Gość: Helga
IP: *.wroclaw.dialog.net.pl
10.02.02, 20:25
Uprzejmie donosze, ze w dniu dzisiejszym rycerz Vist pospieszyl na Forum Swiat,
na pomoc legionistom z Wielkiej Ligi Panslowianskiej spod znaku swastyki, pod
swiatlym, duchowym przywodztwem wodzow Milosevica (aktualnie w tiurmie) oraz
Lukaszenki (chwilowo na wolnosci). W sklad owej Wielkiej Ligi Panslowianskiej
wchodza miedzy innymi:
KAT,
Ethanol
Legionista
Dwamiecze.
Ich nicki swiadcza same za siebie.
Z uprzejmymi pozdrowieniami dla Forum Dnia,
Helga