magducha78 05.11.11, 15:11 chłopcy 7 Antoni 5 Adam Filip Jakub 4 Maciej Michał 3 Jan Kacper Leon Milan Stanisław 2 Adrian Igor Krystian Marcel Patryk Piotr Sebastian Tomasz Wiktor 1 Alan Aleksander Alex (polskie nazwisko) Andrzej Borys Cezary Dawid Dominik Franciszek Hubert Ignacy Jerzy Juliusz Kajetan Kamil Konstanty Ksawery Leo Leopold Łukasz Maksymilian Mikołaj Miłosz Norbert Norman Oskar Paweł Roman Szymon Tadeusz Tymon Wojciech Zbyszek dziewczynki 8 Maja 6 Julia 5 Maria Natalia Nina Zofia Zuzanna 4 Hanna Lena 3 Aleksandra Gabriela Wiktoria 2 Joanna Karolina Kinga Liliana Małgorzata Nikola Oliwia Pola 1 Adrianna Alicja Amelia Anna Blanka Dagmara Dominika Emilia Filomena Helena Iva (obce nazwisko) Jadwiga Jagoda Jaśmina Julianna Justyna Kaja Klara Katarzyna Klaudia Lilianna Łucja Martyna Milena Roksana Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
magducha78 dwa imiona + bliźnieta+ rodzeństwo 05.11.11, 15:18 dwa imiona Adam Maciej Antoni Jan Antoni Romeo Cezary Mikołaj Hubert Miłosz Kacper Adam Milan Aleksander Miłosz Wojciech Tomasz Henryk Wiktor Damian Aleksandra Maria Iva Helena Jaśmina Joanna Kaja Elżbieta Maja Wiktoria Natalia Hanna Zuzanna Marianna bliźnięta Dagmara i Dominika Gabriela i Hanna Paweł i Julia Alex i Igor rodzeństwo Jadwiga ma siostrę Hannę i braci Franciszka i Henryka Maria ma brata Jakuba Jakub ma siostrę Natalię Hanna ma brata Leona Odpowiedz Link Zgłoś
abiela Re: dwa imiona + bliźnieta+ rodzeństwo 05.11.11, 20:40 Adam Maciej: sztampowo Antoni Jan: także sztampowo Antoni Romeo: największe zaskoczenie, ciekawa jestem jakie były motywy nadania drugiego imienia Cezary Mikołaj: wolałabym na odwrót Hubert Miłosz: ok Kacper Adam: sztampowo Milan Aleksander: zupełnie mi się nie podoba Miłosz Wojciech: ok choć bez rewelacji Tomasz Henryk: szkoda, że nie na odwrót Wiktor Damian: bez zachwytu ale dobrze, że nie na odwrót Aleksandra Maria: nuda Iva Helena: wiem, ze niepopularna moja opinia, ale gdyby Iwa pisana byłaby tak, podoba mi się Jaśmina Joanna: ładnie Kaja Elżbieta: Kaja przy Elżbiecie wydaje mi się być jakaś niedkończona Maja Wiktoria: nuda Natalia Hanna: nuda i do tego ten rym Zuzanna Marianna: jak wyżej Dagmara i Dominika: nie podoba mi się, nie lubię Dagmary, imiona IMO zbyt podobne do siebie Gabriela i Hanna: bezpiecznie, popularnie, bez zachwytu Paweł i Julia: nuuuda Alex i Igor: bardzo mi się nie podoba Jadwiga ma siostrę Hannę i braci Franciszka i Henryka: bardzo ciekawie, Hanna wypada trochę z zestawu ale ok Maria ma brata Jakuba: bezpiecznie ale lepiej niż w poniższym zestawie Jakub ma siostrę Natalię: nuda Hanna ma brata Leona: ładnie choć Hanna na mój gust zbyt popularna Odpowiedz Link Zgłoś
a_andzia28 Re: WnŚ Warszawa 5-6 listopada 05.11.11, 16:26 Trzech małych Milanów? Jakiś nowy "trend imienniczy" ? Szczerze mówiąc pierwszy raz słyszę o takim imieniu. Odpowiedz Link Zgłoś
mossiam Re: WnŚ Warszawa 5-6 listopada 05.11.11, 17:36 Cieszę się, że takie piękne imię jak Antoni święci takie triumfy. Nadal podoba mi się równie bardzo jak kilka lat temu. Ale teraz już raczej nie nadam. Widzę coraz wyraźniej, że mojego nowego faworyta, Leona, czeka podobny los. Trudno, tym razem i tak będę się go trzymać ; ) Zawiesiłam oko na Juliuszu, zdziwił mnie Norman. Moje żeńskie faworytki na szczęście nie są tak częste... na razie ; ) W tym tygodniu zaskakująca i ciekawa jest Filomena. To imię mojej prababci. Ładne Jaśmina i Julianna. Odpowiedz Link Zgłoś
domi_33 Re: WnŚ Warszawa 5-6 listopada 05.11.11, 18:06 Romeo daje czadu, ale na drugie. Roman fajny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: megi79 do Mossiam IP: *.sadpark-gw.waw.supermedia.pl 05.11.11, 19:51 Mam podobnie-Antek podoba mi sie nadal,choc staje sie strasznie popularny.Leon/Leonard tez coraz czestszy,zostaje nam Jeremi A z imion dla córki nadal Idalia jest Twoja faworytka?U nas Róża Kornelia nadal,żadne z nich jakoś nie pojawia się za częstona szczęście Pozdrawiam,megi Odpowiedz Link Zgłoś
abiela Re: WnŚ Warszawa 5-6 listopada 05.11.11, 20:27 Antoni tak wysoko? Niezłe zaskoczenie! Inne to aż trzech Milanów! Bardzo bardzo podoba mi się Filomena, poza tym Klara, Łucja. Cieszą Julianna, Leopold, Juliusz, Ignacy, Konstanty, Ksawery, Jerzy, Zaskoczył mnie Roman. I muszę się przyznać, że podoba mi się Iwa Odpowiedz Link Zgłoś
dalenia Re: WnŚ Warszawa 5-6 listopada 05.11.11, 21:14 CHŁOPCY: Wśród tych pojedynczych imion cieszy mnie Cezary, Ignacy, Kajetan, Konstanty, Ksawery, Leopold, Tadeusz i Zbyszek (jeśli to nie jest pełna forma). Niezły jest też Jerzy i Roman. Nie podoba mi się ta popularność Antoniego ... DZIEWCZYNKI: Tu widzę czołówka nadal bez zmian. Zauważyłam ostatnio, że jakaś większa różnorodność wśród imion męskich panuje. Ostatnio spotkałam małego Maksa, Krystiana, Mateusza, Oskara, Jasia, Brunona itp. Imiona raczej się nie powtarzają. Za to wśród dziewczynek Zuzia na zmianę z Wiktorią i Amelką. Wracając do rankingu ... Miło spojrzeć na Blankę, Jadwigę, Jaśminę, Juliannę, Klarę i Łucję. Filomena jakaż ciekawa! Choć mnie jeszcze do siebie nie przekonała DWA IMIONA: Antoni Romeo - wiem, że może jeden z rodziców jest "zagraniczny" itp, ale dla mnie Romeo zawsze i wszędzie brzmi strasznie tandetnie i nic na to nie poradzę Tomasz Henryk, Kaja Elżbieta - szkoda, że nie odwrotnie Zuzanna Marianna - straszne, dziewczynka powinna jeszcze wybrać Juliannę na bierzmowanie; tak czy siak, wolałabym odwrotnie BLIŹNIĘTA: Dagmara i Dominika - ok Gabriela i Hanna -jw Paweł i Julia - jw Alex i Igor - Już bym nawet wolała Aleksa ... Zupełnie mi się nie podoba ten duet RODZEŃSTWA: Jadwiga ma siostrę Hannę i braci Franciszka i Henryka - fajnie Maria ma brata Jakuba - średnio mi się podoba; jakoś nie pasują mi te imiona pod względem stylistycznym, ale może się czepiam Jakub ma siostrę Natalię - fajnie, szkoda, że imiona takie popularne Hanna ma brata Leona - ok Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LadyM. Re: WnŚ Warszawa 5-6 listopada IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.11, 10:15 Hmm co tydzień jest przyjemniej jedna Klara. Popularność Klary wzrasta, co mnie bardzo martwi. Czyżby była następczynią Julii? Swoja droga, jak wygląda sytuacja Klary w innych miastach? Odpowiedz Link Zgłoś