Dodaj do ulubionych

Przeczytaj Socjotecnika pojęcie mus dla intelig...

15.02.02, 16:00
Przeczytaj napewno socjotechnika widzi na pierwszym planie tez religie.Autor:
A.......O (---.icm.edu.pl) Data: 2002-02-13 15:29 Analogia [ SOCJOTECHNIKA =
FIZYKA ATOMOWA ](-
Obserwuj wątek
    • asaneczek DOPISUJĘ JESCZE 15.02.02, 16:08
      ZRZUT ZOSTAŁ ZROBIONY Z FORUM ---->katolik.pl
      Jak ktoś uważa się za część inteligencji musi znać pojęcie SOCJOTECHNIKA a jak
      nie zna to tak jak by się uważać za znawce komputerów a niewiedzieć czym dysk
      twardy jest no takich komputerowców chłopców to naszczęście niema pozdrawiam
      ale widza chodziaż minimalna o socjologi zdaje mnie się przerażać jej
      powszechny brak!!!!!!!!
      Pozdrawki Asaneczek
      • wild a możesz wytłumaczyć co to?:) 15.02.02, 16:14
        asaneczek napisał(a):

        > ZRZUT ZOSTAŁ ZROBIONY Z FORUM ---->katolik.pl
        > Jak ktoś uważa się za część inteligencji musi znać pojęcie SOCJOTECHNIKA a jak
        > nie zna to tak jak by się uważać za znawce komputerów a niewiedzieć czym dysk
        > twardy jest no takich komputerowców chłopców to naszczęście niema pozdrawiam
        > ale widza chodziaż minimalna o socjologi zdaje mnie się przerażać jej
        > powszechny brak!!!!!!!!
        > Pozdrawki Asaneczek

        będe wdzięczny! smile

        poozdrówka!
    • asaneczek CZĘŚĆ DRUGA UZUPEŁNIENIE 15.02.02, 16:22
      Re: Socjotechnika religiiAutor: A......O (---.icm.edu.pl) Data: 2002-02-14
      00:42 Odp. dla Autor: dziecko hitler pojawil sie w momencie gdy nie bylo
      jeszcze wyklarowanego postmodernizmu ale byly juz tak zwane trzy drogi które
      prowadza sama ludzkosc do nikad natomiast z modernizmem hitler mial bardzo
      wiele wspólnego przeciez nagrania z przemówieniami hitlera nie zostaly
      zniszczone z ich tresci ewidentnie wynika jakas lokalizacja pojeciowa nawet
      odniesienie sie hitlera do --)Bóg,ze sama opatrznosc boza czuwa nad nim i
      klamliwy mit zbudowania królestwa dobra toz to najczyztszy modernizm modernizm
      byl opisywany na masach(rasizm) klarowny podzial na jednostki porzadane i
      nieporzadane itd. Zakladam ze czytajacy nie laczy okreslen modernizm i
      postmodernizm wylacznie z malarstwem.
      Odpowiedz na te wiadomosc
      Re: Socjotechnika religiiAutor: Zakapior (mailto:WBPrus@cytechcis.net?
      subject=Przeczytaj napewno socjotechnika widzi na pierwszym planie też
      religie.) (208.62.178.---) Data: 2002-02-14 01:33 Wystarczy przeczytac ksiazke
      Jozefa Mackiewicza "ZWYCIESTWO PROWOAKCJI" i nie musimy sie tu glowic nad
      socjotechnikami.Sa lewackiej prowieniencji:typu liberanej,protestanckiej czyli
      de facto agnostycznej ect. Obecnie jest nowa swietna uaktualniajaca te
      totalitarna dezinformacje- walke z KK i wiara w BOGA wogole,( zainteresowanych
      prosze na moj adres pryw)! Zakapior Ten "maly kazio" nie dosc ze jakis
      sekciarz i duren- to nawet nie wie z czym sie Jii SOCJALIZM HITLERA?? A kazdy
      lewizm jako broni podstawowej uzywa PROPAGANDY- czyli socjotechniki
      dezinformujacej ( jakie uprawiaja tu rozne Male kazie,zbylutki.sruuuuuuwajki
      ect! Moij adres internetowy WBPrus@cytechcis,net
      Odpowiedz na te wiadomosc
      Re: Socjotechnika religiiAutor: dziecko (mailto:dziecko@.compel.com?
      subject=Przeczytaj napewno socjotechnika widzi na pierwszym planie też
      religie.) (---.pacificnet.net) Data: 2002-02-14 02:12 No mozliwe jedna rzecz
      trzeba dodac sztuka jest odzwierciedleniem zycia innym slowem nie bieze sie z
      nikad a powstaje z obserwacji i z ducha, ten Hitler milosnik modernizmu zrobil
      bodajze w Norymberdze wystawe modernistyczna pt. sztuka zdegenerowana zachodu
      byl tam miedzyjnymi ten degenerat Picasso! i podobna banda idiotow on to zrobil
      tak by ludzie przejrzeli na oczy ze to co nowoczesne w literaturze czy plastyce
      to zle wmysl zasady wszystko co tradycyjne jest dobre tak wiec z niego to byl
      kurde Modernista pelna geba. Ale ja sie nie dziwie ci modernisci oprocz form
      dziwnych to krzyczeli Hitler to Kit i Kujbas! Tak wiec Hitler byl modernista
      tak jak socjalista z niego byl z nazwysmile)) Dziecko
      Odpowiedz na te wiadomosc
      Re: Socjotechnika religiiAutor: Ksiaze Nevermore (---.waw.cdp.pl) Data: 2002-02-
      14 09:04 Panie Slawomirze! Na ksiazki Mackiewicza jest szlaban w Polsce!
      Nigdzie nie moge znalezc - nie ma wznowien, bo lape na spuscizne JM polozyla
      jakas kobieta i nie pozwala drukowac - pozywa do sadu - jest o tym w NCz!, NCz!
      tez podobno moze byc pozwany do sadu przez nia za przedruk tekstu JM (mimo ze
      za pozwoleniem p. Haliny Mackiewicz!).
      Odpowiedz na te wiadomosc
      Re: Socjotechnika religiiAutor: Murzynek Bambo (mailto:wandaja@interia.pl?
      subject=Przeczytaj napewno socjotechnika widzi na pierwszym planie też
      religie.) (---.acn.pl) Data: 2002-02-14 09:17 Rasizm to qjbas zakapior
      rasista a a...o qjon Bambo pytac dziecko chciec cukierka czy Bog kochac
      Murzynkow ?
      Odpowiedz na te wiadomosc
      Re: Socjotechnika religiiAutor: Murzynek Bambo (mailto:wandaja@interia.pl?
      subject=Przeczytaj napewno socjotechnika widzi na pierwszym planie też
      religie.) (---.acn.pl) Data: 2002-02-14 09:29 Bambo mowic kasia to moja
      siostra xiaze tez
      Odpowiedz na te wiadomosc
      Re: Socjotechnika religiiAutor: Adam (---.polsl.gliwice.pl) Data: 2002-02-14
      22:57 ,,Rzeczywiscie. Tez zauwazylem, ze katolicyzm stosuje socjotechnike".
      Rzeczywiscie w okresie kontrreformacji podobno barokowy, bogaty wystrój wnetrz
      kosciolów mial przyciagac ludzi. Ale to bylo ze 400 lat temu. I to chba jedyny
      element socjotechniki, na jaki Kosciól sobie pozwolil. Zas dzisiaj ? cóz,
      poziom kazan, katechez, prasy katolickiej, o wystroju nie wspominajac sluzy
      raczej zniecheceniu do Kosciola. Dlatego jak tak dalej pójdzie pozostani eprzy
      Kosciele juz chyba tylko garstka zapalenców. Chyba ze Duch Swiety dopomoze, co
      jest calkiem mozliwe. Przeciez to prawdziwa wiara. I na dodatek niejedno juz
      przeszla i z nniejednych opresji wyszla. A z wroga socjotechnika tez damy sobie
      rade.
      Odpowiedz na te wiadomosc
      Re: Socjotechnika religiiAutor: Murzynek Bambo (---.acn.pl) Data: 2002-02-14
      23:33 albo bog rozwali wasze koscioly i sam odejdzie jak kiedys od zydow macie
      duze szanse he he
      Odpowiedz na te wiadomosc
      Re: Socjotechnika religiiAutor: Murzynek Bambo (---.acn.pl) Data: 2002-02-14
      23:37 tu juz napisal ktos o waszej ewangelizacji przez pedofilie he he
      Odpowiedz na te wiadomosc
      Re: Socjotechnika religiiAutor: Ksiaze Nevermore (---.waw.cdp.pl) Data: 2002-02-
      15 07:40 Bambo nie gwalcic Murzynki w busz. Bambo uwazac - AIDS. Bambo widziec
      film Taniec Trzcin? Bambo oszczedzac Murzynki - dziewice, bo umrzec, i Murzynki
      umrzec, i Bambo nie miec co gwalcic, chyba nosorozca w busz?
      Odpowiedz na te wiadomosc
      Re: Socjotechnika religiiAutor: Murzynek Bambo (---.acn.pl) Data: 2002-02-15
      10:37 xiaze kto ci sprzedal taka chorobe nie nosorozec co kobieto murzynska he
      he he .
      Odpowiedz na te wiadomosc
      Re: Socjotechnika religiiAutor: Cecylia (mailto:cecylia2@box43.pl?
      subject=Przeczytaj napewno socjotechnika widzi na pierwszym planie też
      religie.) (---.uw.olsztyn.pl) Data: 2002-02-15 11:37 Czy pozwolicie, ze
      dyskusje na moment sprowdze do przyziemnych spraw? Zaczela sie ona od oswiaty,
      wiec kilka slów. Po pierwsze - nie kazda reforma jest socjotechnika, choc
      zgadzam sie w pelni!!!! z opiniami tu wygloszonymi na temat zagrozenia
      socjotechnikami, dlatego nie zamyka sie ludzi za nieprawomyslne poglady, nie
      zabija etc. bo sa juz metody w "bialych rekawiczkach", Hitler przy tych
      metodach to prymityw. Najkrócej ujac to mozna w wyrazeniu "poprawnosc
      polityczna", u nas to polega na tym, ze kto nie mysli tak jak GW, Radio Zet
      itp, ten jest faszysta, antysemita, ksenofob, zasciankowiec.... w ogóle
      czlowiek zacofany i kwita. Po drugie - socjotechnika tam jest szczególnie
      niebezpieczna, gdzie nie ma samodzielnego myslenia, wiedzy i umiejetnosci,
      gdzie aktywne myslenie zamienia sie na bierne patrzenie w ekran. Dlatego, choc
      mi sie tu na pewno dostanie, powiem: przy wszystkich zagrozeniach splycenia
      nauczania w polskich szkolach, podobnie jak to sie stalo w USA i nie tylko,
      potrzebne polskiej oswiacie jak woda do zycia dwie na poczatek rzeczy: 1/ Jak
      najwieksza dostepnosc, w tym przede wszystkim dla tych, kórymi sie róznymi
      socjotechnikami manipuluje do wiedzy niezaleznej, innej niz "medialne papki".
      2/ Takie nauczanie w szkole, by nie tyko teoria byla najwazniejsza, lecz
      umiejetnosci czytania ze zrozumieniem, np. prawa, róznych umów itp., zwyklego
      pisania pism uzytkowych itd. Bez tego ludzie sobie nie radza w najzwyklejszych
      sytuacjach zyciowych i nie maja szans na nizaoleznosc finansowa, na posiadanie
      chocby malej wlasnosci, która pozwoli im na rzeczywista asertywnosc zyciowa, a
      tego komunisci i liberalowie najbardziej sie boja, dlatego praktycznie
      wstrzymano reforme oswiaty. Jest i 3 sprawa, tj. budowanie w mlodym czlowieku
      poczucia wlasnej godnosci i wartosci, ze jest kims waznym dla Boga i ludzi. W
      kazdym razie temu na pewno nie sluz wmawianie nam, jakim to brzydkim jestesmy
      narodem.
      Odpowiedz na te wiadomosc
      Re: Socjotechnika religiiAutor: Surukusu (mailto:wandaja@interia.pl?
      subject=Przeczytaj napewno socjotechnika widzi na pierwszym planie też
      religie.) (---.acn.pl) Data: 2002-02-15 12:02 "ze kto nie mysli tak jak GW,
      Radio Zet itp, ten jest faszysta, an
      • wild no to co to jest socjotechnika Profesorko A.? :) 15.02.02, 16:35
        ?smile
    • vincenzo Re: Przeczytaj Socjotecnika pojęcie mus dla intelig... 15.02.02, 17:15
      Nic się nie zmieniło nadal jeden człowiek i naród chce panować nad drugim
      jednym znajwiększych sukcesów socjotechniki jest w mówienie ludziom że mamy
      bezpieczne i normalne czasy. A są to czasy krucjat gospodarczych i wymierania
      narodów obumierania naszej matki ziemi Boże! jak na naszą epoke będą patrzeć
      przyszłe pokolenia czy my jesteśmy
      jakimś nowym średniowieczem a niektórzy mówią że arabowie mają dziwaczny
      kalendarz u nich jest teraz rok ~~1400r jak wielu wie Jest socjotechnika i ona
      jest stosowana wobec Państwa Polskiego ja też nie jestem jej wstanie bliżej
      zdefiniować ale jej smród to się czuje smród roznosi się na cały naród i
      próbuje go zwalić znóg tu trafnie ktoś napisał że gdyby hitler znał pojęcie
      socjotechnika znamy fakty historyczne witania wojak niemieckich na wschodzie
      gdyby hitler znał wspomniane pojęcie i je zastosował rzucił by na kolana rosje
      teraz chce to się uczynić z polską.
    • vincenzo Re: Przeczytaj Socjotecnika pojęcie mus dla intelig... 15.02.02, 18:16
      chciałbym przeczytać tu opis pojęcia szerszy socjotechnika !co tak mało
      "Pranie mózgu" to też powstało dopiero w latach 50-tych wcześniej chyba nikt
      tak niczego nie nazywał zatem są młode pojęcia i stare ale socjotechnika
      istniała już wczasie nawet pierwszej wojny światowej i nikt nie zna definicji
      socjotechnika myślę że dość wtajemniczymi oranżystami tego pojęcia są cwaniacy
      którzy myślą że na tym zrobią kase żeby napakować w masę troche gówna
      do mózgu o dziwo pozwalała sobie na to też inteligencja to przykre.no myślę
      jeszcze ze coś tu więcej przeczytam dziękuję za uwage
      • wild mind control?:] 15.02.02, 18:19
        vincenzo napisał(a):

        > chciałbym przeczytać tu opis pojęcia szerszy socjotechnika !co tak mało
        > "Pranie mózgu" to też powstało dopiero w latach 50-tych wcześniej chyba nikt
        > tak niczego nie nazywał zatem są młode pojęcia i stare ale socjotechnika
        > istniała już wczasie nawet pierwszej wojny światowej i nikt nie zna definicji
        > socjotechnika myślę że dość wtajemniczymi oranżystami tego pojęcia są cwaniacy
        > którzy myślą że na tym zrobią kase żeby napakować w masę troche gówna
        > do mózgu o dziwo pozwalała sobie na to też inteligencja to przykre.no myślę
        > jeszcze ze coś tu więcej przeczytam dziękuję za uwage

        zaraz może coś wyszperam! smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka