Witam wszystkich

Od niedawna mieszkam w Pradze i szukam tu pracy. Znam bardzo dobrze angielski,
a czeski jak narazie mam podstawowy ale dosyc szybko sie ucze. Jesli ktos cos
wie to bardzo prosze o informacje na otherside@interia.pl. Z gory dziekuje
+ poznalabym chetnie Polakow co tu tez mieszkaja