itymonka 22.12.05, 11:55 Z brzmienia bardzo mi się podoba a wy co myślicie? -- itymonka Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
gaudencja Re: Harmonia 22.12.05, 13:30 Mam wrażenie, że polskim odpowiednikiem Harmony jest... Konkordia A jeśli uznać, że mimo to są to imiona tak różne z brzmienia, zeby uwzględnić też Harmonię, to brzmi ona ładnie, ale nie nazwałabym tak dziecka - bo doświadczenie pokazuje, że 97% społeczeństwa polskiego kojarzy harmonię z instrumentem podonym do akordeonu... Odpowiedz Link Zgłoś
linna-altair Re: Harmonia 25.12.05, 19:37 Mi sie kojarzy z jedną z moich ulubionych piosenek ,,Harmony"(Beloved) Odpowiedz Link Zgłoś