Dodaj do ulubionych

Dala ciala

14.09.15, 21:07
i wie o tym. Kazdemu sie moze zdarzyc...

https://i.f1g.fr/media/figaro/1280x580_crop/2015/09/14/XVMe36ec92e-5b0a-11e5-810a-0f4aca75316b.jpg

PF
Obserwuj wątek
    • klioes Re: Dala ciala 14.09.15, 21:10
      polski_francuz napisał:

      > i wie o tym. Kazdemu sie moze zdarzyc...
      >
      > https://i.f1g.fr/media/figaro/1280x580_crop/2015/09/14/XVMe36ec92e-5b0a-11e
> 5-810a-0f4aca75316b.jpg

      Kazdemu, ale nie politykowi rzadzacemu panstwem!

      DYMISJA SUBITO !!!
      • oleg3 Pafie, jako Europejczyk pełną gębą 14.09.15, 21:18
        (to opis, nie ironia; mnie Europa nie nęci) napisz proszę o różnicy w taktyce/strategii między Berlinem a Paryżem wobec kryzysu imigracyjnego.
        • polski_francuz Angie 14.09.15, 21:32
          zagrala w kierunku "my jestemy najsympatyczniejszym krajem swiata" i dala lekkomyslnie do zrozumienia uchodzcom, ze ich przyjmie.

          Francja, do dzisiejszego ranka, sie czula okradzona z tych pozytywnych emocji.

          Az sie okazalo, ze emocje nie powinny miec miejsca w polityce. I sie Angie zupelnie przejechala.

          A na rozum: Francja ma kiepska emigracje (Algierczykow duzo) i wielu z nich nie pracuje i sie nie integruje. Niemcy maja lepsza emigracje turecka, uczciwych i pracowitych chociaz moze mniej ambitnych niz przecietny Niemiec.

          I Francuzi maja z 10% bezrobocia a Niemcy z 4% czy cos, czyli nie maja bezrobocia.

          Ale czy wezmiesz kogos, kogo zupuelnie nie znasz do roboty? NIE! I zabraklo bardzo ostroznosci.

          A Francuzi grali swoja zwyczajna gre: duzo mowic i dawac lekcje a malo robic.

          PF
          • polski_francuz Po zastanowieniu i w skrocie 14.09.15, 21:44
            Niemcy starali sie zagrac nieswoja role. I im zupelnie nie wyszlo.

            PF
            • oleg3 Re: Po zastanowieniu i w skrocie 15.09.15, 12:23
              Dzięki za komentarz.

              Zastanawiają mnie konsekwencje. Brukselsko-berliński dyktat chyba padł. Kierownicza rola Niemiec w UE doznała uszczerbku. Ciekawe jaj przebiegnie integracja 2-3* mln muzułmanów zaproszonych przez Merkel.



              ___________________
              * Może i 5-10 mln. Ten j e d e n milion to w zasadzie samotni mężczyźni. Sprowadzą rodziny.
          • lepian4 Re: Angie 15.09.15, 10:58
            Gdyby ci "ambitni" Turcy faktycznie byli ambitni! Juz pomine fakt, ze bardzo czesto czytac i pisac nie umiaja. Pomimo ciaglej migracji Arabow, jest dzis przezlo 7,5 miliona analfabetow
      • krates-8 Kleinigkeit 15.09.15, 00:23
        sie rzucili z dziećmi, część się potopiła
        a zaproszenie odwołane
        proszę się rozejść
        zamknięte
        jak jest po niemiecku przepraszam
        a bardzo mi przykro?
    • dicksmith Re: Dala ciala 15.09.15, 00:38
      mnie bardziej niepokoi czolowy rzezaniec europejski Martin Schultz

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka