Gość: anna-30 IP: 86.29.17.* 28.06.08, 17:18 A co z imieniem Achilles? Jak brzmi? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ilianna Re: Achilles 28.06.08, 17:31 Dla mnie brzmi antycznie, filmowo i medycznie (vide ścięgno), czyli zbyt wydumanie by nadać je dziecku. Odpowiedz Link Zgłoś
gaudencja Re: Achilles 28.06.08, 20:08 Mam to imie wysoko na liscie dla przyszlego ewentualnego syna, albowiem pojawilo sie u mnie w rodzinie (jakies 300 lat temu zreszta). W zwiazku z tym - popieram. Malo kto wie, ze istnieja swieci katoliccy i tym imieniu, i to calkiem liczni. Odpowiedz Link Zgłoś
nastka_19 Re: Achilles 28.06.08, 20:12 kojarzy mi się tylko z mitologią grecką, Hektorem i Troją nie nadałabym dziecku aż tak odważna nie jestem a imię do nadania go dziecku wydaje mi się odważne ale miło wpada w ucho Odpowiedz Link Zgłoś
mad177 Re: Achilles 28.06.08, 20:16 Ja też bym nie nadała tego imienia dziecku. Obawiam się, że byłoby wyśmiewane i miałoby do mnie potem żal Odpowiedz Link Zgłoś
ann_a30 Re: Achilles 29.06.08, 09:47 To pomysł mojego męża. Zresztą my i tak mieszkamy za granicą, gdzie są najdziwniejsze imiona Odpowiedz Link Zgłoś
ann_a30 Re: Achilles 30.06.08, 14:23 No wiem, że rzadko spotykane, niepopularne i dziwne... Ale dość międzynarodowe, dlatego za granicą nikt by się chyba zbyt nie dziwił... Odpowiedz Link Zgłoś
bea-sjf Re: Achilles 07.07.08, 15:31 Dla mnie brzmi po prostu pięknie )) Nr 1 wśród imion ! Gdybym teraz miała zostać mamą chłopca -wybrałabym je Odpowiedz Link Zgłoś