IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.03, 11:32
Czy zwierzęta mają czkawkę?? Ja tam u naszego psa nigdy czkawki nie
słyszałam...
Obserwuj wątek
    • Gość: malidar Re: Czkawka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.07.03, 20:25
      Witaj
      Moja sunia jako szczeniak, tak do 8 miesięcy miała czkawkę dość często, trzy
      razy w tygodniu najmarniej. Potem coraz rzadziej, teraz jej się zdarza raz na
      dwa miesiące, ma aktualnie 2 lata i 8 miesięcy.
      Więc zwierzęta czkają ...
      • Gość: Munio Re: Czkawka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.07.03, 12:33
        Hmmm... Ja tam nigdy nie byłam świadkiem...
    • Gość: malidar Re: Czkawka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.07.03, 18:47
      Witaj
      Nie powiem "żałuj", bo to nie jest właściwe słowo. Ale psina wtedy wygląda
      dziwnie .... tak nią coś miota ...
      A w późniejszym wieku, tak koło 7 lat to już te czkawki są dość groźne i
      należy szybko o nich powiadomić zaufanego wet'a
    • Gość: Munio Re: Czkawka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.07.03, 19:06
      Nasz ma dwanaście...
    • Gość: malidar Re: Czkawka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.07.03, 09:33
      Witaj
      To ja mu życzę następnych dwunastu lat. A napisałam o tym, że w późniejszym
      wieku czkawka jest groźna bo niestety obciąża mocno serducho. Ale skoro nie
      czka to i pewnie nie będzie czkać. Mnóstwa jeszcze miłych wspólnych lat.
      • Gość: Munio Re: Czkawka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.07.03, 09:35
        Ufff... :-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka