Dodaj do ulubionych

Rycerz Vist spieszy na odsiecz na Forum Swiat!!!!

IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 10.02.02, 20:25
Uprzejmie donosze, ze w dniu dzisiejszym rycerz Vist pospieszyl na Forum Swiat,
na pomoc legionistom z Wielkiej Ligi Panslowianskiej spod znaku swastyki, pod
swiatlym, duchowym przywodztwem wodzow Milosevica (aktualnie w tiurmie) oraz
Lukaszenki (chwilowo na wolnosci). W sklad owej Wielkiej Ligi Panslowianskiej
wchodza miedzy innymi:

KAT,
Ethanol
Legionista
Dwamiecze.

Ich nicki swiadcza same za siebie.

Z uprzejmymi pozdrowieniami dla Forum Dnia,

Helga
Obserwuj wątek
    • Gość: Vist¸ |__Nie___będą__Niemki__pluć__nam__w ..... IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 10.02.02, 20:37
      Gość portalu: Helga napisał(a):

      > Uprzejmie donosze, ze w dniu dzisiejszym rycerz Vist pospieszyl na Forum Swiat,



      Rasizmu nie lubię. A Słowianie to nasi kuzyni językowi

      zamieszkujący od Triestu do Władywostoku. !


      www.gazeta.pl/alfa/home.jsp?dzial=0511&forum=SWIAT&wid=1042071&aid=1043824



      pzdr

      Vist¸________________/
      • Gość: Helga Re: |__Nie___będą__Niemki__pluć__nam__w ..... IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 10.02.02, 20:50
        Gość portalu: Vist¸ napisał(a):

        A Słowianie to nasi kuzyni językowi
        >
        > zamieszkujący od Triestu do Władywostoku. !
        >

        A twoja Liga Panslowianska to organizacja spod znaku swastyki, ktorej sie marza
        czystki etniczne!
        • Gość: Vist¸ Re: |__Nie___będą__Niemki__pluć__nam__w ..... IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 10.02.02, 21:08
          Gość portalu: Helga napisał(a):
          > Gość portalu: Vist¸ napisał(a):
          > A Słowianie to nasi kuzyni językowi
          > > zamieszkujący od Triestu do Władywostoku. !
          > >
          >
          > A twoja Liga Panslowianska to organizacja spod znaku swastyki,
          > ktorej sie marza czystki etniczne!


          I tu Helgo / o małym rozumku / zamiast napisać o jakichś nazistach..

          na wszystkich Słowian napadasz ? To ANTYSŁOWIANIZM !!!! wink


          Lubię Słowian !

          Są mi bliscy.

          Nie lubię nazistów, syjonistów i ... głupoty !!



          pozdro od dra Sztrosmajera ponowne.




          Vist¸______________/
          • Gość: wild a ja do narodowych socjalistów dodam komunistów :) IP: *.net.bialystok.pl 10.02.02, 21:22
            Gość portalu: Vist¸ napisał(a):

            > Nie lubię nazistów, syjonistów i ... głupoty !!


            trockistów prymitywnych anty-anty-semitów i prymitywnych anty-faszystów (
            kuriozum polega na tym ze przy wymianie zdania można sie domyśleć ze i tak są
            faszystami np. lubią jak jest chroniony polski rynek czy tez jak reżim ingeruje w
            wolny rynek eliminując konkurencje fizycznie np. bejsbolem? czy musi być wtedy
            łysy?big_grin - mówie o tzw. kocesjach na "działalność gospodarczą" ) ( mam tez obrazek
            z akcją tłuczenia nazistowskiego pick-upa! chcesz zobaczyć jak wygląda
            nazistowski pick-up? ten picku faktycznie nie ma włosów! )

            dalej... nie lubie salcesonu polskiego! nie lubie wieprzowiny ŻŻŻŻżydowskiej :]
            nie lubie cHinszczyzny z muchami a w piątek od 13.23- 14.38 nienawidze świata!
            itd. zaraz coś jeszcze wymyśle poczekaj...


            podziel sie definicją głupoty? czy głupota która zamienia sie w cenzure myśli to
            wyższe stadium otępienia? czy przemoc fizyczna? :>
          • Gość: Helga Re: |__Nie___będą__Niemki__pluć__nam__w ..... IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 10.02.02, 21:27
            Odpowiem ci mozliwie najprosciej, zebys zrozumial ty oraz twoi malo wyedukowani
            kumple:

            Roznica miedzy Slowianinem a Panslowianinem jest mniej wiecej taka, jak miedzy
            blondynem a czlonkiem Hitlerjugend. Nie kazdy Blondyn jest nazista. Nie kazdy
            Slowianin jest milosnikiem czystek etnicznych. Wrecz przeciwnie. Ku twemu
            glebokiemu bolowi a mojej uciesze jestescie w absolutnej mniejszosci i w Polsce,
            i w swiecie slowianskim i wszedzie gdzie indziej. Twoj Milosevic jest
            zapuszkowany, twoj Lukaszenko do pudla trafi predzej czy pozniej, a twoja
            ulubiona partia, ktora w 1968 zrobila w Polsce czystke etniczna, juz nie
            istnieje. Twoj swiat sie SKONCZYL!

            To se ne vroti, pane Havranek!!!!!!

            Gość portalu: Vist¸ napisał(a):

            > Gość portalu: Helga napisał(a):
            > > Gość portalu: Vist¸ napisał(a):
            > > A Słowianie to nasi kuzyni językowi
            > > > zamieszkujący od Triestu do Władywostoku. !
            > > >
            > >
            > > A twoja Liga Panslowianska to organizacja spod znaku swastyki,
            > > ktorej sie marza czystki etniczne!
            >
            >
            > I tu Helgo / o małym rozumku / zamiast napisać o jakichś nazistach..
            >
            > na wszystkich Słowian napadasz ? To ANTYSŁOWIANIZM !!!! wink
            >
            >
            > Lubię Słowian !
            >
            > Są mi bliscy.
            >
            > Nie lubię nazistów, syjonistów i ... głupoty !!
            >
            >
            >
            > pozdro od dra Sztrosmajera ponowne.
            >
            >
            >
            >
            > Vist¸______________/

            • Gość: Vist¸ |___RASIZM________czy________GŁUPOTA_?___\ IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 10.02.02, 21:43
              Gość portalu: Helga napisał(a):


              > Roznica miedzy Slowianinem a Panslowianinem jest mniej wiecej taka, jak miedzy
              > blondynem a czlonkiem Hitlerjugend. Nie kazdy Blondyn jest nazista.


              -
              • Gość: wild ooo! coś jest gorszego? :)) IP: *.net.bialystok.pl 10.02.02, 21:47
                Gość portalu: Vist¸ napisał(a):

                > -
                • Gość: Vist¸ _Pomarańczowa__Alternatywa___;-)) IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 10.02.02, 21:55
                  Gość portalu: wild napisał(a):

                  > chwila ta nadgorliwość pasuje mi to krasnali co na siłe chcą być dobzi!
                  > zgadza sie? to są krasnale? %)


                  We Wrocławiu mamy krasnoludki z Pomarzańczowej Alternatywy smile)))))


                  Ale nasze krasnoludki są miłe i śmiesze ,

                  i nie zajeżdżają agresywnie totalną ..... / totalitarną/ bezmyślnością.



                  pzdr

                  Vist¸_______________/
                  • Gość: wild _Bananowa__Alternatywa___;-)) IP: *.net.bialystok.pl 10.02.02, 22:04
                    Gość portalu: Vist¸ napisał(a):

                    > Gość portalu: wild napisał(a):
                    >
                    > > chwila ta nadgorliwość pasuje mi to krasnali co na siłe chcą być dobzi!
                    > > zgadza sie? to są krasnale? %)
                    >
                    >
                    > We Wrocławiu mamy krasnoludki z Pomarzańczowej Alternatywy smile)))))
                    >
                    >
                    > Ale nasze krasnoludki są miłe i śmiesze ,
                    >
                    > i nie zajeżdżają agresywnie totalną ..... / totalitarną/ bezmyślnością.
                    >
                    >
                    >
                    > pzdr
                    >
                    > Vist¸_______________/

                    no tak! ale mnie mierzi gorliwość tych w czapeczkach... można sie o nie potkąć
                    czy o zgorozo rozdeptac! ;/
                    • Gość: Vist¸ Re: _POMARAŃCZOWA__Alternatywa___;-)) IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 10.02.02, 22:57
                      Gość portalu: wild napisał(a):
                      >
                      > no tak! ale mnie mierzi gorliwość tych w czapeczkach... można sie o nie potkąć
                      > czy o zgorozo rozdeptac! ;/


                      Maxiu,

                      Nie widziałeś chyba święta Wielkiej Rewolucji Październikowej

                      zorganizowanego przez Pomarańczową Alternatywę smile))

                      Pyszna Zabawa !!!

                      We wrocławskim rynku " Armie Budionnego " nastuplienie pieriewodiły...

                      Krasnali i komisary w agitakcju paszli...

                      Mh...
                      To były czasy...

                      Podobałoby się Tobie smile)



                      pzdr

                      Vist¸______________/
                      • Gość: Helga Re: _POMARAŃCZOWA__Alternatywa___;-)) IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 10.02.02, 23:01
                        Gość portalu: Vist¸ napisał(a):

                        > Gość portalu: wild napisał(a):
                        > >
                        > > no tak! ale mnie mierzi gorliwość tych w czapeczkach... można sie o nie po
                        > tkąć
                        > > czy o zgorozo rozdeptac! ;/
                        >
                        >
                        > Maxiu,
                        >
                        > Nie widziałeś chyba święta Wielkiej Rewolucji Październikowej
                        >
                        > zorganizowanego przez Pomarańczową Alternatywę smile))
                        >
                        > Pyszna Zabawa !!!
                        >
                        > We wrocławskim rynku " Armie Budionnego " nastuplienie pieriewodiły...
                        >
                        > Krasnali i komisary w agitakcju paszli...
                        >
                        > Mh...
                        > To były czasy...
                        >
                        > Podobałoby się Tobie smile)
                        >
                        >
                        >
                        > pzdr
                        >
                        > Vist¸______________/


                        A ty na tych happeningach lapales krasnoludki do budy i wywoziles je na Lakowa,
                        co?
                        • Gość: Vist¸ Re: ___Różowa____Alternatywa___;-)) IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 10.02.02, 23:35
                          Gość portalu: Helga napisał(a):
                          >
                          > A ty na tych happeningach lapales krasnoludki do budy i wywoziles
                          > je na Lakowa, co?


                          To Tyyy miałaś ten harem ZOMOwców ?




                          pzdr

                          Vist¸__________________/


              • Gość: helga Re: |___RASIZM________czy________GŁUPOTA_?___\ IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 10.02.02, 22:01
                Gość portalu: Vist¸ napisał(a):

                > -
                • Gość: Vist¸ Re: |___RASIZM________i________GŁUPOTA_?___\ IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 10.02.02, 23:08

                  Miła Helgo smile


                  Twój niewinny zapał do tworzenia nowych znaczeń dla powszechnie znanych
                  słów języka polskiego wart jest chyba większych wyróżnień niż moje
                  skromne komentarze...

                  Proponuję zgłoś swe propozycje modyfikacji języka polskiego...

                  np. w Knesecie smile)

                  Wydaje się, że nie minie Cię nagroda.

                  Ale nie zgłaszaj ich do Kongresu USA, bo potępiając nazistów
                  i czystki etniczne na muzułmanach możesz być posądzona o
                  antyamerykanizm... a nawet o islamizm... uważaj.

                  Choć Twe skłonności do budowy haremu już mogą według syjonistów
                  na krew Arabską wskazywać... ?

                  Islamofilia to najstraszniejsza choroba świata !

                  Bądź uważna...


                  pzdr

                  Vist¸__________________/

                  Gość portalu: helga napisał(a):
                  > Vist, kazda dyskusja wtedy ma sens, jesli na jej wstepie sie zdefiniuje
                  > terminologie na uzytek tej dyskusji, co tez uczynilam w odniesieniu do
                  > terminu "Slowianin", jakiego tu uzywam, w scisle okreslonym znaczeniu, zadnym
                  > innym. I zalaczam ponizej, bo pewnie juz zapomniales.
                  > Kto nienawidzi Polakow i Zydow? Oswiadczenie.
                  > Autor: Gość portalu: Helga
                  > Data: 03-02-2002 22:28 adres: *.wroclaw.dialog.net.pl
                  >
                  >
                  > -------------------------------------------------------------------------------
                  > -
                  > Na prawo bycia Polakiem trzeba sobie zasluzyc. Samo urodzenie nie wystarczy,
                  > umiejetnosc mowienia po polsku tez o niczym nie swiadczy. Zeby byc Polakiem,
                  > trzeba sie postarac. Poznac tradycje narodowa, pokochac ja i byc z niej dumny.
                  > Powtarzam, jedyna polska tradycja narodowa to tradycja narodu wielokulturowaego
                  >
                  > i wielonarodowego. Innej nie ma. Autorzy tych durnych postow o Zydach
                  > nienawidza tym samym polskiej tradycji narodowej. Polakow nienawidza tak samo
                  > jak Zydow, tylko nie pisza tego wprost.
                  >
                  > To sa Slowianie, skrzyzowanie Milosevica, Lukaszenki i Mieczyslawa Moczara. Po
                  > krachu "Wielkiej Serbii" jedynym "wodzem" Wielkiej Ligi Panslowianskiej jest
                  > Lukaszenko, ktorego nawet Rosjanie nie chca. To niech ci debile jada na
                  > Bialorus wzmocnic szeregi Lukaszenki. Radze sie pospieszyc, bo z ich wodzem
                  > moze sie stac to samo, co z Milosevicem.
                  >
                  > A ja stanowczo sobie wypraszam, zeby w odniesieniu do Kata, Jacka71, Dwoch
                  > mieczy i innych etanolow ktos uzywal okreslenia Polak.
                  >
                  >
                  >

                  • Gość: Helga Re: |___RASIZM________i________GŁUPOTA_?___\ IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 10.02.02, 23:14
                    Widze ze o tym moim haremie myslisz bez przerwy. Przynajmniej raz dziennie mnie
                    o to zagadujesz, jak nie czesciej. Hm. A czego ci w zyciu tak naprawde brakuje?
                    Bo zaczynam podejrzewac, ze cie damy nie interesuja. Ty mi zazdroscisz moich
                    hurysow.
                    • Gość: Vist¸ |______SEX________i________GŁUPOTA_?___| IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 10.02.02, 23:26
                      Gość portalu: Helga napisał(a):
                      > Widze ze o tym moim haremie myslisz bez przerwy. Przynajmniej raz dziennie mnie
                      > o to zagadujesz, jak nie czesciej. Hm. A czego ci w zyciu tak naprawde brakuje?
                      > Bo zaczynam podejrzewac, ze cie damy nie interesuja. Ty mi zazdroscisz moich
                      > hurysow.


                      Bravo Helgo smile

                      Seksem się zajmij.

                      Tu Ci się nie pomyli Słowianin z Pansłowianinem...

                      Choć z drugiej strony....

                      Piszą, że Twa płeć jest niepewna.

                      Ale już lepiej abyś pomyliła kochanka,

                      niż lżyła 350 milionów Słowian.



                      pzdr

                      Vist¸_________________/
      • Gość: V.C. Jesteśmy wszędzie IP: *.czestochowa.cvx.ppp.tpnet.pl 10.02.02, 21:03
        I od czeskiego Chebu i Cottbus w Niemczech ( a właściwie łużyckiego
        Chociebuża ) , po m. Prowidienija na Czukotce .

        I od Bitoli w Macedonii po Murmańsk na Płw. Kola , a nawet Spitsbergen
        Zachodni .

      • Gość: Helga Takie pytanie teoretyczne zadaje. Nie do Vista IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 11.02.02, 16:51
        Jak chcecie, to wam napisze kawalek z autentycznej historii Polski, ktorego byc
        moze niektorzy nie znaja, a z ktorego wynika, ze general Sikorski zostal
        zamordowany gdyz nie lubil Slowian. I nie skonczyl na pyskowaniu, tak jak ja, ale
        czynnie sie Slowianom przeciwstawil.

        Jesli chcecie, to napisze albo dzis wieczorem, albo jutro. A jak nie chcecie, to
        nie. Bedzie mniej pisania na tematy powazne, bede sie mogla w spokoju ducha zajac
        rozrywka, czyli dreczeniem Vista.
    • Gość: pollak Re: Rycerz Vist spieszy na odsiecz na Forum Swiat! IP: *.jgora.dialog.net.pl 10.02.02, 20:49
      Gość portalu: Helga napisał(a):

      > Uprzejmie donosze, ze w dniu dzisiejszym rycerz Vist
      pospieszyl na Forum Swiat,

      Fiola mozna dostac, wiesz? Co nie wejde na forum ...

      > na pomoc legionistom z Wielkiej Ligi Panslowianskiej

      Co masz do slowian? Rasistka jakas?


      > Z uprzejmymi pozdrowieniami dla Forum Dnia,
      >
      > Helga

      Ps. Kiedys bylas mezczyzna? ........ Nooo, to jak bede we
      Wroclawiu, to juz inaczej bede spogladal w oczy
      tamtejszym kobietom. ............ W zeszly piatek
      widzialem tam jedna podejrzana.

      Ale duuuuza wiekszosc to byla .... ooo panie. smile

      Skoncz juz z tym, ok? ____ Odpowiednik Durango.
      • Gość: Helga Re: Rycerz Vist spieszy na odsiecz na Forum Swiat! IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 10.02.02, 21:06
        Pollak, jak bedziesz wroclawskim kobietom zbyt intensywnie spogladal w oczy, to
        popadniesz w klopoty natury romansowej, hi hi.

        A jesli o skonczenie z Vistem, to bardzo chetnie. Sam sprawdz, ja w watkach o
        konflikcie izraelsko- palestynskim nie wchodze, i z ludzmi reprezentujace wrecz
        przeciwne poglady potrafie uprzejme uwagi wymieniac w innych watkach. Do pewnego
        momentu nie reagowalam wcale na tych baranow nazistowskich, ale sa nadaktywni i
        przeszkadzaja normalnym ludziom. A przy okazji, aczkolwiek nie do konca na temat
        powiem, ze na forum swiat jest sporo uczestnikow z USA. Rozne przyglupy rechocza
        sobie z WTC a nawet 5 sekund nie pomysla, czy przypadkiem tego nie przeczyta
        ktos, kto tam albo rodzine stracil, albo dobrego przyjaciela. I ze jakis glupi
        tekst moze byc jak walniecie piescia w brzuch.

        To samo zreszta dotyczy tych katow, dwochmieczy i vista. Wydaje im sie ze jak sie
        przystroja w szatki obroncow Palestyny, to im bedzie wolno dac ujscie swoim
        nazistowskim pogladom. Niech sobie beda nazistami, jak im to sprawia przyjemnosc,
        ale na wlasny rachunek, a nie Arafata. A jak im sie tak te samobojcze ataki
        podobaja, to powiem im tak: Do it yourself! Obwin sie tymi bombami i jedz do
        Izraela sie wysadzic w powietrze!

        Gość portalu: pollak napisał(a):

        > Gość portalu: Helga napisał(a):
        >
        > > Uprzejmie donosze, ze w dniu dzisiejszym rycerz Vist
        > pospieszyl na Forum Swiat,
        >
        > Fiola mozna dostac, wiesz? Co nie wejde na forum ...
        >
        > > na pomoc legionistom z Wielkiej Ligi Panslowianskiej
        >
        > Co masz do slowian? Rasistka jakas?
        >
        >
        > > Z uprzejmymi pozdrowieniami dla Forum Dnia,
        > >
        > > Helga
        >
        > Ps. Kiedys bylas mezczyzna? ........ Nooo, to jak bede we
        > Wroclawiu, to juz inaczej bede spogladal w oczy
        > tamtejszym kobietom. ............ W zeszly piatek
        > widzialem tam jedna podejrzana.
        >
        > Ale duuuuza wiekszosc to byla .... ooo panie. smile
        >
        > Skoncz juz z tym, ok? ____ Odpowiednik Durango.

        • Gość: pollak Re: Rycerz Vist spieszy na odsiecz na Forum Swiat! IP: *.jgora.dialog.net.pl 10.02.02, 22:04
          Gość portalu: Helga napisał(a):

          > Pollak, jak bedziesz wroclawskim kobietom zbyt intensywnie spogladal w oczy, to
          > popadniesz w klopoty natury romansowej, hi hi.

          Takie klopoty, zeby tylko takie klopoty.

          > A jesli o skonczenie z Vistem, to bardzo chetnie. Sam sprawdz, ja w watkach o
          > konflikcie izraelsko- palestynskim nie wchodze, i z ludzmi reprezentujace wrecz
          >
          > przeciwne poglady potrafie uprzejme uwagi wymieniac w innych watkach.

          Ale co to ma do tego forum? <---
          • Gość: Helga Re: Rycerz Vist spieszy na odsiecz na Forum Swiat! IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 10.02.02, 22:27
            Pollak, zauwazyles chyba, ze ci powaznie odpowiadam i powaznie czynie starania
            zeby ci wyjasnic czemu sie wscieklam? Alez sie z toba zgadzam, ze Palestynczykom
            sie dzieje tragedia. Tam sie leje prawdziwa krew, sa prawdziwi zabici. Z takich
            rzeczy sie po prostu nie zartuje, i to wcale nie z powodow politycznych a po
            prostu ze wzgledu na normalna ludzka przyzwoitosc. Ale uwazam, ze antysemici, i
            to skrajni, wcale Palestynczykom nie pomagaja. Wrecz przeciwnie.

            A dlaczego uwazam ze ta Liga Panslowianska to nazisci? Po ich postach. Sam wejdz
            na Forum Swiat, pobadz tam troche, to zobaczysz sam i nie bedziesz mnie
            podejrzewal ze sieje propagande. Najtrudniej ci bedzie z postami tego KATa, bo on
            postuje tak skrajnie, ze admin jego posty wycina, wiec nie ma innego sposobu jak
            tam byc i zobaczyc na wlasne oczy.

            I zrob jeszcze jedna rzecz. Zobacz ile osob bierze udzial w tych dyskusjach i jak
            czasem bardzo ostro pisza. A jednak sie do nich nie przyczepiam, bo mi wychodzi,
            ze wyrazaja w ten sposob swoje poglady na temat tego konfliktu, i nie chodzi im o
            chytry sposob na promocje postaw politycznych zakazanych w Polsce prawem.
            • Gość: pollak Re: Rycerz Vist spieszy na odsiecz na Forum Swiat! IP: *.jgora.dialog.net.pl 10.02.02, 22:44
              Gość portalu: Helga napisał(a):

              > Pollak, zauwazyles chyba, ze ci powaznie odpowiadam i
              powaznie czynie starania
              > zeby ci wyjasnic czemu sie wscieklam?

              Ok, ale niech ta zadyma zostanie tam.

              > Alez sie z toba zgadzam, ze Palestynczyko
              > m
              > sie dzieje tragedia. Tam sie leje prawdziwa krew, sa
              prawdziwi zabici. Z takich
              >
              > rzeczy sie po prostu nie zartuje, i to wcale nie z
              powodow politycznych a po
              > prostu ze wzgledu na normalna ludzka przyzwoitosc.

              Ok. A ja napisalem ze sytuacja tam jest trudna. Tez widze
              co robia zamachy. Nawiazujac do WTC nie mialem akurat na
              mysli Palestynczykow.

              > Ale uwazam, ze antysemici, i
              >
              > to skrajni, wcale Palestynczykom nie pomagaja. Wrecz
              przeciwnie.

              Bo antysemityzm jest zly, zgadzam sie.

              >
              > A dlaczego uwazam ze ta Liga Panslowianska to nazisci?
              Po ich postach. Sam wejd
              > z
              > na Forum Swiat, pobadz tam troche, to zobaczysz sam i
              nie bedziesz mnie
              > podejrzewal ze sieje propagande. Najtrudniej ci bedzie
              z postami tego KATa, bo
              > on
              > postuje tak skrajnie, ze admin jego posty wycina, wiec
              nie ma innego sposobu ja
              > k
              > tam byc i zobaczyc na wlasne oczy.

              Pisalem ze Kata znam juz.

              > I zrob jeszcze jedna rzecz. Zobacz ile osob bierze
              udzial w tych dyskusjach i j
              > ak
              > czasem bardzo ostro pisza. A jednak sie do nich nie
              przyczepiam, bo mi wychodzi
              > ,
              > ze wyrazaja w ten sposob swoje poglady na temat tego
              konfliktu, i nie chodzi im
              > o
              > chytry sposob na promocje postaw politycznych
              zakazanych w Polsce prawem.

              Ok. Zauwaz tez, ze to nie tylko jedna strona to robi, nie
              widzisz tego? Spojrz na post niejakiego WOJO w tym watku
              (tak, ja wiem ze Wojo jest w porzadku, bo jestem tu od
              tygodnia, hehe). Skoro i jedna i druga strona to nie win
              tylko jednej.
              A dzieki takim akcjom to przenosi sie tutaj.

              Swoja droga zastanawia mnie, skad ci ludzie maja taka
              wene tworcza do wyzwisk i tytolow postow.

              • Gość: helga Re: Rycerz Vist spieszy na odsiecz na Forum Swiat! IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 10.02.02, 22:55
                No to sie wymienilismy opiniami, niezwykle uprzejmie i po gentelmenskusmile Oby inni
                tak potrafili.... Swoja droga, tak jak ty marzysz, zeby na forum dnia afer nie
                bylo, ja bym chciala zeby ich nie bylo na forum swiat.

                Hej.
                Helgasmile))))))
                • Gość: pollak Re: Rycerz Vist spieszy na odsiecz na Forum Swiat! IP: *.jgora.dialog.net.pl 10.02.02, 23:05
                  Gość portalu: helga napisał(a):

                  > No to sie wymienilismy opiniami, niezwykle uprzejmie i
                  po gentelmenskusmile Oby in
                  > ni
                  > tak potrafili....

                  Oby, do nastepnej wymiany opinii (a i tak moje gora wink).
                  I oby nie na ten temat juz.

                  > Swoja droga, tak jak ty marzysz, zeby na forum dnia
                  afer nie
                  > bylo, ja bym chciala zeby ich nie bylo na forum siwat.

                  Pewnie ze by lepiej bylo.

                  > Hej.
                  > Helgasmile))))))

                  No czesc.

                  Ps. Co sie stalo ze wycielas moje cytaty? wink
                  • Gość: Helga Re: Rycerz Vist spieszy na odsiecz na Forum Swiat! IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 10.02.02, 23:10
                    Gość portalu: pollak napisał(a):

                    > Gość portalu: helga napisał(a):
                    >
                    > > No to sie wymienilismy opiniami, niezwykle uprzejmie i
                    > po gentelmenskusmile Oby in
                    > > ni
                    > > tak potrafili....
                    >
                    > Oby, do nastepnej wymiany opinii (a i tak moje gora wink).
                    > I oby nie na ten temat juz.
                    >
                    > > Swoja droga, tak jak ty marzysz, zeby na forum dnia
                    > afer nie
                    > > bylo, ja bym chciala zeby ich nie bylo na forum siwat.
                    >
                    > Pewnie ze by lepiej bylo.
                    >
                    > > Hej.
                    > > Helgasmile))))))
                    >
                    > No czesc.
                    >
                    > Ps. Co sie stalo ze wycielas moje cytaty? wink


                    A nie powinnam? To przepraszam. Czasem to robie zeby skracac posta. Wiecej nie
                    bede! I stanowczo zaprzeczam, jakoby twoje mialo byc gora jak sie o cos kiedys
                    poprztykamy, hi hii. Jak nie bede miala innego wyjscia to ci powiem ze gentelmeni
                    zawsze damom ustepuja i tym sposobem wygram. Chwyt co prawda ponizej pasa, ale
                    coz. Czego czlowiek nie robi, zeby wygrac!
                    • Gość: pollak Re: Czyje gora. IP: *.jgora.dialog.net.pl 10.02.02, 23:22
                      Gość portalu: Helga napisał(a):

                      > A nie powinnam? To przepraszam. Czasem to robie zeby
                      skracac posta. Wiecej nie
                      > bede!

                      Nie nie nie! Wlasnie ja tu jestem glowny czepiajacy sie o
                      to ze ludzie nie tna cytatow, zwlaszcza gdy dopisza 3
                      slowa. Zdaje sie ze nawet Tobie (ale nie jestem pewien)
                      pisalem, w jednym z watkow.

                      I stanowczo zaprzeczam, jakoby twoje mialo byc gora jak
                      sie o cos kiedys
                      > poprztykamy, hi hii. Jak nie bede miala innego wyjscia
                      to ci powiem ze gentelme
                      > ni
                      > zawsze damom ustepuja i tym sposobem wygram. Chwyt co
                      prawda ponizej pasa, ale
                      > coz. Czego czlowiek nie robi, zeby wygrac!

                      To chwyt ponizej pasa. ........... Czy chcesz zebym mowil
                      ze moje jest gora glosem, o dwie oktawy wyzszym?

                      Ps. To ja stosuje cios (o zgrozo) ponizej pasa i mowie:
                      "Vista jest gora", hahaha.

                      Co Wy w tym Wroclawiu nie mozecie sobie pewnych rzeczy w
                      realu uzgodnic? W ... spizu?
    • Gość: Helga A tu wypisek z jednego z kumpli Vista IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 10.02.02, 21:36
      Oto cytacik z Forum Swiat:

      Re: !!!!!!! ZIMOWA OLIMPIADA !!!!!!!!!! $$$$$$$$$$
      Autor: Gość portalu: HG-88-83
      Data: 09-02-2002 08:19 adres: *.omh.co.jp


      --------------------------------------------------------------------------------

      > Gość portalu: HG-88-83 napisał(a):
      >
      > >
      > > **************************************************************************
      > *****
      > > ***
      > > KONKURENCJE
      > > **************************************************************************
      > *****
      > > ***
      > >
      > > 1. rzut cebrzykiem w cadyka
      > > 2. rzut cadykiem do smietnika
      > > 3. rzut siekiera w parcha
      > > 4. nadziewanie Rucheli na pal
      > > 5. bieg kominem
      > > 6. gra w dwa ognie i palnik
      > >
      > > itp. czekamy na propozycje
      >
      > 7. rzut swinskim ryjem w okno synagogi
      > 8. strzal do rabina
      > 9. sikanie na parchata gwiazde
      > 10. jedzenie wieprzowiny na czas (konkurencja tylko dla rabinow

      11. rzut Fredziem do stodoly


      Koniec cytaciku. A to jest jeszcze cytacik malo wymyslny, bywaja lepsze.
      • Gość: wild Heeeeeeelgo! a czy jutro może zmienić zdanie?:)) IP: *.net.bialystok.pl 10.02.02, 21:41
        moge sie powstydzić! chcesz? tongue_out

        • Gość: Helga Re: Heeeeeeelgo! a czy jutro może zmienić zdanie?:)) IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 10.02.02, 21:52
          Hm. Czy jutro moze zmienic zdanie? Hmmmm. To jest bardzo skomplikowane pytanie, o
          przebogatym kontekscie filozoficznym. Czy dzien jutrzejszy ma jakies zdanie?
          Hmmmm. A czy dzien jutrzejszy istnieje? Dla uproszczenia odrzucmy solipsyzm w
          jego rozmaitych odmianach. Czyli istnieje cos oprocz nas. Nie wszystko jest
          wytworem naszego umyslu. Ale czy czas jest zjawiskiem obiektywnym, czy tez
          sposobem postrzegania? Hmmmm. Roznie mowia na ten temat. A jesli jutro jest, to
          czy moze miec zdanie? Hm. Powiadaja, ze swiat jest tworem Boga i jako taki jest
          przenikniety jego duchem. A Bog ma na pewno jakies zdanie, bo to wyrazil tworzac
          swiat. Tylko czy my jestesmy w stanie dociec, jakie Bog ma zdanie? Hmmmm. Bo jak
          nie jestesmy, to skad mozemy wiedziec, czy je zmienil?

          hi hiiiii



          Gość portalu: wild napisał(a):

          > moge sie powstydzić! chcesz? tongue_out
          >

      • Gość: Vist¸ __Znów__Żydzi___?______w__Japonii__?__ IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 10.02.02, 21:50


        Poniżej zaślepiona Helga cytuje post-żydowską prowokację.

        Zydowscy syjoniści publikują od dawna posty z .... Japonii ?
        [ WOJO!!! pisał o oprogarmowaniu zmieniającym I.P.]


        Nicki są oczywiście fałszywe. I adresy ... smile)) japońskie !

        Czy to Helgo tylko Twa dziewczęca niewinna naiwność ?

        Czy już robisz to z nimi ?



        pzdr

        Vist¸__________________/



        Gość portalu: Helga napisał(a):

        > Oto cytacik z Forum Swiat:
        >
        > Re: !!!!!!! ZIMOWA OLIMPIADA !!!!!!!!!! $$$$$$$$$$
        > Autor: Gość portalu: HG-88-83
        > Data: 09-02-2002 08:19 adres: *.omh.co.jp
        >
        >
        > -------------------------------------------------------------------------------
        > -
        >
        > > Gość portalu: HG-88-83 napisał(a):
        > >
        > > >
        > > > *********************************************************************
        > *****
        > > *****
        > > > ***
        > > > KONKURENCJE
        > > > *********************************************************************
        > *****
        > > *****
        > > > ***
        > > >
        > > > 1. rzut cebrzykiem w cadyka
        > > > 2. rzut cadykiem do smietnika
        > > > 3. rzut siekiera w parcha
        > > > 4. nadziewanie Rucheli na pal
        > > > 5. bieg kominem
        > > > 6. gra w dwa ognie i palnik
        > > >
        > > > itp. czekamy na propozycje
        > >
        > > 7. rzut swinskim ryjem w okno synagogi
        > > 8. strzal do rabina
        > > 9. sikanie na parchata gwiazde
        > > 10. jedzenie wieprzowiny na czas (konkurencja tylko dla rabinow
        >
        > 11. rzut Fredziem do stodoly
        >
        >
        > Koniec cytaciku. A to jest jeszcze cytacik malo wymyslny, bywaja lepsze.

        • wojo!!!! Vist_pierdzielisz_jak_arabski_mulla_w__Japonii_! 10.02.02, 22:00
          Gość portalu: Vist¸ napisał(a):

          >
          >
          > Poniżej zaślepiona Helga cytuje post-żydowską prowokację.
          >
          > Zydowscy syjoniści publikują od dawna posty z .... Japonii ?
          > [ WOJO!!! pisał o oprogarmowaniu zmieniającym I.P.]
          >
          >
          > Nicki są oczywiście fałszywe. I adresy ... smile)) japońskie !
          >
          > Czy to Helgo tylko Twa dziewczęca niewinna naiwność ?
          >
          > Czy już robisz to z nimi ?
          >
          >
          >
          > pzdr
          >
          > Vist¸__________________/
          >
          > VIST ty arabski eunuchu klamiesz znowu??? Nic nie pisalem o zadnych zmianach
          IP i nickow ,to twoja broszka buchalterze z SB. Po co te pierdoly i bajki z
          tysiaca i jednej nocy arabskiej ,klamiesz znowu??
          I przyszpilony wijesz jak robak sie i tworzysz nowe posty (rownie glupie).
          Znowu oskarzenia (Helgi) ,co bedziesz sledzil??
          Bedziesz bluzgal ,fobie ??? Zwidy ???
          NARCYZM I paranoja zydowska .........lecz sie Vist ,lecz !!!

          pozdrowienia dla wszystkich
          wojo!!!!!!


          >
          > Gość portalu: Helga napisał(a):
          >
          > > Oto cytacik z Forum Swiat:
          > >
          > > Re: !!!!!!! ZIMOWA OLIMPIADA !!!!!!!!!! $$$$$$$$$$
          > > Autor: Gość portalu: HG-88-83
          > > Data: 09-02-2002 08:19 adres: *.omh.co.jp
          > >
          > >
          > > --------------------------------------------------------------------------
          > -----
          > > -
          > >
          > > > Gość portalu: HG-88-83 napisał(a):
          > > >
          > > > >
          > > > > ****************************************************************
          > *****
          > > *****
          > > > *****
          > > > > ***
          > > > > KONKURENCJE
          > > > > ****************************************************************
          > *****
          > > *****
          > > > *****
          > > > > ***
          > > > >
          > > > > 1. rzut cebrzykiem w cadyka
          > > > > 2. rzut cadykiem do smietnika
          > > > > 3. rzut siekiera w parcha
          > > > > 4. nadziewanie Rucheli na pal
          > > > > 5. bieg kominem
          > > > > 6. gra w dwa ognie i palnik
          > > > >
          > > > > itp. czekamy na propozycje
          > > >
          > > > 7. rzut swinskim ryjem w okno synagogi
          > > > 8. strzal do rabina
          > > > 9. sikanie na parchata gwiazde
          > > > 10. jedzenie wieprzowiny na czas (konkurencja tylko dla rabinow
          > >
          > > 11. rzut Fredziem do stodoly
          > >
          > >
          > > Koniec cytaciku. A to jest jeszcze cytacik malo wymyslny, bywaja lepsze.
          >

          • Gość: wild a eunuchy podobno dłużej zyją! ;P IP: *.net.bialystok.pl 10.02.02, 22:13
            wojo!!!! napisał(a):

            > arabski eunuchu

            to przez brak stressu stresssssu stresssssssuuuuuuu... ;>
            • Gość: Vist¸ [] IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 11.02.02, 23:59
              Gość portalu: wild napisał(a):

              > wojo!!!! napisał(a):
              >
              > > arabski eunuchu
              >
              > to przez brak stressu stresssssu stresssssssuuuuuuu... ;>


              Nie stresu Maxiu smile)

              Ale kolowializująć (?) nabiału.

              smile

              Vist¸________________/
          • Gość: Vist¸ |____WOJO !!!!______obleśny_______RABI__?_____| IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 10.02.02, 22:46


            Hej...
            Proszę ostrożnie...
            Będę odpowiadał agresywnemu chamowi jego językiem.
            Wprawdzie normalnie tego nie robię, ale dziś osłabłem...
            Te słowa nie są skierowane przeciw Żydom, ale przeciw żydowskiemu syjoniście.





            VIST ty arabski eunuchu klamiesz znowu???

            WOJO!!! ty rzydowski sadystyczy lizusie-sługusie kwestionejesz mą prawdomówność ?



            > Nic nie pisalem o zadnych zmianach IP i nickow ,to twoja broszka buchalterze
            > z SB. Po co te pierdoly i *** bajki z tysiaca i jednej nocy
            > arabskiej*** ,klamiesz > znowu??


            -
            • besciak |______________Viscik(g)__________! 10.02.02, 23:03
              Gość portalu: Vist¸ napisał(a):

              > Hej...
              > Proszę ostrożnie...
              > Będę odpowiadał agresywnemu chamowi jego językiem.
              > Wprawdzie normalnie tego nie robię, ale dziś osłabłem...
              > Te słowa nie są skierowane przeciw Żydom, ale przeciw żydowskiemu syjoniście

              Matko Boska, Visciku ... powstrzymaj sie!

              Blagam Cie...

              Nie zmieniaj stylu...

              Twoje hm... czy wiesz to caly Ty

              Wojo jest Wojo a ty jestes hm... rasista?

              pzdr

              /besciak smile
              • Gość: Vist¸ |________________KIEPŚCIAK________________! IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 10.02.02, 23:20
                besciak napisał(a):
                > Gość portalu: Vist¸ napisał(a):
                > > Hej...
                > > Proszę ostrożnie...
                > > Będę odpowiadał agresywnemu chamowi jego językiem.
                > > Wprawdzie normalnie tego nie robię, ale dziś osłabłem...
                > > Te słowa nie są skierowane przeciw Żydom, ale przeciw żydowskiemu syjon
                > iście


                Milutki Kipściaczku wink)


                > Matko Boska, Visciku ... powstrzymaj sie!


                -
                • Gość: Helga Takie pytanie teoretyczne zadaje. Nie do Vista. IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 11.02.02, 16:53
                  Jak chcecie, to wam napisze kawalek z autentycznej historii Polski, ktorego byc
                  moze niektorzy nie znaja, a z ktorego wynika, ze general Sikorski zostal
                  zamordowany gdyz nie lubil Slowian. I nie skonczyl na pyskowaniu, tak jak ja,
                  ale czynnie sie Slowianom przeciwstawil.

                  Jesli chcecie, to napisze albo dzis wieczorem, albo jutro. A jak nie chcecie,
                  to nie. Bedzie mniej pisania na tematy powazne, bede sie mogla w spokoju ducha
                  zajac rozrywka, czyli dreczeniem Vista.
                  • besciak Re: Takie pytanie teoretyczne zadaje. Nie do Vista. 12.02.02, 00:27
                    Pisz az paluchy popuchna smile

                    pozdro...

                    /besciak
                • besciak Visciku 12.02.02, 00:25
                  Gość portalu: Vist¸ napisał(a):

                  ___Milutki Kipściaczku wink)

                  Beznadziejnie smile

                  Moj Viscik mi sie bardziej podoba, Visciku...

                  > Matko Boska, Visciku ... powstrzymaj sie!
                  > -
                  • Gość: Vist¸ ___ SyjonoEntuzjasta____!_!_!_!_ IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 12.02.02, 00:46
                    besciak napisał(a):
                    >
                    > Chrzczony i pieczszony przez kosciol katolicki smile
                    >
                    > We mnie plynie blekitna krew smile


                    Jak na polskiego arystokratę, dosyć plebejskie okrzyki wznosisz:

                    -----------------------------
                    Re: NIECH ŻYJE IZRAEL !
                    Autor: Gość portalu: besciak
                    Data: 19-05-2001, 21:43:17 adres: *.ip-pluggen.com
                    --------------------------------------------------------------------------------
                    Israel is GREAT! Viva Israel! Länge leve Israel! Israel es GRANDE! L'Israel est
                    GRAND! Israel ist GROSS! Israel lebt für ÜBERHAUPT! L' Israele vivrà per MAI!
                    Israel viverá para SEMPRE! Israel will live for EVER!
                    --------------------------------------------------------------------------------

                    W odpowiedzi na prymitywny syjonizm:

                    ------------------------------------
                    NIECH ŻYJE IZRAEL !
                    Autor: Gość portalu: Żyd
                    Data: 19-05-2001, 15:45:11 adres: *.*.*.*
                    --------------------------------------------------------------------------------
                    Pierdolcie się jebani antysemici, Izrael i tak zwycięży !
                    --------------------------------------------------------------------------------

                    Ach ta błękitna krew...


                    pzdr

                    Vist¸______________________/
                    • Gość: Helga Chcecie zaliczyc odjazd?!! Na pewno chcecie!!!!! IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 12.02.02, 00:57
                      Jesli wam braknie trawy albo innych srodkow wyskokowych, to wpadnijcie na forum
                      swiat i poszukajcie watkow, w ktorych figuruje KAT. A oto zalacznik, zebyscie
                      sie przekonali ze warto:


                      Sarmaci Panami świata.
                      Autor: Gość portalu: Swiatlo
                      Data: 11-02-2002 22:26 adres: *.easypower.com


                      --------------------------------------------------------------------------------
                      Gość portalu: KAT napisał(a):

                      > ..i masz rację człowieku bo ameryka zniknie tak szybko jak się pojawiła!!!!Ja
                      > osobiście nienawidzę tego Żydo- ami ścierwa!!!!Na kolejną potęgę typuję
                      > Chiny,państwo ,które ma kulturę i swoich obywateli kroi na modłę
                      zysku!!!!!!!!!
                      > Tak bo to państwo ludzi czynu a nie "czynu".A na dodatek szanują Polskę!!!!!!
                      > Chiny -kraj dobrobytu ,ale czy to ktos zapamięta.

                      Jestes niespojny. Wedlug tego co pisales niedawno nastepnym mocarstwem bedzie
                      Polska od morza do morza. Chrystus Narodow bedzie wreszcie rzadzil swiatem!
                      Przyjedzie wielki pan na bialym koniu i poprowadzi Sarmatow przeciwko Zydom,
                      Niemcom i Rosjanom. Obudza sie tez spiacy rycerze spod Giewontu oraz Wernyhora.
                      A
                      swiecic nad nimi bedzie sama Madonna Czestochowska, nasza Krolowa i opiekunka.
                      Moskwa bedzie prowincjonalnym miastem Wielkiej Rzeczypospolitej Sarmackiej.
                      Od morza do morza!



                      Koniec cytatu. hehehehe. Oni juz nie sa Slowianie. Oni sa Sarmaci. Buueeeeee!!!!
                    • besciak ___ SyjonoEntuzjasta____(?) 12.02.02, 01:06
                      Ty jestes TerrorEntuzjasta?

                      Czyzby Izrael nie byl wspanialym panstwem? Jest pieknym panstwem. Wspaniali
                      ludzie. Super klimat. Czyste morze.

                      Czemu sadzisz ze ten post byl napisany przez Zyda?

                      Co to swiadczy o Tobie?

                      Poczytaj troche o syjonizmie. Uwazam ze malo wiesz aby tyle szumu robic w okolo
                      Siebie.

                      Wychowalem sie poza granicami Polski a i tak twierdze ze moj jezyk polski jest
                      bardzo dobry a jeszcze lepszy w mowie. Nie chodzilem do polskich szkol. Nie
                      mialem tych przywileji co Ty a i tak plynie we mnie blekitna krew.

                      Jezeli chcesz i uwazasz ze moje bledy ortograficzne Ci przeszkadzaja to mozemy
                      zmienic jezyk (na jaki Ty uwazasz za sluszny - Nie umie arabskiego).

                      Ale, ale,

                      jestesmy na polskim forum i nie wypada pisac w innych jezykach.

                      Visciku smile

                      Mh...

                      pzdr

                      /besciak (The one and only)
                      • Gość: Vist¸ [-] IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 12.02.02, 13:28
                        besciak napisał(a):

                        >
                        > Co to swiadczy o Tobie?

                        -
                        • besciak Oj Visciku, gluptasku 12.02.02, 16:52
                          Ja Ciebie rozumie i Ci wybaczam smile

                          pzdr

                          /besciak
                          • Gość: Helga Re: Oj Visciku, gluptasku IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 12.02.02, 17:07
                            besciak napisał(a):

                            > Ja Ciebie rozumie i Ci wybaczam smile
                            >
                            > pzdr
                            >
                            > /besciak


                            ...... jak chrzescijaninowi przystoi.

                            A poza tym i tak nie idzie zrozumiec, o co mu chodzi.

                            Klaniam sie do stopeksmile
                            Helga
                          • Gość: Vist¸ ___Kiepściaczku___ :-)) IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 12.02.02, 17:08
                            besciak napisał(a):
                            > Ja Ciebie rozumie i Ci wybaczam smile
                            > pzdr> /besciak


                            Dzieki Kiepściaczku za dobrą wolę smile

                            Wybacz, że nie poswiecę Ci teraz więcej czasu...

                            Jak możesz zobaczyć w wątku " H€j Maxiu !!! "

                            Mam teraz na głowie poważniejsze rzeczy niż wojny/pokoje z Żydami na forum.

                            Tam jest RZECZYWISTY wróg - TARGAMIN sad

                            Wróg straszny - zdigitalizowany. (!!)

                            Zatem, jeszcze raz dziękuję smile / w samą porę /

                            Ogłaszam /wstępnie/ zawieszenie broni.... /przekaż to syjonistom wink

                            I muszę się szykować do walki nierównej, cięższej niż z 5-ma bojówkami...


                            pozdro

                            Vist¸_________________/
                            • Gość: Helga Re: ___Visciaczku___ :-)) IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 12.02.02, 17:14
                              I to bardzo ladnie z twojej strony, ze sobie takie nowe zajecie znalazles, mam
                              nadzieje ze tam jest tyle podstepow koniecznych by wygrac, i tyle rozmaitej
                              strzelaniny, ze sie na jakis czas troche rozladujesz i ci wola to zabawy w
                              kapitana SB w realu oraz tu na Forum na jakis czas przejdzie. Baw sie dlugo,
                              intensywnie i radosnie! A w przerwach nie zapomnij o swoich damach, bo
                              niespokojne jakies chodza. Chyba je zaniedbujesz.






                              Gość portalu: Vist¸ napisał(a):

                              > besciak napisał(a):
                              > > Ja Ciebie rozumie i Ci wybaczam smile
                              > > pzdr> /besciak
                              >
                              >
                              > Dzieki Kiepściaczku za dobrą wolę smile
                              >
                              > Wybacz, że nie poswiecę Ci teraz więcej czasu...
                              >
                              > Jak możesz zobaczyć w wątku " H€j Maxiu !!! "
                              >
                              > Mam teraz na głowie poważniejsze rzeczy niż wojny/pokoje z Żydami na forum.
                              >
                              > Tam jest RZECZYWISTY wróg - TARGAMIN sad
                              >
                              > Wróg straszny - zdigitalizowany. (!!)
                              >
                              > Zatem, jeszcze raz dziękuję smile / w samą porę /
                              >
                              > Ogłaszam /wstępnie/ zawieszenie broni.... /przekaż to syjonistom wink
                              >
                              > I muszę się szykować do walki nierównej, cięższej niż z 5-ma bojówkami...
                              >
                              >
                              > pozdro
                              >
                              > Vist¸_________________/

                            • besciak Viscigu :) 12.02.02, 17:18
                              Nokia disconnecting people...

                              A Szwedzi i tak ta bojowke wygraja... (jak zwykle - Szwedzki potop)

                              /besciak
                              • Gość: Helga Re: Viscigu :) IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 12.02.02, 17:33
                                besciak napisał(a):

                                > Nokia disconnecting people...
                                >
                                > A Szwedzi i tak ta bojowke wygraja... (jak zwykle - Szwedzki potop)
                                >
                                > /besciak

                                Hurysie Besciaku, z zachwytem widze, ze pan ostatnio duzo w silowni refleks
                                trenowal. To chyba byla szpada? Blysk oka, drobny ruch nadgarstkiem i .. kolejny
                                punkt zdobytysmile)

                                • besciak Pani H. 12.02.02, 21:24
                                  Jak powinien wedlug Pani przystojny hurys wygladac?

                                  Niech sie Sherlock T. Viscig wygra w swoje gwiezdne wojny i niech swartz bedzie
                                  znim.

                                  A my w tym czasie bedziemy mieli tu spokoj i cisze. No Viscig no terror smile

                                  T. = Terrorysta
                                  • wojo!!!! Re: Pani H. 12.02.02, 21:31
                                    besciak napisał(a):

                                    > Jak powinien wedlug Pani przystojny hurys wygladac?
                                    >
                                    > Niech sie Sherlock T. Viscig wygra w swoje gwiezdne wojny i niech swartz bedzie
                                    >
                                    > znim.
                                    >
                                    > A my w tym czasie bedziemy mieli tu spokoj i cisze. No Viscig no terror smile
                                    >
                                    > T. = Terrorysta

                                    Ha,ha pozdrawiam Besciaka ,Hur mar Du?
                                    No Viscig no terror podoba mi sie to.

                                    wojo!!!!
                                    • Gość: Helga Re: Do Besciaka i Wojo IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 12.02.02, 21:38
                                      wojo!!!! napisał(a):

                                      > besciak napisał(a):
                                      >
                                      > > Jak powinien wedlug Pani przystojny hurys wygladac?
                                      > >
                                      > > Niech sie Sherlock T. Viscig wygra w swoje gwiezdne wojny i niech swartz b
                                      > edzie
                                      > >
                                      > > znim.
                                      > >
                                      > > A my w tym czasie bedziemy mieli tu spokoj i cisze. No Viscig no terror smile
                                      > >
                                      > > T. = Terrorysta
                                      >
                                      > Ha,ha pozdrawiam Besciaka ,Hur mar Du?
                                      > No Viscig no terror podoba mi sie to.
                                      >
                                      > wojo!!!!


                                      Ja tez was pozdrawiam! To mamy na jakis czas spokoj? Jak milo!!! A teraz wam
                                      opowiem jak sobie was wyobrazam, bo Besciak pytal. Wu jestescie prawdziwymi i
                                      najwiekszymi wojownikami wirtualnego swiata (bo inni mnie nie interesuja).
                                      Jestescie smukli i szybcy jak charty, zwinni jak tygrysy, waleczni jak rosomaki i
                                      cieplutcy jak misie brunatne. Macie czujne oczy, a w muskularnych dloniach
                                      dzierzycie wirtualne dzidy, ktorych ostrza rozswietla chmurka elektronow.
                                      Jestescie wlochaci i piekni, a na plecach niesiecie solidna polec mamuta, ktorego
                                      osobiscie upolowaliscie. No, jak, moze byc?


                                      • besciak Do.... re ... mi i fa i fasola 12.02.02, 22:34
                                        Gość portalu: Helga napisał(a):

                                        > Ja tez was pozdrawiam! To mamy na jakis czas spokoj? Jak milo!!! A teraz wam
                                        > opowiem jak sobie was wyobrazam, bo Besciak pytal. Wu jestescie prawdziwymi i
                                        > najwiekszymi wojownikami wirtualnego swiata (bo inni mnie nie interesuja).
                                        > Jestescie smukli i szybcy jak charty, zwinni jak tygrysy, waleczni jak rosomaki
                                        > i
                                        > cieplutcy jak misie brunatne. Macie czujne oczy, a w muskularnych dloniach
                                        > dzierzycie wirtualne dzidy, ktorych ostrza rozswietla chmurka elektronow.
                                        > Jestescie wlochaci i piekni, a na plecach niesiecie solidna polec mamuta, ktore
                                        > go
                                        > osobiscie upolowaliscie. No, jak, moze byc?

                                        No cos w tym stylu... smile

                                        Teraz troche po szwedziansku

                                        Mr. Wojo kan du skriva till mig på den här adressen? Den andra har jag stängt.

                                        Nagonka na .... hehehehehe

                                        pozdrawiam

                                        /besciak

                                        • Gość: Helga Re: Do.... re ... mi i fa i fasola IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 12.02.02, 23:04
                                          besciak napisał(a):

                                          > Gość portalu: Helga napisał(a):
                                          >
                                          > > Ja tez was pozdrawiam! To mamy na jakis czas spokoj? Jak milo!!! A teraz w
                                          > am
                                          > > opowiem jak sobie was wyobrazam, bo Besciak pytal. Wu jestescie prawdziwym
                                          > i i
                                          > > najwiekszymi wojownikami wirtualnego swiata (bo inni mnie nie interesuja).
                                          >
                                          > > Jestescie smukli i szybcy jak charty, zwinni jak tygrysy, waleczni jak ros
                                          > omaki
                                          > > i
                                          > > cieplutcy jak misie brunatne. Macie czujne oczy, a w muskularnych dloniach
                                          >
                                          > > dzierzycie wirtualne dzidy, ktorych ostrza rozswietla chmurka elektronow.
                                          > > Jestescie wlochaci i piekni, a na plecach niesiecie solidna polec mamuta,
                                          > ktore
                                          > > go
                                          > > osobiscie upolowaliscie. No, jak, moze byc?
                                          >
                                          > No cos w tym stylu... smile
                                          >
                                          > Teraz troche po szwedziansku
                                          >
                                          > Mr. Wojo kan du skriva till mig på den här adressen? Den andra har jag st
                                          > ängt.
                                          >
                                          > Nagonka na .... hehehehehe
                                          >
                                          > pozdrawiam
                                          >
                                          > /besciak
                                          >

                                          Wojo!!!!! Natychmiast mi przetlumacz to narzecze!!!!!!!

                                          • besciak Re: Do.... re ... mi i fa i fasola 12.02.02, 23:09
                                            Spiskujemy przeciwko Tobie smile

                                            Musimy sie jakos zgrac abys nas nie wykonczyla jak juz zostaniemy Twoimi
                                            hurysami. Kto wie co kobita moze wymeslec?

                                            /besciak
                                            • Gość: Helga Re: Do.... re ... mi i fa i fasola IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 12.02.02, 23:31
                                              besciak napisał(a):

                                              > Spiskujemy przeciwko Tobie smile
                                              >
                                              > Musimy sie jakos zgrac abys nas nie wykonczyla jak juz zostaniemy Twoimi
                                              > hurysami. Kto wie co kobita moze wymeslec?
                                              >
                                              > /besciak

                                              Nie ma mowy. Ja sie wykonczyc nie dam. Kupie sobie slownik i to przetlumacze. A
                                              moze mi powiesz po dobroci, co napisales? Tak w drodze wyjatku? Na pewno jakies
                                              swinstwa. Ale jakie?



                                              • besciak Re: Do.... re ... mi i fa i fasola 13.02.02, 00:05
                                                Poprosilem Woja aby do mnie napisal na dany adres bo stary mam zamkniety.

                                                I nic poza tym... zaden spisek i zadna nagonka ... mala podpucha hihihihi (tak
                                                kobiety sie smieja)

                                                Zegnam i zycze slodkich snow smile

                                                /besciak
                                                • _helga Re: Do.... re ... mi i fa i fasola 13.02.02, 02:24
                                                  besciak napisał(a):

                                                  > Poprosilem Woja aby do mnie napisal na dany adres bo stary mam zamkniety.
                                                  >
                                                  > I nic poza tym... zaden spisek i zadna nagonka ... mala podpucha hihihihi (tak
                                                  > kobiety sie smieja)
                                                  >
                                                  > Zegnam i zycze slodkich snow smile
                                                  >
                                                  > /besciak

                                                  I nawzajemsmile
            • Gość: Vist¸ |____WOJO !!!!______radość_____NIENAWIŚCI________| IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 12.02.02, 15:32

              Jak miło jest dać upust syjonistycznej nienawiści ?

              Tak przyjemnie....

              Że aż się radośnie zdrabnia imionka, wymienia urojone przestępstweka...

              Nareszcie można się swą nienawiścią podelektować:


              ----------------------
              Hasta la Vista czyli Swiat wedlug Vista-Allah Ahba
              Autor: wojo!!!!@poczta.gazeta.pl
              Data: 12-02-2002 15:04
              --------------------------------------------------------------------------------
              Swiat wg Vista to atakuj ,falszuj ,oskarzaj
              i wlamuj sie do komputerow oponentow.
              Poza tym , Swiat wg Vista to Osama Bin Laden ,jego idol.
              Viscik pisze ,ze "Osama ma swoje wartosci i wiare"
              Przyblizyli nam te "wartosci" 11.09.01 ,
              a przedtem w
              nieskonczonych konfliktach miedzymuzulmanskich ,Iran-Irak
              np 9 lat dobrego muzulmanskiego zabijania ,trucia gazem itd.
              Te wartosci Viscikowi imponuja ,
              Mulla Viscik chce nam te wartosci "przeszczepic"?
              Moze taka mala Gwardia rewolucyjna na wzor Iranu?
              Troszke pozabijac ,potorturowac nieprawomyslnych ,Allah Ahbar
              Mulla Viscik (wlamanka do komputera i podjudzanko juz stosujemy).
              Tylko tyle ,ze Allah cos zmeczony wami Viscik ,
              smutno na duszy Taliby daly d...y ,Osama ,Omar i cala banda co chciala
              zaszczepic nam swoje "wartosci"
              tez uciekla .
              A obiecali walczyc do ostatniego dzielnego muzulmanina
              (sami uciekli, inni niech walcza)
              Przed ucieczka nie zapomnieli ukrasc caly zapas walut wymienialnych i
              dolarow ze skarbu panstwowego Afganistanu .
              To sa zapewne mocodawcy Vista .
              dlaczego tak sadze ?
              Otoz Vist stale dopytuje sie mnie:
              "Ile ci placa Wojo"
              Zapewne chce porownac i poprosic o podwyzke.
              Musze Vista rozczarowac ,nikt mi nic nie placi ,kiedy
              widze ,slysze i czuje Vista zaraz nabieram sam z siebie
              checi do pisania.
              I jeszcze jedno, gdy Viscik pisze :

              Mh........
              Mh.............(to Viscik mysli!!!!) glosno
              Mh.....

              A....
              Be.....
              Mh...........(a ze mysli wolno ) to jest duzo mh.....(moze to z arabskiego ?
              Mh..........(moze to spiew hurys ?
              Mh.......(moze to rozowy urok Islamu --rozowe balety w niebie?)
              Nie to labedzi spiew Viscika na forum mh...hm...mh.....

              pozdrowienia dla forum
              wojo!!!! (i calej boj-owki , Viscik sie boi)
              ---------------------------------------------------------------------------------
              • Gość: Helga Brawo, Vist! Jak juz nie masz co przedrukowac to.. IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 12.02.02, 15:55
                Brawo, Vist! Jak juz nie masz czego przedrukowac z innych watkow to puszczasz
                przedruki z tego samego watku! hehehehe Coraz z toba gorzej, niewatpliwie. A
                gdzie szlaczki? Wczesniej pokazywales nam ze umiesz robic szlaczki, pamietasz?
                Takie specjalne posty z kreseczka albo kropeczkami, zebysmy sobie obejrzeli jak
                sliczne te kropeczki i kreseczki stawiasz. A teraz szlaczki w tytule co prawda
                dalej robisz, ale te literki w srodku sa niepotrzebne. Tylko przeszkadzaja nam w
                naboznym podziwie dla twoich szlaczkow.

                Zapomniales tez dodac ze wojo jest tez "falszo-tchorzem" tej syjonistyczno-
                masonskiej- bojowkarskiej - radosci - nienawisci! A co to jest falszotchorz?
                Powiesz mi?


                Gość portalu: Vist¸ napisał(a):

                >
                > Jak miło jest dać upust syjonistycznej nienawiści ?
                >
                > Tak przyjemnie....
                >
                > Że aż się radośnie zdrabnia imionka, wymienia urojone przestępstweka...
                >
                > Nareszcie można się swą nienawiścią podelektować:
                >
                >
                > ----------------------
                > Hasta la Vista czyli Swiat wedlug Vista-Allah Ahba
                > Autor: wojo!!!!@poczta.gazeta.pl
                > Data: 12-02-2002 15:04
                > -------------------------------------------------------------------------------
                > -
                > Swiat wg Vista to atakuj ,falszuj ,oskarzaj
                > i wlamuj sie do komputerow oponentow.
                > Poza tym , Swiat wg Vista to Osama Bin Laden ,jego idol.
                > Viscik pisze ,ze "Osama ma swoje wartosci i wiare"
                > Przyblizyli nam te "wartosci" 11.09.01 ,
                > a przedtem w
                > nieskonczonych konfliktach miedzymuzulmanskich ,Iran-Irak
                > np 9 lat dobrego muzulmanskiego zabijania ,trucia gazem itd.
                > Te wartosci Viscikowi imponuja ,
                > Mulla Viscik chce nam te wartosci "przeszczepic"?
                > Moze taka mala Gwardia rewolucyjna na wzor Iranu?
                > Troszke pozabijac ,potorturowac nieprawomyslnych ,Allah Ahbar
                > Mulla Viscik (wlamanka do komputera i podjudzanko juz stosujemy).
                > Tylko tyle ,ze Allah cos zmeczony wami Viscik ,
                > smutno na duszy Taliby daly d...y ,Osama ,Omar i cala banda co chciala
                > zaszczepic nam swoje "wartosci"
                > tez uciekla .
                > A obiecali walczyc do ostatniego dzielnego muzulmanina
                > (sami uciekli, inni niech walcza)
                > Przed ucieczka nie zapomnieli ukrasc caly zapas walut wymienialnych i
                > dolarow ze skarbu panstwowego Afganistanu .
                > To sa zapewne mocodawcy Vista .
                > dlaczego tak sadze ?
                > Otoz Vist stale dopytuje sie mnie:
                > "Ile ci placa Wojo"
                > Zapewne chce porownac i poprosic o podwyzke.
                > Musze Vista rozczarowac ,nikt mi nic nie placi ,kiedy
                > widze ,slysze i czuje Vista zaraz nabieram sam z siebie
                > checi do pisania.
                > I jeszcze jedno, gdy Viscik pisze :
                >
                > Mh........
                > Mh.............(to Viscik mysli!!!!) glosno
                > Mh.....
                >
                > A....
                > Be.....
                > Mh...........(a ze mysli wolno ) to jest duzo mh.....(moze to z arabskiego ?
                > Mh..........(moze to spiew hurys ?
                > Mh.......(moze to rozowy urok Islamu --rozowe balety w niebie?)
                > Nie to labedzi spiew Viscika na forum mh...hm...mh.....
                >
                > pozdrowienia dla forum
                > wojo!!!! (i calej boj-owki , Viscik sie boi)
                > -------------------------------------------------------------------------------
                > --

    • wojo!!!! Hasta la Vista czyli Swiat wedlug Vista-Allah Ahba 12.02.02, 15:04
      Swiat wg Vista to atakuj ,falszuj ,oskarzaj
      i wlamuj sie do komputerow oponentow.
      Poza tym , Swiat wg Vista to Osama Bin Laden ,jego idol.
      Viscik pisze ,ze "Osama ma swoje wartosci i wiare"
      Przyblizyli nam te "wartosci" 11.09.01 ,
      a przedtem w
      nieskonczonych konfliktach miedzymuzulmanskich ,Iran-Irak
      np 9 lat dobrego muzulmanskiego zabijania ,trucia gazem itd.
      Te wartosci Viscikowi imponuja ,
      Mulla Viscik chce nam te wartosci "przeszczepic"?
      Moze taka mala Gwardia rewolucyjna na wzor Iranu?
      Troszke pozabijac ,potorturowac nieprawomyslnych ,Allah Ahbar
      Mulla Viscik (wlamanka do komputera i podjudzanko juz stosujemy).
      Tylko tyle ,ze Allah cos zmeczony wami Viscik ,
      smutno na duszy Taliby daly d...y ,Osama ,Omar i cala banda co chciala
      zaszczepic nam swoje "wartosci"
      tez uciekla .
      A obiecali walczyc do ostatniego dzielnego muzulmanina
      (sami uciekli, inni niech walcza)
      Przed ucieczka nie zapomnieli ukrasc caly zapas walut wymienialnych i
      dolarow ze skarbu panstwowego Afganistanu .
      To sa zapewne mocodawcy Vista .
      dlaczego tak sadze ?
      Otoz Vist stale dopytuje sie mnie:
      "Ile ci placa Wojo"
      Zapewne chce porownac i poprosic o podwyzke.
      Musze Vista rozczarowac ,nikt mi nic nie placi ,kiedy
      widze ,slysze i czuje Vista zaraz nabieram sam z siebie
      checi do pisania.
      I jeszcze jedno, gdy Viscik pisze :

      Mh........
      Mh.............(to Viscik mysli!!!!) glosno
      Mh.....

      A....
      Be.....
      Mh...........(a ze mysli wolno ) to jest duzo mh.....(moze to z arabskiego ?
      Mh..........(moze to spiew hurys ?
      Mh.......(moze to rozowy urok Islamu --rozowe balety w niebie?)
      Nie to labedzi spiew Viscika na forum mh...hm...mh.....

      pozdrowienia dla forum
      wojo!!!! (i calej boj-owki , Viscik sie boi)


Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka