Gość: canaris jr
IP: *.dip.t-dialin.net
16.10.04, 20:08
...kwasniewski na presskonf(TV)..."to spotkanie bylo przypadkowe..."
...kulczyk - "nie wie, kto to alganow..."
Herr president, przypadkowo, to spotykaja sie kundle na bulwarze szwedzkim w
gdyni...
Zwykle po takim mitingu ,po jakims czasie pojawiawia siê nowe generacje
subkundli z typoszeregu tzw. promenadenmischung...przeurocze.. nie kpij pan z
polakow... glupy ,bo glupy ale nie az tak gleboko.... casus kulcz-kwas
zalatuje fetorem..
czy jakiekolwiek specsluzby sprawdzily rzetelnie , powtarzam rzetelnie,
standing finansowy i pochodzenie finansowych zasobow osobnika o nazwisku
kulcz.. ?! ..faceta którego, "zaparcie" przekracza tupet arabskich ,
nadzianych w mamone idiotow..
Fakt czy bajka o milionowej schedzie po ojcu, jest jedna z najbardziej
naiwnych zaslon dymnych jakie spotkalem w moim zyciu na przeroznych
frontach.... stazysci mi6, mossadu, bnd i innych, po sluzbie saczac w kantynie
whiskacza, rycza wielkim homeryckim smiechem z polusow..
panie maciar, min.sweterek i inni nawiedzeni byli ministrowie, nigdy nie
likwiduje sie, nawet po przewrotach ,oficerow specsluzb, którzy sa
profesjonalami...to wy jestescie odpowiedzialni za stan dzisiejszej
agenturalnej amatorszczyzny, dzisiejszego bezprawia , korupcji, bezkarnosci i
arogancji dorobkiewiczow.... teraz macie swoje pokolenie agentow, kudy im do
profis z lat minionych ....padacie do nozek poslom arogantom, którym sloma z
cholewy wyziera...wszak wasz geniusz urodzil sie w metropolii popowo...gdzie
tzw. polskim akcentem sa stajnie .
jezeli w kraju ma panowac konstytucyjno-prawny porzadek, specsluzby musza w
ekstremalnych przypadkach dysponowac instrumentem pozakonstytucyjnym,(np.
inwigilacja przezydenta , czy poslow - choc w ich przypadku wystarczylby
nadzor psychiatry ale z legitymacja ABW lub UOP)...cywile niech zabawiaja siê
doczesnymi uciechami, a konstytucyjny porzadek zostawcie zawodowcom....alganow
zagral sobie z naszymi chlopakami jak z doopkami...zapytajcie hahaha
"legendarnego kuriera" jak operuje profesjonalny agent...i jak przez 7 lat
kpt.czechowicz monitorowal RWE... koncze, bo paroksyzm smiechu mnie
rozpiera...zapytajcie sweterka albo maciara czy wie w jakim kraju jest
Muenchen...i czy Muenchen to Monachium ... a moze Monachomachia ... chyba sie
zesr...