22.12.05, 11:55
Z brzmienia bardzo mi się podobawink a wy co myślicie?
--
itymonka
Obserwuj wątek
    • gaudencja Re: Harmonia 22.12.05, 13:30
      Mam wrażenie, że polskim odpowiednikiem Harmony jest... Konkordia smile A jeśli
      uznać, że mimo to są to imiona tak różne z brzmienia, zeby uwzględnić też
      Harmonię, to brzmi ona ładnie, ale nie nazwałabym tak dziecka - bo
      doświadczenie pokazuje, że 97% społeczeństwa polskiego kojarzy harmonię z
      instrumentem podonym do akordeonu...
    • abiela Re: Harmonia 22.12.05, 13:33
      Mnie niespecjalnie, zbyt mocne skojarzenia.
    • linna-altair Re: Harmonia 25.12.05, 19:37
      Mi sie kojarzy z jedną z moich ulubionych piosenek ,,Harmony"(Beloved)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Wybierz imię dla dziecka

Sprawdź co znaczą nasze imiona, skąd pochodzą, kto sławny je nosił lub nosi.