Moze watek bedzie sie wydawal malo zwiazany z Japonia jako taka, ale moze
kogos zainteresuje.
Nastepne zdanie to nie kryptoreklama, zatem prosze nie krzyczec na mnie zbytnio

Pakietu OpenOffice (czyli OO) uzywam juz od dluzszego czasu i jestem z niego
bardzo zadowolony (jesli ktos nie wie, to w skald pakietu wchodza: edytor
tekstu, arkusz kalkulacyjny, prezentacje, program do grafiki oraz baza
danych). Kilka dni temu (dokladnie 20.10.2005) ukazala sie wersja 2.0 i... z
dostepnych wersji jezykowych tego pakietu jest rowniez japonska.
Dokladnie co i jak opisalem na tej stronie:
www.japonia.org.pl/forum/viewtopic.php?t=806
Mam natomiast pytanie, czy ktos z forumowiczow pisal po japonsku pod tym
pakietem, jesli tak, to jakie sa wrazenia. Chyba, ze sa jakies duze problemy,
wowczas bardzo prosze o informacje.
Language Pack japonski odkrylem wlasciwie przez przypadek, nie moge znalesc
slownikow japonskich do OO (a raczej nie mam teraz czasu na takie
przyjemnosci). Wiem zatem, ze jest, sprawdzilem, dziala, ale... przy
nieznajomosci japonskiego ciezko o cos wiecej