melord 16.09.10, 16:20 tam tez trzeba zrobic porzadek.. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
melord Re: Melord 16.09.10, 16:31 niegrzeczna gini jestes... popelniono blad,jakos trzeba to naprawic Odpowiedz Link Zgłoś
gini Re: Melord 16.09.10, 16:35 melord napisał: > niegrzeczna gini jestes... > popelniono blad,jakos trzeba to naprawic ty jestes zwykle bydle ,zmarlych sie nie rusza .Grobow sie nie rusza, a czy jest godzien czy nie oceni historia,nie gnoje wychowane na papce propagandowej Michnika . I jak wyzej spie...j Odpowiedz Link Zgłoś
melord gini.. 16.09.10, 16:42 jeszcze raz zwracam ci uwage,ze mnie ublizasz.... oceni historia...juz dzisiaj oceniono,ze pochowanie Kaczynskich na Wawelu bylo zbyt pospieszne i pochopne...powinni byc pochowani na Powazkach Odpowiedz Link Zgłoś
mate_lot Re: gini.. 16.09.10, 16:48 Według tej belgijskiej bździągwy Stalina też nie powinno się ruszać. Odpowiedz Link Zgłoś
gini Re: gini.. 16.09.10, 16:54 melord napisał: > jeszcze raz zwracam ci uwage,ze mnie ublizasz.... > > oceni historia...juz dzisiaj oceniono,ze pochowanie Kaczynskich na Wawel > u bylo zbyt pospieszne i pochopne...powinni byc pochowani na Powazkach Ublizylam Ci?Naprawde ?Ja po prostu pisze co mysle , gdyby napisal to Abnsztyfikant zareagowalabym identycznie ,nie wiem czemu w stosunku do Ciebie mam akurat dobierac slowka. Juz tu komus kiedys tlumaczylam, dyskutuje nie z osobami ale z pogladami. A poniewaz tresc tego co napisales mi sie nie podoba, wiec pisze ,a ze obcesowo?No coz, ja juz taka jestem. Raz jeszcze cywilizowani ludzie zmarlych nie ruszaja .Jak zrozumiesz to daj znac ,ale watpie czy zrozumiesz. Zdaje, sie, ze Cie wygasze jak Absztyfikanta i reszte lemingow . Odpowiedz Link Zgłoś
melord Re: gini.. 17.09.10, 02:18 gini napisala: dyskutuje nie z osobami ale z pogladami. spierd....j, to do osoby czy pogladow ,zdecyduj sie? nigdzie nie postuluje by Kaczynskich usunac z Wawelu pisze ze popelniono blad gdyz stworzylo ewenement dzieki ktoremu nalezaloby w przyszlosci pochowac innych prezydentow,wiec: Jaruzelskiego,TW Bolka,komucha Kwasniewskiego ,Komorowskiego itd (rusek w tym watku o tym rowniez wspomnial,inni w innych) Wawel trzeba "zamknac" przed watpliwej jakosci pseudopolitykami III RP...zaden na ten honor do tej pory nie zasluzyl. Mozesz mnie wygaszac,mnie "gancygal"...nie Ty pierwsza,nie ostatnia Swoim ekstemalnymi pogladami mocherowo-pisowskimi upadabniasz sie do otmanionych "obroncow" krzyza wspomaganych przez swirujacego prezesa ktory wraz z nimi modlil sie na chodniku pokazujac swiatu ciemnote i zacofanie,stawiajac Polske na rowni z jakims Batustanem czy Papua Grupa oszolomow stworzyla miejsce kultu w Ktorym prawdopodobnie nigdy nie stanela noga Prezydenta Kaczynskiego a Ty wirtualnie do tego towarzystwa dolaczylas. Mnie Twoje poglady nie przeszkadzaja,prosze cie tylko po raz ostatni,trzymaj jezyk za zebami ad persona ja tez potrafie choc wolalbym w Twoim przypadku tego uniknac. Odpowiedz Link Zgłoś
polski_francuz Bambuk 17.09.10, 05:23 z Wawelem popelniono blad. A blad w polityce tonaciezszy grzech. Usunac z Wawelu juz pewnie sie nie da. Ale zbezczeszczona zostala pamiec wielkich Polakow. I bedzie to jatrzylo Polakow jeszcze dlugie dziesieciolecia. Wyrazy sympatii dla twej wstrzemiezliwosci w stosunku do gini. Pozdro PF Odpowiedz Link Zgłoś
snajper55 Re: Krzyz usunieto...czas na Wawel 16.09.10, 16:41 melord napisał: > tam tez trzeba zrobic porzadek.. Razem z krzyżem do Smoleńska ? S. Odpowiedz Link Zgłoś
melord Re: Krzyz usunieto...czas na Wawel 16.09.10, 16:54 off_nick napisała: > > > jeden temat zastepczy usunieto...pozostala sprawa krzesel... Odpowiedz Link Zgłoś
snajper55 Re: Krzyz usunieto...czas na Wawel 17.09.10, 11:46 melord napisał: > jeden temat zastepczy usunieto...pozostala sprawa krzesel... Tych krzeseł ? S. Odpowiedz Link Zgłoś
mate_lot Re: Krzyz usunieto...czas na Wawel 16.09.10, 16:50 Ponoć jakieś miazmaty Wielkiego Prezydenta pozostały w Smoleńsku... Odpowiedz Link Zgłoś
absztyfikant Re: Krzyz usunieto...czas na Wawel 16.09.10, 16:57 Teraz to juz za pozno, ale rzeczywiscie sprofanowano Wawel. Odpowiedz Link Zgłoś
mate_lot Re: Krzyz usunieto...czas na Wawel 16.09.10, 17:00 absztyfikant napisał: > Teraz to juz za pozno, ale rzeczywiscie sprofanowano Wawel. > ================ Kapciowy JPII to uczynił. Historia mu tego nie wybaczy. Odpowiedz Link Zgłoś
absztyfikant Re: Krzyz usunieto...czas na Wawel 16.09.10, 17:05 Mial gigantyczna wladze w Watykanie. Przez lata kryl pewne slabosci kleru i nie dopuszczal ich do papy. Wloskie media sporo pisaly o Don Stanislao... Odpowiedz Link Zgłoś
hordol Re: Krzyz usunieto...czas na Wawel 16.09.10, 18:15 a co ty masz do polskiego wawelu? martw sie o góre herzla Odpowiedz Link Zgłoś
absztyfikant Re: Krzyz usunieto...czas na Wawel 16.09.10, 16:59 Zdaniem autorów badania, jego geografia społeczna wskazuje, że im wyższe wykształcenie i status społeczny ankietowanych, tym większy sceptycyzm wobec decyzji o pochówku prezydenta Kaczyńskiego na Wawelu. Odpowiedz Link Zgłoś
rusek11 Re: Krzyz usunieto...czas na Wawel 16.09.10, 17:08 walese, kwasniewskiego i komorowskiego tez trzeba bedzie pochowac na wawelu. a putina na kremlu,hehe Odpowiedz Link Zgłoś