30.07.07, 16:16
Mały granacik w środek forum wink
I śpieszę donieść, że imię znalazłam na małym wiejskim cmentarzu w okolicach Płońska. Z dat wynika, że Senforia urodziła się gdzieś w połowie XIX wieku.

Teraz jak by brzmiało.
Mi się kojarzy ze sklepami perfumeryjnymi "Sephora" ;D


PS: Kiedyś bywałam często na forum i nadal jest w Ulubionych.
Obserwuj wątek
    • gaudencja Re: Senforia 30.07.07, 18:40
      lilith76 napisała:

      > PS: Kiedyś bywałam często na forum i nadal jest w Ulubionych.

      a) pamiętamy, pamiętamy; b) miło nam

      Co do Senforii, jest to bez wątpienia popsuta Symforiana z obciętą
      końcówką smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Wybierz imię dla dziecka

Sprawdź co znaczą nasze imiona, skąd pochodzą, kto sławny je nosił lub nosi.