Dodaj do ulubionych

Okno życia

28.10.20, 12:58
Kiedyś, w koszmarnych czasach panowania katolickiej doktryny okno życia trwało od poczęcia do naturalnej śmierci. Postęp wprowadził radykalne korekty, Okno życia trwa od aborcji (aborcja pourodzeniowa już jest stosowana) do eutanazji (tu wiek ma coraz mniejsze znaczenie).

Czu postęp cofa na do jaskini? Oczywiście! Czy Hitler przegrał wojnę? Tylko militarnie. Ideologicznie wygrywa na wszystkich frontach! Eugenika, wegetarianizm, gospodarka kierowana, totalna kontrola społeczeństwa, homogenizacja postaw społecznych. Nawet wojna z nikotyzizmem.

Czy dlatego Maein Kampf jest zakazany?
Obserwuj wątek
        • oleg3 Re: Okno życia 28.10.20, 13:35
          oleg3 napisał:

> miriamfirst napisała:
          >
          > > Jestem z Dziewczynami!
          >
          > Jesteś z jaskiniowcami!

Piesek jest ważniejszy niż człowiek. Oddanie psa do schroniska to ostracyzm. Zabicie własnego dziecka, bo "nie chce mi się przeprowadzać" wzbudza powszechny aplauz. Zabijanie dzieci i starców było powszechną praktyką przed chrześcijaństwem. Podobno jesteś wykształcona ...
    • sz0k Re: Okno życia 28.10.20, 13:36
      oleg3 napisał:

> Tylko militarnie. Ideologicznie wygrywa na wszystkich frontach! Eugenika (...)

A jako, że to kolejna mutacja marksistowskiej rewolucji to w awangardzie znowu Żydostwo. Pociotki tamtej oryginalnej żydokomuny.
    • benek231 Jestescie sukinsynami bez wstydu i sumien :O) 28.10.20, 15:32
      oleg3 napisał:

glupoty, jak zwykle

**
      Nie wiem czy masz corke, ale jesli masz to bedziesz zadowolony z tego, ze - gdy zajdzie w ciaze w ktorej plod nie bedzie mial glowy, czy mozgu, czy konczyn, albo twarzy - twoja corka zmuszona zostanie do donoszenia ciazy a nastepnie urodzenia. Bedac swiadoma kalectwa plodu.

W moich oczach jestes obrzydliwym zwyrodnialcem, tak jak ten twoj zboczony kler oraz Kretyn z Sz0kiem. Tak sie sklada, ze sami mizogeni.
      • oleg3 Re: Jestescie sukinsynami bez wstydu i sumien :O) 28.10.20, 16:15
        Krzysiu, ujawnię pewne fakty ze swojego życia. Dość mam tej chorobliwej patologii.

Mam 63 lata, a moje najstarsze (żyjące!) dziecko ma lat 23. Jak myślisz dlaczego? Odpowiem. Pierworodny przeżył niespełna 2 lata. Najstarsza córka 7 lat. I powiem ci Krzysiu, że Bóg czy natura wytwarza niepowtarzalną więź między ojcem, a skazanym na krótkie życie dzieckiem. Nikt nigdy tak mnie nie kochał, ani ja ich. Endorfiny, pisząc prostacko, buzują! Stąd taki rodzic ma siłę konia!

Powinienem napisać ...

Napiszę: Bóg z Tobą.

benek231 napisał:

> Nie wiem czy masz corke, ale jesli masz to bedziesz zadowolony z tego, ze - gdy zajdzie w ciaze w ktorej plod
        > nie bedzie mial glowy, czy mozgu, czy konczyn, albo twarzy - twoja corka zmuszona zostanie do donoszenia
        > ciazy a nastepnie urodzenia. Bedac swiadoma kalectwa plodu.
        >
        > W moich oczach jestes obrzydliwym zwyrodnialcem, tak jak ten twoj zboczony kler oraz Kretyn z Sz0kiem. Tak
        > sie sklada, ze sami mizogeni.

• benek231 Jestescie sukinsynami bez wstydu i sumien :O) 28.10.20, 16:33
          oleg3 napisał:

> Krzysiu, ujawnię pewne fakty ze swojego życia. Dość mam tej chorobliwej patolog
          > ii.
          >
          >
          > Mam 63 lata, a moje najstarsze (żyjące!) dziecko ma lat 23. Jak myślisz dlaczeg
          > o? Odpowiem. Pierworodny przeżył niespełna 2 lata. Najstarsza córka 7 lat. I p
          > owiem ci Krzysiu, że Bóg czy natura wytwarza niepowtarzalną więź między ojcem,
          > a skazanym na krótkie życie dzieckiem. Nikt nigdy tak mnie nie kochał, ani ja i
          > ch. Endorfiny, pisząc prostacko, buzują! Stąd taki rodzic ma siłę konia!

**
          Ja pisalem o twojej hipotetycznej corce, ktora bedzie w ciazy z patologicznym plodem. To co piszesz o wlasnych doswiadczeniach jest nie na temat. Moge jednak domyslac sie, ze zahartowany wlasnymi przezyciami nie malbys problemow z narzuceniem podobnych takze wlasnej corce. A jesli ona wolalaby cos innego?

Niezyjaca juz zona jednego z moich kolegow poronila 13 razy i pewnie dlatego ona umarla 10 lat temu a on ciagle zyje. Ma on przy tym niezmiennie te same koscielno-prawicowe poglady, wiec gdyby zona zyla nadal to kto wie czy nie zeszlaby dopiero po 17ej ciazy, lub 18ej.
          Kolega jest przeciwny legalizacji aborcji bo dla kogos kto az tak jak on pragnal miec dziecko aborcja jest absolutnie nieakceptowalna. Interesuje go wylacznie jego wlasny punkt widzenia, a innych nawet nie probuje zrozumiec.
      • xiazeluka Re: Okno życia 28.10.20, 17:18
        Płód ma być piękny jak Ronaldo, jurny jak bohaterowie erotyków Blanki Plastik-Lipińskiej i od razu umieć się załatwiać. Jeśli któryś z tych punktów nie jest zrealizowany, bycie matką kobietony z ulic przerasta.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka