18.01.21, 22:39
Kilkanasie lat temu, zwiedzajac z rodzina Londyn, spacerowalem po Hyde Parku ale nie spotkalem mowcow przedstawiajacych swoje prawdy innym. Poszukalem dzis na internecie i znalazlem, ze to jest tam rzeczywiscie od konca XIX wieku "kat spikerow". I ponoc obecnie sie tam wypowiadaja mniejszosci narodowe niezbyt zadowolone ze swego losu. I ze ten "kat spikerow" zanika.

Dlaczego? Ano bo ci co maja cos do powiedzenie uzywaja platform spolecznych i smartfonow.

Co mozna by dzis w Hyde Parku powiedziec? I jak?

PF
Obserwuj wątek
    • blueelvic2 Czasy sie zmieniaja... 18.01.21, 23:03
      Kiedy wyszedlem z Interii i wszedlem na Forum Swiat myslalem, ze znalazlem swoj mini Hyde Park. Do czasu poniewaz webrygada z igorem na czele zamienila to forum w bagno. Szukalem "dziupli", w ktorej mozna byloby spokojnie pogadac. Znalazlem Trojkat Weimarski. Poprosilem o zgode na wejscie i takiej mi tez udzielono.

Pamietasz? Pozniej bylo roznie. Skakalismy sobie do oczu, czasami szlismy w tym samym kierunku, ot zycie.

Dzis rowniez szykam podobnej "dziupli". Agresja i niekompetencja administratora forum sprawila, ze forumowicze maja juz tego dosyc. Wybiorczosc i dwustandartowosc moderatora forum sprawila, ze ten mini Hyde Park ewoluowal w strone szamba.

Czy Twoje prywatne forum ciagle egzystuje?
      • polski_francuz Re: Czasy sie zmieniaja... 19.01.21, 08:19
        blueelvic2 napisał:

" Czy Twoje prywatne forum ciagle egzystuje?"

Juz nie, od dobrych kilku lat. Odejscie Igorka "uspokoilo" forum swiat i zaczelo sie dawac na nim pisac. Poza tym, trojkat weimarski jest dosc waska "toczka zrenia". I problemy dotycza teraz i calej Europy i calego swiata.

PF
          • polski_francuz Re: Hyde Park 19.01.21, 09:22
            boomerang napisał:

ale kat potrzebny jest przecież, skąd ci więc przyszło do głowy że ten "kat spikerow" zanika ?

Sa kaci spikerow, tokerow i writerow, stad. Daj mi popracowac Osik!

PF
                • xiazeluka Re: Hyde Park 21.01.21, 10:17
                  Przekładając z francopozerskiego na prymitywny polski: "Droga ciemnoto, nie perły wam rzucać pod nogi, u progu procesu cywilizowania wystarczy blask mojej wiecznej wielkości".
                  • polski_francuz Re: Hyde Park 21.01.21, 10:33
                    Przekladajac z emocjonalnie-aquanetowego na jezyk polski to nauka i technologia jest obecnie bardzo wyspecjalizowana. Ja na ten przyklad bede sie musial poduczyc cos z komputerow kwantowych, ktorych produkcje i rozwoj bedzie nasz prezio popieral z moich podatkow.

BTW szkoda, ze mam troche malo czasu na czytanie ksiazek historycznych. Koledzy, znajacy moja litewska milosc Ojczyzny, przywiezli mi kilka lat temu ksiazki o Lechistanie. I czekaja biednienkie na stoliku na moja uwage wkurzone na moje polsko-francuskie lenistwo.

PF

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka