Dodaj do ulubionych

rozmowa z Małgosią

15.09.20, 17:05
od pewnego czasu ktoś podaje mój nr telefonu instytucjom różnym.
Ja mam taki zwyczaj, że odbierając telefon przedstawiam się imieniem i nazwiskiem.
Dziś też zadzwoniła jakaś panienka ze studia urody czy też upiększania z Warszawy z szeregiem ofert.
Odbieram i się przedstawiam.
ona - dzień dobry pani Małgosiu, w sobotę otrzymaliśmy pani zgłoszenie przez fejsbuka, że jest pani zainteresowana naszymi zabiegami.
ja - czy ja brzmię jak kobieta?
ona - czy mogę pani przedstawić zakres naszych zabiegów?
ja - a czy pani jest zwolenniczką lgbt coś tam?
ona - popieram całym sercem.
ja - skoro tak to jestem Małgosia.
ona - którą częścią twarzy jest pani zainteresowana?
ja - kurcze, nie wiem, bo jestem cała zarośnięta, mam brodę do pasa i wąsy, które zasłaniają mi uszy.
ona - stosujemy zabiegi laserowe, które usuną pani męski zarost.
ja - a niby po co skoro wystarczy maszynka i pianka do golenia?
ona - rozumiem panią ale my depilujemy skutecznie.
ja - a na biust ma pani radę? Bo jestem pozbawiona biustu, a tam niżej jest zupełnie inaczej niż w atlasie anatomicznym kobiety.
ona - chętnie umówię panią z naszymi specjalistami.
ja - a może mnie pani połączyć z przełożonym lub przynajmniej z kimś mądrzejszym?
ona - w jakim celu chce pani rozmawiać z moim przełożonym?
ja - aby go poinformować, że zatrudnił kompletną kretynkę, czyli panią.
ona - życzę pani miłego dnia.

W tej Warszawie Trzaskowskiego zgłupieli już zupełnie właśnie.
Obserwuj wątek
    • benek231 Wal sie Perla z tymi pierdami :O) 15.09.20, 17:14
      Osobiscie mam gleboko w dupie twoje przygody z kazda Malgosia odwiedzajaca to forum. To sa twoje prywatne sprawy i nie musz szlajac sie z nimi tutaj - sa inne miejsca, jak np. wychodki. Albo mozesz oblepiac tymi idiotyzmami przydrozne slupy telegraficzne. Bez wzgledu na to czy ta Malgosia jest realna osoba czy tez ktores z was jest bytem wymyslonym.
      Tym razem przegiales nawet jako antydemokratyczne gowno oraz glupek lubelski.
    • qwardian Re: rozmowa z Małgosią 15.09.20, 17:42
      Facet, który nie zapyli kobiety jest straceńcem i to tyczy również mojej osoby, żeby nie było wątpliwości. Jeżeli nie owiniesz kobiety w kłębek dziecięcych pieluch, takie są efekty.
    • czuk1 Re: rozmowa z Małgosią 15.09.20, 22:44
      perla_roztocza napisał: ..... W tej Warszawie Trzaskowskiego zgłupieli już zupełnie właśnie.
      To raczej Ty. Trenujesz kulturę duchową - dialogi i filmy. Startujesz na stanowisko dyr. MDK w Szcz..ynie ?

• perla_roztocza Re: rozmowa z Małgosią 16.09.20, 14:13
        czuk1 napisał:

> Startujesz na stanowisko dyr. MDK w Szcz..ynie ?

w Szczebrzeszynie chrząszcz brzmi w trzcinie.
        Dupa z was a nie tropiciel. Nie ten adres.
        Ale naprawdę chcecie się ze mną spotkać?
        Nie ma sprawy, lecz zważcie czuk1, że nie rozstaję się ze sztachetą właśnie.
        • czuk1 Re: rozmowa z Małgosią 22.09.20, 08:28
          perla_roztocza napisał:

> czuk1 napisał:
          >
          > > Startujesz na stanowisko dyr. MDK w Szcz..ynie ?
          >
          > w Szczebrzeszynie chrząszcz brzmi w trzcinie. - masz rację, wysłałem chrząszcza, bo z tobą nie można inaczej, jesteś psychiczny.
          > Dupa z was a nie tropiciel. Nie ten adres. - nie sądzisz, że na forum będę zdradzał twoje adresy ?
          > Ale naprawdę chcecie się ze mną spotkać? - naprawdę ? co ty !
          > Nie ma sprawy, lecz zważcie czuk1, że nie rozstaję się ze sztachetą właśnie. - nie przyszedłbym tylko sam i ze sztachetą. Wiem gdzie chodzę i "jak" chodzę.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka