02.03.21, 22:02
żebym wielbił faceta jako dziennikarza, ale jako jeden z nielicznych wyraża się inaczej niż śpiewa cały antyczny grecki chór. A łysego to już w takie jajo zrobił, że szok. I to w publicznej telewizji. wink

vod.tvp.pl/video/warto-rozmawiac,01032021,52202010
Obserwuj wątek
      • witrood Re: Nie 03.03.21, 04:16
        Może warto jednak obejrzeć przed wydaniem recenzji? TVN nic mądrzejszego w temacie nie serwuje. A głupie miny i brak czegokolwiek mądrego do powiedzenia przez jednego z koronacelebrytów oraz jawna krytyka ministra zdrowia bezcenne. wink
        • kevinjohnmalcolm Re: Nie 03.03.21, 19:11
          witrood napisał:
          > Może warto jednak obejrzeć przed wydaniem recenzji?

Obejrzałem:

"Drogi użytkowniku
          Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje nasze reklamy. Aby móc oglądać materiał, prosimy Cię o jego wyłączenie. Dziękujemy!
          Zespół TVP"

Wydawało mi się że TVP to stacja państwowa finansowana przez opłatę abonamentu RTV oraz miliardy dokładane z podatków, a nie komercyjna stacja żyjąca z reklam. Na to wygląda że się myliłem...
            • kevinjohnmalcolm Re: Nie 03.03.21, 20:46
              witrood napisał:
              > No to obejrzyj na Youtube.

Nie ma tego programu na youtube, jest co najwyżej jego zapowiedź i linki do strony którą wcześniej podałeś.
              Pewnie niewiele tracę, bo wiarygodność czegokolwiek nadawanego przez TVP jest mocno wątpliwa...
              • witrood Re: Nie 03.03.21, 20:56
                No jak tam sobie uważasz. Nie będę wciskał na siłę. Nie mam w tym żadnego interesu.
                Akurat to, co jest mówione o kowidzie w głównych mediach (czy to polsat czy tvn), jest wszędzie mocno wątpliwe. Tu akurat jest inny punkt widzenia. Przy tym, nie mający nic mądrego do powiedzenia Dzieciątkowski, mieląca ozorkiem, ale nie wyrażająca żadnej treści profesorka z państwowej instytucji, praktyk ze szpitala (Basiukiewicz) i były wiceminister zdrowia (Hałat). Ciekawe pytania i dające do myślenia odpowiedzi.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka