Dodaj do ulubionych

szukam pracy

02.11.09, 14:58
Witam wszystkich smile
Od niedawna mieszkam w Pradze i szukam tu pracy. Znam bardzo dobrze angielski,
a czeski jak narazie mam podstawowy ale dosyc szybko sie ucze. Jesli ktos cos
wie to bardzo prosze o informacje na otherside@interia.pl. Z gory dziekuje smile

+ poznalabym chetnie Polakow co tu tez mieszkaja smile
Obserwuj wątek
    • sieniaski Re: szukam pracy 03.11.09, 12:59
      Czesc,

      Wybralas bardzo zly okres zeby sie tu przeniesc. Przez ten kryzys
      nawet Czesi nie moga tu znalezc pracy a co dopiero ktos kto nie mowi
      dobrze po czesku. Jest tu duzo prac w centralach telefonicznych,
      telemarketing gdzie wymagaja w wiekszosci angielski i b czesto
      polski. Jest to jednak niewdzieczna praca i czesto na zmiany.
      Sprawdz oferty na hotjobs.cz - tam jest najwiecej ogloszen.

      Powodzenia!
      • eve888 Re: szukam pracy 03.11.09, 14:25
        dzieki za info wink kryzys jest teraz wszedzie wiec to raczej nie ma znaczenia
        gdzie szukam pracy. oczywiscie sprawdzam rozne portale z ofertami.

        pozdrawiam wink
        • knedlicek Re: szukam pracy 03.11.09, 15:02
          Nie zgadzam sie z tym kryzysem i trudnoscia w znalezieniu pracy.
          Rynek czeski, a w szczegolnosci praski, jest bardzo chlonny i na
          pewno mozna znalezc jakies oferty. Nawet nie mowiac po czesku
          (zreszta dla obcokrajowca takich ofert jest nawet wiecej). O ile
          oczywiscie nie masz bardzo waskiej specjalizacji, podstawowego
          wyksztalcenia i zadnych mozliwosci rozwoju. Wtedy moze byc trudniej.
          Ale w twoim przypadku radze przegladac portale z praca (jobs.cz i
          tym podobne), najlepiej wpisujac hasla w jez. angielskim. Zycze
          powodzenia, nie powinno byc az tak trudno!
          • eve888 Re: szukam pracy 03.11.09, 18:58
            wlasnie to robie, przegladam takie portale ,wysylam CV po angielsku... no
            zobaczymy jak to bedzie wink
            dziekuje i pozdrawiam smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka