basen lecz bez balkonu a zamiast balkonu byla lampa
      podswietlajaca w nocy hotel a zarazem caly moj pokoj),jedzenia faktycznie bylo
      duzo ale bylo paskudne i zimne i nie moge pojac dlaczego ludzie pisza ze im
      smakowalo(nas bylo 7 osob i kazdy mial juz dosc tego jedzenia),piwo przy basenie
      podawane w jakis tam plastikach a nie w duzych kuflach jak tu ktos pisze i
      czesto niedomyte,kilka razy dostalem slomke do drinka ktora byla taka brudna ze
      nie moglem jej odkleic od palca,pewnego razu w piwie bylo cos w podobie mokrego
      chleba(ochyda),przez caly pobyt bylem zmuszony chodzic w ciemnych rzeczach bo
      gdy tylko zalozylem cos jasnego to od razu moglem wrzucic to do brudow,w
      restauracji glownej czesto nie moglismy odkleic lokci od klejacych sie
      stolow.Jezeli chodzi o pokoj to mialem poplamiony koc,lodowka nie dzialala,w
      lazience byl delikatny smrod z kanalizacji a obsluga nie sprzatala
      codziennie.wypisalem same zle rzeczy na temat tego hotelu poniewaz uwazam ze 4
      gwiazdki to stanowczo za duzo(chyba ze mowimy o afrykanskich
      gwiazdkach).oczywiscie przez caly ten pobyt zauwazylem pozytywne cechy tego
      hotelu ale nie bede o nich pisal bo nie polecam tego hotelu.ogolna ocena hotelu
      i egiptu to:LUDZIE!!!DAJCIE SOBIE SPOKOJ Z EGIPTEM.dopiero teraz zobaczylem ze
      europa jest piekna.jezeli macie wiecej pytan albo nie zgadzacie sie z moja
      opinia i chcecie o tym podyskutowac to zapraszam majkel3@op.pl
      • egipt-hotele Re: SINDBAD AQUAPARK -Hurghada (5*) 26.09.05, 16:51
        hotel naprawde ok.
        wlasnie 4 dni temu wrocilem z tego hotelu, wrazenia mam bardzo dobre.
        mila obsluga, nie nachalna w sprawie bakszyszu, pokoj sprzatany codziennie,
        jedzenie w opcji all bardzo dobre i nie do przejedzenia, bardzo duze ilosci...
        ja jestem z tego hotelu bardzo zadowolony.
        pozdrawiam
      • presio5 Re: SINDBAD AQUAPARK -Hurghada (5*) 24.01.06, 14:39
        > bylem w tym hotelu przez 2 tyg.i moja opinia jest raczej negatywna niz
        > pozytywna.najbardziej nie podobalo mi sie:"przepiekny" widok z balkonu na
        > budowe(probowalem sie przeniesc na strone z basenem,dalem nawet lapowke 5$ a
        > dostalem w zamian pokoj na basen lecz bez balkonu a zamiast balkonu byla lampa
        > podswietlajaca w nocy hotel a zarazem caly moj pokoj),jedzenia faktycznie bylo
        > duzo ale bylo paskudne i zimne i nie moge pojac dlaczego ludzie pisza ze im
        > smakowalo(nas bylo 7 osob i kazdy mial juz dosc tego jedzenia),piwo przy
        baseni
        > e
        > podawane w jakis tam plastikach a nie w duzych kuflach jak tu ktos pisze i
        > czesto niedomyte,kilka razy dostalem slomke do drinka ktora byla taka brudna
        ze
        > nie moglem jej odkleic od palca,pewnego razu w piwie bylo cos w podobie
        mokrego
        > chleba(ochyda),przez caly pobyt bylem zmuszony chodzic w ciemnych rzeczach bo
        > gdy tylko zalozylem cos jasnego to od razu moglem wrzucic to do brudow,w
        > restauracji glownej czesto nie moglismy odkleic lokci od klejacych sie
        > stolow.Jezeli chodzi o pokoj to mialem poplamiony koc,lodowka nie dzialala,w
        > lazience byl delikatny smrod z kanalizacji a obsluga nie sprzatala
        > codziennie.wypisalem same zle rzeczy na temat tego hotelu poniewaz uwazam ze 4
        > gwiazdki to stanowczo za duzo(chyba ze mowimy o afrykanskich
        > gwiazdkach).oczywiscie przez caly ten pobyt zauwazylem pozytywne cechy tego
        > hotelu ale nie bede o nich pisal bo nie polecam tego hotelu.ogolna ocena
        hotelu
        > i egiptu to:LUDZIE!!!DAJCIE SOBIE SPOKOJ Z EGIPTEM.dopiero teraz zobaczylem ze
        > europa jest piekna.jezeli macie wiecej pytan albo nie zgadzacie sie z moja
        > opinia i chcecie o tym podyskutowac to zapraszam majkel3@op.pl

ja chyba śnię!! podejrzewam że cos ci się pomyliło w nazwach. SINDBAD AQUAPARK
        to jeden z lepszych hoteli w hurgadzie. organizuje wyjazdy nurkowe kilka lat i
        jeżdżę do tego hotelu średnoi 4 razy do roku. byc może byłaś w SINDBAD
        MASRABEYA gdzie takie żeczy sa jak ty opisujesz. jest bardzo dobry hotel nawet
        dla roddzin z małymi dziećmi. podejrzewam że to jakaś konkurencja która
        organizuje wyjazdy po europie i dlatego tak piszę. było zemna naprawdę dużo
        ludzi i nikt nigdy się nie skarzył a wręcz przeciwnie bardzo chetnie wracali do
        tego hotelu. jedyna rzecz jaka przemawia za minusem tego hotelu to bardzo mała
        kabina prysznicowa gdzie dwo eosoby nie bardzo sie zmieści wink)
        prezes.
        jezeli ktos chce zdjęcia albo filmiki z tego hotelu lub naszych wyjazdów to na
        priv.
        m.
      • elle34 Re: SINDBAD AQUAPARK -Hurghada (5*) 27.10.06, 04:32
        We wrześniu 2006 spędziłam koszmarne dwa tygodnie w tym hotelu. Począwszy od
        pierwszej nocy codziennie byłam gryziona przez PLUSKWY,które zlokalizowałam
        pewnej nocy dopiero po tygodniu pobytu;mając już na całym ciele ok.300 ukąszeń
        Lekarz hotelowy wmawiał mi że to alergia pokarmowa,aplikował zastrzyk i
        tyle....
        Po interwencji zmieniono nam pokój,ale niestety nie wyprano nam odzieży.
        Choć od powrotu mija już prawie miesiąc,cały czas przyjmuje i smaeuje się
        sterydami.
        Dlatego zgadzam się z opinią przedmówcy,że w hotelu czystość była tylko pozorna.
        Zainteresowanym mogę na potwierdzenie przesłać zdjęcia:bakower@poczta.onet.pl
    • egipt-hotele Re: SINDBAD AQUAPARK -Hurghada (5*) 02.02.06, 14:35
      Hotel wart jest polecenia.Jest wygodny zwłaszcza dla rodzin z dziećmi, ma duży
      basen z odgrodzonym brodzikem dla maluchów, liczne animacje itp.Pokoje
      czyste,łazienki ok,darmowy sejf i darmowe lezaki z ręcznikami.Hotel jest bardzo
      dobrze położony (do centrum jest ok 7 km, a centrum jest bardzo hałaśliwe,i
      niezbyt czyste.Z hotelu do centrum można dojechać busikiem za 1 Funta od
      osoby.Jedzenie bardzo dobre i jesli ma się ALL (polecam, głównie dla dzieci one
      zawsze chcą pić i lody)to wybór jest bardzo duży i nie do przejedzenia.Ważne
      jest aby się dowiedzieć z czego można kozystać w ramach All np: orientalne
      restauracje, masaż, korty,kręgle itp.Plaża jest po drugiej stronie ulicy w
      sąsiednim hotelu tej samej sieci, nie jest to daleko, zwłaszcza jeśli wyjdzie
      się od strony basenu, a nie głownym wyjściem (wtedy trzeba iść na około).Na
      terenie plaży możemy kozystać z basenów,zjeżdzalni,restauracji (w środku
      hotelu) i kuchni grilowej z frytkami itp.Alkohol lokalny mamy w ramach
      All,polecam dzin z tonikiem(małe zimne buteleczki na plaży super)i piwo z
      sokiem (grenadiera)Jestem kobietą i dlatego polecam takie trunki, faceci pewnie
      wolą nieco inne.Jeśli chodzi o dodatkowe wycieczki to radzę omijać rezydenta i
      załatwiać sobie samemu (na plaży można wykupić rejs na Giftun)polecam, jednak
      pamiętajcie o targowaniu, im więcej ludzi tym cena niższa.Jeśli chodzi o
      nurkowanie, to dla nie nurkujących wystarczy powierzchniowe w sprzęcie ABC
      (najlepiej swoim,ich jest mocno zużyty)widoki są super i naprawdę rafę widać
      już pod powierzchnią wody, nie trzeba nurkować głębinowo chyba,że ma się
      ochotę.Dodam, że moja córka 6lat w sprzęcie ABC(maska,rurka,płetwy)spędziała z
      głową pod wodą blisko 30 minut, na łodzi dostała kapok i wtedy spokojnie mogła
      oglądać rafy, super polecam.Pamiątki radzę kupować w centrum, pod koniec
      wyjazdu,i tam przydaja sie umiejętności w targowaniu, naprawdę można kupić masę
      fajnych rzeczy za małą cenę.Jeśli ktoś lubi hałwę to polecam w markecie na
      promenadzie po drugiej stronie ulicy, od hotelu kawałeczek drogi, wybór hałwy
      jest duży ,a ceny malutkie.Hałwa jest pyszna zwłaszcza w
      wiadereczkach.Pozdrawiam i jeszcze raz polecam.
      • pite2 Re: SINDBAD AQUAPARK -Hurghada (5*) 05.02.06, 09:23
        czy w tym hotelu jest animacja polska happy events szukam takiego hotelu
        żeby mój 12 letni syn się nie nudził zdoświadczeni wiem że euforia
        zjeżdżalni i basen mija po 4 dniach ipotem się zanudza .w hotelach
        których byliśmy były animacje niemieckie niestety nie znamy tego
        języka i szybko rezygnował bo nic nie rozumiał
        • egipt-hotele Re: SINDBAD AQUAPARK -Hurghada (5*) 19.02.06, 21:50
          pite2 napisała:

> czy w tym hotelu jest animacja polska happy events szukam takiego hotelu
          >
          > żeby mój 12 letni syn się nie nudził zdoświadczeni wiem że euforia
          > zjeżdżalni i basen mija po 4 dniach ipotem się zanudza .w hotelach
          > których byliśmy były animacje niemieckie niestety nie znamy tego
          > języka i szybko rezygnował bo nic nie rozumiał

NIE MA ANIMACJI PO POLSKU
              • squoll81 Re: SINDBAD AQUAPARK -Hurghada (5*) 12.04.06, 17:05
                pytanko kiedy tam byłaś, bo jedzonko pyszne chyba im sie juz skonczyło smile my
                bylismy od 23.03 do 09.04 i jedzenie to najsłabszy punkt tego hotelu, nudzi
                sie po 3 dniach ,monotonne i mimo ze jest kilka restauracji wszedzie podobne.
                Pozatym wszystko ok ,jak dostaniecie widok na budowe a takie dostaje wiekszosc
                polaków rozmowa sam na sam w recepcji plus 10$ i macie piekny pokój z widokiem
                na basen i morze smile
                Hotel polecam choc sam jadąc do hurghady jeszce raz wybiore inny i napewno bez
                ALL,
                Ps. nazwa Aquapark to małe nieporozumienie trzy małe zjezdzalnie to chyba nie
                aquapark big_grin .
                Podsumowując Hotel milutki,bardzo fajnie połozony blisko do sakali , basen
                fajny, plaza i jedzenie marne.
                Bardzo fajni rezydenci Alfastar naprawde duzo nam pomogli mimo ze na wycieczki
                jezdzilismy z lokalnych biur.
                • alexxx Re: SINDBAD AQUAPARK -Hurghada (5*) 13.04.06, 20:32
                  jesli ktos lubi dzikie tlumy, dlugie wedrowki, olewactwo kelnerow, koczowanie
                  w hotelowych barach i na basenach to jak najbardziej polecam Aquapark ktory,
                  jak wspomnial moj przedmowca, z prawdziwym aquaparkiem ma tyle wspolnego co
                  nic. Mnie sie nie podobalo. Poza tym hotel czysty (ale tylko w czesci dla
                  gosci) i przyzwoity. Osobiscie wole bardziej kameralne miejsca (nawet kosztem
                  gwiazdek.
                • buterfly5 Re: SINDBAD AQUAPARK -Hurghada (5*) 19.04.06, 12:21
                  Byłam na przełomie marca i kwietnia i mam wrażenie, że Ty byłeś w innym
                  Sindbadzie... Cóż jeszcze hotel powinien serwować, byś był zadowolony??? Co
                  takiego jadasz w domu na codzień??? Może podczas pierwszych 3 dni jadłeś
                  wszystko w takich ilościach, że organizm odmówił posłuszeństwa. Musiałabym być
                  tam przez conajmniej 3 miesiące, żeby spróbować wszystkiego; sześć miesięcy,
                  żeby się tym jedzeniem znudzić! Podróżujemy kilka razy w roku i naprawdę mamy
                  porównanie. Ale cóż, jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził!!!
                  • alexxx Re: SINDBAD AQUAPARK -Hurghada (5*) 11.08.06, 16:22
                    Tak w ogóle to przede wszystkim proponuje Ci nauke czytania ze zrozumieniem. A
                    jak sie juz nauczysz to wtedy przeczytaj raz jeszcze moj post i dopiero wtedy
                    go komentuj , bo Twoj komentarz jest kompletnie 'od czapy". Nie widze zwiazku
                    miedzy tym co mi sie tam podobalo, a co nie, z Twoimi wywodami dotyczacymi
                    mojego domowego menu oraz tego co i w jakich ilosciach mi szkodzi - to po
                    pierwsze. Po drugie podrozowanie nawet...hmmm "kilka razy w roku" (jak
                    napisalas) nie swiadczy o jakimkolwiek obyciu czy tez posiadaniu skali
                    porownawczej. A po trzecie byly to moje zupelnie subiektywne opinie, do ktorych
                    Twoj komentarz droga Globtroterko jest zupelnie niepotrzebny, bo zwyczajnie nie
                    ma na nie wplywu.
                    Pozdrawiamsmile
                  • squoll81 Re: SINDBAD AQUAPARK -Hurghada (5*) 15.08.06, 17:10
                    Powiem ci tak nie chciało mi sie tego komentować, ale wiez że dużo osób czyta
                    to forum i kieruje się opiniami innnych więć odpiszę.
                    Byłem dokładnie na przełomie marca i kwietnia więc pewnie się spotkliśmy.
                    Jeżeli ktos lubi jeść dwa razy dziennie zapiekane parówki, imitacje kotletów i
                    ser który smakuje jak najtanszy z hipermarketu to masz rację musiałabyś być tam
                    przez conajmniej 3 miesiące żeby się tym znudzić. Prawda jest taka to co na
                    śniadanie jest też na kolację ,oczywiście podane świeze i gorące ale chodzi o
                    wybór. Pieczywo dzień w dzień to samo. Poznaliśmy parkę z hotelu 3* i mieli o
                    wiele lepszy wybór jedzenia.
                    Ale faktycznie psotkaliśmy kilka osób którym smakowało jedzenie i dziwili sie
                    na narzekanie innych.
                    Dlatego polecam opcję HB na mieście jest wiele fajnych restauracji z dobrym
                    jedzeniem naprawde fajnie podanym i w niskich cenach.
                    Hotel jest godny polecenia ale nie jest to żadne WOW, ja osobiście jeżeli bym
                    jechał drugi raz napewno nie brałbym ALL.
                    Ale to moje zdanie i wiem że są też inne, choćby tak doświadczonych turystów
                    jak ty. Pozdrawiam .My właśnie lecimy do Turcji do hotelu o dużo niższym
                    standardzie więc oczekiwania mamy też dużo niższe smile opisze go jak wróce.
    • froo2 Re: SINDBAD AQUAPARK -Hurghada (5*) 20.07.06, 13:50
      Byłem w nim pomiędzy 10 a 25 065.06. Hotel godny polecenia. Pokoje czyste nie
      polecem pokoi o nieparzystych numerach od 6060 w górę - widok na ulicę. Aqua
      park działa od 12.06. bardzo fajny ale lepiej upewnić się że biuro które
      sprzedaje wycieczkę wliczyło go w cene bo inaczej 10 usd od głowy trzeba
      wybulić. Neckermann wykupił smile więc mieliśmy za free. Obsługa bardzo miła
      zwłaszcza gdy zobaczy mały bakszysz od 20.06 był polskkojęzyczny animator dla
      dzieci.
    • j.b42 Re: SINDBAD AQUAPARK -Hurghada (5*) 26.05.07, 21:56
      Byłem w tym hotelu w maju 2007, nie zasługuje na 4*.
      Gastronomia na 3*. wszystkie pozytywne opinie dotyczą lat poprzednich.
      Da się przeżyć pod warunkiem unikania głównej restauracji „Fakhr El Din”, kolacje zamawiajcie w restauracjach rezerwowanych dodatkowo: włoskiej, greckiej, libańskiej- przynajmniej czysto.
      Aqua Park to dwie czynne zjeżdżalnie, basen z falą i cześć dla dzieci. Dwie zjeżdżalnie kończą się na pustyni bo nie wybudowano przy nich basenu.
      Jak jest to możliwe doradzałbym zmianę hotelu.
      Dodatkowe informacje: Szacowanie@interia.pl
      • johnny2007 Re: SINDBAD AQUAPARK -Hurghada (5*) 01.06.07, 05:45
        Jak to jest z tymi zjeżdżalniami kończącymi się na pustyni? Poruszyłem ten
        temat u organizatora wycieczki i odpowiedział mi , że tak było, ale dwa lata
        temu (2005r.) a nie teraz. Poza tym chciałbym się dowiedzieć, gdzie jest ten
        Aquapark, bo rozumiem, że trzy zjeżdżalnie przy plaży to nie Aqua. Może ktoś
        już wrócił z tego hotelu i odpowie na te pytania.
    • sandra55 Re: SINDBAD AQUAPARK -Hurghada (5*) 01.06.07, 16:00
      Byłam w tym hotelu dokładnie w zeszłym roku w kwietniu.
      Było świetnie, bardzo dobre jedzenie , miałam ALL INCLUSIVE, jestem przekonana,
      że w tym hotelu warto mieć ALL.
      Pokoje duże,czysto, bardzo mała łazienka, dośc skromna, ale jak na Egipt to
      normalne, więc nie ma się czego czepiać.
      Świetny, duży basen, jest gdzie pływać.
      Do plaży trzeba dojść przez ulicę i teren innego hotelu tej samej sieci.
      Na terenie hotelu Sindbad Aqua Park trwała wtedy budowa-budowali właśnie ten
      Aqua Park, i było dość głosno, ale poza tym hotel naprawdę EKSTRA jeden z
      lepszych w jakich byłam- POLECAM!!!
      • margeritka61 Re: SINDBAD AQUAPARK -Hurghada (5*) 10.06.07, 23:09
        Byłam w hotelu Sindbad Agua Park na przełomie maja i czerwca (wróciłam tydzień
        temu)i jestem bardzo zadowolona.Pokoje czyściutkie, codziennie sprzątane,
        łacznie ze zmianą ręczników i pościeli.Lazienka wcale nie taka mała, może
        jedynie kabina prysznicowa. Ja jednak swobodnie w niej się miesciłam. Miałam
        opcję HB. Celowo nie brałam all inc, bo nie miałam zamiaru być przykłuta cały
        dzień do hotelu. Codziennie jeżdziłam na wycieczki, badź nurkowanie, gdzie
        zawsze był posiłek i napoje. Chyba, że ktoś liczy na lokalne drinki ale jeśli
        zaopatrzyło się w bezcłówce, to można sobie zrobić jeszcze lepszego drinka.
        Basen duży, tłoku na nim nie ma, bez problemu miało się wolne leżaki.Ja również
        może z czystym sumieniem polecić ten hotel.
    • karmoon Re: SINDBAD AQUAPARK -Hurghada (5*) 07.08.07, 11:05
      ja osobiście nie byłem ale byli znajomi w tym roku z Alfa Staru byli z dwójka
      dzieciaków,bardzo im sie podobało dzieciaki miały super zabawę w Aquaparku tylko
      tyle ze korzystanie z niego z tego co wiem było płatne...no ale czego sie nie
      robi dla pociechwink
      • pow03 Re: SINDBAD AQUAPARK -Hurghada (5*) 07.08.07, 13:16
        ja też jadę z Alfa i z tego co mi wiadomo przy wersji "all" Aquapark
        jest darmowy, wiec nie wiem czy twoi znajomi nie mieli tej opcji czy
        ja jestem źle poinformowana.Chętnie się dowiem gdzie tak naprawdę
        leży prawda jeśli chodzi o ten Aquapark smile
      • ataz2172 Re: SINDBAD AQUAPARK -Hurghada (5*) 10.09.08, 10:09
        mimoza125 napisała:

> ŚWIETNY HOTEL, WARUNKI SUPER,CZYSTO, POKOJE HOTELOWE SUPER, WIELE
        > ATRAKCJI, ZWŁASZCZA DLA DZIECI. AQUAPARK BEZPŁATNY W WERSJI ALL
        > INCLUSIVE. GORĄCO POLECAM.

Jedziemy tam za tydziensmile I mam pytanko jeżeli można?
        Podaj mi proszę na jakich wycieczkach byłaś, gdzie je wykupywałaś i ile kosztowały. Nigdzie nie mogę znaleźć takich informacji.
        Z góry dzięki.
        • kloskak Re: SINDBAD AQUAPARK -Hurghada (5*) 05.10.08, 21:51
          jedziemy z żona od 29.X.2008 z alfa star. Jest to nasz pierwszy
          wyjazd. I mamy wiele pytan czy ktoś moze opowiedziec gdzie najlepiej
          wykupic wycieczki i co warto zoabczyc a co nie. Jak wyglada sprawa
          nurkowania?

Jakie są dobredrinki albo nazwy aby wiedziec co zamawiac.

Z gory dziekuje za jakies info
          • ataz-2172 Re: SINDBAD AQUAPARK -Hurghada (5*) 08.10.08, 09:30
            kloskak napisał:

> jedziemy z żona od 29.X.2008 z alfa star. Jest to nasz pierwszy
            > wyjazd. I mamy wiele pytan czy ktoś moze opowiedziec gdzie najlepiej
            > wykupic wycieczki i co warto zoabczyc a co nie. Jak wyglada sprawa
            > nurkowania?
            >
            > Jakie są dobredrinki albo nazwy aby wiedziec co zamawiac.
            >
            >
            > Z gory dziekuje za jakies info

Wróciłam z Sindbada 3 X 2008 i to był najcudowniejszy urlop!!!!!

Hotel jest wspaniały, obsługa przemiła (wszyscy mówią po angielsku). Kuchnia w wielu restauracjach tak urozmaicona, ze można znaleźć coś dla siebie. A baseny... frajda dla całej rodziny!!!
            My byliśmy z Neckermana, ale wycieczki wykupywaliśmy gdzie indziej. Mam cenniki i nr telefonów sprawdzone i godne polecenia.
            Dla zainteresowanych ataz2172@o2.pl

• halinka-long7 Re: SINDBAD AQUAPARK -Hurghada (5*) 01.11.08, 21:00
              ataz-2172 napisała:

> kloskak napisał:
              >
              > > jedziemy z żona od 29.X.2008 z alfa star. Jest to nasz pierwszy
              > > wyjazd. I mamy wiele pytan czy ktoś moze opowiedziec gdzie
              najlepiej
              > > wykupic wycieczki i co warto zoabczyc a co nie. Jak wyglada
              sprawa
              > > nurkowania?
              > >
              > > Jakie są dobredrinki albo nazwy aby wiedziec co zamawiac.
              > >
              > >
              > > Z gory dziekuje za jakies info
              >
              >
              > Wróciłam z Sindbada 3 X 2008 i to był najcudowniejszy urlop!!!!!
              >
              > Hotel jest wspaniały, obsługa przemiła (wszyscy mówią po
              angielsku). Kuchnia w
              > wielu restauracjach tak urozmaicona, ze można znaleźć coś dla
              siebie. A baseny.
              > .. frajda dla całej rodziny!!!
              > My byliśmy z Neckermana, ale wycieczki wykupywaliśmy gdzie
              indziej. Mam cenniki
              > i nr telefonów sprawdzone i godne polecenia.
              > Dla zainteresowanych ataz2172@o2.pl
              >
              > My wybieramy sie do Egiptu 13 lutego 09 również z Neckermana-
              czytałam "rożne" opinie na temat tego biura i jego rezydentów czy
              możesz mi napisać coś na w/w temat , jeśli to możliwe chętnie
              skorzystałabym z Twoich doświadczeń w/z wykupu wycieczek i ich cen-
              dlaczego nie z Neckermana? gdybyś wolał/a przesłać odpowiedź na mój
              adres- proszę bardzo i zarazem dziękuję haao@o2.pl
              >
              >
              >
                  • iwimu Re: SINDBAD AQUAPARK -Hurghada (5*) 27.12.08, 19:19
                    My bylismy z rodziną w tym Hotelu w lutym 2008. Byliśmy na kilku
                    wycieczkach (kupiliśmy je poza hotelem-taniej). mam pełno zdjęć
                    hotelu (dzieci robiły zdjęcia w każdym kącie hotelu)Służę
                    pomocą.Prosze o pytania
                  • ataz-2172 Re: SINDBAD AQUAPARK -Hurghada (5*) 29.12.08, 11:39
                    gg-g napisała:

> Witam. Ja zastanawiam się nad zakupem wycieczki do tego hotelu, ale
                    > dopiero w październiku 2009. Czytałam prawie same dobre opinie na
                    > temat tego hotelu, tak więc chyba się zdecyduję.

Gorąco polecam! Jednak jeżeli nastawiacie się na AquaPark i moczenie w basenach
                    i morzu to proponuję bardziej wrzesień. Ja byłam z rodziną od 19 września i
                    stwierdziliśmy że to był "ostatni gwizdek". Od pażdziernika zaczyna się tam zima
                    smile Dla nas jest to cały czas gorące lato ale popołudniami już można odczuć tą
                    ich "zimę" po prostu zaczyna wiać wiatr. Było to odczuwalne szczególnie w
                    basenie- bo robiło się chłodno a nawet zimno(ok 15,30). Ale w ciągu dnia jest
                    cały czas bardzo ciepło, przy czym nie jest to upał nie do wytrzymania. Tylko
                    pod piramidami było koszmarnie gorąco ale to jest otwarty teren.
                    Ten hotel a właściwie dwa hotele i AquaPark są naprawdę godne polecenia!!!!
                    Pozdawiam i życzę udanego wypoczynku.
                    • rewelka86 Re: SINDBAD AQUAPARK -Hurghada (5*) 30.12.08, 09:48
                      ataz-2172 napisała:

Ja byłam z rodziną od 19 września i stwierdziliśmy że to
                      był "ostatni gwizdek". Od pażdziernika zaczyna się tam zimasmile Dla
                      nas jest to cały czas gorące lato ale popołudniami już można odczuć
                      tą ich "zimę" po prostu zaczyna wiać wiatr. Było to odczuwalne
                      szczególnie w basenie- bo robiło się chłodno a nawet zimno(ok 15,30).

Zgodzę się z tym, że ok.15:30 jest już mniej przyjemnie, ale nie
                      zgodzę się, że jest to ostatni gwizdek - zależy co kto lubismile ja
                      byłam tam od 02.10.08 przez dwa tygodnie - pierwszy tydzien bylo
                      baaardzo goraco, a dopiero w drugim tygodniu zrobilo sie ciut
                      chlodniej. Z resztą tam dzień zaczyna się bardzo wcześnie - o
                      godz.8:00 świeci super slonkosmile) co baardzo mi sie podobało

> Ten hotel a właściwie dwa hotele i AquaPark są naprawdę godne
                      polecenia!!!!

Poprawka - nie dwa hotele a TRZYsmile Sindbad Aquapark + Sindbad Club +
                      Sindbad Beach Resort! To jest naprawde super obiektsmile nie mozna sie
                      nudzic, czy to mlodzi czy starsismile Zastanawiam się nad ponownym
                      wypoczynkiem w tym kompleksiesmile
                      Gorąco POLECAM i pozdrawiam Noworoczniesmile
                      • iwimu Re: SINDBAD AQUAPARK -Hurghada (5*) 01.01.09, 15:38
                        rewelka86 napisała:

> ataz-2172 napisała:
                        >
                        > Ja byłam z rodziną od 19 września i stwierdziliśmy że to
                        > był "ostatni gwizdek". Od pażdziernika zaczyna się tam zimasmile Dla
                        > nas jest to cały czas gorące lato ale popołudniami już można
                        odczuć
                        > tą ich "zimę" po prostu zaczyna wiać wiatr. Było to odczuwalne
                        > szczególnie w basenie- bo robiło się chłodno a nawet zimno(ok
                        15,30).
                        >
                        > Zgodzę się z tym, że ok.15:30 jest już mniej przyjemnie, ale nie
                        > zgodzę się, że jest to ostatni gwizdek - zależy co kto lubismile ja
                        > byłam tam od 02.10.08 przez dwa tygodnie - pierwszy tydzien bylo
                        > baaardzo goraco, a dopiero w drugim tygodniu zrobilo sie ciut
                        > chlodniej. Z resztą tam dzień zaczyna się bardzo wcześnie - o
                        > godz.8:00 świeci super slonkosmile) co baardzo mi sie podobało
                        >
                        > > Ten hotel a właściwie dwa hotele i AquaPark są naprawdę godne
                        > polecenia!!!!
                        >
                        > Poprawka - nie dwa hotele a TRZYsmile Sindbad Aquapark + Sindbad Club
                        +
                        > Sindbad Beach Resort! To jest naprawde super obiektsmile nie mozna
                        sie
                        > nudzic, czy to mlodzi czy starsismile Zastanawiam się nad ponownym
                        > wypoczynkiem w tym kompleksiesmile
                        > Gorąco POLECAM i pozdrawiam Noworoczniesmile

Potwierdza. Resort super. Najlepsza forma all inclusive w Hurgada.
                        Byliśmy w lutym 2008. Pogoda była super 26 C, ale dzień krótki. za
                        to wieczorem tez jest co robić, na nudę nie narzekaliśmy. Mają
                        podgrzewany basen na aqaparku, więc spoko. Byliśmy zachwyceni
                        pobytem. Po obejrzeniu naszych zdjęć jadą tam nasi znajomi.
    • martka.z.witkiem Re: SINDBAD AQUAPARK -Hurghada (5*) 13.01.09, 11:05
      A czy może mi ktoś polecić jakieś biuro podróży, które ma w ofercie pobyt w tym
      hotelu? Póki co znalazłam tylko wycieczki z Alfy a oni maja kiepściutkie
      opinie... Jadę pierwszy raz i to z 2-letnim dzieckiem - wolałabym nie ryzykować
      samolotu, którego nie ma, czy nagłej przeprowadzki do innego hotelu.
      Będę zobowiązana smile
      gg 1124692, mbb@poczta.pl.
    • emes31 Re: SINDBAD AQUAPARK -Hurghada (5*) 22.03.09, 22:20
      Witam smile
      W hotelu byłam w lutym '09. Bawiłam się świetnie, pokoje czyste i zadbane, byłam
      przez 2 tyg w różnych hotelach i ten przypadł mi do gustu najbardziej smile
      Jedzenie dobre, dosc duży wybór. Poznałam tam też duzo miłych i życzliwych
      ludzi, polecam ten hotel
      Mam nadzieję, że jeszcze wrócę do Egiptu a wtedy na pewno wybiorę ten hotel smile

jesli są pytania, proszę pytac
      • nik.aaa Re: SINDBAD AQUAPARK -Hurghada (5*) 27.03.09, 19:49
        Mam pytanie związane z aquaparkiem. Ile kosztuje wejście jeśli nie
        wykupi się wraz z wyjazdem? Czy aquapark jest godny polecenia? Czy
        dużo jest zjeżdzalni? Czy będzie się w nim mogła także dobrze bawić
        osoba dorosła czy raczej jest przystosowany do dzieci?
        Dziękuję za wszystkie dopowiedzi.
        • tatex Re: SINDBAD AQUAPARK -Hurghada (5*) 19.04.09, 06:08
          Termin pobytu : 14 - 28.08.2008. Sindbad Club to kompleks trzy
          czesciowy, ulokowany na zasadzie trójkata. "Podstawe" tego trójkata
          stanowia hotele "Sindbad Aqua Club" (dla ułatwienia bede stosował
          skrót SAC) i "Sindbad Aqua Park" (SAP) - oba ulokowane w drugiej
          linii brzegowej, posiadajace wspólna recepcje w czesci
          SAC. "Wierzchołek" tego trójkata to ulokowany w pierwszej linii
          brzegowej hotel "Sindbad Beach Resort" (SBR).
          SAC to ogromny, 5-ciokondygnacyjny budek główny w kształcie
          litery "U" (bez zaokragleń) + dwukondygnacyjny budynek boczny. SAP
          to dwu- i trzykondygnacyjne bungalowy, a SBR to mały,
          dwukondygnacyjny budynek główny i jedno- i dwukondygnacyjne
          bungalowy.
          Kompleks posiada w sumie: 10 zjeżdzalni dla dorosłych i młodzieży (
          3 ogólnie dostepne w czesci SBR i 7 w czesci SAP), 3 zjezdzalnie dla
          dzieci (SAP), duzy basen ze sztuczna fala wlaczana co godzine na
          30min.(SAP), 2 brodziki dla dzieci (jeden z mini rzeka , drugi z
          prysznicami wodnymi - oba w SAP), duży basen z pool-barem i brodzik
          dla dzieci (SAC), dosc duzy basen w kształcie rzeki z wyodrebnionym
          brodzikiem i prysznicami wodnymi (SBR), w miare szeroką i
          piaszczysta plaze z mozliwoscia uprawiania sportów wodnych i
          wycieczek w głab morza (SBR), 9 restauracji ( 4 w SAC, 4 w SBR, 1 w
          SAP), 8 barów ( 3 w SAC, 4 w SBR, 1 w SAP) , 2 kantory wymiany walut
          (po jednym w SAC i SBR) i kawiarenkę internetowa ( 20LE/h w SAC -
          dostepna 24/h).
          Wszystkie atrakcje usytuowane w czesci Sindbad Aqua Park dostepne są
          bezpłatnie tylko dla posiadaczy opcji All Inclusive, wejscie do SAP
          (w godz.10 - 17) dla pozostałych osób to koszt 35$ od osoby.
          Osoby zamieszkałe na terenie SAC, posiadajace opcje HB stołują sie w
          zamknietej restauracji "Andrea", maja tez możliwosc skorzystania z
          ogólnodostepnej, niestety płatnej (jedynie -25% znizki na lunch i
          obiado-kolacje) zamknietej i otwartej restauracji rybnej "Barracuda"
          (SBR) oraz - we wtorki i piatki za opłata 55LE/os. - z zamknietej i
          otwartej libańskiej restauracji tematycznej "Lebanese" (SBR) -
          konieczna wczesniejsza rezerwacja (max. 3 dni wczesniej) w lobby
          hotelu SAC.
          Osoby zamieszkałe na terenie SAC, posiadajace opcje All Icl. mają do
          wyboru :
          * sniadanie - w 3 rest.: zamknietej i otwartej "Fakhr El Din" ( SAC -
          od 7:00 do 11:00 ), otwartej "La Cabana" ( SAP - od 7:00 do 10:00 )
          i zamknietej "Le Marche" (SBR - od 7:00 do 10:00 )
          * lunch - w 4 rest. i 2 barach : zamknietej i otwartej "Fakhr El
          Din" ( SAC ), otwartej "La Cabana" ( SAP ), zamknietej "Le Marche"
          (SBR), niestety płatnej (jedynie -25% znizki) zamknietej i otwartej
          restauracji rybnej "Barracuda" (SBR),
          otwartym barze przy basenach "Bar Zar" (SAP) i otwartym barze przy
          plaży "Coco Loco" (SBR) - wszedzie w godz. 13:00-15:00
          * obiado-kolacja - w 8 rest.: zamknietej i otwartej "Fakhr El Din" (
          SAC ), otwartej "Oasis" (SAC), otwartej "La Cabana" ( SAP ),
          zamknietej "Le Marche" (SBR), zamknietej greckiej restauracji
          tematycznej "Syrtaki" (SAC) , zamknietej włoskiej restauracji
          tematycznej "Pronto" (SBR) oraz - we wtorki i piatki za opłata
          45LE/os., a w pozostałe dni bezpłatnie - z zamknietej i otwartej
          libańskiej restauracji tematycznej "Lebanese" (SBR) i płatnej
          (jedynie -25% znizki) zamknietej i otwartej restauracji
          rybnej "Barracuda" (SBR) - wszedzie w godz. 18:30-22:00, przy czym -
          w przypadku restauracji tematycznych "Syrtaki", "Pronto"
          i "Lebanese" - konieczna jest wczesniejsza rezerwacja (max. 3 dni
          wczesniej) w lobby hotelu SAC.
          * alkohole, zimne napoje, kawa, herbata : zamkniety lobby-
          bar "Central Cafe" (SAC - 9:00 - 24:00), otwarty pool-bar "Oasis"
          (SAC - 9:00 - 24:00), otwarty bar przy basenach "Bar Zar" (SAP -
          10:00 - 17:00), zamkniety lobby-bar "Viener Cafe" (SBR - 9:00 -
          24:00), otwarty bar przy plaży "Coco Loco" (SBR 10:00 - 17:00),
          otwarty pool-bar "La Guitara" (SBR - 9:00 - 17:00), otwarty bar "El
          Sakia" (SBR - 18:30 - 24:00) oraz - niestety płatny -
          zamkniety "Heavens Bar" (w lobby SAC - 18:30 - do ostaniego Klienta)
          * lody : otwarty pool-bar "Oasis" (SAC - 9:00 - 24:00), otwarty bar
          przy basenach "Bar Zar" (SAP - 10:00 - 17:00), otwarty bar przy
          plaży "Coco Loco" (SBR 10:00 - 17:00)
          * ciasta - poza lunchem i obiado-kolacją płatne dodatkowo :
          zamkniety lobby-bar "Central Cafe" (SAC - 9:00 - 24:00) i zamkniety
          lobby-bar "Viener Cafe" (SBR - 9:00 - 24:00)

To na tyle z opisu hotelu.
          • tatex Re: SINDBAD AQUAPARK -Hurghada (5*) 19.04.09, 06:11
            Teraz troszke refleksji własnych.
            Mieszkalismy na trzecim pietrze budynku głownego w czesci Aqua
            Hotel, zamieszkalej głównie przez Francuzów, Rosjan i Niemców, w
            dosć dużym, przeslicznym pokoju z balkonem, z widokiem na basen z
            pool-barem. Na szczescie w tej czesci mieszkało niewielu rodaków -
            Polacy mieszkaja głównie w czesci Aqua Park. Oprócz wspomnianych
            wyzej czterech nacji na terenach Sindbad'ów mozna było spotkać
            Belgów, Czechów, Słowaków, Hiszpanów, Anglików, Japończyków i
            Egipcjan - także jako turystów.
            Wyżywienie super - nie sposób skosztować wszystkiego, bo żoładek
            musiałby miec nieograniczona pojemnosc. Sniadania jadalismy tylko
            w "Fakhr El Din" (ze względu na dłuzszy czas ich wydawania i blizszą
            drogę z rana...) Do sniadania dodatkowo kakao i ciastka francuskie i
            kruche przeróżnej konfiguracji i owoce. Lunche spozywalismy
            przewaznie w barach "Bar Zar" i "Coco Loco" (ze wzgledu na brak
            koniecznosci przebierania sie na posiłek). W "Coco Loco" potrawy
            typu restauracyjnego i zawsze dodatkowo kebap, frytki i burgery.
            W "Bar Zar" potrawy typu restauracyjnego i zawsze dodatkowo
            przepyszna pizza (piecze ja sobowtór Eddie'go Murphy'ego) oraz
            frytki i burgery, a nawet juz po lunchu (między 15:00 a 17:00) hot -
            dogi. Do lunchu zawsze i wszedzie wspaniałe desery, ciasta i owoce.
            Do lunchu i obiado-kolacji przepyszne wina (białe, rózowe i
            czerwone). Obiado-kolacje to istna uczta dla podniebienia, na którą
            zazwyczaj wybieralismy rest. "La Cabana" - wspaniały klimat !!! Do
            obiado-kolacji cudowne torty, ciasta, desery i owoce. W zasadzie
            codziennie inne menu - cos tam sie powtarzało, ale zawsze było też
            kilka nowych potraw. Mozna przyjac, że dana potrawa powtarza sie
            jedynie w okreslony dzień tygodnia, np. calamari - co srodę, czy
            okra - w soboty. Zrezygnowalismy z restauracji tematycznych, gdyż we
            wszystkich trzech istnieje właśnie ten schemat - z góry scisle
            okreslone menu, powtarzajace sie w okreslony dzień tygodnia, tzn.
            stałe menu na wtorki, czwartki, itd, a będąc w "La Cabana" mielismy
            codziennie taki wybór, jakbysmy byli w kilku restauracjach
            tematycznych naraz... Jesli komus nie odpowiada kawa z ekspresu to
            non-stop dostepna jest kawa rozpuszczalna w jednorazowych
            opakowaniach, a w niektórych barach takze pyszna cappuccino. Drinki
            bardzo dobre (z lodem serwowane tylko na zyczenie Klienta) Napoje
            zimne serwowane z automatów to Pepsi-Cola, Pepsi-Light, Mirinda, 7
            Up, woda mineralna, soki owocowe (pomarańczowy, mango, ananasowy,
            limonkowy, itp.) i karkade. Napoje zimne i alkohole serwowane w
            zależnosci od miejsca, gdzie Klient chce je spożyć : wewnątrz
            obiektów - w naczyniach szklanych, na wolnym powietrzu - w
            plastikowych kubkach. Nigdy nie spotkałem sie z odmową czy nawet
            niechecia podania czegokolwiek w godzinach obowiazywania pakietu All
            Incl. ( 7:00 - 24:00) czy pracy danej restauracji czy baru. Jeśli
            przyjdzie się do restauracji tuż przed końcem wydawania danego
            posiłku, to nalezy liczyć sie z tym, ze obsługa uprzejmie skieruje
            nas do okreslonego stolika, gdzie leża jeszcze sztućce ( i serwety -
            w przypadku obiado-kolacji ) lub poprosic o sztućce - otrzymamy je
            bezproblemowo.
            Nikt nie wyrywa talerzy, nie pogania - bardzo miła i nienarzucająca
            sie obsługa (w obsłudze spotkalismy 7 osób płci pieknej !!!).
            Ratownicy przy każdym basenie, brodziku (!) i zjeżdżalni na terenie
            SAP i SBR.
            Baseny czyste z cieplutką wodą - uwaga : dość sliskie zejscia i -
            niekiedy - dno (polecam buty kapielowe do wody).
            Plaża czysta, bardzo zadbana i codziennie sprzątana - przejscie na
            plaże to z terenu SAC czy SAP czas 8 - 10 min. spacerkiem. Jeśli
            zdecydujemy się na pobranie reczników basenowo-plażowych dopiero po
            lunchu, to nalezy liczyć się z ich brakiem - sytuacja ta spowodowana
            jest przez niektórych turystów, którzy nagminnie nie oddają
            reczników po powrocie do hotelu, zatrzymujac je dla siebie na
            dłuzszy okres (codziennie wiszace wieczorem - na tych samych
            balkonach - reczniki). Uwaga : wybierajac sie na plaze do SBR
            reczniki nalezy pobrac i zwrócić w SAC lub SAP - w SBR ich nie
            otrzymamy (to jedyny "punkt programu" w którym SBR "wyłamał się" z
            sojuszu Sindbad Club) - zostaniemy odróżnieni przez kolor opaski (w
            SAC i SAP otrzymamy zieloną w czerwone paski z czarnym
            napisem "Sindbad Club", a SBR ma różową z tymi samymi "dodatkami").
            Pokoje, toalety i tereny hotelowe - bardzo czysto i schludnie,
            sprzątane niemal na bieżaco (w toaletach przy basenach w SAP nawet
            po każdym Kliencie pomieszczenia są dezynfekowane + odświeżane
            powietrze!!!).
            Na terenach Sindbad Club nie spotkamy żadnych przykrych zapachów -
            nawet podczas codziennego podlewania zieleni.
            W SAP mozna podziwiać dwa przepiekne, zywe pelikany.
            Animacje w jęz. angielskim, francuskim, niemieckim, rosyjskim i
            arabskim : codziennie wieczorem w SAC obok rest. "Oasis", niekiedy
            wieczorem także w SAC przy basenie na przeciw pool-baru "Oasis",
            niekiedy po lunchu przy basenie z falą w SAP,
            codziennie po lunchu przy basenie na przeciw pool-baru "La Guitara"
            w SBR oraz (chyba najciekawsze) codziennie wieczorem przy basenie w
            najstarszym, posiadajacym swój (troszkę "staroegipski")
            niepowtarzalny klimat hotelu z tej sieci, tj. "Sindbad Al
            Mashrabiya" (opaski w kolorze niebieskim) - z którego części
            infrastruktury także mozemy korzystać, posiadajac opcję All Incl.
            (jeśli mamy ochotę na ok.20-minutowy spacer do tego hotelu).

Zdjęcia wszystkich hoteli z grupy Sindbad Club, zamieszczone w
            portalach turystycznych niekiedy nie są własciwie przyporządkowane
            do danego hotelu (trzeba tam chyba najpierw być, by umieć je
            odpowiednio uporządkowac) , lecz nigdy nie są przekłamane - są
            zgodne z rzeczywistością, która jest w stanie "powalić na kolana" i
            pozytywnie uzależnić od siebie na przyszłość !!!
                                • drinks do r-o-s-o parę pytań 11.07.09, 10:17
                                  Witaj,
                                  mam kilka pytań, z góry dzięki za re:
                                  - czy coś w aquaparku było w remoncie, czy cały jest czynny i
                                  dostępny bez kłopotów?
                                  - gdzie miałeś pokój, czy jakąś część SAP polecasz, czy są
                                  lepiej/gorzej położone?
                                  - czy można załatwić w recepcji lepszy pokój?
                                  - jak z posiłkami, gdzie się stołowałeś, jak wrażenia?
                                  - jak z leżakami/miejscem na basenach w aquaparku? Trzeba wcześniej
                                  rezerwować?
                                  - są jakieś wieczorne animacje/występy, jeśli tak, to gdzie?
                                  - jak z działaniem klimy w pokojach, bez kłopotu?
                                  - jakie miałeś kolory opasek, czy w innych częściach Sindbada były
                                  inne?

pozdrawiam
                                  drinks
                                  • r-o-s-o Re: do r-o-s-o parę pytań 12.07.09, 00:25
                                    W Aquaparku wszystko działa bez zarzutu , brak jakichkolwiek remontów , remont - wyburzanie restauracji był w Beachu - dla mnie dokuczliwy młot udarowy i widok małego dziecka noszącego kamiory. Atrakcje na Aqua wyłączali o 18 . Dostępny nie qumam o co Ci chodzi - po prostu dajesz karte , pokazujesz opaske , pobierasz ręcznik i tyle. W sumie przy zakwaterowaniu dostajesz : opaske , karte wstępu (czasami pokazujesz przy wejściu do restauracji - zawsze przy wejściu do Aqua) i karte do pobierania ręczników - po zgubieniu płacisz 50 LE.

Byłem w Sindbad Club - mimo , że miałem być w Aqaparku , ale o tym że jestem w tej , a nie w inej części zorientowaliśmy się dopiero po tygodniu wink Z racji tego , że w pokoju tylko spaliśmy więc wojny nie robiłem. Z tego co wiem pokoje w Aqua są nowsze i ładniejsze , ale położone dalej od knajpek i głównych restauracji.

Nam się udało z bagażowym załatwić lepszy pokój - z 3 piętra na 4 - lepzzy widok i brak w bezpośrednim sąsiedztwie agregatów od klimy , naszym znajomym przenosiny się nie powiodły mimo propozycji 30 dol. w kieszeń.
                                    Posiłki i restauracje opisał kilka postów wyżej kolega . My stołowaliśmy się w restauracji (nazwy nie zapamiętałem) na lewo od Syrtaki. Mało ludzi i fantastyczna obsługa.

Przy głownym basenie i na Aqua miejsc w cieniu brakowało tak około 11.

Animacje codziennie przy "tylnym" wejściu do Clubu , raczej takie sobie ale gusta są różne) . Raz w tygodniu dyskoteka przy głownym basenie. Na terenie Aquaparku i Beachu aerobik , nauka tańca , siatkówka , czasem nożna .

Klima super , żadnych problemów.

Opaska niebieska gwarantuje all na wszystkich obiektach Sindbada . Były też inne kolory , ale w zdecydowanej mniejszości(około 2 %).

W sumie pobyt bardzo udany . Gdybym miał wystawiać oceny to :
                                    łazienka 2* (remont powinien być kilka lat temu)
                                    pokój 3*
                                    posiłki 4*
                                    obsługa 5* - to oprócz Aquaparku największy atut hotelu. Naprawdę byłem mocno zaskoczony , że chłopcom pod koniec 12 godzinnego dnia pracy nadal chce się wygłupiać i uprzyjemniać nam pobyt - za 60 dol. miesięcznie.

Napiwki dawaliśmy podczas robienia espresso - co 2 , 3 dni dolar i jeśli kupowaliśmy drinki z importowanych alkocholi lub jeśli przynosili nam drinki (wcale nie słabe) czy napoje.
                                    W holu hotelu jest oddział banku i w nim bez problemów rozmienicie , czy wymienicie dolary. Kurs 1 dol. - 5,65 LE.

Pzdr. i życze miłego pobytu.
                                      • r-o-s-o Re: do r-o-s-o parę pytań 12.07.09, 11:26
                                        Eeee tam wielki . Ja też szukałem info o tym hotelu.
                                        Knajpa przy Syrtaki to Guesto (tylko śniadania i kolacje). Obiady jadaliśmy w Aquaparku.
                                        W Beachu były czerwone opaski - co gwarantowały nie wiem.
                                        Moja lepsza połowa ma notatki. smile
                                        Pzdr.
                                            • rewelka86 Re: Październik 29.08.09, 09:26
                                              Zazdroszczęsmile
                                              ja bylam w zeszlym roku tez w pazdzierniku i do teraz wspominam ten
                                              wyjazd bardzo cieplo. W tym roku zamierzam odwiedzic sharm - narazie
                                              jestem na etapie szukania jakiegos fajnego hotelu - nic nie widze w
                                              dobrej ceniesad Moze ktos moze coś polecić???

A propos ceny: sindbad strasznie podskoczyl z cena w porownaniu z
                                              zeszlym rokiem (ten sam miesiac, to samo biuro podrozy, te same
                                              warunki wycieczki) - roznica 1000zł - to raczej duzo. (wiem -
                                              wszystkie wycieczki podrożały).
                                              • pioreczko7 wyjazd w styczniu 16.09.09, 22:23
                                                witam! planuję wyjazd do Egiptu w II połowie stycznia. Czy ktoś był
                                                tam w tym czasie? Chciałabym się dowiedzieć, czy było ciepło, czy da
                                                się spokojnie kąpać w basenach i w morzu, czy jest basen podgrzewany
                                                w tym hotelu? Jadę z niespełna 3 letnim dzieckiem. Acha, i o której
                                                robi się wtedy ciemno i czy wieczory sa bardzo chłodne? Będę bardzo
                                                wdzięczna za wszelkie info! Pozdrawiam!
    • mlody19755 Re: SINDBAD AQUAPARK -Hurghada (5*) 28.08.09, 14:25
      Właśnie wróciłem z rodzinką z tego hotelu i podzielę się moimi spostrzeżeniami, no to po kolei. Poprzednie wakacje spędziliśmy w Turcji i spodziewaliśmy się czegoś podobnego ale się zawiedliśmy.Zastanawiam się kto im przyznaje te gwiazdki, najpierw trochę pozytywów, fajny aquapark niezła frajda dla dzieci(uwaga na wystające kafelki można się skaleczyć), hotel w centrum więc wszędzie blisko, niezły basen w drugiej części i bardzo dużo zieleni cały teren fajnie zadbany i w miarę czysty, animacje urozmaicone i zabawne dyskoteka i fajny plac zabaw dla dzieci. A teraz ta gorsza część: hotel posiada sporo pokoi strasznie zdezelowanych jednym słowem syf okrutny (dysponuje zdjęciami) 20$ może poprawić sytuację aczkolwiek nie koniecznie jeżeli brakuje miejsc, jedzenie strasznie monotonne i bardzo tłuste( pływa w oleju i panierkach) za to ciasta bardzo smaczne, pomimo zapewnień brak przekąsek, żeby zjeść trzeba odstać swoje w kolejkach, część obsługi pracuje chyba za karę stoją ględzą a kolejki przy barach rosną, ubranie w których chodzą tęż nie są pierwszej świeżości, uwaga na na gałkę do nakładania lodów bo woda w której stoi cały dzień zamienia się w dziwną maź co może zakończyć się problemami żołądkowymi, akurat w sierpniu wpadli na pomysł remontowania korytarzy jak wyjeżdżaliśmy to skończyli dopiero jeden, po pierwszym spotkaniu z rezydentem część polaków już pisała reklamacje, plaga rusków ale są jeszcze gorsi od nich to francuzi, obsługa pozwala jeść w basenie co często kończy się pływaniem dziwnych rzeczy w wodzie. Pomimo tylu zastrzeżeń po pewnym czasie i tak cieszyliśmy się, że wylądowaliśmy w tym hotelu bo jak posłuchaliśmy na wycieczkach opinii o innych hotelach to stwierdziliśmy, że mogliśmy trafić znacznie gorzej.
      Na koniec jeżeli ktoś się waha pomiędzy Turcją a Egiptem zdecydowanie polecam Turcję np. hotel Grant Art Side

Pozdrawiam i miłych wakacji bez żadnych niespodzianek.
    • sindbadnomore SINDBAD AQUAPARK Hurgh (5*) - W 2009 to są 4* 14.11.09, 09:46
      HOTEL SINDBAD AQUA PARK W HURGADZIE SZCZERZE ODRADZAM – ten hotel ma
      4 gwiazdki; GDY JEDZIECIE DO EGIPTU HOTEL 5 GWIAZDEK TO ABSOLUTNE
      MINIMUM; to był mój czwarty pobyt w Egipcie i stwierdzam, ze ten
      hotel jest NAJGORSZY; na dzień dobry dostaliśmy pokój z widokiem na
      klimatyzatory, które pracowały bardzo głośno, śmiem twierdzić, ze
      celowo dostajesz nieciekawy pokój po to, żeby za bakszysz mogli dać
      ci lepszy pokój; w swojej naiwności uważałam, że jak włożyłam do
      paszportu 5 dolarów, to dostane dobry pokój, potem dopłaciłam
      jeszcze 10 dolarów za zmianę na pokój od strony aqua parku, w sumie
      kosztowało nas to na dzień dobry 15 dolarów plus nerwy (to drugie
      gorsze); gość w recepcji jak prosiłam o ten lepszy pokój był
      bardzo „nieszczęśliwy” i bardzo niemiły, miałam wrażenie, że jestem
      dla niego strasznym ciężarem i ogólnie robi mi wielką łaskę; sam
      standard pokoju pozostawia wiele do życzenia, w łazience grzyb, jest
      jeden wieszak na ręczniki, drzwi do pokoju sąsiadującego mają szparę
      na 2 cm od strony podłogi, tak że praktycznie wszystko słychać; dla
      dziecka zamiast normalnego lóżka dostawka czyli po prostu SUPER
      NIEWYGODNA POLÓWKA, również pierwszy raz się z czymś takim
      spotkałam, zawsze było normalne łóżko; polówki nie ma w pokoju -
      dopiero na moją prośbę przynieśli te polówkę; zero fotela, światło w
      pokoju bardzo mizerne, np. przy stoliku przy lustrze nie ma światła
      (a to miało dla nas znaczenie, ponieważ z uwagi na tygodniową
      nieobecność w szkole moje dziecko miało codziennie „nadrabiać”
      kawałek – tak robiłyśmy w zeszłym roku będąc w Sharmie); oczywiście
      standard pokoju nie jest najistotniejszy, bo przecież można mieszkać
      i w namiocie, jednak jak jedziesz do hotelu to masz określone
      oczekiwania, a te wszystkie szczegóły składają się na ogólny
      wizerunek; JEDNAK NAJGORSZE W TYM HOTELU BYŁO JEDZENIE; teoretycznie
      5 restauracji, jednak jedzenie w każdej obrzydliwe; śniadanie i
      lunch serwują w jednej, a te 5 restauracji do wyboru dopiero na
      wieczór; na śniadanie codziennie to samo tj. jajka sadzone, jajka
      gotowane, kiełbaski, fasolka, na obiad też większość niezjadliwa, to
      co jednego wieczoru jest w restauracji włoskiej następnego wieczoru
      jest w restauracji ogólnej; powiem tak: byłam w wielu hotelach na
      all inclusive, i naprawdę tym razem jedzenie było FATALNE, do tego
      stopnia że dwa razy byliśmy w Mac Donaldzie; all inclusive mimo, iż
      piszą że jest od 7 godziny rano, w rzeczywistości alkohole i inne
      niealkoholowe napoje serwują od 10.00, tak że rano nie możesz napić
      się piwa ani mirindy czy 7UP, tylko herbata (śmierdząca w
      niedomytych kubkach) albo super słodkie miejscowe soczki; dodatkowo
      oprócz tych opasek na ręce masz kartę, którą przedstawiasz przy
      wejściu na śniadanie, obiad i kolację, chyba po to żeby nie można
      było wejść do kilku restauracji przy jednym posiłku – niby nie
      zawsze o te karty proszą, ale jest to irytujące, jest to
      ograniczenie, jeśli w jednej restauracji jedzenie nie będzie
      smakowało; tzw. przekąski w międzyczasie to lody, ciasteczko, hot
      dog; nie było praktycznie miejscowej kuchni, nie było togo co
      spotykaliśmy w innych hotelach tj. wieczorem kolacja na dworzu z
      miejscowymi rarytasami; z owoców jedynie daktyle, czasem banany,
      stare przejrzałe winogrona, melon; obsługa: owszem niektórzy mili,
      jednak panowie w recepcji super niemili, podobnie jak niektórzy
      panowie w barach; hotel położony jest przy promenadzie, w centrum
      miasta i to jego jedyny atut jeśli ktoś chce często chodzić do
      miasta; ogólnie na przyszłość, jeśli jeszcze kiedykolwiek przyjadę
      do tego kraju, nie wybiorę takiej lokalizacji, bo jest bardzo
      głośno;
      aqua park – nie wypowiadam się, bo prawie nie korzystaliśmy; pech
      chciał (lub raczej przez naszą nieuwagę), że dziecko nam się
      rozchorowało już drugiego dnia na zapalenie górnych dróg
      oddechowych, najprawdopodobniej dlatego, że za długo siedziało
      pierwszego dnia w lodowatej wodzie w basenie; LUDZIE Z DZIECMI O TEJ
      PORZE ROKU SZUKAJCIE HOTELI KTÓRE MAJA BASENY Z PODGRZEWANĄ WODĄ;
      problem w tym, że sprzedający te wycieczki (w naszym przypadku
      Traveligo) nie mają bladego pojęcia, które baseny mają, a które nie
      mają podgrzewanej wody; wiele dzieci w tym hotelu, tak jak moje
      dziecko, „chrychało”; widziałam też w ciągu tego tygodnia około 3-4
      osoby z nogami lub rękoma w gipsie (aqua park?); jeszcze coś o
      zapachach: aqua park owszem sprawiał wrażenie fajnego, lecz
      wieczorem śmierdziało, nie wiem czym, prawdopodobnie jakimiś
      środkami, których używają do utrzymania tych basenów plus czasami
      śmierdziało regularnymi ściekami;
      O tej porze (pierwszy tydzień listopada) dzień (słonce i leżenie na
      plaży) kończy się o 16.00;
      Na koniec pochwała: moje dziecko miało ok. 40 stopni gorączki i
      musiałam zabrać ją do lekarza – tu muszę przyznać, że Alfa Star
      stanęło na wysokości zadania i rzeczywiście punktualnie tak jak się
      umówiliśmy zostaliśmy zawiezieni do szpitala (ALOHA lub ALAYA?
      MEDICAL CENTER przy hotelu Aladyn), nasza córka została zbadana,
      dostała w kroplówce lek na obniżenie gorączki, oraz w szpitalu
      dostaliśmy leki, w tym antybiotyk, zbadali jej też na miejscu krew –
      miałam wrażenie, że boją się świńskiej grypy; powiedzieli ze
      wypuszcza ją jak gorączka spadnie i poobserwują ją; antybiotyk
      pomógł;
      Dodam jeszcze, że nie wypowiadam się na forach na temat miejsc w
      których byłam, bo zazwyczaj po powrocie braknie mi na to czasu i
      wpadam już w wir różnych zajęć, JEDNAK TYM RAZEM POSTANOWIŁAM SIĘ
      ZMOBILIZOWAĆ I PISZĘ TO JESZCZE BĘDĄC W HURGADZIE, BO NAPRAWDE
      CHCIAŁABYM PRZESTRZEC PRZED TYM HOTELEM; Szukajcie hoteli gdzie jest
      więcej Niemców, tu jest zatrzęsienie Rosjan i to nie jest dobry
      znak, chociaż Rosjan zasadniczo lubię;
      A na koniec jeszcze przykra niespodzianka związana z naszym
      wyjazdem: wg planu mieliśmy mieć wylot o godz. 17.30, rezydent
      powiedział, że około dzień wcześniej będzie informacja na tablicy o
      godzinie odlotu; patrzyliśmy dzień wcześniej – nic nie wisiało,
      patrzyliśmy w dniu wylotu przed śniadaniem – nic nie wisiało;
      napisałam sms do rezydenta – odpisał: „informacja na tablicy”, więc
      natychmiast polecieliśmy do tej tablicy (była godzina 10.20) i
      rzeczywiście była informacja, że zbiórka o 11.00, a wylot o 14.50.
      Było bardzo niemiło. Rezydent Alfa Star zamiast „wybrnąć” z tej
      sytuacji (chociażby powiedzieć, że przykro mu z powodu tej sytuacji)
      zaczął winę za nią zwalać na nas, bo na pewno ktoś ukradł tę
      kartkę; ponieważ nie było jeszcze jednej pary (też nie wiedzieli ze
      zbiórka jest o 11.00) powiedział, że czekamy jeszcze jakiś czas i
      jedziemy. Dopiero jak zaczęliśmy się trochę burzyć, to okazało się
      że jednak zdecydował zadzwonić do tej zagubionej pary. Nie wiem, czy
      ktoś tę kartkę ukradł, czy nie została na czas włożona –
      ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA ODEBRANIE TURYSTY Z HOTELU I TRANSFER NA
      LOTNISKO PONOSI BIURO PODRÓZY ALFA STAR I JEGO OBOWIĄZKIEM jest
      SKUTECZNE zawiadomienie wszystkich uczestników o terminach odlotów.
      Można wkładać informacje szparą przez drzwi – tak robią inne biura
      podróży. Sęk w tym że turysta w Egipcie jest obecnie traktowany jak
      BYDŁO – wystarczy zobaczyć co dzieje się na lotnisku przy wjeździe i
      wyjeździe (przy wjeździe na odprawę paszportową czekaliśmy godzinę,
      oczywiście dla „VIPÓW” było drożne przejście za łapówkę lub bakszysz
      jak kto woli). To tyle. Dobrze że już po…..
      • r-o-s-o Re: SINDBAD AQUAPARK Hurgh (5*) - W 2009 to są 4* 19.11.09, 09:21
        Troszkę przesadziłaś z tymi narzekaniami.
        Piwo na śniadanie ? smile
        Mnie tam te soczki po rozcieńczeniu wodą smakują.
        Herbatka smaczna , kubki czyste.
        Jedzenie zjadliwe - bez fajerwerków , ale zjadliwe.
        Bardzo smaczne desery.
        Karty wprowadzili , bo ktoś przehandlował opaski i dodatkowo się zabezpieczyli. Sugerowanie , że to po to .aby nie dojadać w innej restauracji to jakiś Twój wymysł.
        Nigdzie nie piszą , że w basenie jest podgrzewana woda i wiadomo , że o tej porze roku powinnaś wybrać hotel z ciepłą wodą w basenie.

Ludzie w gipsie to wina aquaparku ?? Łoł , ale masz fantazje. smile)

W hotelu jest lekarz i nie trzeba dzwonić po rezydenta. Wystarczy zapytać kogoś z obsługi gdzie go znaleźć. A stacjonuje przy wejściu od strony promenady i honoruje polskie ubezpieczenie. Wyjazdy do innych lekarzy organizuje rezydent , bo dostaje kase za każdego chorego od "swojego lekarza".

Qrcze hotel winny bo Alfa Star coś tam popierniczył , bo woda zimna , bo widziałam człowieka w gipsie (sic!!) , bo słońce zachodzi o 16.
        Troszkę się zagalopowałaś.

Co do reszty wystarczy poczytać opinie o hotelu i wiesz wszystko.
        • agadzie84 Re: SINDBAD AQUAPARK Hurgh (5*) - W 2009 to są 4* 24.11.09, 22:45
          Wróciłam z tego hotelu 20 listopada.
          Hotel jak najbardziej godny polecenia, leciałam z Alfa Star i tez nie narzekam.
          Ogólnie wszystko bardzo fajnie, jedzenie smaczne, woda w basenach czysta, fakt
          że nie ogrzewana, ale za to daje wspaniałą ochłodę.
          Aquapark bardzo mi sie podobał. Świetni animatorzy, co do pokoi - jedynym
          minusem jest łazienka, troche "zużyta", ale wystarczy nosić klapki. Polozenie
          hotelu rewelacyjne, otoczone promenadą na której znajduje się mnóstwo sklepów,
          barów etc. Ze sklepów szczególnie polecam Hurgada Star - maja bardzo duży wybór
          pamiątek, gadżetów itp za rozsądne ceny.
          A dla wszystkich narzekajacych: gwiazdka gwiazdce nierówna, wiadomo ze 4* hotel
          w Afryce nie bedzie równal sie hotelowi 4* w Europie.
          Na pewno wróce do tego hotelusmile
          • asia0384 Re: SINDBAD AQUAPARK Hurgh (5*) - W 2009 to są 4* 27.01.10, 11:52
            Nigdy więcej do tego hotelu!!
            Byliśmy we czwórkę (dwa małżeństwa) od 1-8. stycznia 2010. Czytałam to forum
            przed wylotem do Egiptu i myślałam sobie znowu jakieś "wielkie państwo" się
            skarży, że a to brudno, a to jedzenie nie dobre, a to zimna woda. Mąż nawet
            mówił nie czytaj, bo wiesz, że Polacy to tylko narzekać lubią wink Jednak tym
            razem i ja ponarzekam.
            Po pierwsze pokój owszem ciekawy, ładny widok na basen, schludny, czysta pościel
            i ręczniki codziennie zmieniane(bez "łan dolar" się nie obyło), ale
            ŁAZIENKA-katastrofa! Grzyb wszędzie, drzwi od łazienki zgniłe od dołu, prysznic
            nie miał nawet metra kwadratowego, serio ciężko się było w nim obrócić, a jak
            spadła ci gąbka, to przy jej podnoszeniu kran kluł cię w tyłek tongue_out Rozsuwane
            drzwi od prysznica zepsute, poza tym za krótkie względem kabiny, nie dosuwały
            się do końca i podczas kąpieli cała podłoga była zalana, bo woda przez tę szparę
            wylatywała na zewnątrz. Nie wspomnę o tym, że z rana (ok.8) jak chciałam wziąć
            prysznic, czekałam 20!!minut na ciepłą wodę!
            A co mnie doprowadzało do szewskiej pasji, to opadająca na plecy klapa sedesowa!
            Już mieliśmy ją taśmą zaklejać. W łazience smród, bo wywietrznik dzielony jest
            na dwa pokoje i jak ktoś z sąsiadów korzysta z toalety i nasmrodzi, to cały
            smrodek, przelatuje do twojej łazienki winkMy na szczęście za ścianą mieliśmy
            przyjaciół, więc tylko się z tego śmialiśmy wink
            I nie to, że akurat nam się taki pokój trafił, my mieliśmy ten lepszy (20$
            kosztował). Znajomi, którzy nie płacili mieli jeszcze gorzej. A syf w łazienkach
            był w każdym pokoju z tego co się dowiedzieliśmy.
            JEDZENIE- drugi wielki minus. Ja nie jestem wybredna i zazwyczaj zawsze
            wszystko mi smakuje, tak w tym hotelu w restauracji nie pamiętam dokładnie, ale
            chyba Gusto się nazywała, jedzenie było okropne! Ciągle to samo, wędliny
            niesmaczne, zielonkawe, pieczywo ani razu nie było tak naprawdę świeże, tylko
            jakby odświeżane. Ryby były tak tłuste, że się nie dało ich jeść. To co było
            smaczne to ciasta i desery i ich jakby naleśniki z mięsem. W sąsiedniej
            restauracji jedzenie było podobne.
            Basen niestety nie miał podgrzewanej wody, więc chodziliśmy do hotelu nad morzem
            i z tamtego korzystaliśmy. W morzu też się kąpaliśmy i woda nie była wcale tak
            bardzo zimna smile
            Piszę tak, bo mam porównanie po Tunezji, gdzie byliśmy także w okresie zimowym w
            hotelu 3* i było super, czysto, duża łazienka, jedzenie pyyyyyyyycha! Dlatego
            byłam rozczarowana, że niby tu hotel prawie 5* a taka kolosalna różnica na
            niekorzyść.
            Ponadto co także mnie zdziwiło, to to, że wszystkich nas czworo dopadła zemsta
            faraona. Nie piliśmy wody, nawet zęby myliśmy w mineralnej. Podejrzewam, że
            warzywa były myte w kranówie i dlatego. Dodam, że przed wyjazdem braliśmy leki
            na to, żeby zemsty nie było, ale niestety nie pomogło, a i alkohol też nie
            poradził.Później po tych brzuchowych sensacjach żywiliśmy się w McDonaldzie -
            polecam McArabia smile mniamm
            To co było super, to pogoda!! Pełne słonce przez cały pobyt, ani jednej chmury
            na niebie smile Ciepło pokój przyjemny, łóżko wygodne winkTylko ta łazienka, jakby
            zrobili remont, to by było oksmile
            Aha i nie wiem czy ktoś tez ma takie spostrzeżenia, ale łódź podwodna to było
            kompletne dno!! Wywieźli nas na jakąś martwą rafę koralową, rybek kolorowych
            żadnych, nurek tylko podpływał i zwabiał rybki inną martwą rybą je karmiąc, to
            wtedy podpływały. Cała grupa była bardzo rozczarowana tą wycieczką, a kosztowała
            chyba 80& od osoby! Polecały Kair i quad safari niezłe jaja wink
            No to na tyle, jak ktoś ma jakieś pytania to chętnie odpowiem
            I jeszcze jedno, jeśli się zastanawiacie Egipt czy Tunezja, to zdecydowanie
            Tunezja smile My już planujemy powoli Turcję na lato.
            Pozdrawiam
            • nefree24 Sindbad Aquapark 24.03.10, 20:02
              Witam.
              Bardzo proszę o pomoc.Zarezerwowaliśmy z rodziną tydzień w
              sindbadzie na kwiecień i zaczynam się zastanawiać czy dobrze
              zrobiliśmy.Może ktoś utwierdzi mnie w tym, że to była dobra decyzja.
              Z góry dziekuje bardzo!
              • kasian00 Re: Sindbad Aquapark 25.03.10, 09:09
                Jeśli przeczytałaś wszystkie te opinie które są tu na forum, plus te i te i te i wiele wiele innych to sama widzisz że opinie są podzielone. Tyle ile osób tyle będzie opinii.
                Ja byłam tam w październiku i jestem zadowolona. Jedyne co to zgadzam się z opinią na temat łazienki. Nie wiem czy we wszystkich pokojach jest taka, ale u nas była strasznie mała kabina i z małym grzybkiemwink Ale nie przeszkadzało mi to bo przecież w kabinie na wakacjach nie siedzę.
                Wystarczy dobre nastawienie i nie szukanie dziury w całym! Przecież na wakacje nie jedzie się po to żeby szukać co jest nie tak w hotelu.
              • ksedor Re: Sindbad Aquapark 30.03.10, 09:20
                Proponuję przy zakwaterowaniu starać się o pokój od 3 - 4 piętra z
                widokiem na aquapark, słońce od rana do wieczora, komary itp nie
                dolatują... no może jakiś jeden się zabłąka, pokoje od numeru 4000,
                my byliśmy bardzo zadowoleni, jak potrzebujesz jakieś dodatkowe info
                to pisz na e- maila.