lilith76 30.07.07, 16:16 Mały granacik w środek forum I śpieszę donieść, że imię znalazłam na małym wiejskim cmentarzu w okolicach Płońska. Z dat wynika, że Senforia urodziła się gdzieś w połowie XIX wieku. Teraz jak by brzmiało. Mi się kojarzy ze sklepami perfumeryjnymi "Sephora" ;D PS: Kiedyś bywałam często na forum i nadal jest w Ulubionych. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
gaudencja Re: Senforia 30.07.07, 18:40 lilith76 napisała: > PS: Kiedyś bywałam często na forum i nadal jest w Ulubionych. a) pamiętamy, pamiętamy; b) miło nam Co do Senforii, jest to bez wątpienia popsuta Symforiana z obciętą końcówką Odpowiedz Link Zgłoś