Dodaj do ulubionych

prawdziwi mezczyzni z PZPR bronia jej dobrego.....

29.04.02, 17:25
imienia,
wg dziewulskiegosmile
Obserwuj wątek
    • Gość: Nowy Re: prawdziwi mezczyzni z PZPR bronia jej dobrego. IP: *.torun.dialup.inetia.pl 29.04.02, 17:38
      A ja myślałem, że prawdziwy mężczyzna to taki gość,
      który nie kupczy własnym krajem, posiada honor, staje w
      obornie słabszych, i nie jest zwykłą qrwą jak niejaki
      Dziewluski.
      Nowy
      • Gość: V.C. Re: prawdziwi mezczyzni z PZPR bronia jej dobrego. IP: *.czestochowa.sdi.tpnet.pl 29.04.02, 17:41
        Gość portalu: Nowy napisał(a):

        > A ja myślałem, że prawdziwy mężczyzna to taki gość,
        > który nie kupczy własnym krajem, posiada honor, staje w
        > obornie słabszych,
        > jak
        > Nowy

        • wild amok? 29.04.02, 17:42
          Gość portalu: V.C. napisał(a):

          > Gość portalu: Nowy napisał(a):
          >
          > > A ja myślałem, że prawdziwy mężczyzna to taki gość,
          > > który nie kupczy własnym krajem, posiada honor, staje w
          > > obornie słabszych,
          > > jak
          > > Nowy
          >

      • Gość: Kraken Re: prawdziwi mezczyzni z PZPR bronia jej dobrego. IP: *.ipt.aol.com 30.04.02, 15:24
        POGADAJCIE SOBIE PIERDZIELE NA ZAWSZE DYZURNY TEMAT,KIEDY TRZEBA TLUMACZYC SIE
        Z PLUGASTWA "PRAWDZIWYCH POLAKOW" Z PRAWICY
        • kitek1 tak toczna........... 30.04.02, 15:48
          nie bij, kamandirsmile
    • Gość: Nowy Dlaczego Dziewulski nie odpowiadał za... IP: *.torun.dialup.inetia.pl 29.04.02, 19:52
      Pieniądze Bagsika i Gąsiorowskiego opuściły Polskę
      przez lotnisko Okęcie, a zgadnijcie, kto był wtedy
      SZEFEM OCHRONY lotniska. Ludzie z obsługi lotniska
      śmiali się, że Dziewulski w reklamówkach te pieniądze
      osobiście zanosił do samolotu. Niedługo się śmiali...
      a może ktoś wie co "Dziewul" robił w stanie wojennym.
      On to odgrywał mężczyznę w "007 zgłoś się" razem z
      porucznikiem Borewiczem, a naprawdę to łotr spod
      ciemnej gwiazdy.
      Dziewulski to zwykły bandzior działający na zlecenie SLD.
      Nowy
      • Gość: Janusz Re: Dlaczego Dziewulski nie odpowiadał za... IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 30.04.02, 20:31
        Gość portalu: Nowy napisał(a):

        > Pieniądze Bagsika i Gąsiorowskiego opuściły Polskę
        > przez lotnisko Okęcie, a zgadnijcie, kto był wtedy
        > SZEFEM OCHRONY lotniska. Ludzie z obsługi lotniska
        > śmiali się, że Dziewulski w reklamówkach te pieniądze
        > osobiście zanosił do samolotu. Niedługo się śmiali...
        > a może ktoś wie co "Dziewul" robił w stanie wojennym.
        =====================
        Czy masz na to dowody, czy tylko bijesz pianę?
        Janusz
        > On to odgrywał mężczyznę w "007 zgłoś się" razem z
        > porucznikiem Borewiczem, a naprawdę to łotr spod
        > ciemnej gwiazdy.
        > Dziewulski to zwykły bandzior działający na zlecenie SLD.
        > Nowy

        • letalin Re: Dlaczego Dziewulski nie odpowiadał za... 30.04.02, 20:39
          A czym by ONI byli bez matuszki partii? To są w obiektywnej rzeczywistości
          ludzie sukcesu! Jeśli za sukces życiowy uznac sytuację kiedy to inni pracuja na
          ciebie .
        • Gość: Nowy Sprawdź przebieg kariery zawodowej Dziewula IP: *.torun.dialup.inetia.pl 30.04.02, 21:58
          Jeżeli dojdziesz do tego, to sprawdź czy było
          oskarżenie przeciwko niemu, a jak i to sprawdzisz to
          dowiedz się dlaczego je umorzono. (podobno nadruk na
          reklamówkach się nie zgadzał z opisem świadka(???))
          Nowy
          • Gość: nurmi Re: Sprawdź przebieg kariery zawodowej Dziewula IP: *.taiyoshoji.co.jp 01.05.02, 02:41
            Gość portalu: Nowy napisał(a):

            > Jeżeli dojdziesz do tego, to sprawdź czy było
            > oskarżenie przeciwko niemu, a jak i to sprawdzisz to
            > dowiedz się dlaczego je umorzono. (podobno nadruk na
            > reklamówkach się nie zgadzał z opisem świadka(???))
            > Nowy

            jeśli piszesz
            co napisałes
            to podaj fakty

            bawisz się
            nieładnie

            piekło na cie
            czeka

            możesz krzywdzić
            niewinnego

            widziałes jakieś dokumenty
            w temacie - czy
            wyssałeś z palca

            oskarżenia

            od orzekania winy
            są w Polsce
            sądy

            jesteś Piłatem
            z nienawiści

            zawiedziony nurmi

            • Gość: nurmi Re: Do nowego to jest IP: *.taiyoshoji.co.jp 01.05.02, 02:44
              jeśli będzie ci się zdawało że,
              ktoś za tobą chodzi

              ktoś cię podpatruje

              ktoś cię obserwuje

              to będę

              ja

              nurmi
              • Gość: wild tamagoshi cysorskie? hai! :)) IP: *.net.bialystok.pl / *.net.bialystok.pl 01.05.02, 02:45
                Gość portalu: nurmi napisał(a):

                > jeśli będzie ci się zdawało że,
                > ktoś za tobą chodzi
                >
                > ktoś cię podpatruje
                >
                > ktoś cię obserwuje
                >
                > to będę
                >
                > ja
                >
                > nurmi

              • Gość: wild ale nie jestes nurNi tylko nurMi? (M) :) IP: *.net.bialystok.pl / *.net.bialystok.pl 01.05.02, 02:48
                różnisz sie stylem - Nurni nie jest prymitywem ( chyba że zmienił styl )
            • Gość: Nowy Re: Sprawdź przebieg kariery zawodowej Dziewula IP: *.torun.dialup.inetia.pl 01.05.02, 11:35
              To były fakty, o których głośno było w telewizji, radiu
              i prasie. Ja to po prostu pamiętam, a czy można znaleźć
              źródło dla tych informacji. Pewnie można, ale nie sądzę
              żeby to było sprawą łatwą, jeżeli fakty medialne
              (szczególnie jezeli chodzi o TV) kompromitujące
              polityków SLD są nie do odzyskania. Dla mnie najlepszym
              dowodem jest historia wypowiedzi Millera, którą
              poruszyłem na forum. Chodzi mi o: "Ja miałem przykrości
              z powodu nazwiska(niemieckiego), mój syn już tego nie
              odczuwał, a moja wnuczka z pewnością będzie miał juz
              tylko same przywileje z tego tytułu". To było raz
              pokazane w telewizji w pełnym wymiarze, tego samego
              dnia puszczono to bez "wnuczki". To było na spotkaniu
              polsko-niemieckim gdzieś tam na naszej granicy.
              Nowy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka