Przeglądając stronę www.imiona.net.pl natrafiłam dzisiaj na takie oto imię
Było to dla mnie sporym zaskoczeniem, w pierwszej chwili sama nie wiedziałam,
czy mi się podoba, czy nie, ale teraz zaczyna coraz bardziej

Znaczenie ma
prawie takie same, jak żeńskie imię Wiktor i jego żeński odpowiednik -
Wiktoria

Co o tym myślicie? Jak sądzicie - czy na terenie Polski nie
byłoby żadnych problemów z rejestracją Wincencji - tym bardziej, że jest to
imię poparte przez autorytet Kościoła katolickiego? Jestem bardzo ciekawa
Waszych opinii na ten temat.
Pozdrawiam,
Magdalena