Dodaj do ulubionych

WnŚ Warszawa 6-7 sierpnia

06.08.11, 12:02
chłopcy

7
Wiktor
6
Adam
Jakub
5
Jan
4
Filip
Franciszek
Maciej
3
Antoni
Marcin
Mateusz
Szymon
Wojciech
2
Adrian
Bartłomiej
Kacper
Karol
Krystian
Ksawery
Leon
Michał
Miłosz
Piotr
Tomasz
1
Aleksander
Bartek
Bartosz
Borys
Damian
Emil
Fabian
Gustaw
Hubert
Janek
Kamil
Krzysztof
Leo
Łukasz
Maksymilian
Marceli
Marek
Mikołaj
Oskar
Przemysław
Rafał
Ryszard
Samir (obce nazwisko)
Sebastian
Stanisław

dziewczynki

7
Hanna
5
Aleksandra
Julia
Zuzanna
4
Amelia
Lena
Natalia
Nina
3
Alicja
Helena
Iga
Laura
Maja
Zofia
2
Dominika
Gabriela
Karolina
Klara
Magdalena
Maria
Milena
Oliwia
Pola
1
Agata
Aniela
Anna
Antonina
Bianka
Blanka
Charlotte (polskie nazwisko)
Ewa
Ewelina
Franciszka
Ida
Katarzyna
Liliana
Łucja
Marianna
Michalina
Monika
Nadia
Nikola
Noemi
Olga
Patrycja
Paulina
Róża
Stella
Weronika
Wiktoria

Obserwuj wątek
    • magducha78 dwa imiona + bliźnieta+ rodzeństwo 06.08.11, 12:08
      dwa imiona
      Amelia Zofia
      Hanna Wiktoria
      Julia Anna
      Nadia Amelia
      Olga Julia
      Zuzanna Zofia

      Antoni Ryszard
      Franciszek Ksawery
      Wojciech Jacek

      bliźnięta
      Nina i Natalia
      Michał i Rafał

      rodzeństwo
      Milena ma brata Miłosza
      Stanisław ma brata Franciszka
      Oskar ma siostrę Martynę
    • Gość: Mela. Re: WnŚ Warszawa 6-7 sierpnia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.08.11, 15:42
      z owego rankingu najbardziej nie podobają mi się i nie nazwałabym tak dziecka następujące imiona: Marcin, Bartek, Gustaw, Emil, Sebastian, Ryszard, Oskar, Damian, Karol, Rafał, Przemysław, Oliwia, Dominika, Monika, Nikola, Noemi, Stella, Patrycja, Paulina, Blanka, Bianka.
      Na plus natomiast Ida, Łucja, Róża, Miłosz, Aleksander, Mikołaj.
      • Gość: Nel. Re: WnŚ Warszawa 6-7 sierpnia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.08.11, 15:45
        Bardzo ładne imię Wiktor staje się niestety coraz bardziej popularne;/
        i ... zastanawia Janek?
        • dalenia Re: WnŚ Warszawa 6-7 sierpnia 08.08.11, 15:06
          Gość portalu: Nel. napisał(a):
          > i ... zastanawia Janek?


          Janek zapewne jest Janem po prostu. Rodzice często podobają do gazety imiona w wersji zdrobniałej.
    • mossiam Re: WnŚ Warszawa 6-7 sierpnia 06.08.11, 19:18
      Muszę się podzielić osobistą refleksją wink Wszystkie imiona, które zawsze mi się podobały, tj.: Antoni, Franciszek, Jan stały się już nieprzyzwoicie popularne. Widzę, że podobny los czeka mojego nowego faworyta - Leona. Moje inne ulubione imiona pojawiają się również regularnie, niemal co tydzień: Marianna, Ida, Łucja, Aniela... Pocieszam się, że to tylko w Wa-wie wink

      Z dziś podanych imion niewątpliwie najciekawsza Stella, ale nie w moim stylu. Z zestawów, najładniejszy Antoni Ryszard. Zestawy bliźniąt i rodzeństw dopasowane.
      • Gość: megi79 do Mossiam IP: *.sadpark-gw.waw.supermedia.pl 06.08.11, 19:43
        Nie martw się-Idalia jeszcze rzadko się pojawiasmile
        (choć Ida już właściwie co tydzień)
        Popularność Leona też mnie martwi,ale w razie czego jest Jeremismile
        • mossiam Re: do Mossiam 07.08.11, 10:59
          O Idalię to się zupełnie nie martwię, nawet w Warszawie, nie wspominając o moich okolicachbig_grin Staram się śledzić WnŚ ze swojego miasta i póki co, nie zauważyłam jeszcze żadnego Leona, żadnej Marianny, żadnej Idy. Tak więc aż tak się nie martwię wink Jedynie Łucja i Aniela pojawiają się od czasu do czasu.
      • tadea Re: WnŚ Warszawa 6-7 sierpnia 06.08.11, 20:52
        mossiam napisała:


        > Z dziś podanych imion niewątpliwie najciekawsza Stella,

        A dla mnie Franciszka
    • gaudencja Re: WnŚ Warszawa 6-7 sierpnia 07.08.11, 15:14
      Brawo dla rodziców za Marcelego, Franciszkę i Franciszka Ksawerego.
    • dalenia Re: WnŚ Warszawa 6-7 sierpnia 08.08.11, 15:05
      CHŁOPCY:
      Dawno nie widziałam Maciejów, albo po prostu nie rzucili mi się jakoś w oczy. 3 Marcinów mnie nieco zaskoczyło. Pozytywnie: Ksawery x2, Gustaw, Marceli i Ryszard.

      DZIEWCZYNKI:
      Czołówka mnie nie zaskoczyła. Podoba mi się Klara i Magdalena x2, Aniela, Blanka, Franciszka (super!), Marianna, Michalina, Noemi. Liczę na to, że Charlotte ma przynajmniej "niepolską" mamę. Bo jeśli jest córką Polaków, to jeszcze wyjdzie na to, że zarejestrują "Szarlotę".

      DWA IMIONA:
      Zuzanna Zofia - najładniejszy żeński zestaw wg mnie
      Antoni Ryszard, Franciszek Ksawery - oba zestawy wolałabym w wersji odwrotnej, ale oba są ok

      BLIŹNIĘTA:
      Nina i Natalia- średnio
      Michał i Rafał - jw, trochę przeszkadza mi różnica w popularności obu imion

      RODZEŃSTWA:
      Milena ma brata Miłosza - dla mnie jakieś takie ... zbyt podobne
      Stanisław ma brata Franciszka - fajnie
      Oskar ma siostrę Martynę - pasują
    • playgoer Re: WnŚ Warszawa 6-7 sierpnia 08.08.11, 18:15
      Czy tylko mnie się wydaje, że popularność imienia Nina wzrosła po wejściu do kin filmu "Czarny Łabędź" i dodatkowo po wygraniu Oscara przez Natalie Portman?
    • fiszki Re: WnŚ Warszawa 6-7 sierpnia 08.08.11, 23:26
      W tym zestawieniu zabrakło jeszcze mojej Blanki smile Leżałam na innym oddziale i fotograf z GW do nas nie zajrzał
      • mossiam Do: Fiszki 09.08.11, 09:14
        Gratulacje! smile
        • fiszki Re: Do: Fiszki 11.08.11, 08:21
          Z tego, co widzę brakuje też dzieci pozostałych dziewczyn z mojej sali: Jakuba, Adama, Zofii i Hanny.
        • abiela Re: Do: Fiszki 13.08.11, 18:15
          Gratulacje!
      • gaudencja Re: WnŚ Warszawa 6-7 sierpnia 11.08.11, 19:12
        Gratuluję, imienia córeczki także! smile
    • froobek Re: WnŚ Warszawa 6-7 sierpnia 11.08.11, 22:54
      Jak fajnie, że regularnie pojawia się Ryszard, bo ja planuję za cztery m-ce mieć Rysia smile
      Chyba że to baba wink
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Wybierz imię dla dziecka

Sprawdź co znaczą nasze imiona, skąd pochodzą, kto sławny je nosił lub nosi.