Dodaj do ulubionych

Ja to przerabiałam

08.09.10, 19:46
Ja tego alzheimera widziałam, szkoda mi Jarkasad
Obserwuj wątek
        • gini Re: Ja to przerabiałam 08.09.10, 20:55
          Tyle, ze to jest malo wazne, jak sie PS rozwali to w to miejsce powstanie inna partia, ilez razy tak bylo.Wazne sa sprawy biezace, podatki,umowa z gazpromem ,sledztwo w sparawie katastrofy, i wiele innych.
          Pisanie o Kaczynskim na okraglo, to odwracanie uwagi od spraw najwazniejszych.
            • gini Re: Ja to przerabiałam 08.09.10, 21:13
              jola.iza1 napisała:

> Tyle tylko?? Gini, ten człowiek jest chory, trzeba leczyć, coby pomóc człowieko
              > wi??
              > Można mieć różne wizje, pomysły?? Chorego należy leczyć, przerabiałamsad

Lecz sie sama, jak chcesz to ci pomoge.
          • andrzejg Re: Ja to przerabiałam 08.09.10, 21:12
            gini napisała:

> Pisanie o Kaczynskim na okraglo, to odwracanie uwagi od spraw najwazniejszych.

Masz rację gini, ale Kaczyński sam się prosi o to pisanie
            On to chyba jest V kolunmą PO

A.
            • gini Re: Ja to przerabiałam 08.09.10, 21:19
              andrzejg napisał:

> gini napisała:
              >
              > > Pisanie o Kaczynskim na okraglo, to odwracanie uwagi od spraw najwazniejs
              > zych.
              >
              > Masz rację gini, ale Kaczyński sam się prosi o to pisanie
              > On to chyba jest V kolunmą PO
              >
              > A.

Neprawda Andrzej, jest tyle waznych spraw wymienilam, w Belgii nikt by sie nie zajmowal partia opozycyjna.Fakt, ze od miesiecy jest na celowniku squ...onej prasy, byc moze dalo efekt, ze puscily mu nerwy.
              A tusk ,z komoruskim, ktorzey rozpierda laja ten kraj jezdza sobie na wycieczki zagraniczne i maja w doupie.
              • andrzejg Re: Ja to przerabiałam 08.09.10, 21:25
                Tusk z Komorowskim robią spokojnie politykę, w tym zagraniczną , która w końcu uzdrowia po rozpierduszcze Lecha i pomagierów typu Fotyga, a Kaczyński pomaga im w tym ile ma tylko sił
                Tak jak napisałem . J.Kaczyński to V kolumna PO

A.
                • gini Re: Ja to przerabiałam 08.09.10, 21:32
                  andrzejg napisał:

> Tusk z Komorowskim robią spokojnie politykę, w tym zagraniczną , która w końcu
                  > uzdrowia po rozpierduszcze Lecha i pomagierów typu Fotyga, a Kaczyński pomaga i
                  > m w tym ile ma tylko sił
                  > Tak jak napisałem . J.Kaczyński to V kolumna PO
                  >
                  > A.

Jaka polityke zagraniczna robia?Kontrakt z Gazpromem, to jest walenie w plecy EU, poczytaj najpierw, z Indii co Ci przywiezie?Zdechnieta krowe z ulicy?
                  Przeciez tusk zapowiedzial, ze bedzie teraz uprawial tzw polityke zagraniczna czyli bedzie jezdzil na wycieczki zagraniczne.
              • gini A ja juz w ogole nie rozumiem 08.09.10, 21:28
                Czy to, ze partia opozycyjna zawiesila jakas tam czlonkinie, to jest najwazniejszy temat dnia?
                Po co to dawac na pierwsza strone?Chyba tylko po by glupole mialy o czym pisac, nie myslaly, ile dostana po doupie na podwyzszce podatkow, co bedzie za dziesiec lat, jaka przyszlosc czeka ich dzieci, bo tusk, martwi sie o dzis, i na koszt glupoli jezdzi na wycieczki do egzotycznych krain, jak nie Peru to Indie.
                A glupole niech placa, i niech sie podniecaja Kaczynskim i Ela Jakubiak.
                papatki
                • andrzejg Re: A ja juz w ogole nie rozumiem 08.09.10, 21:32
                  Problem w tym,że głupole doskonale wiedza,że gospodarz mający burdel na własnym podwórku nie poprowadzi dobrze całego państwa. Dlatego tak o tym głośno. Jaki los czeka Polskę pod rzadami szalonego rozpierdzielacza ?

A.
                  • gini Re: A ja juz w ogole nie rozumiem 08.09.10, 21:38
                    andrzejg napisał:

> Problem w tym,że głupole doskonale wiedza,że gospodarz mający burdel na własnym
                    > podwórku nie poprowadzi dobrze całego państwa. Dlatego tak o tym głośno. Jaki
                    > los czeka Polskę pod rzadami szalonego rozpierdzielacza ?
                    >
                    > A.

Jak na razie rozpie... kto inny i jest ok.Czy Kaczynski jest szalony?A dlaczego bo zawiesil Jakubiak, i nikt wlasciwie nie wie zaco.Ale wszyscy sa oburzeni, to jest najsmieszniejsze.
                    A w koncu jak ci ktos sra we wlasne gniazdo to co bedzioesz go trzymal?
                      • gini Re: A ja juz w ogole nie rozumiem 08.09.10, 21:47
                        andrzejg napisał:

> i nikt wlasciwie nie wie zaco
                        > A w koncu jak ci ktos sra we wlasne gniazdo

>
                        > to w końcu wiadomo za co , czy nie?
                        >
                        > Ty wiesz?
                        >
                        > A.

Nie wim, piszeo Migalskim, tez wszyscy byli oburzeni...
                        A co do Jakubiak skoro nikt nie wie za co to w czym problem, jak sie dowiemy to wtedy bedzie mozna dyskutowac.
                        A o polskiej polityce zagranicznej zaraz Ci podrzuce.
                        • gini Re: A ja juz w ogole nie rozumiem 08.09.10, 21:51
                          Wróćmy do „Dziennika Gazety Prawnej”. „Wicepremier Waldemar Pawlak negocjował w Brukseli załagodzenie unijnego sprzeciwu wobec umowy [gazowej – M.S]. Tymczasem Unia działa w długofalowym interesie Polski, nasze władze zaś podkopują raczkującą dopiero politykę bezpieczeństwa i solidarności energetycznej, którą nie dość, że sami lansowaliśmy, to jeszcze chcemy ją uczynić jednym z priorytetów polskiej prezydencji w UE” – pisze Andrzej Talaga w DGP. Bardzo trafna uwaga. Ale, jak już mówiliśmy, liczy się satysfakcja tu i teraz. A nie umowa, która zwiąże nas na trzydzieści lat. Wszak politykę energetyczną wymyślił PiS, więc nic dziwnego, że Platformie jest ona nie w smak.
                          Szkoda tylko, że to, co było naszym wynalazkiem – polityka energetyczna – dziś przeszkadza nam odtrąbić sukces w negocjacjach z Gazpromem, który osiągnął wszystko, co sobie założył, bo strona polska niemal we wszystkim mu ustąpiła.
                          Dlaczego? Trochę światła rzuca na to Andrzej Kublik w komentarzu w „GW”: „Głównym instrumentem nacisku Gazpromu na Polskę są dodatkowe dostawy gazu na zimę” – cytuje „Kommiersanta” Kublik. I pisze dalej: „Zdumiewające groźby, bo Gazprom ma problemy ze zbytem swego surowca w Europie. Cóż to by był za skandal w UE, gdyby Gazprom z politycznych powodów zamroził Polskę. Do kosza trzeba by też wrzucić deklaracje szefa rosyjskiej dyplomacji Siergieja Ławrowa, który w zeszłym tygodniu zapewniał, że Moskwie zależy na dobrych partnerskich stosunkach z Warszawą”.
                          Święte słowa, tym bardziej zwracają uwagę, że wyszły spod pióra ważnego dziennikarza GW, której leży na sercu polepszenie stosunków z Rosją. Skoro nawet zwolennicy ocieplenia na linii Moskwa – Warszawa domagają się konkretów, a nie tylko ciepłych słów, istnieje nadzieja, że opowiadający o rewelacyjnych postępach dyplomatycznych w Rosji rząd, dostrzeże, że owszem, liczą się gesty, ale w sferze interesów jak na razie nic się po 10 kwietnia nie zmieniło.

To jest wazne Andrzej, a nie jakas tam Jakubiak i jak widac energetyczna polityka PIS byla dobra .

Nie chce mi sie juz linkowac zerknij do watku Olega albo do mojego o gazpromie, tam jest duzo, tylko niestety chyba temat niewygodny albo za ciezki i barak chetbych do dyskusji, o Jakubiak i prezesie dyskutuje sie o wiele latwiej....
                          • gini Jak klamie GW 08.09.10, 22:24
                            Politolog: teraz Kaczyński "wypstryka" niepewnych ludzi
                            prot2010-09-08, ostatnia aktualizacja 2010-09-08 20:59
                            - Jarosław Kaczyński prewencyjnie zaczyna "wycinać" ludzi, którzy w jego mniemaniu nie są do końca lojalni - tak politolog dr Wojciech Jabłoński komentuje zawieszenie Elżbiety Jakubiak, posłanki PiS, w prawach członka partii.

Fot. Wojciech Olkuśnik / AG
                            Elżbieta Jakubiak
                            ZOBACZ TAKŻE
                            Jakubiak się odwoła. "Idę Jarosława Kaczyńskiego, mam nadzieję, że go zastanę"
                            Kluzik-Rostkowska: Oczekuję takiej samej kary jak Ela Jakubiak
                            "To szaleństwo" - Migalski o zawieszeniu Jakubiak
                            Elżbieta Jakubiak zawieszona w prawach członka PiS. "Za postawę"
                            Dr Wojciech Jabłoński, politolog z Uniwersytetu Warszawskiego, ocenia w rozmowie z nami decyzję Jarosława Kaczyńskiego ws. Elżbiety Jakubiak. - Myślę, że prezes Jarosław Kaczyński stara się maksymalnie zabezpieczyć sobie pole politycznego manewru. Prewencyjnie zaczyna - mówiąc brzydko - wycinać ludzi, którzy w jego mniemaniu nie są do końca lojalni. No i przyszła pora na Jakubiak. Może i Paweł Poncyljusz się też nie ostanie - uważa.

Politolog nie wierzy, że po tej decyzji może wybuchnąć jakiś bunt w PiS, ponieważ usuwa i będzie usuwać ludzi pojedynczo, a nie "hurtowo". Zaczął od europosła Marka Migalskiego. - On czekał, czy ktoś się za Markiem Migalskim wstawi. Nie było w zasadzie żadnego oddźwięku w PiS. Każdy siedział cicho i prezes to wykorzystał. Teraz po kolei, mówiąc kolokwialnie, "wypstryka ludzi", którzy są niepewni - twierdzi.

Nie mogl zaczac od Migalskiego, bo Migalski nie byl nigdy czlonkiem PIS)))
                            GW serwuje gdybania jakiegos debila, ktory mieni sie politologiem, jak zwykle z reszta,wiecej tych wypocin to i czytac sie nie chce.
                              • gini Re: Jak klamie GW 08.09.10, 22:46
                                jola.iza1 napisała:

> Kłamie, bardziej kłamią inne media, serio!!
                                > Niemniej, jednak, Gini?? Chory Prezes, czy niekoniecznie?? Ustalmy, co Ci zale
                                > ży??

A dlaczego chory?Bo zawiesil jedna pania?To swiadczy o jakiej znow chorobie?
                                • jola.iza1 Re: Jak klamie GW 08.09.10, 23:26
                                  Gini?? Ja mam Alzheimera w domu, dawno temu się jak u Prezesa było, taka lojalność, wiara i innesad
                                  Mnie to rybka, ale pamiętaj co powiedziałam, za trzy lata?? Odwiedzisz go w szpitalu??
                                  • gini Re: Jak klamie GW 09.09.10, 06:59
                                    jola.iza1 napisała:

> Gini?? Ja mam Alzheimera w domu, dawno temu się jak u Prezesa było, taka lo
                                    > jalność, wiara i innesad
                                    > Mnie to rybka, ale pamiętaj co powiedziałam, za trzy lata?? Odwiedzisz go w s
                                    > zpitalu??

Nie wiadomo komu z brzega, moze Ty trafisz najpierw.
                                    • gini Re: Jak klamie GW 09.09.10, 07:07
                                      2010-09-08 15:15
                                      Medialni duszpasterze i mobilni eksperci
                                      Tagi:piskaczyńskipropagandamass mediamediapolityka
                                      Byłbym swoistym naiwniakiem, gdybym uważał, że list Kaczyńskiego nie stanie się medialną pożywką przez najbliższe dwa tygodnie. Nie brakuje przecież opinii, interpretacji i rozkładania listu na czynniki pierwsze. Dzięki temu po raz kolejny dziennikarze i eksperci nie zajmują się polityką, a głupotami.
                                      Przechodząc metamorfozę, dziennikarze zamieniają się w istnych duszpasterzy, którzy wraz z zaproszonymi do studia politologami wnikliwie sprawdzają każde słowo, każde zdanie. Precyzja interpretacyjna jest tak wysoka, jakby znajdowali się w liceum i zajmowali się wierszami Herberta. Choć do tych, których dziś list Kaczyńskiego interesuje, bardziej pasuje twórczość Szymborskiej z czasów głębokiej komuny.
                                      Wiadomo, jak już kilka dni temu pisałem – Kaczyński uzurpatorem jest większym niż dotychczas. Z kolei z interpretacji kolejnego politologa (dla wp.pl) dowiadujemy się o sygnale jaki Prezes miał dać swoim konserwatywnym członkom – czas krwawego rozliczenia liberalnego skrzydła nadszedł. Przy tym tempie i takim zainteresowaniu jutro możemy dowiedzieć się o tym, że pierwsze głowy poleciały. W ten rytm wchodzi także marszałek Schetyna, otwierając furtkę PO Kluzik-Rostkowskiej i Poncyliuszowi.
                                      Dzięki takim medialnym nowościom i zdolnościom myślenia, PiS staje się partią, w której na posiedzeniach partyjnych, w obecności wszystkich członków partii, wiesza się na szubienicy nielojalnych zdrajców i później wystawia się ich na katafalk. Ku przestrodze innym, którzy ośmielą się wyrazić swoje zdanie.
                                      Tak, gdyby nie fakt, że słyszę w telewizji i radiu od kilku dni o dyktaturze partyjnej Kaczyńskiego, to nawet uznałbym to za śmieszne. Nadmiar powoduje jednak odruch zwrotny. Nie tak powinny wyglądać relacje medialne. Halo, dziennikarze! A gdzie Wasze reportaże o pracy rządu? Gdzie rozliczanie zadłużającej Nas ciągle władzy? Długo będziecie się jeszcze zajmować dyrdymałami i karmić społeczeństwo propagandową kiełbasą?
                                      Od dawna powtarzam, że zdecydowana większość polskich dziennikarzy nigdy nie znalazłaby pracy w zachodnich mediach. Dlaczego? Bo tam one są niezależne, tam dziennikarz pracuje nad obiektywnym przekazem informacji. Informacji, a nie pierdół trzymających się wiecznie jednej osoby i jednej partii. Za takie ochłapy jakie serwują dziennikarze w Polsce, za granicą mogliby co najwyżej dostać wypłatę na powrót do domu.
                                      Wiecznie te same zdania, Ci sami ludzie. Najlepiej widać to na ostatnim przykładzie dotyczącym rocznicy Solidarności. Wszędzie Ci sami mobilni eksperci, którzy przemieszczają się tylko ze studia do studia i prawią prawdy objawione. Jakże oni są wspaniali, Waldemar Kuczyński, Bogdan Lis, Henryka Krzywonos – jakże świetną mają oni pamięć! Wszystko wiedzą, wszystko pamiętają, z dokładnością do minuty, wszystko co było 30 lat temu. Wiedzą co kto powiedział, zrobił, koło kogo stał. Jakże oni są wspaniali w tej swojej pamięci. Jaka szkoda tylko, że ciężko zweryfikować to z IPN.
                                      Czasem mam wrażenie, że między Polską a Rosją nie ma wielkich różnic w poglądzie medialnym. Bo i tam i tu, prywatne medium uważane za obiektywne i rzetelne tak naprawdę sieje propagandę. Tylko dwie różnice: pierwsza - rosyjska telewizja, o której piszę pełni swoją rolę dopiero od kilku lat (wcześniej taką obiektywną rzeczywiście była), i druga – przestawione literki. U Nas nazywa się to TVN, tam – NTV.

Z blogu Marcina Rola salon 24

Ja pisze o tym od dawna, ze w normalnym kraju media zachowuja sie inaczej, a sledze sobie media i francuskie i belgijskie, ale coz, Jola Andrzej i wielu innych bezkrytycznie daja sobie wciskac kit
            • jola.iza1 Re: Ja to przerabiałam 08.09.10, 21:24
              andrzejg napisał:

> gini napisała:
              >
              > > Pisanie o Kaczynskim na okraglo, to odwracanie uwagi od spraw najwazniejs
              > zych.
              >
              > Masz rację gini, ale Kaczyński sam się prosi o to pisanie
              > On to chyba jest V kolunmą PO
              >
              > A.

Ma tylko ciut racji, że Jarosław chory, to niestety fakt, że Platforma niemocą stoi, insza insząść?? Ja tu z pokorą nad chorobą, a mnie platformą w pysk??
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka