Dodaj do ulubionych

Z innej beczki...

IP: 213.17.161.* 14.02.02, 15:04
W radio produkują się jacyś rozkochani grafomani („jesteś moim słoneczkiem a ja
twoim chlorofilem”wink na zmianę z monotematycznymi piosenkami („Woman in
love”, „Noce są tylko po to...”wink, na Forum zaroiło się od wątków w gustownym
kolorze róż, jakieś pedały gruchając w kiblu samolotu linii Londyn – NY o mało
nie ściągnęły na siebie rakiety powietrze-powietrze... Jeśli jeszcze raz
usłyszę słowo miłość lub zobaczę cokolwiek w barwach światowego pedalstwa to
nie ręczę za siebie!!!! Wyjdę z tasakiem na ulicę i urządzę wrocławską masakrę
w dniu św. Walentego!!!

Galba
Obserwuj wątek
    • Gość: Karp OK IP: 159.107.90.* 14.02.02, 15:33
      Gość portalu: Galba napisał(a):

      > W radio produkują się jacyś rozkochani grafomani („jesteś moim słoneczkie
      > m a ja
      > twoim chlorofilem”wink na zmianę z monotematycznymi piosenkami („Woman
      > in
      > love”, „Noce są tylko po to...”wink, na Forum zaroiło się od wąt
      > ków w gustownym
      > kolorze róż, jakieś pedały gruchając w kiblu samolotu linii Londyn – NY o
      > mało
      > nie ściągnęły na siebie rakiety powietrze-powietrze... Jeśli jeszcze raz
      > usłyszę słowo miłość lub zobaczę cokolwiek w barwach światowego pedalstwa to
      > nie ręczę za siebie!!!! Wyjdę z tasakiem na ulicę i urządzę wrocławską masakrę
      > w dniu św. Walentego!!!
      >
      > Galba

      1/ok, ale dlaczego wrocławską ?
      2/czyżby pojęcie "miłość" miało podzielić losy innego a mianowicie "tolerancja".

      • Gość: Galba M x 1000 IP: 213.17.161.* 14.02.02, 15:36
        Gość portalu: Karp napisał(a):

        > 1/ok, ale dlaczego wrocławską ?

        Bo tu i będzie najbliżej.

        > 2/czyżby pojęcie "miłość" miało podzielić losy innego a mianowicie "tolerancja"

        Jesli od rana usłyszałem i przeczytałem słowo na "m" z 1000 razy to nic dziwnego,
        że na jego dźwięk dostaję mdłości.

        Galba
        • Gość: Karp Re: M x 1000 IP: 159.107.90.* 14.02.02, 16:07
          Gość portalu: Galba napisał(a):

          > Gość portalu: Karp napisał(a):
          >
          > > 1/ok, ale dlaczego wrocławską ?
          >
          > Bo tu i będzie najbliżej.
          >
          > > 2/czyżby pojęcie "miłość" miało podzielić losy innego a mianowicie "tolera
          > ncja"
          >
          > Jesli od rana usłyszałem i przeczytałem słowo na "m" z 1000 razy to nic dziwneg
          > o,
          > że na jego dźwięk dostaję mdłości.
          >
          > Galba

          Trzeba gdzieś wyjechać, "uciec jak najdalej stąd".
          Jeśli ucieczka przed miłością - to tylko Tajlandia.
          pozdrawiam
          • Gość: sceptyk Re: M x 1000 IP: 195.15.57.* 14.02.02, 16:33
            Sugerujesz, ze Tajlandki to kiepskie laseczki i nie sposob sie tam zakochac?
            Nie jestem pewien czy masz racje.
            • Gość: Karp Tajki IP: 159.107.90.* 14.02.02, 16:39
              Gość portalu: sceptyk napisał(a):

              > Sugerujesz, ze Tajlandki to kiepskie laseczki i nie sposob sie tam zakochac?
              > Nie jestem pewien czy masz racje.

              Prawie wszystkie ładne dziewczyny z tego ciekawego kraju wyjechały na saksy
              (seksy). W samej Tajlandii zostały głównie transwestytki. Wiem coś o tym bo mój
              kolega marynarz był tam kiedyś i się pomylił.

              • Gość: EURO Re: Tajki IP: *.liwest.at 14.02.02, 16:43
                Poprawiają zewnętrzny i wewnętrzny ojczysty bilans płatniczy.
              • Gość: sceptyk Re: Tajki IP: 195.15.57.* 14.02.02, 17:13
                Gość portalu: Karp napisał(a):
                >
                > kolega marynarz był tam kiedyś i się pomylił.
                >
                --------------

                Ale reklamacje uwzgledniono, czy musial jednak uiscic? A moze sie w koncu nie
                wycofal, widzac ze tak czy owak musi placic? Jakby sie nie skonczylo,
                przejmujaca historia. Nie jade tam.
    • Gość: Hania Re: Z innej beczki... IP: 195.217.253.* 14.02.02, 16:48
      Gość portalu: Galba napisał(a):

      > W radio produkują się jacyś rozkochani grafomani („jesteś moim słoneczkie
      > m a ja
      > twoim chlorofilem”wink na zmianę z monotematycznymi piosenkami („Woman
      > in
      > love”, „Noce są tylko po to...”wink, na Forum zaroiło się od wąt
      > ków w gustownym
      > kolorze róż, jakieś pedały gruchając w kiblu samolotu linii Londyn – NY o
      > mało
      > nie ściągnęły na siebie rakiety powietrze-powietrze... Jeśli jeszcze raz
      > usłyszę słowo miłość lub zobaczę cokolwiek w barwach światowego pedalstwa to
      > nie ręczę za siebie!!!! Wyjdę z tasakiem na ulicę i urządzę wrocławską masakrę
      > w dniu św. Walentego!!!
      >
      > Galba

      Gleboki oddech - SPOKOJNIE!!
      O polnocy juz sie skonczy.
      Po co sluchasz radia? Wlacz sobie CD albo kasete z house-mixem. Jesli dysponujesz
      video albo dvd wypozycz sobie np. "Misia" albo (z odmiennych klimatow) "Podziemny
      Krag" - jakos przetrwasz jeszcze te 7 godzin i 10 minut. A jutro bedzie znow
      normalny dzien.
      Albo: kup choc jeden kwiatek i podaruj pierwszej spotkanej na ulicy dziewczynie,
      ktora Ci sie spodoba. I nic nie mowiac odejdz w dal.
    • Gość: EURO Re: Z innej beczki... IP: *.liwest.at 14.02.02, 16:52
      A ja jako, że na świętych słabo się znam, to przez pomyłkę na św.Walentego
      obszamałem parę pączków. Obym nie został za to c i ę ż k o ukarany!!!
      • Gość: doku Re: Z innej beczki... IP: *.mofnet.gov.pl 14.02.02, 17:04
        Gość portalu: EURO napisał(a):

        > przez pomyłkę na św.Walentego
        > obszamałem parę pączków. Obym nie został za to c i ę ż k o ukarany!!!

        Jeśli zwrócisz, zostanie Ci wybaczone
      • Gość: Hania Re: Z innej beczki... IP: 195.217.253.* 14.02.02, 17:07
        Gość portalu: EURO napisał(a):

        > A ja jako, że na świętych słabo się znam, to przez pomyłkę na św.Walentego
        > obszamałem parę pączków. Obym nie został za to c i ę ż k o ukarany!!!

        Na zdrowie!!!
        • Gość: EURO Re: Z innej beczki... IP: *.liwest.at 14.02.02, 18:47
          No, nie wiem! Na razie mie mgli!
          • Gość: Hania Re: Z innej beczki... IP: 195.217.253.* 14.02.02, 19:37
            Gość portalu: EURO napisał(a):

            > No, nie wiem! Na razie mie mgli!

            Zagryz ogorkiem kiszonym.
            Albo maslaczkiem w occie.
            Mniam, mniam.
            • Gość: oczko Galba to "kochający inaczej" ?!!! IP: *.chello.pl 14.02.02, 19:42
              Może z tego bierze się jego pociąg do "siedem" ?

              oczko = 21
              • Gość: EURO Re: Galba to IP: *.liwest.at 14.02.02, 19:50
                Jak z niego nie zejdziesz, to pomyślimy, że Ty też!
                • Gość: Galba "też" ? IP: 213.17.161.* 15.02.02, 11:59
                  Gość portalu: EURO napisał(a):

                  > Jak z niego nie zejdziesz, to pomyślimy, że Ty też!

                  Proszę o wykreślenie słówka "też".

                  Galba

                  • Gość: Maciek Oczko posuwa Galbę ? IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 15.02.02, 12:25
                    Całe szczęście, że nie będą mieli dzieci !
                    • Gość: # Re: Oczko posuwa Galbę ? IP: *.wroclaw.tpnet.pl 15.02.02, 12:34
                      Gość portalu: Maciek napisał(a):

                      > Całe szczęście, że nie będą mieli dzieci !

                      SLD wnioslo juz projekt ustawy w tym wzgledzie.
                      A ktos tu zarzucal prawicy, ze pedaly.

                      Oczko = 3 * 7 = 21 czyzby od "oczek" w swoich ponczoszkach ?
                      Czy moze raczej od mimiki przywolujacej ?

                      Tylko sie nie obraz na starego #-a i nie bluzgaj.
                      Pokaz po raz pierwszy klase !
                      • Gość: Maciek Re: Oczko posuwa Galbę ? IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 15.02.02, 12:37
                        Gość portalu: # napisał(a):

                        > Gość portalu: Maciek napisał(a):
                        >
                        > > Całe szczęście, że nie będą mieli dzieci !
                        >
                        > SLD wnioslo juz projekt ustawy w tym wzgledzie.
                        > A ktos tu zarzucal prawicy, ze pedaly.
                        >
                        > Oczko = 3 * 7 = 21 czyzby od "oczek" w swoich ponczoszkach ?
                        > Czy moze raczej od mimiki przywolujacej ?
                        >
                        > Tylko sie nie obraz na starego #-a i nie bluzgaj.
                        > Pokaz po raz pierwszy klase !

                        O ! I # nadstawia się Oczku i próbuje go uwodzić !
                        Teraz wiadomo dla kogo szykowana jest ta ustawa. Ciekawe czy siedem to lala czy
                        dziobak ?
                        Pa, zboczki !
                    • Gość: Galba Porządnych ludzi uprasza się o nie czytanie... IP: 213.17.161.* 15.02.02, 12:47
                      Drogie sukinsyny z czerwonego burdelu!

                      Wiem, że obecność takich ludzi jak ja czy "7" na tym Forum trochę was wk***** i
                      dlatego staracie się odstręczyć nas za wszelką cenę od pojawiania się tutaj.
                      Wiem, że nie będąc w stanie nawiązać merytorycznej i kulturalnej dyskusji z
                      nami wybraliście rzucanie w nas g***** z klozetu Urbana. Wyposażony w tę wiedzę
                      oświadczam wam drogie tampony Sierakowskiej co następuje:

                      1. każdy wasz plugawy atak utwierdza mnie w przekonaniu, że jestem tu potrzebny
                      2. nie liczcie na jakąkolwiek moją odpowiedź w przyszłości
                      3. moja opinia o was jest dokładnie taka jakiej się domyślacie

                      z wyrazami obrzydzenia,
                      Galba

                      PS. Odpowiednie osoby z pewnością trafnie zidentyfikują swoje nędzne postaci
                      jako adresatów powyższego.
                  • Gość: EURO Re: OK ! IP: *.liwest.at 15.02.02, 20:18
                    Chociaż nie rozumiem. Jeśli mnie ktoś tak napisze - odpowiem: może, nie twoja
                    sprawa, już sam nie wiem jaki jestem. Wstaw w tę rubrykę co chcesz. T o moja
                    sprawa i tak czy owak nie muszę jej ogłaszać ani dementować(też inna forma
                    ogłaszania).
    • Gość: siedem wychodzi z ciebie zwierzaczek IP: *.tgory.pik-net.pl 15.02.02, 12:37
      Gość portalu: Galba napisał(a):

      > W radio produkują się jacyś rozkochani grafomani („jesteś moim słoneczkie
      > m a ja
      > twoim chlorofilem”wink na zmianę z monotematycznymi piosenkami („Woman
      > in
      > love”, „Noce są tylko po to...”wink, na Forum zaroiło się od wąt
      > ków w gustownym
      > kolorze róż, jakieś pedały gruchając w kiblu samolotu linii Londyn – NY o
      > mało
      > nie ściągnęły na siebie rakiety powietrze-powietrze... Jeśli jeszcze raz
      > usłyszę słowo miłość lub zobaczę cokolwiek w barwach światowego pedalstwa to
      > nie ręczę za siebie!!!! Wyjdę z tasakiem na ulicę i urządzę wrocławską masakrę
      > w dniu św. Walentego!!!
      >
      > Galba



      kiedy idziemy na bizona Kagana?
      7,00
      • Gość: Maciek Re: wychodzi z ciebie zwierzaczek Galbusiu IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 15.02.02, 12:42
        Gość portalu: siedem napisał(a):

        > Gość portalu: Galba napisał(a):
        >
        > > W radio produkują się jacyś rozkochani grafomani („jesteś moim słone
        > czkie
        > > m a ja
        > > twoim chlorofilem”wink na zmianę z monotematycznymi piosenkami („
        > Woman
        > > in
        > > love”, „Noce są tylko po to...”wink, na Forum zaroiło się o
        > d wąt
        > > ków w gustownym
        > > kolorze róż, jakieś pedały gruchając w kiblu samolotu linii Londyn –
        > NY o
        > > mało
        > > nie ściągnęły na siebie rakiety powietrze-powietrze... Jeśli jeszcze raz
        > > usłyszę słowo miłość lub zobaczę cokolwiek w barwach światowego pedalstwa
        > to
        > > nie ręczę za siebie!!!! Wyjdę z tasakiem na ulicę i urządzę wrocławską mas
        > akrę
        > > w dniu św. Walentego!!!
        > >
        > > Galba
        >
        >
        >
        > kiedy idziemy na bizona Kagana?
        > 7,00

        Skoro siedem zwraca się do galby per "zwierzaczku" to chyba w tym układzie siedem
        robi za "lalę".
        Oznacza to, że oczko będzie stukał i galbę i siedem.
        Ochydne pedały.
        Brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr !
      • Gość: # Re: wychodzi z ciebie zwierzaczek IP: *.wroclaw.tpnet.pl 15.02.02, 12:43
        Nie wiem czy szabla wystarczy
        czy wziac na wszelki wypadek stara siekiere?

        A moze tylko proce - bo nie mam zamiaru biegac za uciekajacymi tchorzami !
        • Gość: # Re: wychodzi z ciebie zwierzaczek IP: *.wroclaw.tpnet.pl 15.02.02, 12:45
          Widze ze Macius stawi czola.
          Wezme jakis patyk.
        • Gość: siedem na swoim sajcie umiesciłem IP: *.tgory.pik-net.pl 15.02.02, 12:51
          2 animacje bedace projektem narzedzia do dyskusji z ex-czerwonymi, czerwonymi,
          nowoczerwonymi gnojkami z ATAQ, i kryptoczerwonymi:
          zapraszam do ocen technicznych

          siedem.home.pl/

          7,00
          • Gość: Galba Recenzja w wersji mini IP: 213.17.161.* 15.02.02, 13:44
            Gość portalu: siedem napisał(a):

            > 2 animacje bedace projektem narzedzia do dyskusji z ex-czerwonymi, czerwonymi,
            > nowoczerwonymi gnojkami z ATAQ, i kryptoczerwonymi:
            > zapraszam do ocen technicznych
            >
            > siedem.home.pl/
            >
            > 7,00

            ---

            Mnie się podobają ale muszę zaznaczyć, że jestem całkowitym laikiem jeśli chodzi
            o informatykę.

            Galba

            • Gość: siedem Re: Recenzja w wersji mini IP: *.tgory.pik-net.pl 15.02.02, 13:58
              Gość portalu: Galba napisał(a):

              > Gość portalu: siedem napisał(a):
              >
              > > 2 animacje bedace projektem narzedzia do dyskusji z ex-czerwonymi, czerwon
              > ymi,
              > > nowoczerwonymi gnojkami z ATAQ, i kryptoczerwonymi:
              > > zapraszam do ocen technicznych
              > >
              > > siedem.home.pl/
              > >
              > > 7,00
              >
              > ---
              >
              > Mnie się podobają ale muszę zaznaczyć, że jestem całkowitym laikiem jeśli chodz
              > i
              > o informatykę.
              >
              > Galba
              >

              To jest fizyka
              właściwie...
              zastanawiam się czy lepiej
              jak łańcuch jest cięzki
              czy lepiej
              jak kula jest ciężka

              jak to coś będzie łamac karki???
              w tym projekcie ogniwa łancucha wykonane
              są z bardzo lekkich stopów aluminium
              a właściwy przedmiot "dyskusji"
              zrobione ze starego dobrego żelastwa
              2KG argumentacji

              7,00
      • Gość: Galba Kres Bestii już bliski... IP: 213.17.161.* 15.02.02, 12:52
        Gość portalu: siedem napisał(a):

        > kiedy idziemy na bizona Kagana?
        > 7,00

        Sytuacja zaczyna dojrzewać do tego by zapolować na sukinsyna. Zacznijmy zbierać
        siły, ustalać strategię, szykować osikowe kołki. Czas już bliski...

        Galba
        • Gość: Maciek Ależ Wy się chłopcy niedojdy kochacie ! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 15.02.02, 12:59
          Siedem jak Ci ślicznie w tym fioletowym wdzianku, zboczku !
          Galbuś popraw sobie oczka !
          Hahahahahahahaaaahahaha !!!!!!!!!!

          Jak się okazało ta ustawa o pedałach robi furorę nie tylko w seminaraich
          duchownych !



          • Gość: Grzechu Panowie kochający "inaczej": Galba, 7 ,oczko i # ! IP: 157.25.130.* 15.02.02, 13:25
            Czy wy moglibyście przenieść się na forum dla pedałów ?
            • Gość: # Do Grzecha z obrzydzeniem IP: *.wroclaw.tpnet.pl 15.02.02, 13:58

              Grzechu - odpisze ci tylko raz -
              skalany jestes, chocbys sie
              wil i skamlal - bez pokuty
              i poprawy nie wracaj.

              Skalanie grzechu wszyscy widza i nieczystosc twojego sumienia.
              Prosze tylko.
              Nie niszcz sciany kibli dworcowych i miejskich
              - bo z taka postawa jaka prezentujesz,
              nie wyglada bys podatki na nie uiszcal.

              Tu pisz co chcesz- cztac cie nie beda - zapewniam !!!!!!!!!!!
    • Gość: AndrzejG Już nie rozumiem z tego nic IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 15.02.02, 20:36
      Dla mnie określenie 'dupa' było przenośnią.Oznaczało kobietę wartą zachodu.
      A tu masz , widać nic nie zrozumiałem , ani w szkole , ani na podwórku.
      O kurna!Jednak grzecznie się bawiłem.

      Co jak co , ale nie przemogę się do pedałów.
      Od dziś nie wsiądę nawet na rower!

      Andrzej
      • Gość: Karolek Re: Już nie rozumiem z tego nic IP: *.chello.pl 15.02.02, 20:53
        Gość portalu: AndrzejG napisał(a):

        > Dla mnie określenie 'dupa' było przenośnią.Oznaczało kobietę wartą zachodu.
        > A tu masz , widać nic nie zrozumiałem , ani w szkole , ani na podwórku.
        > O kurna!Jednak grzecznie się bawiłem.
        >
        > Co jak co , ale nie przemogę się do pedałów.
        > Od dziś nie wsiądę nawet na rower!
        >
        > Andrzej

        Nic się nie bój. Ci tutejsi to są "bierni" ... . Najwyżej będą czekać, że się na
        nich rzucisz.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka