ina-nina 01.07.13, 09:19 Miss Polski: Ewelina x 3 Marta x 3 Anna x 3 Julita Patrycja x 2 Katarzyna x 4 Natalia x 3 Martyna x 2 Olga Klaudia x 4 Estera Ada Melissa (Melisa?) Angelika x 2 Magdalena x 2 Monika x 4 Paulina x 3 Karolina x 2 Wiktoria Joanna Urszula Izabela (Izabella ?) x 2 Kinga Miss Polski Nastolatek Monika (17 l) Diana (16 l) Izabella (18 l) Karolina (17 l) Natalia Julia (17 l) Dominika (16 l) Aleksandra (18 l) Magdalena (15 l) Daria (17 l) Patrycja (16 l) Angelika (17 l) Dominika (17 l) Katarzyna (17 l) Żaneta (16 l) Agata (17 l) Magdalena (16 l) Katarzyna (18 l) Klaudia (18 l) Adrianna (16 l) Patrycja (17 l) Wiktoria (16 l) Kornelia (15 l) Paulina (17 l) Kinga (15 l) Alicja (16 l) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
gaudencja Re: Półfinał Miss Polski + Miss Polski Nastolatek 01.07.13, 13:03 Największym zaskoczeniem była dla mnie Estera. Odpowiedz Link Zgłoś
niwius Re: Półfinał Miss Polski + Miss Polski Nastolatek 01.07.13, 14:01 Dość typowe imiona dla tego pokolenia. Melisa i Urszula rzadsze, ale się zdarzają. Tylko Kornelia mnie dziwi, bo to imię popularne wśród pokolenia mam tych dziewczyn i mam wrażenie, że sezonówka. Odpowiedz Link Zgłoś
gaudencja Re: Półfinał Miss Polski + Miss Polski Nastolatek 01.07.13, 15:32 Kornelia nie jest imieniem popularnym wśród pokolenia mam tych dziewczyn! Ono się zaczyna mniej więcej u obecnych 25-latek. Jestem z pokolenia mam miss Polski nastolatek i za moich czasów o Kornelii w ogóle się nie słyszało. Odpowiedz Link Zgłoś
gaudencja Re: Półfinał Miss Polski + Miss Polski Nastolatek 01.07.13, 15:37 gaudencja napisała: Jestem z pokolenia mam miss Polski > nastolatek* * z grubsza - z młodszej jego części. Odpowiedz Link Zgłoś
niwius Re: Półfinał Miss Polski + Miss Polski Nastolatek 02.07.13, 13:02 Cóż, nie znam ogólnokrajowych statystyk, oparłam się raczej na kobietach, które osobiście znam i spotykam. Mieszkam na Śląsku i wszystkie znane mi Kornelie są właśnie z pokolenia mam. Odpowiedz Link Zgłoś
gaudencja Re: Półfinał Miss Polski + Miss Polski Nastolatek 02.07.13, 13:10 Być może to była jakaś lokalna moda. Odpowiedz Link Zgłoś
gazeta_mi_placi Re: Półfinał Miss Polski + Miss Polski Nastolatek 03.07.13, 09:27 Ja znałam tylko jedną Kornelię i tylko na zasadzie, że wiedziałam że to kuzynka koleżanki. Odpowiedz Link Zgłoś
abiela Re: Półfinał Miss Polski + Miss Polski Nastolatek 03.07.13, 12:32 I ja na Śląsku znam kilka Kornelii, miałam jedną w klasie, jedna to kuzynka mojej mamy, więc pokolenia różne. Odpowiedz Link Zgłoś
agjato Re: Półfinał Miss Polski + Miss Polski Nastolatek 01.07.13, 16:07 Chyba, że się mieszka na Śląsku. Mam koleżankę Kornelię (jeszcze z dzieciństwa, córka dobrych znajomych moich rodziców), rocznik 1965. Druga koleżanka, dalsza, też Kornelia, mój rocznik, czyli lata siedemdziesiąte. I jeszcze ciocia mojej najlepszej przyjaciółki z podstawówki (urodzona na przełomie lat 50-tych i 60-tych) też Kornelia. Ale fakt, potem, w dalszych rocznikach nawet u nas to imię przestało być nadawane. Dopiero obecnie znów zaczyna się pojawiać. Odpowiedz Link Zgłoś