magducha78 06.08.11, 12:02 chłopcy 7 Wiktor 6 Adam Jakub 5 Jan 4 Filip Franciszek Maciej 3 Antoni Marcin Mateusz Szymon Wojciech 2 Adrian Bartłomiej Kacper Karol Krystian Ksawery Leon Michał Miłosz Piotr Tomasz 1 Aleksander Bartek Bartosz Borys Damian Emil Fabian Gustaw Hubert Janek Kamil Krzysztof Leo Łukasz Maksymilian Marceli Marek Mikołaj Oskar Przemysław Rafał Ryszard Samir (obce nazwisko) Sebastian Stanisław dziewczynki 7 Hanna 5 Aleksandra Julia Zuzanna 4 Amelia Lena Natalia Nina 3 Alicja Helena Iga Laura Maja Zofia 2 Dominika Gabriela Karolina Klara Magdalena Maria Milena Oliwia Pola 1 Agata Aniela Anna Antonina Bianka Blanka Charlotte (polskie nazwisko) Ewa Ewelina Franciszka Ida Katarzyna Liliana Łucja Marianna Michalina Monika Nadia Nikola Noemi Olga Patrycja Paulina Róża Stella Weronika Wiktoria Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
magducha78 dwa imiona + bliźnieta+ rodzeństwo 06.08.11, 12:08 dwa imiona Amelia Zofia Hanna Wiktoria Julia Anna Nadia Amelia Olga Julia Zuzanna Zofia Antoni Ryszard Franciszek Ksawery Wojciech Jacek bliźnięta Nina i Natalia Michał i Rafał rodzeństwo Milena ma brata Miłosza Stanisław ma brata Franciszka Oskar ma siostrę Martynę Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mela. Re: WnŚ Warszawa 6-7 sierpnia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.08.11, 15:42 z owego rankingu najbardziej nie podobają mi się i nie nazwałabym tak dziecka następujące imiona: Marcin, Bartek, Gustaw, Emil, Sebastian, Ryszard, Oskar, Damian, Karol, Rafał, Przemysław, Oliwia, Dominika, Monika, Nikola, Noemi, Stella, Patrycja, Paulina, Blanka, Bianka. Na plus natomiast Ida, Łucja, Róża, Miłosz, Aleksander, Mikołaj. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nel. Re: WnŚ Warszawa 6-7 sierpnia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.08.11, 15:45 Bardzo ładne imię Wiktor staje się niestety coraz bardziej popularne;/ i ... zastanawia Janek? Odpowiedz Link Zgłoś
dalenia Re: WnŚ Warszawa 6-7 sierpnia 08.08.11, 15:06 Gość portalu: Nel. napisał(a): > i ... zastanawia Janek? Janek zapewne jest Janem po prostu. Rodzice często podobają do gazety imiona w wersji zdrobniałej. Odpowiedz Link Zgłoś
mossiam Re: WnŚ Warszawa 6-7 sierpnia 06.08.11, 19:18 Muszę się podzielić osobistą refleksją Wszystkie imiona, które zawsze mi się podobały, tj.: Antoni, Franciszek, Jan stały się już nieprzyzwoicie popularne. Widzę, że podobny los czeka mojego nowego faworyta - Leona. Moje inne ulubione imiona pojawiają się również regularnie, niemal co tydzień: Marianna, Ida, Łucja, Aniela... Pocieszam się, że to tylko w Wa-wie Z dziś podanych imion niewątpliwie najciekawsza Stella, ale nie w moim stylu. Z zestawów, najładniejszy Antoni Ryszard. Zestawy bliźniąt i rodzeństw dopasowane. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: megi79 do Mossiam IP: *.sadpark-gw.waw.supermedia.pl 06.08.11, 19:43 Nie martw się-Idalia jeszcze rzadko się pojawia (choć Ida już właściwie co tydzień) Popularność Leona też mnie martwi,ale w razie czego jest Jeremi Odpowiedz Link Zgłoś
mossiam Re: do Mossiam 07.08.11, 10:59 O Idalię to się zupełnie nie martwię, nawet w Warszawie, nie wspominając o moich okolicach Staram się śledzić WnŚ ze swojego miasta i póki co, nie zauważyłam jeszcze żadnego Leona, żadnej Marianny, żadnej Idy. Tak więc aż tak się nie martwię Jedynie Łucja i Aniela pojawiają się od czasu do czasu. Odpowiedz Link Zgłoś
tadea Re: WnŚ Warszawa 6-7 sierpnia 06.08.11, 20:52 mossiam napisała: > Z dziś podanych imion niewątpliwie najciekawsza Stella, A dla mnie Franciszka Odpowiedz Link Zgłoś
gaudencja Re: WnŚ Warszawa 6-7 sierpnia 07.08.11, 15:14 Brawo dla rodziców za Marcelego, Franciszkę i Franciszka Ksawerego. Odpowiedz Link Zgłoś
dalenia Re: WnŚ Warszawa 6-7 sierpnia 08.08.11, 15:05 CHŁOPCY: Dawno nie widziałam Maciejów, albo po prostu nie rzucili mi się jakoś w oczy. 3 Marcinów mnie nieco zaskoczyło. Pozytywnie: Ksawery x2, Gustaw, Marceli i Ryszard. DZIEWCZYNKI: Czołówka mnie nie zaskoczyła. Podoba mi się Klara i Magdalena x2, Aniela, Blanka, Franciszka (super!), Marianna, Michalina, Noemi. Liczę na to, że Charlotte ma przynajmniej "niepolską" mamę. Bo jeśli jest córką Polaków, to jeszcze wyjdzie na to, że zarejestrują "Szarlotę". DWA IMIONA: Zuzanna Zofia - najładniejszy żeński zestaw wg mnie Antoni Ryszard, Franciszek Ksawery - oba zestawy wolałabym w wersji odwrotnej, ale oba są ok BLIŹNIĘTA: Nina i Natalia- średnio Michał i Rafał - jw, trochę przeszkadza mi różnica w popularności obu imion RODZEŃSTWA: Milena ma brata Miłosza - dla mnie jakieś takie ... zbyt podobne Stanisław ma brata Franciszka - fajnie Oskar ma siostrę Martynę - pasują Odpowiedz Link Zgłoś
playgoer Re: WnŚ Warszawa 6-7 sierpnia 08.08.11, 18:15 Czy tylko mnie się wydaje, że popularność imienia Nina wzrosła po wejściu do kin filmu "Czarny Łabędź" i dodatkowo po wygraniu Oscara przez Natalie Portman? Odpowiedz Link Zgłoś
fiszki Re: WnŚ Warszawa 6-7 sierpnia 08.08.11, 23:26 W tym zestawieniu zabrakło jeszcze mojej Blanki Leżałam na innym oddziale i fotograf z GW do nas nie zajrzał Odpowiedz Link Zgłoś
fiszki Re: Do: Fiszki 11.08.11, 08:21 Z tego, co widzę brakuje też dzieci pozostałych dziewczyn z mojej sali: Jakuba, Adama, Zofii i Hanny. Odpowiedz Link Zgłoś
gaudencja Re: WnŚ Warszawa 6-7 sierpnia 11.08.11, 19:12 Gratuluję, imienia córeczki także! Odpowiedz Link Zgłoś
froobek Re: WnŚ Warszawa 6-7 sierpnia 11.08.11, 22:54 Jak fajnie, że regularnie pojawia się Ryszard, bo ja planuję za cztery m-ce mieć Rysia Chyba że to baba Odpowiedz Link Zgłoś