Dodaj do ulubionych

50 tysięcy

26.10.20, 21:09
Wchodzę na profil jakiejś laski na portalu randkowym a tam na liczniku odwiedzin liczba zbliżona do tej w tytule wątku. W dodatku to nie jest pierwszy taki przypadek.

Ja rozumiem, że niektórzy faceci wchodzą na profile kobiet po kilka czy nawet kilkanaście razy, jednak i tak wspomniana liczba robi wrażenie.

Czego szuka taka kobieta, że pomimo olbrzymiej popularności profilu nadal nikogo nie znalazła? Dodam, że laska raczej dość ładna i zgrabna a sądząc po opisie wydaje się ogarnięta, jednak nie jest to jakiś ścisły top topów.

Czy wybrzydzanie przez kobiety nie osiągnęło jakiegoś absurdalnego poziomu?
Obserwuj wątek
      • baenzai Re: 50 tysięcy 26.10.20, 22:00
        Nie da się polizać własnego łokcia ani podbić licznika na Sympatii poprzez wchodzenie na swój profil ze swojego profilu.

Istnieją natomiast osoby, które potrafią same sobie zrobić loda, ale to tylko tak w ramach ciekawostki. smile
    • gwen75 Re: 50 tysięcy 26.10.20, 21:31
      baenzai napisał:

> Czego szuka taka kobieta, że pomimo olbrzymiej popularności profilu

Podnosi sobie samocenę, sprawdza swoje możliwości uwodzenia, testuje reakcje mężczyzn, sprawdza swoją "wartość rynkową" itp.
      Dodam jeszcze, że powyższe przekłada się na władzę nad mężczyznami, możliwości sterowania nimi, manipulowania wink
      • silencjariusz Re: 50 tysięcy 26.10.20, 21:39
        A jakbyś scharakteryzował faceta z aż 276 wejściami na profil, z czego część jest sztuczna, bo portal nabijając licznik chce skłonić użytkownika do kupna premium.wink
          • gwen75 Re: 50 tysięcy 26.10.20, 21:51
            Ogólnie uważam, że w życiu bardzo ważna jest umiejętność "czytania między wierszami" i domyślania się prawdziwych motywów ludzkich działań wink
            • gwen75 Re: 50 tysięcy 26.10.20, 21:59
              silencjariusz napisał:

> Raczej twarzowiec bez szans na poznanie kogokolwiek.wink

Silu olać to wink
              Pogląd, że związki dają szczęście to złudzenie wink To pewna forma symbiozy, która zatrzymuje człowieka w rozwoju wink
              • baenzai Re: 50 tysięcy 26.10.20, 22:06
                Póki co nie masz za wielu wyznawców tego nurtu filozoficznego. smile

No i jednak co innego gdy ktoś w pełni świadomie wybierze samotność, a co innego gdy do tej samotności zostanie zwyczajnie zmuszony. Nawet KK wychodzi z tego założenia, bo nie przyjmuje w swoje szeregi impotentów. smile
          • baenzai Re: 50 tysięcy 26.10.20, 21:55
            gwen75 napisał:

> To mądry facet, bo prześwietlił portal na wskroś i nie skusił się na premium ;-

Przecież premium na takiej Sympatii jest dość tanie.
          • prawda_we_mgle Re: 50 tysięcy 27.10.20, 09:06
            gwen75 napisał:

> To mądry facet, bo prześwietlił portal na wskroś i nie skusił się na premium ;-

nie kumam facetów, którym szkoda 30 zł na 3 mies, w zamian za możliwość normalnego popisania z kobietą, jak już się taka trafi...
            bez premium ma się jedną wiadomość dziennie...
            jak ktoś do mnie zagada, ja mu odpiszę, a on milczy i dopiero następnego dnia mi pisze, że dopiero dziś bo am jedną wiadomość dziennie - to dla mnie taka porażka, że mi wszystko opada... No czasem koleś ratuje sytuację tym, że jak widzi że chcemy porozmawiać, to w sekundę buli te 3 dychy i wykupuje premium...
            ale jak nie, to ja raczej daję sobie z nim spokój.
              • prawda_we_mgle Re: 50 tysięcy 27.10.20, 09:47
                gwen75 napisał:

> prawda_we_mgle napisała:
                > > nie kumam facetów, którym szkoda 30 zł na 3 mies

> Może najpierw przeczytać inne posty? wink
                no dobra, potem przeczytałam... ale przec9ież możemy sobie tez podywagować ogólnie, nie?
            • stasi1 Re: 50 tysięcy 29.10.20, 09:09
              Są 4 darmowe wiadomości. Kiedyś nawet je wykorzystywałem ale ostatnio dałem sobie z tym spokój. Może właśnie dlatego taki problem mam z poznaniem jakiejś kobiety że ona czeka za długo a zważywszy że kobiety mają dużo adoratorów więc trafia do innego.
              • prawda_we_mgle Re: 50 tysięcy 29.10.20, 09:33
                stasi1 napisał:

> Są 4 darmowe wiadomości. Kiedyś nawet je wykorzystywałem ale ostatnio dałem sob
                > ie z tym spokój. Może właśnie dlatego taki problem mam z poznaniem jakiejś kobi
                > ety że ona czeka za długo a zważywszy że kobiety mają dużo adoratorów więc traf
                > ia do innego.

Tak, zdecydowanie "trafia do innego" smile
                Lepiej Stasi wykup premium i jak tylko odpisze - ciągnij rozmowę i staraj się w miarę szybko przenieść ją na telefon, bo inaczej nic z tego nie będzie...

A teraz jest nowa opcja - WIDEOCZAT - można porozmawiać od razu na kamerce... myślę, że kobiety na początku będą tego unikać, ale wraz z lockdownem - to będzie coraz bardziej lubiane narzędzie... Ja przy poprzednim lockdownie, z braku możliwości spotkania się, rozmawiałam prawie codziennie na kamerce ze swoim ówczesnym adoratorem ponad miesiąc (siedziałam wtedy w piasecznie u brata, więc byłam trochę odcięta od wawy)... Wreszcie nie wytrzymał i przyjechał, po ciemku, omijając patrole policji, hehe... to było nawet romantyczne big_grin
                • stasi1 Re: 50 tysięcy 30.10.20, 08:29
                  Ale właśnie dlatego nie kupię bo co to mi da? Od czasu do czasu(pewnie raz na 3 razy) jednak kobieta odpisze. Nawet raz na dwa tygodnie uda mi się z nią przejść na jakąś bliższą znajomość ale i tak w ostateczności to klops. Więc to nie ilość jest problemem.
                  I jak się skończyła ta romantyczna przygoda?
      • prawda_we_mgle Re: 50 tysięcy 27.10.20, 08:53
        gwen75 napisał:

> Podnosi sobie samocenę, sprawdza swoje możliwości uwodzenia, testuje reakcje mę
        > żczyzn, sprawdza swoją "wartość rynkową" itp.

niekoniecznie. Naprawdę mogą interesować się nią w większości mężczyźni poniżej "oczekiwań progowych".
        Coraz więcej jest samotnych mężczyzn z podstawowym wykształceniem (robotników), którzy zagadują tylko pismem obrazkowym, albo propozycją łóżkową... no to z takimi się nie gada, bo się nie ma o czym, to chyba oczywiste.
    • prawda_we_mgle Re: 50 tysięcy 27.10.20, 08:50
      ja mam kilku cichych wielbicieli, którzy wchodzą na mój profil dwa, trzy razy dziennie... od kilku miesięcy... nigdy nie zagadali, widać lubią się pogapić na zdjęcia przed snem i na rozpoczęcie dnia... To nawet romantyczne tongue_out
      Nie zagaduję do nich, bo nie interesują mnie, no i tak to się kręci...
        • prawda_we_mgle Re: 50 tysięcy 27.10.20, 09:50
          silencjariusz napisał:

> A oni nie zagadują, bo wiedzą, że nie jesteś zainteresowana.

no tak... tylko po co wchodzą? Głupio mi ich np. blokować, no bo po co im przykrość robić...
          ale czemu nie zapominają, tylko wciąż wchodzą... mam od tego pewien dyskomfort, jakbym kogoś zawodziła...
          • witrood Re: 50 tysięcy 27.10.20, 09:55
            To może być bardzo proste. Jak wieki temu miałem konto, to tak podczepił mi się link w przeglądarce, że wchodziłem zawsze przez konto jednej laski. wink
            • prawda_we_mgle Re: 50 tysięcy 27.10.20, 10:04
              silencjariusz napisał:

> Blokuj. Nad czym tu się zastanawiać.

A nie jest tak, że blokuje się osoby, z którymi się pokłóciło, czy coś takiego? Albo wulgarne, chamskie.. Po co blokować miłego człowieka tylko dlatego, że nam nie po drodze... Mogę zrobić mu przykrość, po co.
                • prawda_we_mgle Re: 50 tysięcy 27.10.20, 10:12
                  witrood napisał:

> Jaką przykrość? Znacie się?
                  no nie, ale czasem mężczyźni na profilach skarżą się, że kobiety blokują ich całkiem bez powodu... z tych zdań wynika, że to dla nich przykre, jakby ktoś ich potraktował "z buta", chamsko bez powodu.
                  Nie trzeba kogoś znać, żeby nie chcieć go zranić..
                    • prawda_we_mgle Re: 50 tysięcy 27.10.20, 10:23
                      witrood napisał:

> Zranić? Nie bierz wszystkich za mimozy. Zresztą im wcześniej uciekną z tych por
                      > tali, tym lepiej dla nich. wink

No nie wiem... czasem myślę, że w realu to już naprawdę nie mają żadnych szans ;P
                      Chyba że mówisz o tym, że lepiej żeby byli sami... tylko lepiej... dla nich, czy dla kobiet? big_grin
              • silencjariusz Re: 50 tysięcy 27.10.20, 10:28
                He, he... Mnie blokowały panie, do których nigdy nie zaglądałem, i które nigdy do mnie nie zaglądały. I do których nigdy nic nie wysyłałem. I jakoś to przeżyłem. A nawet rozumiałem. Mały, łysy, gruby i w zamierzchłych czasach mej młodości stałem w podnieconym tłumku przy drodze na ukrzyżowanie... Kobiety takiego zestawu cech unikają jak ognia.wink
                • prawda_we_mgle Re: 50 tysięcy 27.10.20, 10:37
                  silencjariusz napisał:

> He, he... Mnie blokowały panie, do których nigdy nie zaglądałem, i które nigdy
                  > do mnie nie zaglądały. I do których nigdy nic nie wysyłałem. I jakoś to przeży
                  > łem. A nawet rozumiałem. Mały, łysy, gruby i w zamierzchłych czasach mej młodoś
                  > ci stałem w podnieconym tłumku przy drodze na ukrzyżowanie... Kobiety takiego z
                  > estawu cech unikają jak ognia.wink

big_grin big_grin
                  Oj Silu... ale miewasz świetne poczucie humoru... to przyciąga przecie... Niektóre brzydale mają powodzenie z powodu ujmującej osobowości... jak sie nazywa ten polityk, kiedyś komuch, taki gruby brzydal, a kobiety się o niego zabijały... ? Teraz ma młodą żonkę i chyba się rozmnożył szczęśliwie...
    • prawda_we_mgle Re: 50 tysięcy 27.10.20, 10:20
      baenzai napisał:
      Dodam, że laska raczej dość ładna i zgrabna a sądząc po opisie
      > wydaje się ogarnięta, jednak nie jest to jakiś ścisły top topów.
      >
      > Czy wybrzydzanie przez kobiety nie osiągnęło jakiegoś absurdalnego poziomu?

Z tego co się orientuję, to faceci wcale nie szukają top topów. Na portalach więcej wejść mają dziewczyny, które są "w górnej średniej", bo panowie nie szukają modelki, tylko realnej kobiety do życia...
      Mam piękną koleżankę, naprawdę ideał (szczupła cycata blondi) - a z jakiegoś powodu do niej rzadziej zaglądają niż do mnie: ona wygląda pięknie, ja po prostu "miło". Myślę, że dla wielu jest "za ładna"... to się zdarza...
      • kevinjohnmalcolm Re: 50 tysięcy 27.10.20, 19:15
        prawda_we_mgle napisała:
        > Myślę, że dla wielu jest "za ładna"... to się zdarza...

Moim zdaniem panowie po prostu nie wierzą że tak atrakcyjna kobieta może szukać partnera na portalu randkowym. Przecież do takich są zawsze długie kolejki w realu! Faceci myślą że to jakaś podpucha i niestety to myslenie jest mocno uzasadnione, bo sam z własnego doświadczenia mogę napisać, że za każdym razem gdy odzywała się do mnie atrakcyjnie wyglądająca dziewczyna, okazywało się że to było konto używane do wysyłania spamu, zaproszeń na seks-strony, itd.
        • silencjariusz Re: 50 tysięcy 27.10.20, 19:59
          Chyba nie do końca tak jest. Zwykły facet odpuszcza, bo wie, że do pani ustawia się długa kolejka, więc zginie w tłumie. No i zazwyczaj pani jest mocno znudzona i mocno rozkapryszona bogactwem chętnych do jej wdzięków.
          • prawda_we_mgle Re: 50 tysięcy 29.10.20, 09:44
            silencjariusz napisał:

> Chyba nie do końca tak jest. Zwykły facet odpuszcza, bo wie, że do pani ustawia
            > się długa kolejka, więc zginie w tłumie. No i zazwyczaj pani jest mocno znudzo
            > na i mocno rozkapryszona bogactwem chętnych do jej wdzięków.

Moim zdaniem to Sil ma rację, nie Kev.
            Plus to, że koleżanka już po 40, a wciąż myśli że jest 8 cudem świata... nie przyjmuje do wiadomości że (tak jak kiedyś) nie wystarczy, że jest i pozwala się adorować, ale trzeba też coś dać z siebie, aby mężczyzna chciał "zostać". A fajni mężczyźni po poznaniu jej odpuszczają (bo ona nie lubi dbać o kogoś, tylko oczekuje, że tylko ktoś będzie dbał), a zostają tylko chętni na niezobowiązujące pukanie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka