Gość: Munio IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.03, 11:32 Czy zwierzęta mają czkawkę?? Ja tam u naszego psa nigdy czkawki nie słyszałam... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: malidar Re: Czkawka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.07.03, 20:25 Witaj Moja sunia jako szczeniak, tak do 8 miesięcy miała czkawkę dość często, trzy razy w tygodniu najmarniej. Potem coraz rzadziej, teraz jej się zdarza raz na dwa miesiące, ma aktualnie 2 lata i 8 miesięcy. Więc zwierzęta czkają ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Munio Re: Czkawka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.07.03, 12:33 Hmmm... Ja tam nigdy nie byłam świadkiem... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: malidar Re: Czkawka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.07.03, 18:47 Witaj Nie powiem "żałuj", bo to nie jest właściwe słowo. Ale psina wtedy wygląda dziwnie .... tak nią coś miota ... A w późniejszym wieku, tak koło 7 lat to już te czkawki są dość groźne i należy szybko o nich powiadomić zaufanego wet'a Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Munio Re: Czkawka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.07.03, 19:06 Nasz ma dwanaście... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: malidar Re: Czkawka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.07.03, 09:33 Witaj To ja mu życzę następnych dwunastu lat. A napisałam o tym, że w późniejszym wieku czkawka jest groźna bo niestety obciąża mocno serducho. Ale skoro nie czka to i pewnie nie będzie czkać. Mnóstwa jeszcze miłych wspólnych lat. Odpowiedz Link Zgłoś