kitek1 29.04.02, 17:25 imienia, wg dziewulskiego Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Nowy Re: prawdziwi mezczyzni z PZPR bronia jej dobrego. IP: *.torun.dialup.inetia.pl 29.04.02, 17:38 A ja myślałem, że prawdziwy mężczyzna to taki gość, który nie kupczy własnym krajem, posiada honor, staje w obornie słabszych, i nie jest zwykłą qrwą jak niejaki Dziewluski. Nowy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: V.C. Re: prawdziwi mezczyzni z PZPR bronia jej dobrego. IP: *.czestochowa.sdi.tpnet.pl 29.04.02, 17:41 Gość portalu: Nowy napisał(a): > A ja myślałem, że prawdziwy mężczyzna to taki gość, > który nie kupczy własnym krajem, posiada honor, staje w > obornie słabszych, > jak > Nowy Odpowiedz Link Zgłoś
wild amok? 29.04.02, 17:42 Gość portalu: V.C. napisał(a): > Gość portalu: Nowy napisał(a): > > > A ja myślałem, że prawdziwy mężczyzna to taki gość, > > który nie kupczy własnym krajem, posiada honor, staje w > > obornie słabszych, > > jak > > Nowy > Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kraken Re: prawdziwi mezczyzni z PZPR bronia jej dobrego. IP: *.ipt.aol.com 30.04.02, 15:24 POGADAJCIE SOBIE PIERDZIELE NA ZAWSZE DYZURNY TEMAT,KIEDY TRZEBA TLUMACZYC SIE Z PLUGASTWA "PRAWDZIWYCH POLAKOW" Z PRAWICY Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nowy Dlaczego Dziewulski nie odpowiadał za... IP: *.torun.dialup.inetia.pl 29.04.02, 19:52 Pieniądze Bagsika i Gąsiorowskiego opuściły Polskę przez lotnisko Okęcie, a zgadnijcie, kto był wtedy SZEFEM OCHRONY lotniska. Ludzie z obsługi lotniska śmiali się, że Dziewulski w reklamówkach te pieniądze osobiście zanosił do samolotu. Niedługo się śmiali... a może ktoś wie co "Dziewul" robił w stanie wojennym. On to odgrywał mężczyznę w "007 zgłoś się" razem z porucznikiem Borewiczem, a naprawdę to łotr spod ciemnej gwiazdy. Dziewulski to zwykły bandzior działający na zlecenie SLD. Nowy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Janusz Re: Dlaczego Dziewulski nie odpowiadał za... IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 30.04.02, 20:31 Gość portalu: Nowy napisał(a): > Pieniądze Bagsika i Gąsiorowskiego opuściły Polskę > przez lotnisko Okęcie, a zgadnijcie, kto był wtedy > SZEFEM OCHRONY lotniska. Ludzie z obsługi lotniska > śmiali się, że Dziewulski w reklamówkach te pieniądze > osobiście zanosił do samolotu. Niedługo się śmiali... > a może ktoś wie co "Dziewul" robił w stanie wojennym. ===================== Czy masz na to dowody, czy tylko bijesz pianę? Janusz > On to odgrywał mężczyznę w "007 zgłoś się" razem z > porucznikiem Borewiczem, a naprawdę to łotr spod > ciemnej gwiazdy. > Dziewulski to zwykły bandzior działający na zlecenie SLD. > Nowy Odpowiedz Link Zgłoś
letalin Re: Dlaczego Dziewulski nie odpowiadał za... 30.04.02, 20:39 A czym by ONI byli bez matuszki partii? To są w obiektywnej rzeczywistości ludzie sukcesu! Jeśli za sukces życiowy uznac sytuację kiedy to inni pracuja na ciebie . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nowy Sprawdź przebieg kariery zawodowej Dziewula IP: *.torun.dialup.inetia.pl 30.04.02, 21:58 Jeżeli dojdziesz do tego, to sprawdź czy było oskarżenie przeciwko niemu, a jak i to sprawdzisz to dowiedz się dlaczego je umorzono. (podobno nadruk na reklamówkach się nie zgadzał z opisem świadka(???)) Nowy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nurmi Re: Sprawdź przebieg kariery zawodowej Dziewula IP: *.taiyoshoji.co.jp 01.05.02, 02:41 Gość portalu: Nowy napisał(a): > Jeżeli dojdziesz do tego, to sprawdź czy było > oskarżenie przeciwko niemu, a jak i to sprawdzisz to > dowiedz się dlaczego je umorzono. (podobno nadruk na > reklamówkach się nie zgadzał z opisem świadka(???)) > Nowy jeśli piszesz co napisałes to podaj fakty bawisz się nieładnie piekło na cie czeka możesz krzywdzić niewinnego widziałes jakieś dokumenty w temacie - czy wyssałeś z palca oskarżenia od orzekania winy są w Polsce sądy jesteś Piłatem z nienawiści zawiedziony nurmi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nurmi Re: Do nowego to jest IP: *.taiyoshoji.co.jp 01.05.02, 02:44 jeśli będzie ci się zdawało że, ktoś za tobą chodzi ktoś cię podpatruje ktoś cię obserwuje to będę ja nurmi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wild tamagoshi cysorskie? hai! :)) IP: *.net.bialystok.pl / *.net.bialystok.pl 01.05.02, 02:45 Gość portalu: nurmi napisał(a): > jeśli będzie ci się zdawało że, > ktoś za tobą chodzi > > ktoś cię podpatruje > > ktoś cię obserwuje > > to będę > > ja > > nurmi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wild ale nie jestes nurNi tylko nurMi? (M) :) IP: *.net.bialystok.pl / *.net.bialystok.pl 01.05.02, 02:48 różnisz sie stylem - Nurni nie jest prymitywem ( chyba że zmienił styl ) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nowy Re: Sprawdź przebieg kariery zawodowej Dziewula IP: *.torun.dialup.inetia.pl 01.05.02, 11:35 To były fakty, o których głośno było w telewizji, radiu i prasie. Ja to po prostu pamiętam, a czy można znaleźć źródło dla tych informacji. Pewnie można, ale nie sądzę żeby to było sprawą łatwą, jeżeli fakty medialne (szczególnie jezeli chodzi o TV) kompromitujące polityków SLD są nie do odzyskania. Dla mnie najlepszym dowodem jest historia wypowiedzi Millera, którą poruszyłem na forum. Chodzi mi o: "Ja miałem przykrości z powodu nazwiska(niemieckiego), mój syn już tego nie odczuwał, a moja wnuczka z pewnością będzie miał juz tylko same przywileje z tego tytułu". To było raz pokazane w telewizji w pełnym wymiarze, tego samego dnia puszczono to bez "wnuczki". To było na spotkaniu polsko-niemieckim gdzieś tam na naszej granicy. Nowy Odpowiedz Link Zgłoś