Dodaj do ulubionych

OpenOffice 2.0

28.10.05, 16:13
Moze watek bedzie sie wydawal malo zwiazany z Japonia jako taka, ale moze
kogos zainteresuje.
Nastepne zdanie to nie kryptoreklama, zatem prosze nie krzyczec na mnie zbytnio wink
Pakietu OpenOffice (czyli OO) uzywam juz od dluzszego czasu i jestem z niego
bardzo zadowolony (jesli ktos nie wie, to w skald pakietu wchodza: edytor
tekstu, arkusz kalkulacyjny, prezentacje, program do grafiki oraz baza
danych). Kilka dni temu (dokladnie 20.10.2005) ukazala sie wersja 2.0 i... z
dostepnych wersji jezykowych tego pakietu jest rowniez japonska.
Dokladnie co i jak opisalem na tej stronie:

www.japonia.org.pl/forum/viewtopic.php?t=806

Mam natomiast pytanie, czy ktos z forumowiczow pisal po japonsku pod tym
pakietem, jesli tak, to jakie sa wrazenia. Chyba, ze sa jakies duze problemy,
wowczas bardzo prosze o informacje.
Language Pack japonski odkrylem wlasciwie przez przypadek, nie moge znalesc
slownikow japonskich do OO (a raczej nie mam teraz czasu na takie
przyjemnosci). Wiem zatem, ze jest, sprawdzilem, dziala, ale... przy
nieznajomosci japonskiego ciezko o cos wiecej smile
Obserwuj wątek
    • mefs Re: OpenOffice 2.0 31.10.05, 11:24
      he he he... Menelkir nie wytrzymai i wszedl do mnie na uczelnie w piatek smile
      Polozyl lapki na klawiaturze i okazalo sie, ze dziala poprawnie. Zatem jesli
      ktos chce miec darmowy pakiet biurowy, w ktorym mozna pisac po japosnku, albo
      nawet calkowicie zjaponizowany pakiet biurowy, to polecam smile))

      Aha, jak ktos jest zainteresowany, to dokladnie co i jak napisalem na
      japonii.org.pl (vide link powyzej), zatem nie ma sensu przeklejac tekstu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka