29.12.19, 17:18
stary, to trza by podsumować, co nie?
Moje podsumowanie będzie krótkie:
niech idzie w pierony big_grin
Wprawdzie nie wierzę w różne takie, ale we wszystkich horoskopach (zwykłym, numerycznym, chińskim) wychodzi mi, że mi się w Nowym Roku poprawi big_grin No to tego się będę trzymać i jak Gwen to przeżyje, jak nie będę jojcyć? big_grin
A Państwo szanowni jakieś podsumowanie robią?
Rada byłabym przeczytać coś pozytywnego, coby podwaliny pod to pozytywne nastawienie zrobić wink
Obserwuj wątek
    • witrood Re: Odchodzi 29.12.19, 17:29
      Do dupy rok. Udane tylko wakacje. I tyle by było dobrego.
      Chociaż trzeba docenić dobre zdrowie. Bo np. koleżanka z klasy z liceum raka przechodziła (ale jest na dobrej drodze ku wyzdrowieniu).

--
      People are stranger, people in danger...
    • margott_2 Re: Odchodzi 29.12.19, 17:31
      Nie wierzysz w horoskopy, ale na wszelki wypadek wszystkie przeczytałaś?wink

Mój mijający taki średni. Bywały gorsze, a w tym zdarzyło się dużo dobrych rzeczy ale na koniec nauczył mnie pokory. Ja to mam takie idiotyczne przekonanie, że jak coś będę konsekwentnie, regularnie robić to czemuś zapobiegnę a tu okazało się, że nie zawsze. Taka lekcja.
    • uny Re: Odchodzi 29.12.19, 17:54
      Wyjątkowo słaba końcówka tego roku.
      Niech już idzie w pizdu.

--
      [nieodżałowana emotka]
      Post ten wyraża opinie autora w dniu dzisiejszym. Nie może on być wykorzystany przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani innym następującym po nim dniu. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
    • witamina_b12 Re: Odchodzi 29.12.19, 19:24
      dolores2222 napisała: Odchodzi

> stary, to trza by podsumować, co nie?

"Bóg stworzył człowieka z oczami z przodu, a nie z tyłu głowy, co znaczy, że człowiek ma się zajmować tym co będzie, a nie tym co było."

Olga Tokarczuk - Księgi Jakubowe
      • joanna_kossowska Re: Odchodzi 29.12.19, 19:42
        witamina_b12 napisał(a):

> dolores2222 napisała: Odchodzi
        >
        > > stary, to trza by podsumować, co nie?
        >
        > "Bóg stworzył człowieka z oczami z przodu, a nie z tyłu głowy, co znaczy, że cz
        > łowiek ma się zajmować tym co będzie, a nie tym co było."
        >
        > Olga Tokarczuk - Księgi Jakubowe

Jeśli to, co bylo, psuje to, co jest, to nic nie będzie.
        Czasem - shit happens - "jest" to sprzątanie "było", by przyszlo "będzie",
        Absolutnie.
    • bunt_jest_moim_obowiazkiem Re: Odchodzi 30.12.19, 09:58
      Zeszły rok (po rozwodzie - rok I) - zszedł na cieszeniu sie życiem, aktywnościach i marzeniu o spotkaniu nowej miłości.
      Ten rok (po rozwodzie - rok II) - zszedł na siedzeniu i wpasowywaniu się w tą spotkaną miłość.

I tak się zastanawiam - że ani jeden ani drugi nie dał poczucia spełnienia... ciągle czuję się "nie na miejscu", że wszystko nie to...

Cieszę się na nowy rok i bardzo zastanawiam, w którą stronę pójdę... czy już w (nudnawą) stabilność, czy jednak znowu w szukanie wiatru w polu? Tego naprawdę nie wiem... po raz pierwszy w życiu, gdy spoglądam w przyszłość - nie widzę nic.

--
      Jestem tu tylko Alicją. Tak naprawdę nie jestem prawdziwa. Jak się nagle pojawiłam, tak nagle zniknę, nie zaburzając równowagi przy stole.
      • pierzasta_beztroska Re: Odchodzi 30.12.19, 10:36
        Rok rozczarowań ludźmi Kiedy jesteś na wznoszacej wszyscy chcą Cię znać dzwonią piszą i zawsze obiecują cuda, jak spadasz nagle w dół to nie ma nikogo A najgorsze że wierzyłam święcie w moc sprawczą mojego mężczyzny A on nic nie załatwił Kurczę nikt mi nie pomógł Niby sprawy zawodowe ale boli jak diabli i nie mija Zerwałam przez to prawie wszystkie kontakty i teraz nawiazuję nowe Rok przemyśleń i długich pięknych wakacji choć smutnych trochę
        • gwen75 Re: Odchodzi 30.12.19, 11:44
          pierzasta_beztroska napisał(a):

> A najgorsze że wierzyłam święcie w moc sprawczą mojego mężczyzny

Ciekawe ile kobiet liczy na takiego cudotwórcę wink
          • j-k w PL... 30.12.19, 11:55
            gwen75 napisał:
            > Ciekawe ile kobiet liczy na takiego cudotwórcę wink

w PL...

quaranteed... jakies 75 % - mimo niby postepujacej emancypacji...
          • pierzasta_beztroska Re: Odchodzi 30.12.19, 11:56
            To trochę inaczej Nie chodzi o cuda tylko ustalenia które były uznane za pewne A okazały się gówno warte Taka żelazna rezerwa niby Ale nie jestem bluszczem radze sobie sama no właśnie sama i dobrze na tym wychodzę Opinia pracowitej i ogarniętej się za mną ciągnie więc nie jestem bardzo stratna zawodowo tylko to poczucie osamotnienia w kłopotach już zostało
        • bunt_jest_moim_obowiazkiem Re: Odchodzi 30.12.19, 12:36

> Rok rozczarowań ludźmi ...
          > Zerwałam przez to prawie wszystkie kontakty i teraz nawiazuję nowe Rok ...

Ludzie powodują największe rozczarowania... roz-czarowujemy swoje wyobrażenia na czyjś temat, a potem trzeba z tym żyćwink. Najlepiej się zbyt wiele dobrego nie spodziewać (tak sobie tłumaczę)... innymi już się nie przejmuję, ale zawód najbliższą osobą zawsze bolitongue_out

--
          Jestem tu tylko Alicją. Tak naprawdę nie jestem prawdziwa. Jak się nagle pojawiłam, tak nagle zniknę, nie zaburzając równowagi przy stole.
        • uny Re: Odchodzi 30.12.19, 20:18
          wierzyłam święcie w moc sprawczą mojego mężczyzny

W tym kraju jest tylko jeden facet z mocą sprawczą -prezes na niego wołają big_grin

Moja rada: wiąż się z kobietami -wiadomo gdzie diabeł nie może tam babę pośle.

--
          [nieodżałowana emotka]
          Post ten wyraża opinie autora w dniu dzisiejszym. Nie może on być wykorzystany przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani innym następującym po nim dniu. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
      • dolores2222 Re: Odchodzi 30.12.19, 11:58
        To ja chyba nie w temacie, bo wydawało mi się, że przestałaś się wpasowywać w tę nową miłość...
        Znaczy, że nadal walczysz?
        Trochę smutno czyta się, że nie daje ci poczucia spełnienia....
        Bunciku Kochany, życzę ci po prostu, żeby było tak jak chcesz. Jakkolwiek by to miało być smile
        • bunt_jest_moim_obowiazkiem Re: Odchodzi 30.12.19, 12:26
          dolores2222 napisała:

> Bunciku Kochany, życzę ci po prostu, żeby było tak jak chcesz. Jakkolwiek by to
          > miało być smile

Dziękuję Kochana, ja po prostu nie wiem, jak chcę żeby było... chcę poczucia spełnienia i spokoju wewnętrznego... Ale to jest chyba najtrudniejsze do osiągnięciasmile
          A Tobie, na Nowy Rok... puszczenia wolno wszystkich Twoich demonów, niech hasają gdzie indziejsmile

--
          • uny Re: Odchodzi 30.12.19, 20:20
            bunt_jest_moim_obowiazkiem napisała:

> A Tobie, na Nowy Rok... puszczenia wolno wszystkich Twoich demonów, niech hasaj
            > ą gdzie indziejsmile

tiaaa -niech się ten świat obróci w perzynę...

--
            [nieodżałowana emotka]
              • uny Re: Odchodzi 30.12.19, 22:06
                Ciśnienie lekko zaszalało. Nic sie nie martw jak już będzie ta perzyna nie będzie problemu z bolącą głową.

--
                [nieodżałowana emotka]
    • abc_meee Re: Odchodzi 30.12.19, 20:27
      Każdy wie jak było. Po co to jeszcze podkreślać podsumowaniem. Realne jest tu i teraz (fajne albo nie). Bez oczekiwań w przyszłości. Bez oczekiwań nie oznacza brak chęci na coś dobrego.
      Dolores, skup się na sobie, a nie na czytaniu życia innych. Joł.
    • majowy.poraanek Re: Odchodzi 31.12.19, 07:27
      Ten rok to taka huśtawka. Dosyć sporo pozytywnych rzeczy się wydarzyło ale i dużo słabiutkich. Na pewno nie było nijak, to na bank smile Ale końcówka mocno przygnębiająca, ech. Oby tylko wyciągnąć dobre wnioski.
      Ale głowa do górysmile Bo jeśli patrzysz w niebo Twoje oczy stają się bardziej niebieskie wink
    • green.amber Re: Odchodzi 31.12.19, 20:13
      niech idzie, płakać po nim nie będę, może i bywały gorsze, ale ten niczym nie zachwycił, także ten bajbaj wink

--
      Nie można mieć w życiu wszystkiego, ale można mieć wszystko, co jest potrzebne do szczęścia. Rzecz w tym, by wiedzieć, co jest nam do tego szczęścia potrzebne.
        • green.amber Re: Odchodzi 31.12.19, 20:26
          gwiazdy w tym roku nie sprzyjają wink ale w duchowej łaczności z Mega Przystojnymi Blondynami, którzy zbudzili mię chwilę temu, bo gdyby nie to, kto wie czy bym sylwka nie przespała...

--
          Zważaj na swoje myśli, ponieważ one stają się twoimi słowami. Zważaj na swoje słowa, ponieważ one stają się twoimi uczynkami. Zważaj na swoje uczynki, gdyż one stają się twoimi nawykami. Zważaj na swoje nawyki, gdyż one stają się twoim charakterem. A twój charakter staje się twoim przeznaczeniem.
            • green.amber Re: Odchodzi 31.12.19, 21:20
              jakby Sil zgadł, połowa z Przystojniaków doskonale prowadzi (się i pojazdy mechaniczne) tongue_out ale nie ma nic odpadniętego i jest tam, gdzie miała być wink

--
              jako rzecze tedeusz z ósemkami swemi czema:
              > znam życie...
              > z forów tongue_out
                • green.amber Re: Odchodzi 31.12.19, 21:34
                  to są piękne i zdolne Bestyje rowery też mają opanowane big_grin

--
                  Mądrość polega na tym, by wiedzieć, co zrobić dalej. Cnotą jest zrobić to.
                  Jakie życie taki siew, jaki siew taki plon,
                  jaki plon taka śmierć, jaka śmierć takie życie.
                    • green.amber Re: Odchodzi 31.12.19, 22:05
                      prawie Sil trafił, a wiadomo jak to jest z prawie - nie tylko ciocia, nie tylko małe i w żadnym razie potworki tongue_out

--
                      One budzą się z myślą, że nic nie jest na zawsze, ale czują, że to właśnie jest piękne
                      Zasypiają z nadzieją, że choć świata tak wiele, to im serce z radości nie pęknie
                        • green.amber Re: Odchodzi 31.12.19, 22:48
                          big_grin dziękuję za życzenie dobrego wink i wzajemnie tongue_out

--
                          One budzą się z myślą, że nic nie jest na zawsze, ale czują, że to właśnie jest piękne
                          Zasypiają z nadzieją, że choć świata tak wiele, to im serce z radości nie pęknie
                            • green.amber Re: Odchodzi 31.12.19, 23:00
                              a ma Sil ikonkę przesyłającą buziak z ręki, że tak powiem, to bym mogła przemyśleć z okazji prawieświęta...

--
                              Mądrość polega na tym, by wiedzieć, co zrobić dalej. Cnotą jest zrobić to.
                              Jakie życie taki siew, jaki siew taki plon,
                              jaki plon taka śmierć, jaka śmierć takie życie.
                                • green.amber Re: Odchodzi 01.01.20, 13:34
                                  a to, że Sila nie zmęczy, bo się znów powtórzę, że zasady mam i z nieznajomymi wirtualnie się nie całuję, zwłaszcza z języczkiem

--
                                  Zważaj na swoje myśli, ponieważ one stają się twoimi słowami. Zważaj na swoje słowa, ponieważ one stają się twoimi uczynkami. Zważaj na swoje uczynki, gdyż one stają się twoimi nawykami. Zważaj na swoje nawyki, gdyż one stają się twoim charakterem. A twój charakter staje się twoim przeznaczeniem.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka