Dodaj do ulubionych

WnŚ Warszawa 5-6 listopada

05.11.11, 15:11
chłopcy

7
Antoni
5
Adam
Filip
Jakub
4
Maciej
Michał
3
Jan
Kacper
Leon
Milan
Stanisław
2
Adrian
Igor
Krystian
Marcel
Patryk
Piotr
Sebastian
Tomasz
Wiktor
1
Alan
Aleksander
Alex (polskie nazwisko)
Andrzej
Borys
Cezary
Dawid
Dominik
Franciszek
Hubert
Ignacy
Jerzy
Juliusz
Kajetan
Kamil
Konstanty
Ksawery
Leo
Leopold
Łukasz
Maksymilian
Mikołaj
Miłosz
Norbert
Norman
Oskar
Paweł
Roman
Szymon
Tadeusz
Tymon
Wojciech
Zbyszek


dziewczynki

8
Maja
6
Julia
5
Maria
Natalia
Nina
Zofia
Zuzanna
4
Hanna
Lena
3
Aleksandra
Gabriela
Wiktoria
2
Joanna
Karolina
Kinga
Liliana
Małgorzata
Nikola
Oliwia
Pola
1
Adrianna
Alicja
Amelia
Anna
Blanka
Dagmara
Dominika
Emilia
Filomena
Helena
Iva (obce nazwisko)
Jadwiga
Jagoda
Jaśmina
Julianna
Justyna
Kaja
Klara
Katarzyna
Klaudia
Lilianna
Łucja
Martyna
Milena
Roksana
Obserwuj wątek
    • magducha78 dwa imiona + bliźnieta+ rodzeństwo 05.11.11, 15:18
      dwa imiona
      Adam Maciej
      Antoni Jan
      Antoni Romeo
      Cezary Mikołaj
      Hubert Miłosz
      Kacper Adam
      Milan Aleksander
      Miłosz Wojciech
      Tomasz Henryk
      Wiktor Damian

      Aleksandra Maria
      Iva Helena
      Jaśmina Joanna
      Kaja Elżbieta
      Maja Wiktoria
      Natalia Hanna
      Zuzanna Marianna

      bliźnięta
      Dagmara i Dominika
      Gabriela i Hanna
      Paweł i Julia
      Alex i Igor

      rodzeństwo
      Jadwiga ma siostrę Hannę i braci Franciszka i Henryka
      Maria ma brata Jakuba
      Jakub ma siostrę Natalię
      Hanna ma brata Leona
      • abiela Re: dwa imiona + bliźnieta+ rodzeństwo 05.11.11, 20:40
        Adam Maciej: sztampowo
        Antoni Jan: także sztampowo
        Antoni Romeo: największe zaskoczenie, ciekawa jestem jakie były motywy nadania drugiego imienia
        Cezary Mikołaj: wolałabym na odwrót
        Hubert Miłosz: ok
        Kacper Adam: sztampowo
        Milan Aleksander: zupełnie mi się nie podoba
        Miłosz Wojciech: ok choć bez rewelacji
        Tomasz Henryk: szkoda, że nie na odwrót
        Wiktor Damian: bez zachwytu ale dobrze, że nie na odwrót

        Aleksandra Maria: nuda
        Iva Helena: wiem, ze niepopularna moja opinia, ale gdyby Iwa pisana byłaby tak, podoba mi się
        Jaśmina Joanna: ładnie
        Kaja Elżbieta: Kaja przy Elżbiecie wydaje mi się być jakaś niedkończona
        Maja Wiktoria: nuda
        Natalia Hanna: nuda i do tego ten rym
        Zuzanna Marianna: jak wyżej

        Dagmara i Dominika: nie podoba mi się, nie lubię Dagmary, imiona IMO zbyt podobne do siebie
        Gabriela i Hanna: bezpiecznie, popularnie, bez zachwytu
        Paweł i Julia: nuuuda
        Alex i Igor: bardzo mi się nie podoba

        Jadwiga ma siostrę Hannę i braci Franciszka i Henryka: bardzo ciekawie, Hanna wypada trochę z zestawu ale ok
        Maria ma brata Jakuba: bezpiecznie ale lepiej niż w poniższym zestawie
        Jakub ma siostrę Natalię: nuda
        Hanna ma brata Leona: ładnie choć Hanna na mój gust zbyt popularna
    • a_andzia28 Re: WnŚ Warszawa 5-6 listopada 05.11.11, 16:26
      Trzech małych Milanów?
      Jakiś nowy "trend imienniczy" smile ?
      Szczerze mówiąc pierwszy raz słyszę o takim imieniu.
    • mossiam Re: WnŚ Warszawa 5-6 listopada 05.11.11, 17:36
      Cieszę się, że takie piękne imię jak Antoni święci takie triumfy. Nadal podoba mi się równie bardzo jak kilka lat temu. Ale teraz już raczej nie nadam. Widzę coraz wyraźniej, że mojego nowego faworyta, Leona, czeka podobny los. Trudno, tym razem i tak będę się go trzymać ; ) Zawiesiłam oko na Juliuszu, zdziwił mnie Norman.

      Moje żeńskie faworytki na szczęście nie są tak częste... na razie ; ) W tym tygodniu zaskakująca i ciekawa jest Filomena. To imię mojej prababci. Ładne Jaśmina i Julianna.

      • domi_33 Re: WnŚ Warszawa 5-6 listopada 05.11.11, 18:06
        Romeo daje czadu, ale na drugie. Roman fajny.
      • Gość: megi79 do Mossiam IP: *.sadpark-gw.waw.supermedia.pl 05.11.11, 19:51
        Mam podobnie-Antek podoba mi sie nadal,choc staje sie strasznie popularny.Leon/Leonard tez coraz czestszy,zostaje nam Jeremismile
        A z imion dla córki nadal Idalia jest Twoja faworytka?U nas Róża Kornelia nadal,żadne z nich jakoś nie pojawia się za częstosmilena szczęście
        Pozdrawiam,megi
    • abiela Re: WnŚ Warszawa 5-6 listopada 05.11.11, 20:27
      Antoni tak wysoko? Niezłe zaskoczenie! Inne to aż trzech Milanów!

      Bardzo bardzo podoba mi się Filomena, poza tym Klara, Łucja. Cieszą Julianna, Leopold, Juliusz, Ignacy, Konstanty, Ksawery, Jerzy, Zaskoczył mnie Roman. I muszę się przyznać, że podoba mi się Iwasmile
    • dalenia Re: WnŚ Warszawa 5-6 listopada 05.11.11, 21:14
      CHŁOPCY:
      Wśród tych pojedynczych imion cieszy mnie Cezary, Ignacy, Kajetan, Konstanty, Ksawery, Leopold, Tadeusz i Zbyszek (jeśli to nie jest pełna forma). Niezły jest też Jerzy i Roman. Nie podoba mi się ta popularność Antoniego ...

      DZIEWCZYNKI:
      Tu widzę czołówka nadal bez zmian. Zauważyłam ostatnio, że jakaś większa różnorodność wśród imion męskich panuje. Ostatnio spotkałam małego Maksa, Krystiana, Mateusza, Oskara, Jasia, Brunona itp. Imiona raczej się nie powtarzają. Za to wśród dziewczynek Zuzia na zmianę z Wiktorią i Amelką. Wracając do rankingu ... Miło spojrzeć na Blankę, Jadwigę, Jaśminę, Juliannę, Klarę i Łucję. Filomena jakaż ciekawa! Choć mnie jeszcze do siebie nie przekonała smile

      DWA IMIONA:
      Antoni Romeo - wiem, że może jeden z rodziców jest "zagraniczny" itp, ale dla mnie Romeo zawsze i wszędzie brzmi strasznie tandetnie i nic na to nie poradzę
      Tomasz Henryk, Kaja Elżbieta - szkoda, że nie odwrotnie
      Zuzanna Marianna - straszne, dziewczynka powinna jeszcze wybrać Juliannę na bierzmowanie; tak czy siak, wolałabym odwrotnie smile

      BLIŹNIĘTA:
      Dagmara i Dominika - ok
      Gabriela i Hanna -jw
      Paweł i Julia - jw
      Alex i Igor - Już bym nawet wolała Aleksa ... Zupełnie mi się nie podoba ten duet

      RODZEŃSTWA:
      Jadwiga ma siostrę Hannę i braci Franciszka i Henryka - fajnie
      Maria ma brata Jakuba - średnio mi się podoba; jakoś nie pasują mi te imiona pod względem stylistycznym, ale może się czepiam wink
      Jakub ma siostrę Natalię - fajnie, szkoda, że imiona takie popularne
      Hanna ma brata Leona - ok
    • Gość: LadyM. Re: WnŚ Warszawa 5-6 listopada IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.11, 10:15
      Hmm co tydzień jest przyjemniej jedna Klara. Popularność Klary wzrasta, co mnie bardzo martwi. Czyżby była następczynią Julii?
      Swoja droga, jak wygląda sytuacja Klary w innych miastach?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Wybierz imię dla dziecka

Sprawdź co znaczą nasze imiona, skąd pochodzą, kto sławny je nosił lub nosi.