asaneczek 15.02.02, 16:00 Przeczytaj napewno socjotechnika widzi na pierwszym planie tez religie.Autor: A.......O (---.icm.edu.pl) Data: 2002-02-13 15:29 Analogia [ SOCJOTECHNIKA = FIZYKA ATOMOWA ](- Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
asaneczek DOPISUJĘ JESCZE 15.02.02, 16:08 ZRZUT ZOSTAŁ ZROBIONY Z FORUM ---->katolik.pl Jak ktoś uważa się za część inteligencji musi znać pojęcie SOCJOTECHNIKA a jak nie zna to tak jak by się uważać za znawce komputerów a niewiedzieć czym dysk twardy jest no takich komputerowców chłopców to naszczęście niema pozdrawiam ale widza chodziaż minimalna o socjologi zdaje mnie się przerażać jej powszechny brak!!!!!!!! Pozdrawki Asaneczek Odpowiedz Link Zgłoś
wild a możesz wytłumaczyć co to?:) 15.02.02, 16:14 asaneczek napisał(a): > ZRZUT ZOSTAŁ ZROBIONY Z FORUM ---->katolik.pl > Jak ktoś uważa się za część inteligencji musi znać pojęcie SOCJOTECHNIKA a jak > nie zna to tak jak by się uważać za znawce komputerów a niewiedzieć czym dysk > twardy jest no takich komputerowców chłopców to naszczęście niema pozdrawiam > ale widza chodziaż minimalna o socjologi zdaje mnie się przerażać jej > powszechny brak!!!!!!!! > Pozdrawki Asaneczek będe wdzięczny! poozdrówka! Odpowiedz Link Zgłoś
asaneczek CZĘŚĆ DRUGA UZUPEŁNIENIE 15.02.02, 16:22 Re: Socjotechnika religiiAutor: A......O (---.icm.edu.pl) Data: 2002-02-14 00:42 Odp. dla Autor: dziecko hitler pojawil sie w momencie gdy nie bylo jeszcze wyklarowanego postmodernizmu ale byly juz tak zwane trzy drogi które prowadza sama ludzkosc do nikad natomiast z modernizmem hitler mial bardzo wiele wspólnego przeciez nagrania z przemówieniami hitlera nie zostaly zniszczone z ich tresci ewidentnie wynika jakas lokalizacja pojeciowa nawet odniesienie sie hitlera do --)Bóg,ze sama opatrznosc boza czuwa nad nim i klamliwy mit zbudowania królestwa dobra toz to najczyztszy modernizm modernizm byl opisywany na masach(rasizm) klarowny podzial na jednostki porzadane i nieporzadane itd. Zakladam ze czytajacy nie laczy okreslen modernizm i postmodernizm wylacznie z malarstwem. Odpowiedz na te wiadomosc Re: Socjotechnika religiiAutor: Zakapior (mailto:WBPrus@cytechcis.net? subject=Przeczytaj napewno socjotechnika widzi na pierwszym planie też religie.) (208.62.178.---) Data: 2002-02-14 01:33 Wystarczy przeczytac ksiazke Jozefa Mackiewicza "ZWYCIESTWO PROWOAKCJI" i nie musimy sie tu glowic nad socjotechnikami.Sa lewackiej prowieniencji:typu liberanej,protestanckiej czyli de facto agnostycznej ect. Obecnie jest nowa swietna uaktualniajaca te totalitarna dezinformacje- walke z KK i wiara w BOGA wogole,( zainteresowanych prosze na moj adres pryw)! Zakapior Ten "maly kazio" nie dosc ze jakis sekciarz i duren- to nawet nie wie z czym sie Jii SOCJALIZM HITLERA?? A kazdy lewizm jako broni podstawowej uzywa PROPAGANDY- czyli socjotechniki dezinformujacej ( jakie uprawiaja tu rozne Male kazie,zbylutki.sruuuuuuwajki ect! Moij adres internetowy WBPrus@cytechcis,net Odpowiedz na te wiadomosc Re: Socjotechnika religiiAutor: dziecko (mailto:dziecko@.compel.com? subject=Przeczytaj napewno socjotechnika widzi na pierwszym planie też religie.) (---.pacificnet.net) Data: 2002-02-14 02:12 No mozliwe jedna rzecz trzeba dodac sztuka jest odzwierciedleniem zycia innym slowem nie bieze sie z nikad a powstaje z obserwacji i z ducha, ten Hitler milosnik modernizmu zrobil bodajze w Norymberdze wystawe modernistyczna pt. sztuka zdegenerowana zachodu byl tam miedzyjnymi ten degenerat Picasso! i podobna banda idiotow on to zrobil tak by ludzie przejrzeli na oczy ze to co nowoczesne w literaturze czy plastyce to zle wmysl zasady wszystko co tradycyjne jest dobre tak wiec z niego to byl kurde Modernista pelna geba. Ale ja sie nie dziwie ci modernisci oprocz form dziwnych to krzyczeli Hitler to Kit i Kujbas! Tak wiec Hitler byl modernista tak jak socjalista z niego byl z nazwy)) Dziecko Odpowiedz na te wiadomosc Re: Socjotechnika religiiAutor: Ksiaze Nevermore (---.waw.cdp.pl) Data: 2002-02- 14 09:04 Panie Slawomirze! Na ksiazki Mackiewicza jest szlaban w Polsce! Nigdzie nie moge znalezc - nie ma wznowien, bo lape na spuscizne JM polozyla jakas kobieta i nie pozwala drukowac - pozywa do sadu - jest o tym w NCz!, NCz! tez podobno moze byc pozwany do sadu przez nia za przedruk tekstu JM (mimo ze za pozwoleniem p. Haliny Mackiewicz!). Odpowiedz na te wiadomosc Re: Socjotechnika religiiAutor: Murzynek Bambo (mailto:wandaja@interia.pl? subject=Przeczytaj napewno socjotechnika widzi na pierwszym planie też religie.) (---.acn.pl) Data: 2002-02-14 09:17 Rasizm to qjbas zakapior rasista a a...o qjon Bambo pytac dziecko chciec cukierka czy Bog kochac Murzynkow ? Odpowiedz na te wiadomosc Re: Socjotechnika religiiAutor: Murzynek Bambo (mailto:wandaja@interia.pl? subject=Przeczytaj napewno socjotechnika widzi na pierwszym planie też religie.) (---.acn.pl) Data: 2002-02-14 09:29 Bambo mowic kasia to moja siostra xiaze tez Odpowiedz na te wiadomosc Re: Socjotechnika religiiAutor: Adam (---.polsl.gliwice.pl) Data: 2002-02-14 22:57 ,,Rzeczywiscie. Tez zauwazylem, ze katolicyzm stosuje socjotechnike". Rzeczywiscie w okresie kontrreformacji podobno barokowy, bogaty wystrój wnetrz kosciolów mial przyciagac ludzi. Ale to bylo ze 400 lat temu. I to chba jedyny element socjotechniki, na jaki Kosciól sobie pozwolil. Zas dzisiaj ? cóz, poziom kazan, katechez, prasy katolickiej, o wystroju nie wspominajac sluzy raczej zniecheceniu do Kosciola. Dlatego jak tak dalej pójdzie pozostani eprzy Kosciele juz chyba tylko garstka zapalenców. Chyba ze Duch Swiety dopomoze, co jest calkiem mozliwe. Przeciez to prawdziwa wiara. I na dodatek niejedno juz przeszla i z nniejednych opresji wyszla. A z wroga socjotechnika tez damy sobie rade. Odpowiedz na te wiadomosc Re: Socjotechnika religiiAutor: Murzynek Bambo (---.acn.pl) Data: 2002-02-14 23:33 albo bog rozwali wasze koscioly i sam odejdzie jak kiedys od zydow macie duze szanse he he Odpowiedz na te wiadomosc Re: Socjotechnika religiiAutor: Murzynek Bambo (---.acn.pl) Data: 2002-02-14 23:37 tu juz napisal ktos o waszej ewangelizacji przez pedofilie he he Odpowiedz na te wiadomosc Re: Socjotechnika religiiAutor: Ksiaze Nevermore (---.waw.cdp.pl) Data: 2002-02- 15 07:40 Bambo nie gwalcic Murzynki w busz. Bambo uwazac - AIDS. Bambo widziec film Taniec Trzcin? Bambo oszczedzac Murzynki - dziewice, bo umrzec, i Murzynki umrzec, i Bambo nie miec co gwalcic, chyba nosorozca w busz? Odpowiedz na te wiadomosc Re: Socjotechnika religiiAutor: Murzynek Bambo (---.acn.pl) Data: 2002-02-15 10:37 xiaze kto ci sprzedal taka chorobe nie nosorozec co kobieto murzynska he he he . Odpowiedz na te wiadomosc Re: Socjotechnika religiiAutor: Cecylia (mailto:cecylia2@box43.pl? subject=Przeczytaj napewno socjotechnika widzi na pierwszym planie też religie.) (---.uw.olsztyn.pl) Data: 2002-02-15 11:37 Czy pozwolicie, ze dyskusje na moment sprowdze do przyziemnych spraw? Zaczela sie ona od oswiaty, wiec kilka slów. Po pierwsze - nie kazda reforma jest socjotechnika, choc zgadzam sie w pelni!!!! z opiniami tu wygloszonymi na temat zagrozenia socjotechnikami, dlatego nie zamyka sie ludzi za nieprawomyslne poglady, nie zabija etc. bo sa juz metody w "bialych rekawiczkach", Hitler przy tych metodach to prymityw. Najkrócej ujac to mozna w wyrazeniu "poprawnosc polityczna", u nas to polega na tym, ze kto nie mysli tak jak GW, Radio Zet itp, ten jest faszysta, antysemita, ksenofob, zasciankowiec.... w ogóle czlowiek zacofany i kwita. Po drugie - socjotechnika tam jest szczególnie niebezpieczna, gdzie nie ma samodzielnego myslenia, wiedzy i umiejetnosci, gdzie aktywne myslenie zamienia sie na bierne patrzenie w ekran. Dlatego, choc mi sie tu na pewno dostanie, powiem: przy wszystkich zagrozeniach splycenia nauczania w polskich szkolach, podobnie jak to sie stalo w USA i nie tylko, potrzebne polskiej oswiacie jak woda do zycia dwie na poczatek rzeczy: 1/ Jak najwieksza dostepnosc, w tym przede wszystkim dla tych, kórymi sie róznymi socjotechnikami manipuluje do wiedzy niezaleznej, innej niz "medialne papki". 2/ Takie nauczanie w szkole, by nie tyko teoria byla najwazniejsza, lecz umiejetnosci czytania ze zrozumieniem, np. prawa, róznych umów itp., zwyklego pisania pism uzytkowych itd. Bez tego ludzie sobie nie radza w najzwyklejszych sytuacjach zyciowych i nie maja szans na nizaoleznosc finansowa, na posiadanie chocby malej wlasnosci, która pozwoli im na rzeczywista asertywnosc zyciowa, a tego komunisci i liberalowie najbardziej sie boja, dlatego praktycznie wstrzymano reforme oswiaty. Jest i 3 sprawa, tj. budowanie w mlodym czlowieku poczucia wlasnej godnosci i wartosci, ze jest kims waznym dla Boga i ludzi. W kazdym razie temu na pewno nie sluz wmawianie nam, jakim to brzydkim jestesmy narodem. Odpowiedz na te wiadomosc Re: Socjotechnika religiiAutor: Surukusu (mailto:wandaja@interia.pl? subject=Przeczytaj napewno socjotechnika widzi na pierwszym planie też religie.) (---.acn.pl) Data: 2002-02-15 12:02 "ze kto nie mysli tak jak GW, Radio Zet itp, ten jest faszysta, an Odpowiedz Link Zgłoś
vincenzo Re: Przeczytaj Socjotecnika pojęcie mus dla intelig... 15.02.02, 17:15 Nic się nie zmieniło nadal jeden człowiek i naród chce panować nad drugim jednym znajwiększych sukcesów socjotechniki jest w mówienie ludziom że mamy bezpieczne i normalne czasy. A są to czasy krucjat gospodarczych i wymierania narodów obumierania naszej matki ziemi Boże! jak na naszą epoke będą patrzeć przyszłe pokolenia czy my jesteśmy jakimś nowym średniowieczem a niektórzy mówią że arabowie mają dziwaczny kalendarz u nich jest teraz rok ~~1400r jak wielu wie Jest socjotechnika i ona jest stosowana wobec Państwa Polskiego ja też nie jestem jej wstanie bliżej zdefiniować ale jej smród to się czuje smród roznosi się na cały naród i próbuje go zwalić znóg tu trafnie ktoś napisał że gdyby hitler znał pojęcie socjotechnika znamy fakty historyczne witania wojak niemieckich na wschodzie gdyby hitler znał wspomniane pojęcie i je zastosował rzucił by na kolana rosje teraz chce to się uczynić z polską. Odpowiedz Link Zgłoś
vincenzo Re: Przeczytaj Socjotecnika pojęcie mus dla intelig... 15.02.02, 18:16 chciałbym przeczytać tu opis pojęcia szerszy socjotechnika !co tak mało "Pranie mózgu" to też powstało dopiero w latach 50-tych wcześniej chyba nikt tak niczego nie nazywał zatem są młode pojęcia i stare ale socjotechnika istniała już wczasie nawet pierwszej wojny światowej i nikt nie zna definicji socjotechnika myślę że dość wtajemniczymi oranżystami tego pojęcia są cwaniacy którzy myślą że na tym zrobią kase żeby napakować w masę troche gówna do mózgu o dziwo pozwalała sobie na to też inteligencja to przykre.no myślę jeszcze ze coś tu więcej przeczytam dziękuję za uwage Odpowiedz Link Zgłoś
wild mind control?:] 15.02.02, 18:19 vincenzo napisał(a): > chciałbym przeczytać tu opis pojęcia szerszy socjotechnika !co tak mało > "Pranie mózgu" to też powstało dopiero w latach 50-tych wcześniej chyba nikt > tak niczego nie nazywał zatem są młode pojęcia i stare ale socjotechnika > istniała już wczasie nawet pierwszej wojny światowej i nikt nie zna definicji > socjotechnika myślę że dość wtajemniczymi oranżystami tego pojęcia są cwaniacy > którzy myślą że na tym zrobią kase żeby napakować w masę troche gówna > do mózgu o dziwo pozwalała sobie na to też inteligencja to przykre.no myślę > jeszcze ze coś tu więcej przeczytam dziękuję za uwage zaraz może coś wyszperam! Odpowiedz Link Zgłoś